sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Striptizo klubas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 08, 2014 12:45 am

Kažin kodėl, bet Ofelijos reakcija nuoširdžiai prajuokino vaikiną. Nežinojo, kiek vampyrei metų, bet vylėsi, kad ji savo gyvenime bus mačiusi šiek tiek daugiau nei vien į subinę lendantys per maži stringai, bet merginai nukreipus akis į šalį ir negana to užsidengus veidą delnais, Neitui paaiškėjo, kad galimai sutiko dar vieną nekaltą gėlelę su nenuskintu skaistybės žiedu, visai kaip pas Oliverį. Traumuos tris asmenis vienu metu, kas begali būti blogiau? Trūktelėjęs seserį arčiau savęs, kadangi link jos, pasipuošusios balta suknele ir tikrai išsiskiriančios iš minios, palengva jau sėlino kažkoks matyt soliariume užmigęs vaikinukas, dėl ko Natanielis suskubo nusivesti šiandien labiausiai rūpimą ir mylimą merginą prie anksčiau minėto staliuko, naiviai tikėdamasis, kad Ofelija ir Oliveris, apgraibomis, remdamiesi vienas į kitą ir vis dar užsimerkę, kaip nors atseks paskui. Pasodinęs seserį ant kėdės, jis iš karto nesikuklindamas užsakė tris butelius tekilos, druskos ir citrinos, šastelėdamas seseriai iš kairės ir plačiai išsišiepdamas.
-Jei tik užsinorėsi nykti iš čia, sakyk, - Paragino Bjanką ir nors puikiai žinojo, kad jauniausioji sesuo seniai aplenkė jųdviejų brolį ir vartėsi lovoje su savo dabar jau oficialiu vyru, jo neapleido mintis, kad traumuoja seserį visomis prasmėmis.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 08, 2014 9:43 pm

Atsidūrusi klube Bjanka nė kiek nenustebo nuo pamatytų vaizdų, nors veikiausiai turėjo. Pastarąjį kartą čia buvo tada, kai.. Na, geriau neprisiminti tų įvykių, kurie vyko prieš šiek tiek mažiau nei metus. Keli mėnesiai praleisti vien tik klubuose geriant, šniokščiant koksą ir švaistant savo gyvenimą iki tokio lygio, kol vos nepakrato kojų. Staiga prieš jos akis iškilo to širdžiai artimo garbaniaus veidas, kurį Bjanka būtų taip norėjusi išvysti savo vestuvėse. Su juokingu iš tėvo spintos nudžiautu smokingu, netiksliai vašku suteptomis ir į galą sušukuotomis garbanomis, iš pievos priskintų rugiagėlių puokšte ir ta miela šypsena veide, kuri prognozavo jo gerą širdį ir jautrią sielą, kurią slėpdavo po sarkastiškomis frazėmis ir išsidirbinėjimo iš visko ir iš visų. Pasijuto taip, lyg kažkas gniaužtų ledinėmis rankomis širdį ir bandytų ją sutrupinti. Bėda ta, kad šiais prisiminimais Bjanka žudė pati save, o ne kas kitas. Ir Ofelijai su Neitui besigrožint visomis pusnuogėmis damomis, Bi šiek tiek užsisuko nuo jų nenorėdama, kad visi pastebėtų jos reakciją ir užmerkusi akis įkvėpė oro į plaučius bandydama save nusiraminti. Šiandien jos vestuvių diena, ji negali imti ir palūžti. Ar tuo labiau gadinti nuotaiką savo broliams ir geriausiai draugei. Susiturėjusi ir suėmusi save į rankas, rudaplaukė atsisuko su nedidele šypsena veide ir leidosi nuvedama prie staliuko. Atsisėdusi ant minkšto pufiko, panelė įsmeigė akis į tekilą ir atsiprašomai šyptelėjo lėtai papurtydama galvą. Ji nebuvo tikra dėl savęs. Nežinojo, ar paragavusi to gėrimo neužsives ir nesugadins šios dienos sau ir kitiems. Be to, ilgą laiką džiaugėsi, jog sugebėjo atsilaikyti. Stengėsi ne dėl savęs, o dėl Demetrio. Kadangi prieš šią dieną, turėjo tik tais jį. Ir jei ne jis, veikiausiai ir dabar būtų kur nors dugne apsikabinusi pigios degtinės butelį ir su žolės suktine lūpose.
- Man bealkoholio šampano, prašau, - šyptelėjo padavėjui, o tada akimis grįžo prie Neito. - Turiu ir pati šiokią tokią istoriją su alkoholiu. Bet jausčiausi labai nesmagiai, jei dėl manęs negertumėte ir jūs. Taigi draudžiu atsisakyti, - linktelėjo pasakydama kuo nuoširdžiausiai. Iš tiesų jaustųsi kaip linksmybių gadintoja. O tuo labiau, kad kitų gėrimai jos savijautai įtakos neturėjo.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 08, 2014 10:14 pm

Pastebėjusi, kad Neitas su Bjanka jau sėdi prie staliuko, Ofelija atsisuko į jaunesnįjį brolį ir stvėrusi jį už rankos nusivedė link tųdviejų. Vargšas vaikinas visai pasimetęs tarp tų visų grožybių buvo, tai kažkam reikėjo jį prižiūrėt. Priėjusi prie staliuko, Ofė pasodino Oliverį prie Bjankos, pati klestelėjo šalia ir šypsodama žiūrėjo tai į Bjanką, tai į Neitą, tai į Oliverį. Jautėsi kaip šuniui penkta koja, bet kartu buvo įdomu būti įvykių sūkuryje ir iš arti stebėti po tiek metų susibūrusios šeimos gyvenimą. Bjankai prabilus apie tą istoriją, susijusią su gėrimu, Ofelija pasisuko į ją ir padrąsinamai šyptelėjo. Ofė irgi puikiai atsiminė tą nekokį laikotarpį. -Aš irgi to paties norėčiau,-palinksėjo padavėjui. Negalima gert Ofei, ypač dar prie nelabai pažįstamų žmonių, o tai, neduokdie, tikrai užsilips ant scenos ir pradės konkuruot su tom mergikėm.Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 08, 2014 10:44 pm

Išlipęs iš mašinos, Olis suraukęs kaktą nužvelgė vyrus, kurie it turgaus bobutės pliauškė kažką neaiškia ateivių kalba. Nieko nekreipęs, jis nukeliavo paskui visus, kaip ir visada atsilikdamas nuo jų. Vos įėjus nosį užgulė tvaikus sudrėkusių moterų kvapas ir cigarų. Suraukęs kaktą, pažvelgė į sceną, ant kurios it kirminai raitėsi merginos ir vaikinai. Atsidusęs, žvelgė į baro pusę ir tuo pačiu metu pajuto šaltą Ofelijos ranką, kuri jį ir nusitempė. Pasodintas atsirado toje vietoje, iš kurios geriausiai ir matėsi scena su nuogybėmis. Iš pradžių vis suko žvilgsnį į šalis, bet visgi gan greit akis prikaustė moteriškė su visais privalumais. Visgi jis vyras, o dar ir nekaltas, negalima jo kaltinti geismo proveržiu. Krenkštelėjęs, sugebėjo susivaldyti ir pakreipęs galvą, pažvelgė į sesutę. Jautėsi gan keistokai, ne vien dėl to kad po ši tiek laiko matė seserį, bet ir dėl to kad ir vėl kažką jautė. Viešbutyje su Dora, buvo ne tikrasis Oliveris, tai buvo kitas, baisus šiknius, kuris vėl pradeda prarasti formą. Dar ir po nusigėrimo, jo būklė turėtų pagerėt ir gal pagaliau Olis vėl bus tas nuostabus, linksmas vaikinukas. Padavėjai pagaliau atnešus tuos tris butelius tekilos ir visus priedus, jis kreivai šyptelėjo. O kodėl gi ne? O kodėl nepabandžius atsipalaiduoti? Giliai įkvėpęs, vėl trumpai žvilgtelėjo į sceną ir tuo met atkreipė dėmesį į Natą...


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 08, 2014 11:31 pm

Išgirdęs merginų akibrokštą, kad jos apsiribos tik vaikišku šampanu, NATANIELIS negalėdamas patikėti savo ausimis, aukščiau kilstelėjo antakius, o tada karštligiškai prieštaraudamas šiai minčiai, papurtė galvą.
-Bjanka mano sesuo. Nepadoru ją girdyti, bet štai jūs, panele, gersite kartu su manimi ir broliu, - Kreipėsi į šviesiaplaukę sėdinčią jam iš šono, netikėtai žaviai nusišypsodamas ir žinodamas, kad jokia moteris per visą gyvenimą nebūtų atsakiusi neigiamai išvydusi baltus jo dantis. Gavęs tekilos, jis tik suplojo delnais, netrukus patrindamas juos tarpusavyje, o tuomet papilstė alkoholį į tris taureles, aptarnaudamas ir Bjanką bei pripildydamas jos šampano taurę tuo užsisakytu kisieliumi.
-Už mūsų pažintį, už Bjankos vestuves ir laimingą josios ir Demetrijaus tolimesnį gyvenimą bei už tai, kad visi sėkmingai pasiektume namus, neišsibarškinę dantų ir neatsidūrę Las Vegase, - Iškilmingai ištarė, nors ir buvo prasčiausias tostų sakytojas visoje žemėje. Pabėręs druskos sau ant rankos it koks įgudęs profesionalas, jis pusę prapylė ant žemės, kadangi nieko nematė tamsoje, o tuomet jos lyžtelėjęs užsivertė tekilą netrukus užsikąsdamas ir žalios citrinos skiltelę. Na, jei veiksmas ir toliau greitai rutuliosis, citrinos jis nebeužkąs, o druską laižys nuo Ofelijos pilvuko.
-Tiesą ar drąsą? - Staiga tarė Oliveriui, nukreipdamas į jį žvilgsnį ir plačiai išsišiepdamas, kadangi buvo sugalvojęs kai ką nepaprastai smagaus.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 08, 2014 11:55 pm

Gavusi savo nealkoholinio šampano taurę, pati tik kilstelėjo ją aukštyn ir ėmė klausytis Neito tosto. Akimis nuslydo prie Oliverio ir plačiai jam nusišypsojo, bandydama kaip nors padrąsinti jį, kadangi iki šiol vyriokas buvo kiek pasimetęs ir drovus. Bet gal tie keli tekilos šotai pakeis jo nuotaiką ir šis ims taškytis ant stalo. Tada žvilgtelėjo į Ofę puikiai suvokdama, kad ir ji prisimena Bjankos klystkelius, apie kuriuos jau serialus ir filmus būtų galima kurti. Tačiau vis dėlto irgi prieštaravo, kad ana negers, tad Neitui ėmus ją įtikinėti, kad gertų, mergaitė irgi kartu lingavo galvą atimdama to šampės, kuri priklausė blondinkai, taurę ir pasidėdama prie savęs. Po tosto tik susidaužė su visais taurėmis ir gurkštelėjo, smalsų žvilgsnį įsmeigdama į Neitą su Oliu ir mąstydama, ką čia jie sugalvos.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 02 09, 2014 12:08 am

Sėdėdamas jis vis žvilgčiojo į tas gražias merginas ant scenos, žinoma stengėsi neišsiduoti, kad vėliau Natas prie jo nesikabinėtų. Juk šis vaikis kuo puikiausiai žinojo koks kartais priekabus gali būti tas vyrukas sėdintis prieš jį, nes visgi, iš jų abiejų šonų sėdėjo abi panelės... Ai bet nebesismulkinus, jis šyptelėjo, pastebėjęs savotišką sesers padrąsinimą. Iš ties tai reiškė gan daug ir todėl jo veide atsirado kur kas platesne šypsena. Giliai įkvėpęs, pabandė pašalinti iš savęs tuos nerimo lašelius, kurie dar liko iš po kelionės iki bažnyčios. Paėmęs taurelę, jis klausėsi brolio tosto, su dar platesne šypsena.
- na tikėkimės,- galų gale nusijuokė ir prakalbdamas po tiek laiko. Broliui padarius visą tą veiksmą, Olis dar bandė jį pakartoti, tačiau druska krito nuo jo drebančių rankų, todėl jis susinervinęs, pirštais suėmė druskos ir įsibėrė į gerklę, užgerdamas tekila ir suleisdamas dantis į citriną. Skysčiui nudeginus  gerklas, jis susiraukė kaip nuskriaustas šuo ir dar su kojom patrepsėjo, kol deginimas praėjo. Atsidusęs, atsimerkė ir pažvelgė į brolį tarsi laukdamas paženimo iš jo pusės. Tačiau tas klausimas gan suglumino Olį.
- drąsą,- kaip visada jis rinkosi tik DRĄSĄ, nes drąsus buvo pakankamai.... Atsidusęs, nusivalė druską nuo kelių ir žvilgtelėjo į sesutę, pabandydamas nusišypsoti.


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 02 09, 2014 12:21 am

Akies krašteliu pastebėjo, kaip sesers veide šmėkšteli kažkoks liūdesio šešėlis, kylantis visai ne dėl to, kad ji ilgisi savo naujai iškepto vyro. Juk pati anksčiau minėjo, kad turėjo problemų su alkoholiu. Aišku, Natanielis net negalėjo įsivaizduoti į kokią sumaištį save buvo įvėlusi sesuo, kadangi greičiau nusirautų plaukus vietoje, ypač išgirdęs, kad Bjanka perdozavusi vos nemirė, taigi Bi elgėsi pakankamai protingai pasaugojusi šią skaudžią istoriją vėlesniam laikui. Ir visgi, Neitas nebuvo kvailas. Jau dabar suvokė, kad ta jos "problema" buvo kur kas gilesnė nei Bjankos šypsena atskleidė. Visgi, nenorėjo kvaršinti seseriai galvos ir gadinti puikaus vakaro, todėl nutylėjo. Broliui staiga pasirinkus drąsą, ko jis beveik nesitikėjo, Natanielis net labiau atsirėmė į kėdę, švilptelėdamas, o tada apsilaižė vis dar degančias lūpas kuo plačiausiai išsišiepdamas. Lyg niekur nieko iškėlė ranką į viršų spragtelėdamas pirštais ir prie jų prisistatė žavi ilgakojė mergina. Daugiausiai dvidešimt dviejų metų, šviesiomis, ant pečių krentančiomis garbanomis ir juodu pieštuku paryškintomis žaliomis akimis. Jos kūną dengė tik neriniuota liemenėle, ilgi batai, kelnaitės ir trumpas, vos grožybes dengiantis sijonukas.
-Tavo drąsa yra sėdėti ir mėgautis, - Sučiulbėjo Neitas, mirktelėdamas akį broliui, o po to dirstelėdamas į priėjusią šokėją. Toji, viską supratusi vien iš žvilgsnio, staiga apsižergė Natanielio brolelį, įsitaisydama ant jo, rankas uždėjusi Oliui ant pečių. Merginos veidelyje švietė savimi pasitikinti šypsenėlė, šiai pradedant sukti klubus į grojamos MUZIKOS ritmą. Tik nekaltas šokis. Nieko daugiau. Už kurį Neitas vėliau gaus į nosį tiek iš Bjankos, tiek iš Nojaus, o vėliau ir Doros su Demetrija.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 02 09, 2014 9:04 pm

Iš ties nežinia kodėl jis pasirinko būtent drąsą, bandė dar mėginti gintis iš situacijos, tačiau smegenys jau dabar po truputį nyko nuo tekilos, o ir liežuvis burnoje vartėsi neįprastai sunkiai, lyg jis būtų rimtai nusilakęs, nors tą darė labai labai seniai, dar tą patį vakarą, kai dingo iš brolio gyvenimo. Sukandęs dantis laukė ką brolis sumąstys tikėdamasis, kad neprivers išdulkinti kokios panos prieš visų akis... Žvelgdamas į prie jų staliuko priėjusią moterį, kuri atrodo visai nesigėdino savo kūno ir elgėsi visiškai lengvabūdiškai. Suraukęs kaktą iškart suvokė kokia bus drąsa ir dar bandė priešintis, tačiau moteris vis vien padarė savo. Jausdamas kaip ji liečiasi ir trinasi į jo draugužį, jis sunkiai nurijo seiles ir žvilgtelėjęs į brolį, sugriežė dantimis. Tačiau visgi. Jis - vyras. Žvėris, tūnantis bembio kūne. Jo kareivukas kas be ko sukietėjo, o moteriškė pradėjo trintis įnirtingiau. Iš akių nepaleido jos dailiai judančios krūtinės ir viso kūno. Kurį laiką buvo lyg apsvaigęs, tačiau gan į atmintį grįžo merginos kurios dabar kažin ką ir teveikia, o gal irgi daro tą patį ką ir jie. Pamirksėjęs, jis švelniai nustūmė moterį ir stengdamasis nenurausti, greit atsistojo ir dingo už durų. Kas be ko. pataikė visai ne ten kur norėjo. O į moteriškių kambarį, kur jos ir ruošėsi šokti. Atsiprašęs, greit išnėrė ir dingo šį syk jau tikrai už vyrų tualeto durų. Dabar jau žinojo kad brolis tik iš jo išsityčios, kad jis toks nepakantus ir panašiai... Suraukęs kaktą, plaukė kol jo daikčiukas nurims ir tuo met grįžo atgal prie staliuko. Žinoma buvo kiek nuraudęs, tačiau prieblanda klube, tiesiog užmaskavo tai. Atsidusęs, jis kreivai pažvelgė į brolį, tarsi laukdamas ką jis pasakys. Jis tiek idėjo darbo kad nepradėtų tuo metu seilėtis prieš tą moterį ir iš vis... neįtikėtinai tvirtai atsilaikė.


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 02 09, 2014 9:28 pm

Kadangi panelė Aš Negeriu, Neito raginama visgi išgėrė savo tekilą, Neitas vėl pripildė jos, savo ir Oliverio stikliukus. Nebuvo visiškai nuo proto nušokęs senas diedukas, kuris justų pasitenkinimą žiūrėdamas, kaip smaginasi jo brolis, taigi nusuko į šoną akis, kaip ir pridera, bet Nojui staiga nuvarius žavią blondinę į šoną, Neitas buvo priverstas žvilgtelėti į brolį ir aukščiau kilstelėti antakius. Nenorėjo, kad viskas pasibaigtų šitaip, juo labiau, kad mažiausiai norėjo skaudinti Oliverį, bet jau po incidento su mišraine turėjo suvokti, kad jo liaudiškai vadinami "bajeriukai" broliui laimės nesuteikia. Še, kad nori. O Natanielis nuoširdžiai norėjo, kad Nojus bent porą minučių atitrūktų nuo nesmagios realybės ir pasinertų į tai, kas teikia bent šlakelį malonumo. Broliui stryktelėjus ant kojų, pakilo ir pats Dynas, norėdamas tarstelėti porą žodžių, bet viso labo liko tik prasižiojęs, kol Oliveris įpuolė į moterų tualetą. Vėl grįžęs ant kėdės, Neitas užsivertė turimą tekilą niekuo neprikąsdamas, tik nepatenkintas suraukdamas kaktą.
-Esu oficialiai blogiausias brolis žemėje, - Suburbėjo panosėje sunkiai atsidusdamas. Štai tau ir smagus vakaras. Oliveriui grįžus, Neitas pakėlė į brolį akis ir susidūręs su jo "žinau, kad tuojau iš manęs tyčiosies, nes visada tai darai" mimika, tik nežymiai papurtė galvą. Taip, Oliveris greičiausiai jo nekenčia ir stebuklas, kad dar nesumūrijo Neito galvos kur į sieną.
-Atleisk, - Nuoširdžiai tarė nė nemirktelėdamas akimis, kalbėdamas visu šimtu procentų nuoširdžiai. Gal kiek perlenkė lazdą. Net jeigu ketinimai ir buvo geri. Suvokė tai ir pripažino.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 02 09, 2014 9:44 pm

Gal ir būtų nusijuokęs ir panašiai, tačiau sekso tema buvo skaudi, nes to nedarius, atrodydavo jog visi tik ir tyčiojasi dėl to. Keliaudamas į tualetą, jis ne tai kad nekentė brolio, tačiau jam vis dar buvo sunku grįžti į senąją stadiją, kai buvo vėjovaikis, besidžiaugiantis viskuo kuom tik įmanoma. Tačiau visgi dabar jis buvo kažkoks kitoks, tarsi jau atsisveikinęs su gyvenu ir tyg egzistuojantis savo žmogiškajame kiaute. Niekas jo nebedžiugino ir iš vis jis jau pamiršo laimės skonį. Taip jis džiaugėsi kad susitiko senai matytą sesę, tačiau tai tik trumpalaikės akimirkos, kurios baigsis, vos tik jis nusigers ir prisidirbs taip, kad niekas daugiau nebenorės su juo net bendrauti.
Būdamas tualete, jis kas be ko pastebėjo vieną ar kitą vyrą besismaukančius, tačiau stengdamasis į juos nespoksoti užsidarė kabinoje. O vos nurimęs, tiesiog išnėrė iš tos smirdančios patalpos. Keliaudamas atgal prie stalo jis tik ir galvojo kaip iš jo išsityčios ir panašiai, nes bvo prie to pratęs. Taip elgdavosi ne vien brolis, tačiau ir daugumą pažįstamų ir tai paslapčia skaudino.
- nieko tokio,- pabandė nusišypsoti, nenorėdamas kad per jo tokią jautrią širdį ir protą, jis susigadintų likusį vakarą. Pasilenkęs paėmė taurelę ir išgėrė, aišku užvalgydamas citrinos ir druskos. Pastatęs tuščią stikliuką, jis atsitiesė, atremdamas nugarą į atlošą. Stengėsi per daug negalvoti apie moterį kuri ką tik staipėsi prieš jį... Užsimerkęs, pasitvarkė plaukus.


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Sk. 02 09, 2014 10:25 pm

Stumtelėjo brolio link tekilos stikliuką, lyg nebylų pažadą, kad jo išgėręs Oliveris netrukus pasimirš, ką brolis purtydamas galvą matyt ir bandė padaryti. Jie turėjo dar visą naktį, neišsemiamą alkoholio kiekį bare ir pakankamai solidžią sumą banko kortelėje. Tebūnie leis vieną vakarą sau atsipalaiduoti, kadangi tenka pripažinti, kad po visko, ką patyrė, jiedu šito nusipelnė.
-Gerai, leidžiu tau atsigriebti ir renkuosi drąsą,  - Tarė broliui plačiai išsišiepdamas, lyg vien ta mintis keltų jam nuotaiką iki pat padebesių. Visi jau seniai žinojo, kad Natanieliui ne visi namie, kadangi pokštaudamas ir tuo pačiu metu norėdamas atsikeršyti, Oliveris tikrai galėjo sugalvoti kažką žiauraus, kas kitus verstų pūsti akis ir kraipyti į šonus galvą. O štai Neitas sėdėjo savo vietoje visiškai atsipalaidavęs, galbūt net per daug, ir laimingas, kad priešais pagaliau sėdi brolis, kurį Dynui pagaliau pasisekė ištempti į viešumą, o iš šonų kompaniją palaiko dvi žavios panelės. Aišku, viena jų jo sesuo, kita vampyrė, bet tenka pripažinti, kad net ir planuodamas, Neitas nebūtų sugalvojęs linksmesnio pasisėdėjimo, kuris, beje, tik prasideda. Aišku, galvojė šmėstelėjęs vaizdas, kaip Demetrija stovi tarpduryje su kočėlu rankose ir trepsi koja neleido jam labai įsismaginti ir vertė jausti ribas, bet ar galima kaltinti pašėlusį nuo gimimo vyruką, kuris iki pat šiol nebuvo rimtai įsipareigojęs, kai jo nenuoramos žvilgsnis nuslysta vienos ar dviejų pro šalį pėdinančių merginų sėdimosiomis?She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 11, 2014 11:04 pm

Prie Olio priėjus tai pusnuogei moteriškei, Bi tik kiek nustebusi kilstelėjo antakius, o netrukus ir sukikeno. Niekada nebuvo mačiusi, kaip tos moteriškės tai atlieka ir visada mažumėlę pavydėjo to gebėjimo keliais judesiais išvesti vyrą iš proto. Tik per filmus. Nukreipė smalsų žvilgsnį į josios judesius ir dėjosi į galvą, kad vėliau galėtų savo naująjį vyrą nustebinti pasodinus ant kėdės ir pririšus rožinėmis virvytėmis. Bet ką mes bandome apgauti? Čia juk buvo mūsų Bjanka. Nerangi, neseksuali, nemokanti visų rawr rožų ir viskas, ką galinti duoti, tai tik didžiulę širdį ir šimtaprocentinę šilumą. Viliotinis ar lap dance, kaip originaliai buvo vadinamas tas šokis, visai nederėjo su jos asmenybe. Tačiau ji baisiai nustebo, kad Oliveris šitaip susikrimto ir išbėgo. Jos akimis, tai tebuvo smagi atrakcija, turėjusi pakelti jam nuotaiką. Stebėdama brolių nebylius santykių aiškinimusis žvilgsniais ir mimikomis, ji pabandė nuo to atsiriboti ir netrukdyti, o tada tik susirado Oliverio ranką ant stalo ir suėmė ją, o kitu delniuku Natanielio.
- Juk viskas gerai, - nusijuokė pasakius ir spustelėjo jų delnus. Tada vėl nusijuokė, išgėrė savo šampano porą gurkšnių ir įsmeigė smalsų žvilgsnį į Olį, mąstydama, ką šis gero sugalvos Neitui. - Po to mano eilė! - Šūktelėjo gal kiek per garsiai, bet kaltinti jos nereikėjo, tokia gera klausa, kaip vampyrai ir medžiotojai, pasigirti ji negalėjo, kadangi per muziką vos pati save girdėjo.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 02 14, 2014 9:12 pm

Ofelija sėdėjo užsigalvojusi apie velniai žino ką, kol kažkokia mergiūkštė eidama pro šalį ją šiek tiek užkliudė, mat sustojo prie Oliverio, kuris sėdėjo jai prie šono. Ofė iš pradžių pagalvojo, kad čia padavėja, bet atkreipusi dėmesį į stalą, ant kurio stovėjo dar pakankamai alkoholio, blondinė nesupratusi vėl akimis sugrįžo prie merginos ir pamatė tą, jei taip galima pavadinti, šokį. Ofelija mestelėjo gana piktoką žvilgsnį į Neitą, nes jai tai visai neatrodė juokinga. Na, juk labai jau rimtutė Ofė būna, bet nieko, išgers dar porą stikliukų ir pačią vilios idėja eit pašokt kur nors. Duokdie, kad ją Bjanka sulaikytų. Oliveriui greit pasišalinus ir vėl sugrįžus, Ofelija užjaučiamai jam šyptelėjo ir išgėrė savo stikliuką tekilos, stebėdama, kuo baigsis tas žaidimas. Kažkodėl nujautė, kad nieko gero nebus.Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 18, 2014 8:16 pm

Paėmęs tą stikliuką, ėmė ir išgėrė jį visą, laukdamas kol deginimas praeis. Kuo toliau tuo tekila darėsi skanesnė, lengviau išgeriama, todėl dabar neįsitempė nei vienas Oliverio veido raumenėlis, nepalyginus su pirmu stikliuku, kai jis susiraukė it rūgšties užvalgęs. Giliai įkvėpęs, jis kiek nustebo, kai sesuo paėmė jo delną, tačiau nustebusį veidą gan greit pakeitė draugiška šypsena. Iš ties, jei tik galėtų, nepaleistų savo sesutės iš glėbio bent jau savaitę. Apsilaižęs lūpas, jis įsispoksojo į Natanielį, galvodamas kokią drąsą jam parinkti.
- hm..- numykė, kai mintys net nemėgino lysti į jo galvą, o tai savotiškai erzino. Jis turi atsigriebti, bet dabar kaip kvailys nieko nesugeba sugalvoti.
- kadangi nieko nesugalvotu.. tai išgerk dešimt.. didelių tekilos gurkšnių, vienu mauku taip tariant,- vyptelėjo vos susivokė kokią pievą sumalė, mat dabar... tyram jo protui, keli stikliukai tekilos ir tai buvo daug... O ir liežuvis nebenorėjo jo klausytis, todėl jis jis tik malė visokias pievas, tikėdamasis jog bent kažkas suprato ką jis čia sušveplavo.


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 18, 2014 8:37 pm

Išvydęs tą ganėtinai smerkiantį žvilgsnį iš Ofelijos pusės, Natanielis tiesiog vyptelėjo ir gūžtelėjo pečiais nutaisydamas "taip, aš klaikus brolis, bet bent jau nežudau žmonių ir mano širdis plaka" veido mimiką, kuri buvo per ne lyg miela, kad leistų ant Neito ilgai laikyti pyktį. Oliveriui prabilus, jis nusišypsojo kur kas plačiau, patogiau įsitaisydamas kėdėje ir aukščiau kilstelėdamas antakius, tarsi lauktų kažko grandiozinio, o broliui paminėjus tekilą, medžiotojas tik nežymiai papūtė lūpas ir nusuko žalių akių žvilgsnį į butelį sau prieš nosį. Na, atsižvelgiant į tai, kad tai viso labo pirma užduotis, kurią sugalvojo jo tylenis ir knygas mėgstantis brolis, Neitas nebyliai vylėsi, jog neatpils visos tekilos čia pat vietoje ir iš tiesų pastatą pasibaigus linksmybėms paliks savomis kojomis.
-Puiku. - Burbtelėjo stverdamas pusiau nugertą butelį ir suvilgydamas išsausėjusias putlias lūpikes, prieš joms artimiau pabendraujant su jo kakleliu. Pirmi trys gurkšniai buvo pakenčiami, kol galiausiai deginimas pasidarė toks stiprus, jog Neitui atrodė, kad tuoj iš akiduobių išvirs akys, jau nekalbant apie tą nemalonų jausmą gerklės apačioje, tekilai nenoriai leidžiantis žemyn. Visgi, ties devintu gurkšniu šleikštulį galiausiai užmušė tas pats deginimas, Neitui nejaučiant absoliučiai nieko, tarsi visos galūnės, liežuvis, burna ir likęs kūnas staiga būtų apmirę. Savimi didžiuodamasis jis padėjo butelį į jam skirtą vietą pakeliui šiek tiek išvartydamas tuščius stikliukus, o tuomet nukreipė akis į seserį.
-Bi, tavo eilė. Suėsk savo auką. - Sukrizeno galvos mostelėjimu parodydamas Ofelijos pusėn, kuri sėdėjo it mietą prarijus ir nieko nedarė tik kilnojo taurelę su tekila prie lūpų ir degino Natanielio pakaušį savo nedėkingais žvilgsniais. Šleikštuliui vėl ėmus belstis į duris, Neitas pastvėrė pro šalį linguojančią klubais barmenę ir nukniaukė nuo jos padėklo vieną bokalą alaus, o šiai pamėginus prieštarauti, tiesiog užkišo jai už ilgos kojinaitės porą žalių ir negana to, dar skambiai pliaukštelėjo per sėdmenis.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 18, 2014 9:22 pm

Stebėjo kaip Neitas geria tekilą ir pati galėjo tik raukytis prisimindama šlykštų jos skonį burnoje. Kaip ir visų kitų alkoholinių gėrimų. Tačiau meluotų, jei sakytų, kad tai jos nė kiek netraukė prisiminus praeitį. Ne, dalelė nuo alkoholio priklausomos Bjankos merginoje dar buvo ir ji niekur niekada nedings. Tai lyg bagažas, kurį paskui save tempsi tiek, kiek Dievo duota dar nugyventi. Visą gyvenimą teks kovoti su vidiniais demonais bandant pasipriešint jiems. Kol kas jaunajai nuotakai sekėsi gan neblogai ir ši neketino pasiduoti. Tiesa ta, kad nenorėjo vėl susimauti. Tik ne prieš Demetrį, ne prieš brolius ir ne prieš geriausią draugę. Ir ne prieš Adamą, kurio jos gyvenime jau ilgokai nebuvo, tačiau širdyje visada yra dalelė tik jam. Išgirdusi brolio užduotį jai, Bi tik bukai suklapsėjo akimis, sekundę kitą tylėdama ir nesuvokdama, ką ji turėtų padaryti. Tada žvilgtelėjo į Ofeliją klausiamai, tarsi ši galėtų kuo jai padėti, bet atsakymo nesulaukusi ji vėl atsisuko į Neitą ir nejaukiai šyptelėjo.
- Ką? - Tyliai pasiteiravo jausdamasi pats bukiausias žmogus visoje planetoje, tačiau kaip ji turėtų ėsti savo geriausią draugę visvien nesuvokė.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 02 18, 2014 10:23 pm

Tekila gerokai kirto jam į galvą, Neitui pasipuošiant pačia plačiausia šypsena žemėje ir imant linguoti į tolumoje skambančios dainos ritmą. Keliais gurkšniais įveikęs savo nugvelbtą alų, jis laukė nesulaukė, kol Bjanka užduos klausimą Ofelijai, bet vietoj to susidūrė su nesupratinga sesers veido mimika, privertusią iš vaikino veido dingti šypsenėlei, o Neito antakiams labiau priartėti vienas prie kito vaikinui susiraukiant.
-Užduok klausimą Ofelijai. Tiesą ar drąsą. - Paaiškino nelabai suprasdamas, ką pasakė ne taip. Juo labiau, kad buvo Bjankos eilė klausti, o vienintelė nepaliesta šio žaidimo ir liko Ofelija. O sakydamas "suėsk savo auką", Natanielis žinoma turėjo omenyje, kad sesuo duotų šviesiaplaukei kuo įdomesnę ir suktesnę užduotį, kurią stebint Neitui neprailgtų laikas. Lyg tarp kitko jis į rankas paėmė Bjankos užsisakytą kisielių ir uostelėjo, lyg tikrintų ar ten nėra alkoholio, nes iš pažiūros, sesuo atrodė labiau apsinešus už patį Neitą.
-Man reikia paskambinti. Žiūrėkit, nenuverskit klubo be manęs, - Regis susigrąžinęs gerą ūpą ir pamiršęs šį nesklandumą, jis pakilo ant kojų pasauliui staiga susisukant, bet tai nesutrukdė Natanieliui apeiti stalelio ir pasilenkus prie brolio švarko kišenės ištraukti jo telefoną. -Pasiskolinsiu. Maniškis išsikrovęs, - Paaiškinęs tyliu balsu, Neitas atsitiesė ir palengva patraukė išėjimo link, spaudydamas telefono ekrane pasirodžiusias piktogramas, kol galiausiai sėkmingai atrado adresatus. Pastvėręs kažkokį spalvotą kokteilį su skėtuku nuo tos pačios nabagės barmenės padėklo, jis galiausiai išsidangino į tyrą orą jau kišdamas telefoną prie ausies. Horizonte dar buvo tamsu, didžiulis laikrodis miesto centre rodė trečią valandą, o Neitas pasirėmęs į sieną tiesiog klausėsi tolygaus pypsėjimo kitame laido gale.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Kv. 02 20, 2014 3:25 pm

Pasuko veidą į Ofeliją ir prikando apatinę lūpą. Tiesą sakant, buvo nekokia tokiuose dalykuose. Bjanka ir linksmybės klubuose buvo ganėtinai keistas derinys. Ypač, kai Bi būdavo blaiva. Tačiau netrukus į jos galvelę šovė geniali idėja.
- Pabučiuok du gražiausius žmones šiame klube. Merginą ir vaikiną, - sumąsčius tik kreivai išsiviepė ir linktelėjo galva. Juk neliepė šokti striptizo ar panašiai. Tik šiek tiek pasilinksminti. Buvo ganėtinai patenkinta savo sugalvota užduotimi. O tada sumanė išmėginti ir save. Prieš akis stovėjo keli buteliai tekilos. Mergina lėtai apsilaižė lūpas. Jei šiek tiek paragaus, juk nieko baisaus nenutiks, tiesa? Be to, praėjo virš metų. Buvo tikra, kad gali atsilaikyti. Nieko neklausdama, kadangi jau seniai buvo pilnametė, ji atsuko kamštuką virpančiais pirštais, kas galėjo išduoti, jog ši buvusi alkoholikė, ir įsipylė į stikliuką. Gerai, kad draugė jau vykdė savo užduotį ir negalėjo matyti, ką išdarinėja Bjanka. Paėmusi tą stikliuką į rankas tik įtraukė tekilos kvapo į plaučius ir nusišypsojo.
- Už geriausią dieną Bjankos gyvenime, - kilstelėjusi jį aukščiau paskelbė garsiai, nors vargu ar kas nors ją girdėjo, ir netrukus susivertė į gerklę, suraukdama antakius ir pasišlykštėdama skoniu. Tačiau tas malonus gerklę deginantis skonis jai buvo per daug malonus, kad užtektų vieno stikliuko. Apsilaižiusi lūpas ji padėjo tuščią ant stalo ir išpūtė orą pro burną. Nejautė kaltės. Tikėjosi savimi. Manė esanti pakankamai stipri.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Kv. 02 20, 2014 9:48 pm

Aišku, kam klausti "tiesa ar drąsa", jeigu geriausios draugės taip viena kitą pažįsta, jog žino, ką kita atsakys. Tai čia taip Bjanka žinojo, kad Ofė drąsą pasirinktų. O blondinei tai ilgai galvot nereikėjo, juolab, kad Neitas buvo išėjęs, taigi liko Oliveris, nes nepažįstamų Ofė tai jau tikrai nebučiuotų. Žinoma, Oliverio ji irgi gerai nepažinojo, tiesą sakant, visai nepažinojo, bet jis buvo tikrai geresnis variantas, nei likę klube nemalonūs tipeliai. Taigi, Ofelija pasilenkė prie Bjankos brolelio ir greitai pakštelėjo jam į skruostą. Juk Bjanka nesakė kaip pabučiuot, o ir labai gerai, kad nesakė, o tai Doreen visus plauku Ofei nurautų sužinojus. Kaip tik tuo metu, kai blondė buvo pasisukus į Oliverį, Bjanka padarė tai, ko tikrai nereikėjo daryti. -Ir kokia gi mergina čia gražiausia?,-atsisukusi į Bjanką nusišypsojo ir pasislinko arčiau jos, kad pasiektų putlųjį žanduką. Pabučkinus Bjanką, Ofė užuodė alkoholio tvaiką, o juk draugytė dievagojosi, kad gers tik vaikišką šampaną. Šviesiaplaukė žvilgtelėjo į gerokai nugertą butelį ir sunerimusi vėl pažiūrėjo į Bjanką. -Brangioji, šiam vakarui užteks, gerai?,-kilstelėjo antakiukus ir apsižvalgė aplinkui. Galėtų jau kaip ir Neitas grįžti arba netikėtai pasirodyti Dimka, nes kažkodėl Ofelija nujautė kažką negero.Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 22, 2014 4:37 pm

Baigęs kiek užsitęsusį pokalbį su Demetrija, vaikinas atsitraukė nuo metalinio šiukšlių konteinerio, kurį naudojo it atramą, norėdamas išsilaikyti ant kojų, o tuomet apsigręžęs ant kulno palengva grįžo į klubą. Vis dar buvo pakankamai apsvaigęs, bet tai netrukdė jam sėkmingai pasiekti staliuką ir vėl stvertis butelio su tekila. Bet net neatsukęs jo, Natanielis stabtelėjo, kadangi pastebėjo prie staliuko tvyrant kažkokią įtampą. Pašnairavęs į Bjanką ir Ofeliją, kurios spoksojo viena į kitą ir be žodžių ginčijosi, tik aukščiau kilstelėjo antakius susidomėjęs ką praleido.
-Viskas gerai? - Pasiteiravo jis tyliai, nelabai norėdamas kištis į svetimą pokalbį, bet taipogi negalėdamas ir tylėti. Juo labiau, jeigu ką nors ištiko bėda ir Natanielis galėtų padėti. Apsilaižęs išsausėjusias lūpas jis paliko tekilą ramybėje nuspręsdamas padaryti trumputę pertrauką, bent jau kol išsiaiškins kas vyksta. Be to, jau buvo girčiausias iš jų visų, taigi prieš pradedant antrą raundą reikės išsivesti pašokdinti merginas ir bent kiek atispeikėti prieš skandinant organizmą didesniame kiekyje alkoholio. Nors aišku, kažkas viduje ir sakė, kad jų linksmybės baigsis būtent čia, įpusėjus antrą butelį tekilos, kadangi ištįsę veidai prie stalelio lyg ir liudijo, jog nė vienas nėra nusiteikęs toliau švęsti.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jared Padalecki
PRANEŠIMAI : 4102

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 22, 2014 6:13 pm

Vaikinukas jautė kaip vis labiau sukasi jo galva ir visas pasaulis aplink jį. Kažką sumurmėjęs, jis užsimerkė ir atsirėmė į atlošą, galvodamas ką jis iš ties čia veikia.. Pajutęs kaip slysta brolio ranka, vyrukas susiraukė, bet kai jo apkvaitusi galvelė susivokė, jog jis tik ima telefoną, vyrukas sugebėjo nusišypsoti. Oliverio akys savaime nukrypo prie merginų, kurios gražiai judėjo ant scenos, žinoma kažkuri jo dalis jautė kad elgiasi negerai, bet juk jis tik spoksojo... O galbūt apie Dora nė nesužinos? To jis labai tikėjosi, nes bėdų jam ir taip iki kaklo... Gavęs šaltą lūpų prisilietimą prie skruosto, vėlgi susiraukė, bet gan greit vyrukas nusišypsojo abiems merginoms, tarp kurių ir tvyrojo ši nejauki įtampa, kurios Nojus nejuto, mat buvo per daug užsiėmęs žiūrėjimu į nuogybes ant scenos. Vis dėl to jis, vyras, dar ir nekaltas... Hormonų audros gi...


Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 22, 2014 9:56 pm

Gavus bučkį ji nutaisė itin liūdną grimasą. Bi tikėjosi, kad Ofė prasineš pro klubą, prancūzišku bučiniu nustebins kelis žmones, pakels jiems nuotaiką ir viskas bus ok ir wow ir negalibūt. Bet dabar.. Nu nesvarbu. Visgi blondinkai ją prigavus begeriant, Bi tik nekaltai suklapsėjo akytėmis, tarsi visiškai nieko blogo ji čia nedarytų.
- Viskas gerai, I got this, - linktelėjo galva visiškai savimi tikra ir iškėlė nykštį Neitui ir Ofelijai. Tada pasiėmė dar vieną stikliuką ir išgėrė, šį kartą jau jausdama mažesnį dirginimą gerklėje. Demetris su Mišele (kas Bjankai nelabai patiko, bet ji nedrįso vestuvių vakarą pradėti kelti pavydo scenas ir tiesiog nieko nebe atrašė savo vyreliui) broliai jau gerokai įkaušę, o Ofelija.. Na, ji gal labai nemuš. Bent rudaplaukė taip naiviai tikėjosi. Pagaliau šiek tiek atsipalaidavo ir pajutusi muzikos ritmą ėmė palengva linguoti, karts nuo karto pirštukais pabarbendama į stalviršį. Žinoma, šiuo metu ji buvo visai pamiršusi, iki ko privedė ją alkoholis. Bet toks buvo tipiškas žmonių bruožas. Ir kaip sako tokia faina panelė iš Klaipėdos, žmonių atmintis korėta. Štai kodėl kol prieš akis dar neišniro Adamo susijaudinęs ir susirūpinęs veidas, kuris žvilgsniu maldavo liautis, tol ji ir mąstė, kad nieko blogo nedaro.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 22, 2014 11:05 pm

Natanielis dirstelėjo į brolį ketindamas atiduoti telefoną, bet išvydęs, kaip šis varvina seilę dėl merginų besistaipančių ant scenos, tik kreivai šyptelėjo. Ech, tie nepataisomi Harlow vyrai. Žvilgsniu sugrįžęs prie Bjankos tik nežymiai primerkė akis praskanuodamas ją nuo galvos iki kojų, tarsi tikrintų kiek procentų jos žodžiuose buvo nuoširdumo ir tiesos, o tuomet tiesiog linktelėjo galva, tarsi leisdamas suprasti, kad leidžia seseriai šią gražią jai dieną elgtis taip, kaip ši nori ir ne tik jai nepriekaištaus, bet taipogi netardys dėl jos anksčiau turėtos problemos, apie kurią pati Bjanka buvo užsiminusi vos prieš keletą valandų, vos jiems atėjus į barą. Kolonėlėse užgrojus daugmaž 2004 daaainaaai, vyrukas tiesiog pašoko ant kojų ir nieko nesakęs ir net neklausęs, stvėrė Bjanką už liemens ir kilstelėjęs nuo kėdės nusinešė. Kojomis išstumdęs kėdes ir stalus ir pasigaminęs savo nuosavą šokių aikštelę, jis pastatė seserį ant žemės porą kartų apsukdamas ratu. Na štai, dvi nerangios ir girtos poliarinės meškos susitiko šokių aikštelėje ir dabar būtinai pademonstruos visus 90-ųjų judesiukus.
-Juk žinai, kad gali sakyti man viską, taip? Žinau, jog viskas tarp mūsų dar neaišku ir nauja, bet esu tavo brolis, Bjanka. Ir esu čia. Nepamiršk šito. - Uždėjęs ranką seseriai ant peties jis rėžė kažką panašaus į "myliu ir gerbiu tave" kalbą, kitaip dar vadinamą "girtuoklių malda", o tuomet kreivai šyptelėjo šiek tiek atsitraukdamas ir imdamas sklaidytis į šalis, lyg koks psichopatas nutrūkęs nuo grandinės. Taikydamas vėjo malūno sukamuosius judesius rankomis, jis trypė kojomis vienoje vietoje, lyg norėtų į tualetą, o kitaip tariant šoko. Cha cha. Idiotas.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 22, 2014 11:24 pm

Ofelija net lengviau atsikvėpė, kai Natanielis grįžo ir išsitempė Bjanką pašokti, nes tokiu būdu atitraukė ją nuo butelio. Stebėdama juos Ofė nusijuokė ir pasiėmusi iki galo neišgertą butelį išpilstė likusį skystį sau ir Oliveriui, nors anas visą dėmesį sutelkęs į mergaites buvo. -Į sveikatą,-linktelėjo į jo pusę ir ištuštino savo stikliuką.Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   

Atgal į viršų Go down
 
Striptizo klubas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Sinful nights avenue-
Pereiti į: