sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

Yvetės plyta

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas

MIESTAS : Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
CLAIM : Harry Styles

Thomas Léon Harlow
Important encounters are planned long before the bodies see each other.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pen. 06 26, 2015 7:11 pm

SMS
Niekada. Saulė Tu mano geriausia draugė? Pirmą kartą girdžiu tokį dalyką. :D Svajok toliau, mieloji. :) Ir aš net neabejoju, kad per savo laaaaaabai ilgą gyvenimą prikaupei daugybę neblogų drabužių, bet tiesiog nori mane paerzinti ir paburbėti. :D
P.S. Aš apsvaigęs nuo minties, jog susitiksiu su savo mylima seserimi, kurios ilgai nemačiau. :) Ir bus smagu, pamatysi, čia susirinkusi linksma kompanija. :D Na, bent vienu klausimu mūsų nuomonės sutampa. :D

“I have late night conversations with the moon. She tells me about the sun.
I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

MIESTAS : Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Št. 06 27, 2015 2:02 am

SMS
Iš tiesų, daug kas mane laiko tikrų tikriausiu angelu. :) Turiu ir daug geresnių už tave, :D Jie bent jau neprasivardžiuoja ir taip žiauriai neerzina manęs. :D Deja, gimiau vaikinu, tad nepažįstu to jausmo, bet man užtenka tavo ir Railės skundimosi, kad suprasčiau, kaip tai baisu. :D
P.S. Nejaugi aš be jokios rimtos priežasties negaliu būti geros nuotaikos? :// Aš tokiais dalykais retai užsiimu, meile. :D Gerai, pabandysiu jam paskambinti. :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Št. 06 27, 2015 2:46 am

(Mane vis dar žavi tavo pastabumas. :DD)
SMS
Nekenčiu tavęs. :) Nes jei nepasikviesčiau ir paskui papasakočiau, kad koncertavau ir tavęs nepasikviečiau, tu mane gyvą į gabalus suplėšytum. :D Dieve, kokia tu išranki... :D Nekantriai laukiu, kol galėsiu pamatyti žmonių reakcijas į taip gražiai pasidabinusią sesutę. :) Aišku, kad ne, manęs tai netraukia. :D Tau negana, jog mane pagąsdinai, tai dar ir prie Deivo lendi? Man rodos, tave apsėdo kažkoks demonas. :D IŠNYK, PIKTOJI DVASIA IR PALIK BLONDINĘ VIENĄ. *kalba kaip maldelę, virpančiu senolės balsu*

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Št. 06 27, 2015 3:00 am

(Aš tau paštu Milką atsiųsiu už tokį rimtą pasiekimą. :DD)
SMS
Visai ne, sakydamas, kad myliu melavau, soriukas. :))) Cha, žinojau, jog aš teisus. :D Gali būti, tada neatrodytum kaip arši konkurentė, kuri naktį norėtų ištyrinėti kiekvieną mano kūno centimetrą. :) Aš jį surasiu, nesinervink ir be reikalo nekelk panikos. :D Tai jau gali sakytis lėktuvo bilietą ir skristi, niekas nedraudžia. :D Neturiu ką slėpti, aš kaip atversta knyga. :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 06 28, 2015 11:24 am

(Aš pati noriu pabūti gera. :3 :DD)
SMS
Atsimink, nesigailiu nei vieno žodžio. :) Atsiprašau, tuo metu apie tai nepagalvojau. :/ Gerai, iškart kartu pasidarysim selfie, kurį įmesiu į instagam'ą su kokiu nors linksmu prierašu, kurio dabar nesugalvoju. :D Jau radau, viskas gerai. :D Nežinau, galbūt pasitiksim. :D Arba aš tau atsiųsiu vilos adresą, kad pati mus susirastum. :D Beje, galėtum susirasti Railę ir pakalbinti ją vykti kartu. :D Ir jai nieko nepasakiau... :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 06 28, 2015 11:34 pm

SMS
Nepasigailėsiu. :) Taip, taip, smagu, kad kartais mane prisimeni. :D Vienuole, tu vienuole. :DD Deivas girtas kaip šlepetė, bet rado jį labai sužavėjusią panelę, kuri padės nusigauti iki vilos... :D Ar tu baigsi man dėl šito priekaištauti? :/// Jau ir taip širdį skauda. Susirūpinęs Gerai, padarysim šeimos susitikimą. :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 06 29, 2015 12:04 am

SMS
Man atrodo, kad tu man grasini, bet tai neveiksminga. :) Ne, aš myliu save. Saulė Aišku, kad patinka, net neabejoju, jog tau tokia apranga labai tinka. :D Ei, nesirūpink, su juo dar buvo įmanoma susikalbėti ir gana normaliai, tad nebus labai blogai. :D Ji neplaka, bet turiu ir mane įskaudinti įmanoma. :) Pati kalta, kad sėdi kitame pasaulio gale ir su mumis nebendrauji. :D
P.S. Pakalnučių 15, didelis namas, nepražiopsosi. :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 06 29, 2015 12:23 am

SMS
Tu mane gąsdini. Susirūpinęs Kaip manęs tokio nuostabaus galima nemylėti? Niekaip. :) Nevaryk, gerai? :D Jis labai įsižeidė, kai pasakiau, kad kiekvieną savaitgalį tokią susiranda. :D Aš irgi nenoriu, jog Deivas kentėtų, bet gal šį kartą taip nebus. :/ Tu nenustoji manęs įžeidinėti... man, gal, pavyzdžiui skauda. Susirūpinęs Taip, taip, mes visada kalti. :D
P.S. Mes visi užsiėmę, todėl taip ir yra. :D Tenka susitaikyti su tuo. :/ Gerai, mieloji, jau einu ruoštis, gal pasipuošiu prieš tave. :D Greitai pasimatysim. Apsikabinimas

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pen. 08 28, 2015 12:56 am

SMS
Sveika, mano mylimiausia blondine! Aš tai jau tavęs ilgiuosi. :/// Pasidarė liūdna, kai šitaip greitai pradingai. Susirūpinęs Į Australiją??? Labai jau toli išvykai. Neramus Nors gal ir neblogai, pamatysi daug naujų, įdomių dalykų, todėl džiaugiuosi, kad pagaliau tam pasiryžai. :D Geriau pačią kengūrą man parvežtum, bet tiek to, tiks ir pakabukas. :D Ai, kaip nors susisieksim, mes visada randam būdų. :D
Myliu, sis! <3

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Eleazar Yahir Denali
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 08 08, 2016 1:15 am

msg

Mieloji Yvette,
Visuomet žinojau, jog išaus diena, kada pripažinsi jaučianti man nemarią meilę, kuriai neturi įtakos net nesustabdoma laiko tėkmė. Esu truputį nusivylęs, kad apie tai sužinoti turėjau sms žinute, bet pasižadu dabar ir per amžius būti tavo varle. Mano parankė visa tavo ;)

Nobody said it was easy. It's such a shame for us to part.

OH, TAKE ME BACK TO THE START.
Atgal į viršų Go down

Eleazar Yahir Denali
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 08 08, 2016 1:33 am

msg

Ar kritikuojate mano garbingą amžių, panele Boucher? :)
Nekantriai laukiu akimirkos, kai gausių progą vėl išvysti žavų tamstos veidelį. Nepamiršk atsiųsti savo suknelės nuotraukos, pabandysiu prisiderinti. Man nepavyko laimėti "Volteros pupulis 1863" tai gal bent jau vestuvėse nuskinsiu gražiausiųjų laurus.

Atgal į viršų Go down

Eleazar Yahir Denali

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 08 08, 2016 1:54 am

msg

Kuo toliau, tuo labiau atrodo, jog tai būtų puikus vardas pažinčių portalams!
Pasiimsiu daug servetėlių, kuriomis įgudusiai nušluostysiu kiekvieną sūrią tavo ašarą ;) Jei atmintis neapgauna, tais metais laimėjo Markusas su savo glotniais, į šalį besiplaikstančiais plaukais, kurie atsitiktinai primena žirgo karčius. :)

Atgal į viršų Go down

Eleazar Yahir Denali

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 08 08, 2016 2:04 am

msg

Ta svetainė labiau atgyvenusi už mane. Kur tu lankaisi, moterie? Nenuostabu, jog iki šiol vyruko nesusiradai.
Taip. Didymė su Sulpicija ištaškė butelį vyno, ko rezultatas buvo itin nuviliantis mano didžiuliam ego.

Atgal į viršų Go down

Eleazar Yahir Denali

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 08 08, 2016 2:15 am

msg

Girdėjau, kad Tinder labai mėgsta tokias šviesiaplaukes gražuoles, kaip tu. Turėtum išbandyti. Tik tavo vietoje neminėčiau savo tikrojo amžiaus. Juk nenori, kad pasimatymo metu išrinktasis vietoj gėlių pristatytų tau karstą. :) Ak taip, susiradai, bet į vestuves vis tiek vediesi mane, ar ne? Aš pakylėtas, Yvette, ką galiu pridurti. ;*

Atgal į viršų Go down

Eleazar Yahir Denali

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 08 08, 2016 2:39 am

msg

Tai tik dar vienas šiuolaikinio jaunimo būdas susinaikinti. Nieko naujo :) Aš ir skype moku įsijungti, vienu žodžiu, man lygių nėra. karvyte Ai, kas iš to pagrindo. Gali būti ir šleivas. Svarbu, kad stovėtų, jei supranti apie ką aš. ;) Taip ir sakyk, kad aš gražesnis už jį, todėl manęs negėda giminėms rodyti.

Atgal į viršų Go down

CLAIM : Jenna Louise Coleman

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 09 11, 2016 5:07 pm

SMS:

Hey, man atrodo šita suknelė mane storina. Ką sakai?
P.s. čia buvom su Rendalu jo draugo gimtadienyje :D

“I was always hungry for love. Just once, I wanted to know what it was like to
get my fill of it - to be fed so much love I couldn't take any more. Just once.”  

Atgal į viršų Go down

CLAIM : Sarah Hyland

Jennifer Eleanor Lund
I want to be your late night loud and your early morning silence.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 10 10, 2016 12:17 am

SMS:

“You're a carousel, you're a wishing well, and you light me up, when you ring my bell. You're a mystery, you're from outer space, you're every minute of my everyday.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Tr. 10 26, 2016 11:21 pm

SMS:

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    

Atgal į viršų Go down

Yvetės plyta
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4