sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

Yvetės plyta

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas

CLAIM : Ashley Benson

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 05 04, 2014 1:09 am

-Taip, man irgi smagu,-vėl nusijuokė, tačiau prisiminus, kad dažniausiai šiaip žmonės neskambina, o ypač Patrikas, Ofelija sunerimo, kad kas nors blogo nebūtų nutikę, pavyzdžiui, jo mamai Šarlotei, iš kurios jau šimtą metų nieko negirdėjo. -Ei, ar tikrai viskas gerai? Arba kažkas tikrai atsitiko, arba tu išgėręs ir sumaišei savo merginos numerį su mano,-keletą sekundžių pabuvusi rimta vėl sukikeno, nes buvo beveik 99% įsitikinus, kad Patrikas truputį padaugino.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 05 04, 2014 1:16 am

-Taaai kaip sekas? Kur vėjas tave nubloškęs? - Nusijuokė ir pagrūmojo Liamui, kuris liepė nesakyti, kad jis su juo, negeras vampyras, fu. -Na galbūt perdaug, bet numerio nesumaišiau, nes skambinau savo seniai matytai ir girdėtai krikštamotei. - kaip visada mielai pasakė.
Atgal į viršų Go down

Yvette Ophelia Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 05 04, 2014 1:37 am

-Jėtau, Patrikai, kiek kartų aš tave mokiau gert, kad neprisigertum,-žinojo, kad jis nėra tik prisigėręs, kad nesuprastų, ką daro, tačiau nepraleido progos patraukt per dantį. -Būna ir geriau, o kaip tau? Tikriausiai gerai, jei kažką šventi, ar ne?,-nusijuokė. -Aš dabar Volteroj, pas draugę, o tu kur?,-gal netyčiom jis irgi kur netoliese, tai ir susitikt galėtų, kartu išgert, kas Ofei šiuo metu būtų visai neprošal.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 05 04, 2014 1:47 am

Vaikinukas nusijuokė. Ach ta Ofė, kaip visada sugeba pakalbėt.
-O ne, aš dar negirtas taip kaip norėčiau. - suprunkštė ir atsiduso.
-Hm kaip žinau tikrai būna geriau. Kol kas apsistojęs Londone, na Italija ne taip toli, bet kelias kaip ir ilgas. - Tarstelėjo.
Atgal į viršų Go down

Yvette Ophelia Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 05 04, 2014 1:58 am

-Tai ir negerk daugiau, o tai bėdų prisidarysi,- kaip ir pridera krikšto mamai patarimą gerą davė. Iš patirties gi šneka. -Londone? Ko tu ten nusibeldei?,-nustebusiu balsu paklausė. Išgirdusi žodžius apie ilgą kelią Ofelija skardžiai nusijuokė. -Jau kaip gražiai nusiplovei nuo susitikimo,-murmtelėjo.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 05 04, 2014 10:29 am

-Gerai, aš pasistengsiu, bent šiandien. - Susijuokė ir atsiduso, jam pačiam labai įdomu ko jis čia atsibeldė. - Ooo, nežinau, turiu čia namuką, tai ko nepagyvenus ar ne? Eiii, aš nesiplaunu nuo susitikimo, man vien tave girdėti gan smagu, išvis galbūt pati norėtum pas mane pasisvečiuot, susipažintum su Nese. - Pasakė pažiūrėdamas į Liamą ir aišku nuspręsdamas, kad jeigu ji atkeliaus tai jis irgi ten lauks.
Atgal į viršų Go down

Yvette Ophelia Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Sk. 05 04, 2014 11:34 pm

-Šaunuolis,-pagyrė, žinodama, kad jis vis tiek gers, kiek norės, gi jau didelis buvo, o tokiam nepavadovausi. -Na, taip, teisingai,-nusijuokė. -Su Nese? Kas ji? Pasakok, pasakok,-susidomėjusi paragino. Meilės reikalai viena įdomiausių Ofės temų, o, ypač, kai tai liečia jos krikšto sūnų. -Kada nors būtinai atvyksiu, dabar tikrai negaliu,atleisk,-porą sekundžių patylėjo. -Bet tu vis tiek papasakok apie tą Nesę,-nekantraudama pasakė.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Tr. 05 07, 2014 1:16 am

-Tikrai taip. - Nusijuokė ir kažkaip ramiai jautėsi vaikinukas. - Nesė tai mano draugė su kuria gyvenu, per telefoną daug ko nepasakysi. Bet aš noriu pasakyt, jog tu reikalinga Liamui, nesvarbu, kad jis sakė kitaip išeidamas. Ofelija... Tiesiog žinok tai. - Tarstelėjo.
Atgal į viršų Go down

Yvette Ophelia Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pir. 06 16, 2014 11:04 pm

-Jūs jau gyvenat kartu?,-aiktelėjo iš nuostabos, Ofės atmintyje Patrikas tik jaunas berniukas, o dabar jau ir su mergina gyvena, greitai tas laikas bėga. Jau žiojosi dar pasmalsauti apie Nesę, tačiau kiti Patriko žodžiai užčiaupė Ofeliją. -Nesupratau,-kelias akimirkas patylėjusi ištarė. Šiuo metu blondinės galvoje kirbėjo milijonai klausimų, tačiau ji tesugebėjo ištarti "nesupratau".

Atgal į viršų Go down

West Elliot Harlow
we are so scared of people breaking us, that we end up breaking ourselves

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 07 03, 2014 12:44 am

Skambina

But frankly, my dear, I don’t give a damn.
Atgal į viršų Go down

Yvette Ophelia Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 07 03, 2014 12:49 am

Po kelių pyptelėjimų pakelia ragelį, prieš tai pasižiūrėjusi, kas skambina. -Vestai, mielasis, labas!,-sušunka, kaip ir visada, į ragelį. -Kas nutiko?,-linksmu tonu paklausė.

Atgal į viršų Go down

CLAIM : Dylan O'Brien

Daniel Arthur Dreschler
We are stardust stories, my darling.
Things like us only exist in dreams.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pen. 07 18, 2014 1:13 am

SMS
Vestuves???? Su Liamu? Tavo Liamu??? Prašyčiau pasiaiškinti. -.-
-Iz

There's magic in our bones, a north star in our soul that remembers our way home. God, it's easy to forget, there's magic in all of this.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pen. 07 18, 2014 1:26 am

SMS
Ooo, Ophelia! Labai džiaugiuosi už tave, tačiau tikrai negalėsiu dalyvauti... esu Naujajame Orleane... :( Bet kokiu atveju, sveikinu ir linkiu sėkmės su tavo išrinktuoju! Bučkis*
-Irina
Atgal į viršų Go down

CLAIM : Dylan O'Brien

Daniel Arthur Dreschler
We are stardust stories, my darling.
Things like us only exist in dreams.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Pen. 07 18, 2014 1:30 am

SMS
Aš sakiau, kad tavo vienišavimo dienos greitai baigsis. :D Iškamantinėsiu tave, kai pamatysiu. -.- Būsim abu su Kevinu. :3
-Iz

There's magic in our bones, a north star in our soul that remembers our way home. God, it's easy to forget, there's magic in all of this.
Atgal į viršų Go down

West Elliot Harlow
we are so scared of people breaking us, that we end up breaking ourselves

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Tr. 08 06, 2014 11:51 pm

Ophelia Westwell-Hamilton rašo:
Po kelių pyptelėjimų pakelia ragelį, prieš tai pasižiūrėjusi, kas skambina. -Vestai, mielasis, labas!,-sušunka, kaip ir visada, į ragelį. -Kas nutiko?,-linksmu tonu paklausė.

Vieną kitą sekundę reikšmingai patyli, dar nepradėdamas dėstyti savo minčių.
- Ofelija, tai rimta. Man reikia tavo patarimo, - kito laido gale pasigirdęs sunkus atodūsis galėjo tereikšti, kad tai Vestui iš tiesų svarbu ir kam gi daugiau jis skambins jei ne savo mylimiausiai tetai ir draugei, kuri besinaudodama savo gyvenimo patirtimi naują Bibliją parašyt galėtų.

But frankly, my dear, I don’t give a damn.
Atgal į viršų Go down

Yvette Ophelia Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 08 07, 2014 12:50 am

Vaikinui tylint, Ofelija suprato, kad jis ne šiaip sau skambina, nes dažniausiai jie susisiekdavo, kai turėdavo aptarti itin įdomius pletkus arba ką tik matytą jųdviejų mylimiausio serialo seriją. Tačiau šį kartą tai buvo kai kas kito. -Negąsdink manęs, sakyk, kas nutiko,-nekantraudama išbėrė žodžius į ragelį. -Padėsiu, kuo galėsiu,-pažadėjo, laukdama Vesto problemos aiškinimo.

Atgal į viršų Go down

MIESTAS : Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
CLAIM : Harry Styles

Thomas Léon Harlow
Important encounters are planned long before the bodies see each other.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Tr. 06 24, 2015 1:51 am

SMS
Sveikutė. Džiaugiuosi, galėdamas pranešti, kad esu gyvas ir sveikas, koks jau esu daugiau nei du šimtus metų, tad kol kas neturėtum rūpintis dėl to, jog daugiau niekada nepamatysi mano žavių garbanų. Paveiktas tavo skausmingai skambančių grasinimų, pasakysiu, kad ir aš tamstos labai pasiilgau, o neatsakiau dėl itin daug manojo dėmesio reikalaujančios veiklos. Paprastai tariant, vėl subūrėm grupę ir sumanėm nuvykti į muzikos festivalį Kosta Rikoje, kur manęs vos į gabalus nesuplėšė didžiulė gerbėjų minia. Žinai, man juk sunku atsispirti. :) Jei netyčia sumanytum ir tu atvykti truputį pasilinksminti, pranešk man, galėsi gyvai išvysti mylimą brolį, be kurio, akivaizdu, kad negali iškęsti nė akimirkos. Bučkis
P.S. Deivas irgi čia, bet jau spėjau pamesti jį iš akių.
P.P.S. Tu jau seniai beprotė. :D

“I have late night conversations with the moon. She tells me about the sun.
I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

MIESTAS : Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 2:41 pm

SMS
Kokia tu miela, iškart imiesi grasinimų. :) Aš jautri, gera būtybė, kurią reikia MYLĖTI, jeigu nežinojai, brangioji. Aš su tavimi visuomet gražiai elgiuosi, o tu... Gėdos turėtum. :/ Dar ne, karais būna, kad kokia nors panelė prilekia prie manęs, nusiplėšia marškinėlius ir žiūrėdama į mane didžiulėmis akimis, maldauja autografo. :D O taip, visi tikrai labai pavydėtų, pamatę tokią žavią blondinę šalia manęs. :))) Nepatikėsi, bet ir tu man reikalinga. Truputuką. :D
P.S. Reikia sekti naujienas, seserie, tuomet ir tu žinotum apie mūsų susitikimus! Man atrodo, kad laikraštyje apie tai rašė.
P.P.S. Ei, juk mes ne maži vaikai, mokam pasirūpinti savimi. :D
P.P.P.S. Nemeluok, geresnių brolių už mus tikrai nebūtum galėjusi turėti. :)

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 3:06 pm

SMS
Įmanoma, tik tu dar neišmokai, kad ir kokia sena bebūtum. :) Atsiprašymo iš manęs neišgirsi, nes buvau labai užsiėmęs ir patikėk manimi, niekaip nebūčiau galėjęs pakelti ragelio, net jei būčiau norėjęs. :D Na, be manęs yra ir kitų vyrukų, tai kai kurios puola prie Metju ar Džošo, deja, ne visoms aš patinku. :/ Blogiausiu atveju kur nors rasim perukų parduotuvę ir pakeisim tavo plaukus truputį kitokiais. Net neabejoju, kad tau tiktų trumpi, ryškiai rožinės spalvos plaukai. Taip atrodančią tave dar labiau mylėčiau. Bučkis
P.S. Gimtadienio proga padovanosiu tau prenumeratą.
P.P.S. Elgiesi, tarsi būtum mūsų mama ir visai nepasitiki savo broliais šaunuoliais. :/
P.P.P.S. Atrodo, kad peilį smeigei į širdį. O aš dar galvojau, kad padėčiau tau susirasti kokį nors žavų jaunuolį, su kuriuo galėtum užmegzti gražius santykius, bet po tavo žodžių persigalvojau. :)

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 3:34 pm

SMS
Aš visada kupinas staigmenų. :) Taip, taip, gali pasigirti draugėms, kad turi labai garsų brolį. :D Turiu sutikti. :) Žinojau, kad visuomet pavydėjai mums mūsų tamsių garbanų! Pff, iš manęs tu nieko negausi, turi užtekti to, jog vis dar su tavimi bendrauju, nors esi tikriausiai pati įkyriausia mano pažįstama moteris. :)
P.S. Gaila tik, kad mano kišenėse dabar švilpia vėjai... :D
P.P.S. O mes tavimi. Bučkis
P.P.P.S. Džošas jau vedęs, o jei Metju prie tavęs prisiliesti bent pirštų, tikriausiai liktų be rankos, todėl tikriausiai ne. :) Bet festivalyje yra ir kitų mielų vyrukų, tad greičiau ieškok gražiausių savo skudurų ir lėk pas mus! :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 3:59 pm

SMS
#sorrynotsorry :D Prašyčiau, mūsų juk nebūtų niekur kvietę, jei nepasižymėtume niekam neprilygstančiu žavesiu. :D Galiu pasakyti, kad tu mano mylimiausia blondinė. Bučkis Ei, Deivas jauniausias, nederėtų jo taip kankinti. :/ Kai pasimatysim, aš tau viską asmeniškai papasakosiu. :D
P.S. Nemeluoju, galiu prisiekti, kad tai tiesa. :D
P.P.S. Pagaliau pripažinai akivaizdžią tiesą. :)
P.P.P.S. Tu jau ir jo žmoną pažįsti? :D Nieko nepavydžiu, tik man baisu mylimą seserį patikėti į kieno nors rankas. :/ Rūpinuosi ir truputį baisu, kad kas nors gali tave nuskriausti. :D Nieko labai trumpo ir atviro. :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 4:16 pm

SMS
Atsiprašau, mano labai gera nuotaika, negaliu susilaikyti tavęs neerzinęs. :D Esi bjauri boba, bet vis tiek tave myliu. :) Tu visada buvai pati blogiausia mūsų šeimoje, nors vaidinai angelą. :D Negražu, Yvete. :/ Nieko blogo nenutiko, dar nereikia skambinti varpais. :D
P.S. Būk mano vadybininkė ir sukurk man verslo planą. :) Aš tau gal net algą mokėčiau. :D
P.P.S. Įdomu, įdomu. :D Aš tik noriu, kad būtum laiminga, nieko daugiau. Apsikabinimas Aš visada mielas, bet dažniausiai ne su tavimi. :) Kaip tik. :D

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 4:36 pm

SMS
Iš dalies, nors yra ir kitų mane džiuginančių dalykų, tačiau tau apie juos dabar nepasakosiu. :D Nebaigsiu, darysiu taip iki savo dienų galo, t.y. amžinai, tad susitaikyk su tuo. :) Nes gera sesuo tikrai norėtų plikai nuskusti savo brolius. :D Aš rimtai, juk sakiau, kad esu gyvas, sveikas, nesėdžiu areštinėje ir esu viskuo patenkintas. :D
P.S. Rodos, jau daraisi geresnė. Šaunuolė, taip ir toliau. :D
P.P.S. Iš kur tu taip viską žinai, a? :D Mes ką tik sužinojom, kad jis susituokė, o tu panašu, jog pirmoji sulaukei tokių naujienų, nors Džošas vienas artimiausių draugų... Taip nesąžininga. :/ Aš tik noriu, kad mylėtum mane visokį, nesvarbu, ar būčiau geras, ar blogas. :) Bet tau su vaikinais galima tik kalbėtis, girdi? :D Daugiau nieko. Tyli

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 4:50 pm

SMS
Galbūt, jei būsi gera ir gražiai elgsiesi, nors abejoju, kad tu taip sugebėsi. :D Ir vėl grasini? Rimtai? :D Man jau baisu su tavimi susitikti. :/ Ačiū už pasiūlymą, bet man kuo puikiausiai tinka ir tie, kuriuos turiu dabar. :D Aš labai greitai viską išleidžiu. :///
P.S. Jis man kažką minėjo, bet jau spėjau pamiršti... :D Užsuk į vaistinę ir pagriebk man atmintį gerinančių vaistų, jei gali. :D Žinai, senatvė. :) Nemanau, kai aš nusišypsau, visas pasaulis nušvinta ryškesnėmis spalvomis. :) Aš rimtai, nes tavo pasimatymas gali pasibaigti potencialaus mylimojo mirtimi. :)

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    Kv. 06 25, 2015 5:05 pm

SMS
Netikiu tavimi, viskas. :) Bla bla bla, nieko nematau, nieko negirdžiu. :D Tai dabar tau jau nepatinka mano plaukai? Man trūksta žodžių, Yvete... :D Taip, taip, atiduosiu tau visus savo pinigus, kad prisipirktum drabužių ir bent vieną kartą turėtum, ką apsirengti. :D
P.S. Tu šiandien man visai nepatinki. :D Tu irgi jį geri? :D Tu dar per jauna tokiems dalykams, meilės skubinti negalima. :) Jų nebuvo daug ir aš tikrai prie visų nedarydavau nieko nepadoraus, gal tik kartais apsikabindavau ir tiek. Neramus

I tell her about you.”
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Yvetės plyta    

Atgal į viršų Go down

Yvetės plyta
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next