sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Striptizo klubas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 02 23, 2014 1:31 pm

Žinojo, kad visi jau aiškiai mato, jog jis varvina seilę spoksodamas, tačiau dabar tai jam buvo nė motais. Tekilos veikiamos smegenys atsisakė nukreipti akis kita kryptimi, todėl dar kurį laiką praspoksojęs, vis dėl to sugebėjo nukreipti žvilgsnį į brolį su Bianka. Jis net elgdamasis debiliškai atrodė normalus, o jeigu tik šitas kvailys išeitų į aikštelę, būtų išjuoktas ir panašiai. Pamatęs jog jo taurelė jau prisipildė, vaikinukas žaismingai šyptelėjo blondinukei sėdinčiai visai greta.
-į sveikatą,- atkartojo, paimdamas į rankas stikliuką ir greit susiversdamas visą skystį į gerkles. Dabar tekila buvo vanduo, todėl jis nesidrovėjo įsipilti dar vieno ir jį išgerti.
- taigi.. aš nežinau tavo vardo.. ar žinau?- vyrukas jau susimaišė, o ir liežuvis sunkiai vartaliojos...


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 25, 2014 10:18 pm

Neitui nusitempiant ją į šokių aikštelę, Bi labai liūdnu žvilgsniu nulydėjo savo tekilos stikliuką, kuris kaip tik buvo pripildytas. Specialiai jai. Bjanka nežinojo, ar taip yra su visais buvusiais alkoholikais, bet ji nejautė kaltės gerdama. Visiškai ne. Tarsi būtų įvyniojusi protą ir sveiką nuovoką į maximos maišelį ir išmetus pakeliui į dugną. Bet kadangi buvo ganėtinai mandagi, tai neiškeitė brolio į stikliuką, ir ėmus groti tai dainai taip pat ėmė skėryčiotis su savo balta, trumpute vestuvine suknele, kuri jau buvo gerokai pagadinta. Keli lašai tekilos, pora prairusių siūlių, bet velniai nematė. Staiga pajutusi brolio ranką ant peties, ši sulėtino savo išprotėjusius judesius (matyt nemokėjimas šokti buvo vienas iš Harlow šeimos bruožų) ir pažiūrėjo į jį kiek praplėtus akytes. Tada nusišypsojo ir papurtė galvą.
- Man viskas gerai, - patikino jį, nors brolis lyg ir neprašė šitų žodžių. - Anksčiau turėjau problemų, bet dabar aš stipri ir taip toliau, - sukrizeno apsisukdama aplink save ir čiupusi Neito rankas visaip ėmė jas makaluoti. Keli stikliukai ir jai buvo linksma. Ne visai geras ženklas.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 25, 2014 11:25 pm

Prie striptizo klubo sustojo geltonas taksas, kuriame išsidrėbęs sėdėjo ir radijuje dainuojančiai Rihanai aukštu balsu pritarė gerokai iš kėdės trinktelėtas ir visiems puikiai pažįstamas Adamas. Pusę kelio nuo oro uosto jis prašnekėjo su turku vairuotojo nixuja nerišančiu angliškai, jiems savomis kalbomis pasakojant savas gyvenimo istorijas. Bet sprendžiant iš abiejų veido mimikų - vairuotojo, kuris buvo gerai apsirūkęs ir jam trūko abiejų priekinių dantų, ir Adamo, žvilgsniu plavinėjančio aplink ir žvairomis akimis skaičiuojančio nematomas aveles, jie jau laikė save gerais drugeliais, dėl ko žaliaakis pasižadėjo su turku kartu vėliau užsiregistruoti hotnote. Nudrėbęs daugiau pinigų nei derėjo, Adamas galiausiai teikėsi išlipti iš mašinos, pasitaisydamas savo varlytę, o po pažasčia kišdamas į laikraštį supakuotą vestuvinę Bjankos dovaną. Pasitvarkęs šūveliūrą, čiuvas nuvarė į vidų, kur akimis kaip mat susirado ryškią, it pavasario saulė Bjankos suknią ir kažkokį pacaną sėjantį manų kruopas savo rankų mostais. Ilgai nevarvinęs veizolų, Adamas tiesiog aplenkė visus juos skyrusius staliukus, pakeliui įkeldamas porą pa pedesiat stikliukų ant drąsos, kadangi kuo arčiau Bjankos buvo, tuo neramiau krūtinėje virpėjo širdis. Vis dar mylėjo tą merginą. Ir faktas, kad ji ištekėjo už kito vyro žudė visa, kas gyva jo viduje. Ir vis dėlto, Adamas buvo visiškai nesavanaudiškas asmuo, taigi merginos laimę eilinį sykį kėlė virš savosios. Taigi, ignoruodamas, kad kažkas plėšia laukan širdį, jis skrido tūkstančius kilometrų lėktuvu, važiavo pusvalandį su keistu gėjumi taksistu vien tam, jog pasveikintų merginą. Kadangi žinojo, kiek daug tai jai reikštų.
-Gal galėčiau perimti? - Paklausė, kaip visada, perdėtai pakiliu balsu, kreipdamasis į tą xujovai atrodantį senį, kuris matyt buvo koks Bjankos giminaitis ar šiaip draugas, kadangi tik jai sekasi savo gyvenime turėti tokius lodarius. Nuo girto vyruko, jis akimis nuklydo ties Bjanka, susidurdamas su ja žvilgsniu savuoju ir kaip mat plačiai išsišiepdamas. Ji atrodė idealiai. Net ir nežymiai susivėlusi ir su paglamžyta suknele. Būtent tokią jis ją ne kartą įsivaizdavo.
-Bjanka. - Tyliai pratarė josios vardą šiam jo lūpas paliekant greičiau nei jis spėjo apie tai pagalvoti. Nepaprastai švelniai ir meiliai. Kaip Adamas ir buvo pratęs jį tarti. Nesvarbu, kad paskutinį kartą tai darė prieš porą metų.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 25, 2014 11:35 pm

Išgirdęs sesers atsakymą, Natanielis lengviau atsikvėpė, kadangi nieko daugiau, kaip laimės Bjankai ir nelinkėjo. Žinojo, kad anksčiau ar vėliau jiems teks išgvildenti tą nemalonią jos praeities temą, bet prieš tai, jiems dar reikės apsiprasti su mintimi apie vienas kito egzistavimą, artimiau susipažinti ir pirma patenkinti Bi smalsumą apie šeimą, o tuomet pereiti prie Neito klausimų.
Jiems taip smagiai besitąsant į šalis, prisistatė kažkoks regis metus nesišukavęs vaikinas, negana to, prabilęs angliškai ir be jokio akcento, kas buvo tikra retenybė Volteroje. Ilgai nedvejojęs, Natanielis tik gūžtelėjo pečiais susivokdamas, kad jiedu matyt pažįstami, o atsižvelgiant į taip, kaip vėpso į vienas kitą, matyt ilgą laiką nesimatę. Todėl jiems Neitas daugiau nesimaišė, grįždamas prie staliuko, kur jo broliukas atvirai flirtavo su Ofelija. Išgėręs tekilą iš taurelės, kuri buvo skirta Bjankai, Natanielis apsilaižė lūpas, o tada dirstelėjo į Oliverį.
-Ar nemanai, kad mūsų žavioji dama per ne lyg blaiva? - Pasiteiravo netrukus plačiai išsišiepdamas, tarsi būtų sugalvojęs, kažką itin nedoro. Natanielis užsibrėžė, kad ši naktis bus įsimintina tuo, jog nė vienas jos neatsimins. Kad rytą atsikėlus vištidėj be vieno bato ir su policininko uniforma, būtų iš ko pasijuokti. Ir taip, Neitui jau yra taip buvę.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Tr. 02 26, 2014 7:23 pm

Yra toks vienas neįprastas, žmonėms itin būdingas jausmas. Dar būdingesnis jis tokioms merginoms kaip Bjanka, kurios kiekvieną jausmelį jaučia stipresnį ir galingesnį, daugelį dalykų mato ryškesnėmis spalvomis. Vienas iš tokių jausmų yra širdies nusiritimas į kulnus, oro stygius plaučiuose ir malonus kutenimas skrandyje lyg kažkas savo margaspalviais sparneliais brūžintų tavo vidų. Malonus jausmas, beje. Būtent tai ji ir patyrė pamačiusi tą garbanotą galvą, juokingą šypseną veide ir.. tiesiog Adamą. Jos Adamą. Po ištisų dvejų metų, kurie be jo buvo ganėtinai liūdni ir niūrūs. Staiga ši nustojo judėti ir tiesiog stovėjo it stabo ištikta, negalėdama susitvardyti ir bent palengvinti jam ėjimo kelio ilgį ir pribėgti pati. Jei reikėtų pavaizduoti tai kaip siužetą iš filmo, visi žmonės būtų susilieję, muzika nutilusi, o jos akys sufokusuotos ties jo veidu. Kažkurią dalį širdies, kuris dabar buvo jau kažkur kulnuose, suskaudo. Smarkiai. Tačiau netrukus ji taip pat draugiškai, kukliai nusišypsojo susiimdama už praviros burnos, kad koks uodas neįskristų. Adamas. Jos Adamas. Tai ištisai skambėjo jos galvoje. Kuriam skambinėjo ištisus metus, rašė laiškus ir sms žinutes, o galiausiai tiesiog paleido iš savo gyvenimo manydama, kad niekada jis nebegrįš. Bet štai.. stovėjo priešais ją. Nė kiek nepasikeitęs. Ir vis dar joje kėlė sumišusius jausmus. Kaip visada.
- Adamai, - atsakė taip pat švelniai, tyliu balsu, kuris mažumėlę virpėjo. Tada tik papurtė galvą tarsi mėgintų sau priminti, kad tai realybė. Kad laikas atsikvošėti. - Man.. man tavęs labai reikėjo, - išpyškino greitai nė nespėjus jam ką nors pasakyti. Gal tai buvo viskas, kas galvoje zujo tuos dvejus metus. Kad tiesiog paprasčiausiai, savanaudiškai jai jo reikėjo. Ir todėl netrukus jos rankos jau buvo aplink jo kaklą, galva priglausta prie krūtinės, o akys smarkiai užmerktos. Daugybę kartų įsivaizdavo kaip sunkiomis akimirkomis jis laikys ją glėbyje. Tačiau ši akimirka buvo priešinga jos įsivaizduojamoms - vestuvės buvo gražus reikalas. Tačiau taip pat smarkiai buvo išsiplėtusi ta Adamo palikta skylė krūtinėje, kad ji jau nekreiptų dėmesio į momentų svarbą ir tiesiog smarkiai smarkiai apkabintų savo draugą.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Tr. 02 26, 2014 7:55 pm

Nebuvo nė dienos, jog padėjęs galvą ant pagalvės ir sumerkęs akis, sapnuose jis neišvystų Bjankos. Su plačia šypsena, žibančiomis iš laimės akimis, įbridusios į jūrą iki pat kelių, vėjyje į šalis kedenančiais plaukais. Būtent tokia ji ir įsirėžė jam į atmintį daugybės rytų, kuriuos jiedu pasitiko paplūdimyje, dėka. Tokią jis ją ir pamilo. Nerūpestingą, naivią ir geraširdę. Ir nors šį dailų paveikslą dažnai temdė ašaros Bjankos akyse, kurias Adamas visas iki vienos nušluostė nuo merginos skruostų, jis visada ją matė, kaip dovaną sau iš dangaus, nesvarbu kiek nuopolių jiems teko patirti nuo tos sekundės, kai taip netikėtai susitiko aikštėje. Puikiai prisiminė juodą nuo nutekėjusio tušo merginos veidą. Rankas, tvirtai spaudžiančias savus pečius. Ilgesingą ir mąslų žvilgsnį nusuktą į horizontą. Tai buvo tarsi kadras iš liūdno ir iki skausmo gražaus filmo, kurį Adamas įamžino nufotografuodamas Bjanką. O tada pasiūlydamas jai tualetinio popieriaus vietoj servetėlių. Ir nesvarbu, kaip stipriai ši tamsiaplaukė save nuvertintų, manytų esanti prastesnė už kitas merginas, o ypač vampyres, niekas, niekada nepavergs Adamo širdies taip, kaip tai padarė Marčeti. Meilė jai buvo neišvengiamas dalykas, dėl kurio vaikinas kenčia net ir po trijų metų, prabėgusių nuo tos dienos, kai jie susipažino.
Atsidūręs Bjankos glėbyje, Adamas tik klusniai užmerkė akis visa siela panirdamas į šią vienintelę akimirką, kai merginos širdies dūžiai aidu atsimušė jo ausyse, nosį kuteno puikiai pažįstamas kvapas, o šiltos ir šitaip pažįstamos rankos, spaudė vaikiną arčiau savojo kūno, rodydamos nenorą paleisti. Adamas nežinojo kiek laiko jiedu taip prastovėjo, pamiršę, jog aplink egzistuoja ir kiti žmonės, bet kai vaikis atsitraukė nuo Bjankos, jo veidą puošė plati šypsena.
-Atvežiau tau kai ką. - Kreivai vyptelėjo kilstelėdamas dėžutę suvyniotą į kažkodėl jau praplėštą laikraštį. -Mamos kepti keksiukai, kuriais ji įsakė man pavaišinti tave, tik deja, kelionė nuo oro uosto iki čia pasirodė itin ilga, - Atsiprašomai šyptelėjo leisdamas suprasti, kad tų keksiukų nė kvapo nelikę. Visgi, Adamas save laikė kaip didžiausią dovaną merginai su visais jau suvirškintais keksiukais, taigi vylėsi, kad Bjanka labai neįsižeis. Staiga stvėręs ją už rankos, jis nupėdino prie staliuko, prie kurio buvo įsitaisęs Manų Dėdė, kažkoks kadras panašus į Semą Vinčesterį ir.. Ofelija.
-O, kad mane trenktų kas žaibais.. Ofelito Mažyto. - Išsišiepė plačiausiai pasinaudodamas proga ir nužvelgdamas blondinę nuo galvos iki kojų, o tuomet papurtydamas galvą, kadangi laiko daug neturėjo, o buvo kai ką suplanavęs. -Pasiskolinsiu iš jūsų Bjanką, jei jūs nieko prieš. Manau apsieisit ir be jos, - Caktelėjo liežuviu ir nelaukdamas pritarimo, tiesiog tvirčiau apglėbė tamsiaplaukę ir išsivedė ją iš šito skylės.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Kv. 02 27, 2014 11:22 pm

-Ofelija,-palinksėjo galvele atsisukusi į Oliverį. Jau norėjo artimiau susipažint, pasišnekėt apie gyvenimo prasmę, bet netrukus prie jų atsirado ir Neitas. -Ne, ne, ne, man užtenka, tikrai,-prisimerkusi pažiūrėjo į vyruką. Nepasitikėjo Ofė juo, maža kas, prigirdys ir paliks kur griovy. -Ei, o kur Bjanka?,-tik dabar blondė pastebėjo, kad draugė negrįžo kartu su broliu. Na, ilgai laukti nereikėjo, mat po kelių sekundžių Ofelija pamatė ir Bjanką, ir Adamą. Taip, Adamą, tą garbanotąjį bernužėlį. -Adamokšnėli,-išsišiepė ir jau norėjo stotis ir pult anam į glėbį, patamtyt už žandukų, garbanėlių, bet jis su Bjanka tiesiog dingo. Ofelija porą kartų paklapsėjo akutėm. Alkoholis kenkė jos ir taip lėtam mąstymui. -Tai labai, labai keista,-blondinei visai nepatiko susiklosčiusi situacija, nes Demetrijus velniai žino kur buvo dingęs, Bjanka išėjo su Adamu, nors juos abu sieja tikrai kažkas daugiau nei paprasta draugystė, keisčiausia tai, kad šiandien buvo Dimos ir Bjankos vestuvės, o jie šią dieną leidžia atskirai. Atsisukusi į abu brolius Ofelija papurtė galvą ir atsisėdo. Ir pagaliau į jos šviesiąją galvelę pasibeldė baisiausia mintis. Ji liko viena su Bjankos broliais. Nuostabu.Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 03 04, 2014 5:17 pm

Balsas viduje jam tyliai kuždėjo, jog visa ši situacija nesibaigs geruoju, bet jis jį nutildė dar vienu tekilos šotu. Be to, nelabai turėjo kitą išeitį, kadangi kol susigaudė kas vyksta, Bjanka ir Kam Man Tos Šukos jau spėjo išeiti. Natanielio žvilgsnis nuklydo ties Ofelija, kuri regis nuobodžiavo, ir broliu, vis dar varvinančiu seilę dėl aplink besisukinėjančių merginų. Ir staiga, Neito galvoje gimė labai prastas ir visomis prasmėmis niekingas planas. Dirstelėjęs į laikrodį ant rankos, kurio neturėjo, jis staiga žioptelėjo, tarsi būtų baisiai nustebintas.
-Vajė, jau antra valanda nakties, Demetrija mane užmuš, - Caktelėjo liežuviu pakinkuodamas galvą. Buvo kur kas vėliau, ar anksčiau, priklauso nuo to, kaip pažiūrėsi, o ir Demetrija, Neitas buvo įsitikinęs kietai miegojo, bet jis nesiliovė vaidinti.
-Man jau metas, - Perdėtai nusivylęs tarė gurkštelėdamas velniai žino iš kur ant stalo atsiradusio alaus, o tuomet apsilaižydamas lūpas. -Na, o jūs vaikai mano, pasilikit ir gerai praleiskite laiką, - Pridūrė plačiai išsišiepdamas ir nežymiai svyruodamas pakilo ant kojų.
-Ofelija, buvo malonu su tavimi susipažinti. Tik žiūrėk, nepraganyk mano brolio ir nepalik jo vieno. Jis bijo tamsos. - Visiškai rimta veido mimika išdėstė mostelėdamas ranka ir klastingai mirktelėjęs broliui ne viena, o abiem akimis, jis šiaip ne taip išsitrenkė į kiemą. Aišku, kilo noras įsėsti į savo impalą, bet mažytės fizinė būklė jam buvo svarbesnė už bet kokius norus, taigi vietoj to, jog krėstų kvailystes, tiesiog paliko mašiną prie kelkraščio, o pats išpėdino viešbučio link pėsčiomis.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 03 07, 2014 9:46 pm

Ofelija sutrikusi pasižiūrėjo į jaunesnįjį Bjankos brolį ir netikėtai nusijuokė. Suprato Ofė, kad Neitas ale supiršt juos nori, nekvaila buvo, tačiau tam buvo tikrai nelemta atsitikti. -Ir man buvo malonu, saugosiu ir nepaliksiu,-paliksėjo galvele ir nulydėjusi akimis Neitą, blondinė vėl atsisuko į Oliverį. -Taigi, spėju, kad tu su broliu įsikūrei kažkokiam viešbuty, ar ne?,-kilstelėjo antakį ir įdėmiai įsižiūrėjo į vaikinuką, mat Ofei kėlė nerimą tas keistas jo seilėjimasis. -Tau viskas gerai?,-susirūpinusi paklausė. Juokinga ir graudu vienu metu, kai pagalvoji, kad Bjanka kažkur su Adamu, Neitas pas merginą išskubėjo, o vargšas jaunėlis liko su nepažįstama ir dar vampyre.Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5332

Connor Weller
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 03 07, 2014 10:27 pm

Vaikinas užtruko daugiausiai penkias sekundes ir jau stovėjo klubo tarpduryje, akimis naršydamas po minią, kurios didžiąją dalį sudarė sekso ištroškę ir girti vyrai bei pigios striptizo šokėjos. Ofeliją Demetris rado pakankamai lengvai, už ką reikėtų dėkoti jos ypatingai ryškiems plaukams, kurie žibėjo neoninėje šviesoje. Bet vampyro neplakanti ir veik neegzistuojanti širdis nemaloniai suspurdo išvydus, kad Bjankos prie jų staliuko iš tiesų nėra. Įveikęs atstumą tarp savęs ir Ofelijos, jis dar apsidairė aplink dabar ieškodamas ne tik Bi, bet ir vieno iš jos brolių.
-Ar Bjanka su Neitu? - Pasiteiravo ir ilgai nelaukęs šastelėjo ant kėdės. Jo akys vis šaudė į šonus, žandikaulis buvo įtemptas, nugara tiesi it styga, tarsi vaikinas būtų pasiruošęs bet kurią akimirką pulti. Visgi, akims ilgėliau stabtelėjus ties Oliveriu, Demetris įstengė draugiškai nusišypsoti.
-Vargu ar mus kas deramai supažindino. Aš Demetrijus, Bjankos vyras, - Kaip niekada saldžiai ir švelniai ištaręs paskutinį žodį, jis linktelėjo regis gerokai įkaušusiam medžiotojui, abejodamas ar jis jį girdėjo, o tuomet žvilgsniu grįžo ties Ofelija.I don’t think people love me. They love versions of me I have spun for them, versions of me they have construed in their minds. The easy versions of me, the easy parts of me to love.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 03 07, 2014 10:47 pm

Ofelija tik spėjo įsidėti telefoną atgal į kišenę, o Demetrijus jau sėdėjo šalia ir pažindinosi su Oliveriu. Ofė šyptelėjo ir vėl atsiduso. Nežinojo, nuo ko pradėt pasakot, nes net nenumanė, kokia gali būti Dimos reakcija, kai sužinos, kad jo žmona išėjo nežinomais keliais su Adamu. Tuo pačiu, kuris vos nesugriovė Dimos ir Bjankos meilės. O dar turint omeny, kad dabar yra jaunavedžių pirmoji naktis. Ofelija užsimerkė, giliai įkvėpė ir atsimerkusi ramiai žiūrėjo į Demetrijų. -Tik nesinervink, gerai?,-prikando lūpą ir vos neprunkštelėjo, nes pasakė pačią didžiausią nesąmonę, kaip galima nesinervint, kai žinai, kad tavo žmona yra su kitu, bet Ofė nežinojo, kaip tai pasakyti Dimai. -Bjanka ne su Neitu, ji su kai kuo kitu,-blondinė nusuko akis į šalį. -Su Adamu,-greitai išpyškino tą vardą ir sukaupusi drąsą vėl pasižiūrėjo į vaikiną. -Jis atsirado taip greitai, paklausė, ar gali ją trumpam išsivesti ir tiesiog, dingo,-atsiduso viską papasakojus ir su baime laukė, kas dabar bus.Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5332

Connor Weller
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 03 07, 2014 10:59 pm

Lėtai liežuviu apvedęs lūpų liniją, jis galima sakyti įsisiurbė į merginos veidą žvilgsniu, nebyliai ragindamas ją prabilti. Ofelijai užsiminus, jog Bjanka ne su savo broliu, Demetris kaip mat suraukė kaktą ir visgi, nebuvo linkęs daryti jokių skubotų išvadų. Kas čia žino, gal Bi pavargo ir tiesiog išvyko namo. Kita vertus, vargu ar Ofelija būtų pasipuošusi tokia, blogą žinią pranašaujančia veido mimika, jeigu mergina saugi būtų Volturių pilyje ir lauktų grįžtančio Demetrijaus. Ir tada jis išgirdo tą vieną vienintelį vardą, kuris paliko šviesiaplaukės lūpas ir privertė vampyrą jaustis taip, tarsi visa gyvybė būtų palikusi jo kūną. Skausmingai užmerkęs akis, Demetris porą kartų neritmingai įkvėpė, pašokdamas ant kojų, kadangi savo galios pagalba jau žinojo, kur Adamas ir Bjanka, bet kojos atsisakė jo klausyti ir Demetris buvo priverstas vėl prisėsti ant kėdės. Nebuvo šokiruotas, kadangi žinojo, jog šitai anksčiau ar vėliau nutiks. Bet ir nepyko. Jam paprasčiausiai buvo skaudu. Kas aiškiai matėsi vyruko veide.
-Ji man keršija, - Tyliai sumurmėjo sunkiai atsidusdamas. Pavargo. Nuo visų šitų dramų, nuo tampymosi pirmyn atgal, nuo fakto, kad netgi ir ištekėjusi už jo, mergina vis dar negali apsispręsti.
-Pranešiau jai, kad mane aplankė Mišelė. Bet buvau su ja vos pusvalandį. Negana to, sugebėjom susipykti, o vos susitaikę tiesiog patraukėm savais keliais. Kodėl ji šitaip.. - Vaikino balsas staiga nutrūko, Demetrijui karštligiškai papurtant galvą. Nieko daugiau netaręs jis įsipylė į tuščią stikliuką tekilos, kaip mat ją nurydamas vienu mauku.
-Ji Venecijoje. Su juo. Tarsi būtų pradėjusi mūsų medaus mėnesį. Tik be manęs. - Staiga karčiai nusišypsojo vėl pripildydamas stikliuką tekila, bet neišgerdamas, o vietoj to, paslėpdamas veidą plačiuose delnuose.
-Ironiška, kad būtent ten ketinau ją vežtis. Net nupirkau mums fermą. Tikėjau, jog būtent ten surasime savo laimę ir pradėsim naują gyvenimą, - Ironiškai prunkštelėjo vis dar nepatraukdamas nuo veido rankų.I don’t think people love me. They love versions of me I have spun for them, versions of me they have construed in their minds. The easy versions of me, the easy parts of me to love.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 03 07, 2014 11:24 pm

Matydama savo draugą numeris vienas tokį palūžusį, Ofelija keikė visais žinomais keiksmažodžiais ir save, ir Adamą ir netgi Bjanką. Juk ji tikrai turėjo suprasti, kad elgiasi nederamai. Kita vertus, Demetrijus irgi buvo su Mišele, apie kurią Ofė nieko nežinojo, na, bet dabar ne laikas ir ne vieta tai aiškintis, kada nors paklaus, kas ji tokia. -Jėtau, kaip sunku,-papurtė galvą ir vėl atsiduso. Taip, didžiausia problema Dimos ir Bjankos santykiuose buvo nepasitikėjimas vienas kitu. Greičiausiai taip ir buvo, kad sužinojusi apie Mišelę, Bjanka pasinaudojo proga, tiksliau, Adamu ir nusprendė atkeršyti. Tačiau, kas iš to keršto? Be to, Ofelija tikėjo Demetrijum, tikėjo, kad tarp jo ir tos merginos nieko neįvyko. O, dėl Bjankos ir Adamo nebuvo tokia tikra. Netgi praėjus ilgam laiko tarpui, Ofelija matė, kad tarp garbaniaus ir Bjankos kažkas dar teberusena. Ir tai blondinei visai nepatiko. Belieka tikėtis, kad Ofelijai tik pasirodė ir jie šiuo metu geria arbatėlę vienoje Venecijos gatvelių. -Demetrijau,-mergina palietė jo rankas ir šiek tiek truktelėjusi patraukė jas vaikinui nuo veido. -Nežinau, ką pasakyt, man taip gaila, aš nesuprantu, jūs skirti vienas kitam, tačiau vis atsiranda kažkas, kažkokia kliūtis,-tebelaikydama jo rankas Ofelija žiūrėjo į draugą ir svarstė už ką jam likimas ar koks velnias tokius nemalonius pokštus krečia.Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5332

Connor Weller
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 03 07, 2014 11:52 pm

((šitai man kažkodėl primena Karolinos ir Stefano sceną, kur jis sužino apie Deleną. "how together are they" :DD))

Vienas kitas sunkus atodūsis ir Demetrijus regis suėmė save į rankas. Tikėjo, jog Bjanka negalėtų jo įskaudinti, tik ne po visko ką jiedu kartu patyrė. Bet visiškai nepasitikėjo Adamu. Be to, kartą jis jau sugebėjo prasiskverbti iki jos širdies. Iš kur Demetris galėjo žinoti, ar nepadarys to dar kartą. Ir ar apskritai, Bjanka kada nors pilnai jį paleido. Jos ir Adamo bei jo ir Mišelės situacijos buvo itin panašios. Skirtumas tas, jog Bjankos ir Adamo statusas buvo "daugiau nei draugai". O vampyro ir Mišos "draugai su privalumais". Ji buvo jo kūrinys. Juk būtent Demetris pavertė merginą vampyre, savaime aišku, jog tamsiaplaukė kažką jam reiškė. Bet tai kuo dalinosi Adamas ir Bjanka, atrodė svetima ir nesuprantama, net pačiam Demetrijui, kadangi jie turėjo kažką, kas Volturio ir Bi niekada nesiejo. Štai kodėl jis nebuvo užtikrintas dėl nieko. Visgi, jis pakluso Ofelijai ir atitraukė nuo veido rankas, spustelėdamas šviesiaplaukės pirštus savoje rankoje.
-Viskas bus gerai, - Patikino savo geriausią draugę linktelėdamas galva, nors buvo aišku, kad greičiau bando įtikinti save, o ne Ofelija ir negana to, pats netiki savo žodžių rimtumu. Niekas nebuvo gerai. Ir ši naktis, kuri oficialiai turėjo būti gražiausia jo gyvenime, dabar tapo viena prasčiausių ir konkuravo su tomis, kai Demetris paliko Bjanką restorane po to kai nužudė padavėją ir kai sužinojo, kad mergina ligoninėje. Viskas atrodė itin seniai, bet puiki vampyro atmintis neleido pamiršti nė sekundės to, ką Demetrijus galėjo vadinti pragaru. Ir nesvarbu kur eitų, ką darytų, kaip pasikeistų, istorija atrodė vis kartojasi ir kartojasi iš naujo.I don’t think people love me. They love versions of me I have spun for them, versions of me they have construed in their minds. The easy versions of me, the easy parts of me to love.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 03 08, 2014 12:11 am

(:DDD, aš ir apie juos galvojau, tik ne toj pačioj scenoj :DD)
Išgirdusi tą savo legendinę frazę, kurią pati visiems kartoja, Ofelija nusišypsojo. Tikrai akivaizdu, kad nieko čia gero nebus. Bent jau ne artimiausiu metu. Iš tiesų, Ofei buvo keista, kad Dima sėdi ir nieko nedaro, mat savo galvelėje jau buvo prigalvojusi įvairiausių scenarijų, tačiau paprasto sėdėjimo tarp jų nebuvo. Kita vertus, o ką pakeistų tas aiškinimasis, tik dar labiau sugadintų šią svarbią dieną, jeigu įmanoma ją dar labiau sugadinti. -Ką dabar darysim?,-surimtėjusi paklausė. Panaudojo daugiskaitą, nes, jei Dima visgi sugalvos vykt į Veneciją, tai Ofė nė už ką nepaleis jo vieno, perdaug bijo, kad jis gali padaryt kažką nenuspėjamo, plius, jai buvo labai smalsu būti įvykių centre ir pačiai viską matyti, o ne išgirsti iš kitų lūpų. Dirstelėjusi akies krašteliu į Oliverį, Ofė susiraukė. Nieko nepadarysi, pažadėjo Neitui jį saugot, jeigu ką, teks temptis ir jį.Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5332

Connor Weller
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 03 08, 2014 12:29 am

Demetrijaus galvoje sukosi milijonas minčių. Per kelias minutes sėdėdamas klube jis jau spėjo sukurti tūkstančius planų planelių, deja, nė vienas jų neturėjo laimingos pabaigos. Ne, jis neketino akis išdegęs lėkti į Veneciją, kadangi žinojo, jog nepagailėtų bjaurių žodžių nei Adamui, nei tai pačiai Bjankai. O pyktis su ja nenorėjo. Tiesą sakant, tą akimirką apskritai nenorėjo jos matyti. Atitrūkęs nuo savo minčių ir grįžęs į realybę, Demetris nusuko žvilgsnį į priešais jį sėdintį Oliverį.
-Gal pargabenkim šitą gražuolę vasarą į viešbutį? - Silpnai, bet vis dėlto šyptelėjo. Jam, kaip vampyrui, šitaip pasigerti buvo itin sunku, taigi matyti Bjankos brolį apdujusį ir visiškoje komoje, buvo pakankamai smagu. Aišku, jis galėjo tiesiog stverti Ofeliją už rankos ir parsivesti ją į pilį, Oliverį paliekant čia vieną, bet tai neatrodė itin gera idėja, kadangi tas iš pažiūros ramus vaikinas buvo medžiotojas ir Demetris jautėsi atsakingas už jį, kadangi bet kas, ką vaikis pridirbtų, kristų ant Demetrijaus pečių ir Aras nurautų tiek Oliveriui, tiek pačiam Demetrijui galvą.I don’t think people love me. They love versions of me I have spun for them, versions of me they have construed in their minds. The easy versions of me, the easy parts of me to love.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 03 08, 2014 12:42 am

Ofelija kažkodėl manė, kad Demetrijus sakys kažką panašaus į "varom į Veneciją ir aš Adamui nupešiu visas garbanas", tad išgirdusi jo pasiūlymą, blondinė šiek tiek nustebo, tačiau po kelių akimirkų pagalvojo, kad taip bus tik geriau visiems. -Sumanymas geras, bėda ta, kad nežinau, ar jie tikrai apsistoję viešbuty,-gūžtelėjo pečiais. -Ak, visai pamiršau,-pavartė akis ir nusijuokė prisiminus, kad Dima gi tikriausiai žino, kur yra Neitas, tai logiška, kad ten pat turėtų būt ir Oliveris. -Tu juk žinai, kur jie apsistoję,-nusišypsojo Demetrijui ir vėl pasižiūrėjo į Bjankos brolį. -Manau, kad turėtume tai padaryti,-palinksėjo galvele.Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 03 08, 2014 9:43 pm

Vyrukas išties visą laiką prasėdėjo apdujęs, spoksodamas į ilgakojes merginas rodančias savo krūtine. Štai ėmė dingo Bianka su kažkokiu snargliu, tada išėjo ir brolis, kažkaip keistai, it kokius drakonus, judindamas antakius. Bet štai vietoj visų trijų atsirado kažkoks gražuolis, lyg ir kažkur matytas, tačiau dabar kai tekila buvo užliejusi jo smegenis jis nesugebėjo atgaminti kur jį buvo matęs seniau.
-Bian.... vy.. vyras?- sumikčiojo po nežinia kiek laiko, vėpsodamas į vyruką, tarsi jis būtų kokia tobula statula verta dėmesio. Galų gale, tarsi kokia vieniša siela, viena suimi klausėsi jų pokalbio, kuriame nei vieno galo nesugebėjo surišti, todėl tik pavartęs girtas akis, kaip maišas suglebo toje sofoje, neišmesdamas iš akių nei Dimkos nei tos žavios blondinukės.
- aš toks vienišas jaunas jūreivis.. lalalal,- užtraukė vyrukas keistai judindamas savo galvą, ant kurios radosi daug, ilgų susiriebalavusių plaukų.


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5332

Connor Weller
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 03 08, 2014 10:40 pm

Naiviai tikėjosi, jog jam tik pasirodė, bet galėjo prisiekti jog vyrukas sėdintis priešais jį tik, ką nužiūrėjo Demetrijų nuo galvos iki kojų. Ir nužiūrėjo taip, kaip nederėtų normalios pakraipos vyriškiui, palaikančiam akių kontaktą su savo svainiu. Pats sau šyptelėjęs Volturis linktelėjo galva, tarsi patvirtintų savo žodžius dar kartą.
-Taip, Bjankos vyras. Bent jau kol kas. - Vyptelėjo iš karto pasigailėdamas, kad ištarė paskutinį sakinį, bet tvirtai abejodamas ar ką nors iš pastarųjų valandų buvimo čia, šis jaunas jūreivis prisimins. Šiam uždainavus, Demetrijaus akys kaip mat išsiplėtė ir nieko daugiau netaręs jis pašoko ant kojų, nusprendęs kaip įmanoma greičiau išgabenti dainorėlį iš šios patalpos, kol jų neišspyrė apsauga, kadangi Oliveris ryškiai baidė klubo klientus.
-Gerai, princese, atsimeni savo viešbučio numerį? - Pasiteiravo ilgaplaukio, apglėbdamas jį viena ranka ir padėdamas atsistoti nuo kėdės. Nepaleido vyruko net ir po to, pabijodamas, jog žengęs žingsnį į priekį, Bjankos brolis itin artimai pabendraus su nešvariomis grindimis, kurios po kelių nesėkmingų bandymų atsistoti, taps dar nešvaresnėmis, vyrukui paleidžiant ant jų visą suvartotą turinį. Kiti žvelgdami į Oliverį būtų nepatenkinti caksėję liežuviais, vartę akis ir patyliukais šaipęsi, o štai Demetris tiesiog vis taip pačiai draugiškai šypsojosi.
-Ofelija, būk gera, prie baro turėtų būti šaldytuvas su gaiviaisiais gėrimais. Nupirk kelis buteliukus mineralinio. Manau mums jo prireiks, - Paprašė blondinės žengdamas žingsnį išėjimo link ir iš karto dirstelėdamas į Oliverį ar tas dar neatsijungė, kadangi tuomet, Demetrijui tektų jį nešti.I don’t think people love me. They love versions of me I have spun for them, versions of me they have construed in their minds. The easy versions of me, the easy parts of me to love.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 03 09, 2014 1:24 am

-Tuojaus,-Ofelija stryktelėjo ant kojų ir nulėkusi prie baro paprašė poros "Vytauto" butelių. Juk anas geriausiai numalšina pagirias, na, bent jau per reklamą Ofė taip girdėjo. Sugrįžusi prie jų, blondinė su gailesčiu akyse nužiūrėjo Oliverį ir nusišypsojo. -Vargšelis,-palingavo galvele ir atsirėmė į netoliese buvusią kėdę, mat dabar reikėjo laukti, kol Oliveris sukaups visas jėgas ir galės jiems pasakyt, kur vis dėlto jis su Neitu apsigyveno. -O ką darysim, kai parvesim šį jaunikaitį namo?,-žvilgtelėjo į Demetrijų. Ofė tai norėtų kuo greičiau viską išsiaiškint, kas vyksta tarp Bjankos, Adamo ir Dimos. Tačiau, viskam savas laikas, o aiškinimuisi laikas dar neatėjo.Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 03 09, 2014 1:28 pm

Pastatytas ant kojų jis sukikeno it mažas vaikas, gavęs saldainiukų maišą. Paklaustas kažkokio klausimo, pradėjo keistai vartyti liežuvį, tačiau atsiminti numerio neišėjo.
- kvapas. lelle,- tarė it kokia lankštingėlė uždainuodamas. Savo kambario numerio niekaip neišgimdys, tačiau net nenorėdamas numetė vampyrams neblogą pasiūlymą, kaip rasti kur jis apsistojęs. Dėdamas koją po kojos, jautė kaip jos painiojasi, tačiau dabar jam tai patiko, nes įsivaizdavo save šokantį. Kažką gražaus, nuostabaus ir panašiai. Viskas, Oliveirui jau dabar labai blogai, o ryt bus dar blogiau, vos tik atsikėlęs su didžiulėmis pagiriomis, prisimins ką daręs tą naktį. Užsimerkęs, leidosi vedamas to gražaus vyruko, kuris dabar buvo užimtas... Bet tas sakinys kol kas, galbūt buvo užuomina Oliveriui... Medžiotojas galų gale išmetė visas mintis iš galvos, tingiai atplėšdamas akių vokus.


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5332

Connor Weller
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 03 09, 2014 8:03 pm

Demetris sekundę stabtelėjo sutrikęs, kadangi buvo sunku suvokti, kaip keliasdešimt kartų už jį jaunesnis ir girtesnis vyrukas, savo protiniais sugebėjimais ir logika galėjo pralenkti Ofeliją ir Volturį. Žinoma. Kvapas. Būdamas vampyru Demetrijus turėjo tai suvokti anksčiau už Oliverį.
-Suteiksiu tau garbę prižiūrėti jį iki pat ryto. Arba padarysiu tai pats. - Atsainiai gūžtelėjo pečiais. Vengė pripažinti, bet rūpindamasis Bjankos broliu tiesiog bandė atitrūkti nuo savų problemų ir pamiršti, kad jaučiasi velniškai išduotas visomis prasmėmis. Taigi, verčiau riš į kasytes šio vyruko plaukus, kad pastarasis jų neapsivemtų nei leis sau mąstyti apie savo žmoną.
-Keliaujam, - Galiausiai pratarė nekaltai susižavėjęs įstabiais salsos judesiais, kuriuos atliko girtas Oliveris, iš esmės tiesiog trypčiodamas vietoje, lyg norėtų į tualetą. Nelaukęs jų atsakymo, Dima tiesiog dingo pro duris.I don’t think people love me. They love versions of me I have spun for them, versions of me they have construed in their minds. The easy versions of me, the easy parts of me to love.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   

Atgal į viršų Go down
 
Striptizo klubas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Sinful nights avenue-
Pereiti į: