sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Striptizo klubas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Striptizo klubas   Antr. 08 06, 2013 1:37 pm

.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 4:22 pm

Vaikinas ėjo gatve, kol kas Italija jį žavėjo ir dėl to, kad niekas neatkreipė į jį dėmesio, o vampyrus jau eidamas kelis sutiko. Šyptelėjo pakeldamas akis į pastatą, kuris lyg iššoko prieš akis. Ammm, striptizo klubas, nors jo mintys sukos apie Renesmę, tačiau dabar jos čia nebuvo ir mergina buvo saugi Kalenų namuose, todėl kodėl nepaieškojus draugų ir tokioje vietoje. Nors moterų papai jo kažkiek nežavėjo, bet įėjo vidun prasisukdamas pro žmones ir susirasdamas staliuką klestelėjo ant jo susinerdamas rankas ir kažkiek užsidengdamas tamsias akis kepure. Nors tai ne pasislėpimo būdas, kai stalelis buvo matomoje vietoje. Vaikinukas pakėlė galvą dar matydamas merginas, kurios praeidavo ir žinoma kažkiek užkabindavo jo žvilgsnį, gal tik kažkiek, kaip galėjo to nepadaryti kai jos buvo kone nuogos. Vaikinukas atsirėmė delnais į stalą nuspręsdamas kol kas nelįsti niekam į akis.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 4:39 pm

Ne. Rubė nedirbo striptizo klube. Ji sėdėjo ant šaligatvio, visai prie pat tos velnio neštos ir pamestos įstaigos, parėmusi ranka galvą, rudų akių žvilgsnį įsmeigusi į akmenimis grįstą asfaltą. Nežinojo, ką vis dar čia veikė, kai tėvas paliko merginą likimo valiai, iš karto po to, kai ši prisipažino esanti jo dukra. Protingas žmogus būtų išvykęs jau tą pačią akimirką ir palikęs jį supūti šitam apgailėtinam miestelyje, o štai, Rubė, lyg galutinai praradusi gyvenimo tikslą, tiesiog rymojo vienoje vietoje jau ilgą laiką, kai ją iš sąstingio pabudino keistas kvapas. Rudaplaukė kilstelėjo galvą žvilgsniu susirasdama kvapo savininką, iš pažiūros jauną ir išvaizdų vaikinuką, kuris įkeliavo pro duris į striptizo klubą. Iki šiol mergina nebuvo sutikusi nieko panašaus į save, todėl jai buvo smalsu sužinoti kuo daugiau apie savo prigimtį, kol galutinai neišėjo iš proto, ir štai, likimas regis suteikė jai šią galimybę. Mergina staigiai pakilo ant kojų, pramankštindama nutirpusias galūnes, o tuomet tik vyptelėjo patraukdama paskui vaikiną ir susidurdama su kažkokia šokėja. Kreivai vyptelėjusi, ji prisitraukė rankas kuo arčiau savęs, kad tik prie nieko neprisiliestų, o tada akimis ėmė naršyti po patalpą, galiausiai lengviau atsikvėpdama, kadangi suvokė, jog vaikinas užsuko čia tik pasižiūrėti, o ne dirbti. Vargu ar jiedu galėtų apturėti turiningą pokalbį jam būnant pusnuogiam ir kratant prieš ją savo šikinyką. Patraukusi link jo, Rubė neklaususi leidimo atsisėdo ant kėdės, priešais vaikiną, įsmeigdama į jį akis.
-Dažniausiai čia ateinantys vyrai savyje turi daugiau entuziazmo nei tu, - Ironiškai vyptelėjo, nežymiai papūsdama lūpytes ir susikeldama koją ant kojos.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 4:55 pm

Patrikas iškart pajuto, kad čia yra mišrūnė, juk per tris šimtus jau sugebėjo atrasti tai, kad aplink egzistuoja ne vien tik jis, nors taip būtų gerai, jis ir moteriškės, kurios dar padoriai atrodo. O ne kaip šios. Pamatęs prieš save atsiradusią personą, kurios galvoje aiškiai užgimė mintys apie neaiškų ėjimą į čia. Patik kalta, kad sekioja paskui nepažįstamus vaikinus. Pasitaisė kepurę vypteldamas.
-Ką turi galvoje? Negi niekas mieloji nepakvietė užsilipti ant pakylos, kad iškart kandi? – Pasidomėjo susinerdamas pirštus už galvos ir akimis nusekdamas simpatiškesnę merginą negu sėdinti priešais jį.
Patriką labiau žavėjo merginos, kurios parodydavo daugiau nei šita bobelka, kuri atrodė, kaip atėjusi iš gerų mergaičių pensionato į tokią vietą, kuri nebuvo jos stiliaus ir atrodo bandė atrodyti labai mandru vaiku. Tiesiog Patriką gyvenimas išmokė, kad kaip su juo taip ir atgal reikia atsakyti, kad pasirodytum vertas, o ne š eketėj.
-Kokiu tikslu atsekei mane iki čia? Nes mačiau, kaip ir linksminaisi ant šaligatvio. – Tarstelėjo parodydamas dantukus.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 5:07 pm

Prie jų sustojus padavėjai, su tiek mažai rūbų, jog Rubei paskaudo akis, rudaplaukė užsisakė martinio, o išgirdusi vyruko žodžius, tik kreivai vyptelėjo.
-O kas? Tau norėtųsi pamatyti mane ten pusnuogę? - Sučiaupė lūputes į plonytę liniją nepraleisdama progos nužiūrėti vaikino tiek, kiek leido tarp jų esantis stalas. Merginos akyse buvo matomi velniukai, lūpų kampučiams pakylant į viršų ir suformuojant ganėtinai pašaipų šypsnį.
-Pagavau tavo kūno kvapą. Visada įdomu sutikti tos pačios rasės atstovą, argi ne? - Tylesniu nei įprastai balsu tarė, padėkodama padavalkai už atneštą martinį ir ištraukusi iš gėrimo, pagaliuku persmeigtą alyvuogę, perdėtai lėtai nuėmė ją lūpomis, skaniai sukramsnodama.
-Neketini užsisakyti privataus šokio? - Lyg tarp kitko pasiteiravo, smalsiu žvilgsniu, apmesdama aplink besisukinėjančias merginas, kurios keistai šnairavo į šį jų staliuką, kadangi atrodė taip, tarsi šie du balandėliai būtų jaukiame ir maloniame pasimatyme, visai pamiršę kokioje skylėje iš viso randasi.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 5:27 pm

Patrikas norėjo iškart pasakyti, kad būtų neblogai ją pamatyti, tačiau tik nužvelgė kiek galėjo kilsteldamas antakį ir vypteldamas. Tikrai norėjo atšauti būtent taip, tačiau sumastė tiesiog idiotišką provokavimo ir erzinimo idėją. Iš dalies jis nebuvo būtent toks, todėl nusižiovavo.
-Ne, nemanau, kad turi ką parodyt. – Tarstelėjo užsisakydamas trejos devynerios ir nuspręsdamas, kad tikrai nepasiduos tam norui gerti, bent šiandien ir taip būdavo užplaukę jam, kad išvis negalima duoti stikliuko.
Pasibjaurėjusiu žvilgsniu nužvelgė merginą nusisukdamas ir stebėdamas ažką kitą šyptelėjo ir užkalbintas dar kartą lėtai atsuko galvą atgal į merginą, kurios vardo net nežinojo, bet nematė prasmės gilintis į jo gyvenimą, jie nepažįstami ir niekada toki nebus, po šio pokalbio daugiau niekada nematys vienas kito su tokiomis mintimis vaikinas ir susitaikė palinguodamas į šonus.
-Na, tai nuskambėjo pošlai ir patikėk nekalbėk taip su manimi, nes patupdysiu į narvą ir tada bus smagu ką kekšės gali padaryti padoriems žmonėms, o jei manai, kad tu už jas stipresnė, tai klysti. Apsidairyk. – Sumurmėjo matydamas, kad čia ne vien žmonės, aplink zujo vampyrės ir taip patraukdavo daug labiau žmonių dėmesį, nors jie buvo vieninteliai mišrainės su krabais ir ryžiais čia, bet...
-O koks tikslas? Negi manai, kad atėjau čia dėl tokios priežasties? – Paklausė vaikinas nusijuokdamas ir užsiversdamas stikliuką užsimerkė vos šypteldamas. Tegu ji galvoja apie jį, kaip nori, jam nerūpi, kol tai apie šitą blondiną.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 6:11 pm

-Lažinamės? - Aukštėliau kilstelėjo antakius, sudėdama tamsiais nėriniais padabintas rankas, ant stalelio bei nežymiai pasvirdama į priekį. Dabar juos skyrė vos keli vargani centimetrai, jai ir toliau žaidžiant šį keistą žaidimą, kurio pabaigoje jiedu sužinos, kieno visgi viršus ir kuris turi lankstesnį liežuvį. Vaikinas ją erzino visomis įmanomomis prasmėmis, kaip ir visi kiti vyrai Volteroje, bet jai vis dėlto reikėjo informacijos apie visus tuos mišrūniškus dalykus, į kuriuos atsakymų laukė per ne lyg ilgą laiką.
-Neįsivaizduoju, kur čia įžvelgi pošlumą, taigi geriau daugiau papasakok apie save. Kiek laiko esi toks, koks esi? Kada nustojai augti? Kokia tavo galia? - Apibėrė jį visai nekaltučiais klausimais, ar bent jau taip juos pateikė, naiviu ir maloniu ausiai balso tonu. Gurkštelėjusi savo gėrimo apsilaižė lūpas kelis kartus sumirksėdama ilgomis blakstienomis. Jam paliepus merginai apsidairyti, ji nė nepasuko į šoną galvos, kadangi jau matė užtektinai ir tai jokios nuostabos jos viduje nesukėlė. Net jeigu visi vampyrai būtų staiga save padegę ir dar sugebėtų šokti breiką, Rubė tik vangiai mirktelėtų akimis.
-Biče, tu striptizo klube, o ne Disneilende. Nebent sumaišei pastatus. - Prunkštelėjo nesuvokdama, kodėl vaikinas taip ginasi nuo tiesos. Juk aišku, kad jis gyvenimu nusivylęs pacanas, neturintis panos ir ateinantis pasilinksminti į vietą, kur keturiasdešimtmetės bobos sutiks aplink jį pasiraityti. Paprasta.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 6:39 pm

-Iš ko nori lažintis, kad siūlai? – Paklausė Patrikas vypsodamasis prieš save atsiradus veidui arti pats atsitraukdamas tolėliau, taip greitai galės sužinoti, kurio liežuvis ilgesnis ir einant gali plauti grindis . Šitaip jai kalbant jis tikrai nesiruošė grynai nieko sakyti, todėl susinėrė rankas gūžteldamas pečiais tarsi nieko išvis nežinotų.
-Kas man už tai? Juk informacija šiais laikais brangi, žinai tai pati. – Atsiduso, tačiau pavartė akis galvodamas, kad gali atsakyti į jos vieną klausimą. – Paskutinį kartą kai tikrinau buvo lygiai trys šimtai, dabar nežinau. – Nusijuokė suraukdamas kaktą.
-Ačiū, kad pasakei, nežiūrėjau, kad čia striptizo klubas ir tu užsimanei su manim būdama prie vieno staliuko nekaltai pasikalbėti. Nebūk įžūli, kitaip nieko iš manęs neišgirsi. – Pasakė pakankamai rimtai ir nebenusuko žvilgsnio į nieką kitą pasilikdamas ties ja. Reikėjo ir šios žavios merginos bruožus įsiminti, kad pridėtų prie sąrašo: vengsiu ateityje.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pir. 01 13, 2014 7:16 pm

-Tavo apatinių, - Ironiškai vyptelėjo jos žodžius palydint visai ne maloniam prunkštelėjimui. Nesuprato, kuo nusikalto tiesiog prisėdusi prie vaikino, bandydama patenkinti savo neapribojamą žingeidumą ir sužinoti daugiau apie tai iš kur buvo kilusi. Aišku, galėjo pirmiau atsiklausti ar gali prisėsti, bet nemanė, jog šis vaikinas gali įsižeisti dėl tokių menkniekių. Visgi, iš to, kokiais žvilgsniais jis ją varstė, tapo aišku, kad Rubė nėra pati mylimiausia mergina jo atžvilgiu.
-Galiu sumokėti. Kiek nori? - Visiškai rimta veido mina paklausė, kadangi jai ėmė nusibosti, jog jiedu tik kandžiojasi ir mala liežuviais, vietoj to, jog užmegztų padorų ir žmogišką pokalbį, po kurio mergina ketino tiesiog dingti iš Volteros. Jai tikrai norėjos sužinoti, kas per viena yra, kadangi apie save nieko daug nežinojo. O labiausiai, žinoma, jai reikėjo suvokti ar yra grėsmė kitiems ir ar padarė teisingą sprendimą palikdama Samuelį vieną ir negana to, su savimi pasiimdama visus jo prisiminimus.
-Susikišk tą savo sarkazmą, kur tau nesulenda. - Suburbėjo panosėje, nežymiai primerkdama akutes. Visas mielas balso tonas ir draugiška šypsenėlė tarytum kažkur dingo. Niekam neleis lipti sau ant galvos. Net ir tiems, iš kurių jai kažko reikia. Galbūt čia krauju persidavęs tėvo pasipūtimo genas, kas čia žino, bet Rubė nė neketino nusileist.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Antr. 01 14, 2014 5:32 pm

-Nieko nebus - nusijuokė Patrikas nuspręsdamas, kad nieko nebus jei jie abu taip šakosis, tačiau vistiek susiraukė palinguodamas galva į šonus ir pažvelgdamas į merginą ramiu žvilgsniu prikąsdamas lūpą, gerai, jis melavo, jog ji nieko neturi ką parodyt.
-Man trys šimtai treji, bent manau, sustojau augti būdamas vos aštuonerių, tačiau dabar toks ir atrodau, pati esi kažkiek jaunesnė ar ne? - Paklausė jos nusiimdamas kepurę ir persibraukdamas per plaukus užsidėjo ją atgal, nėra prasmės ją nusiimti bent dabar, pabus žydas, kol jam niekas neprieštaravo. Hmm galia, galiu sukelti ugnį, tačiau nematau nieko šioje  galioje tokio žavinčio ir pritraukiančio, nes nėra kur jos panaudoti, nebent norėčiau ką nors naikinti. - Paaiškino ignoruodamas ką ji dar ten amsi. Dabar jam per daug tas nerūpėjo, buvo ir svarbesnių dalykų.
-Beje aš Patrikas. - Pasakė ištiesdamas ranką į merginą ir šypteldamas.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 01 17, 2014 9:42 pm

Vaikinui staiga ėmus žerti visus faktus apie save, lyg žirnius į sieną, Rubė tik nepatikliai kilstelėjo antakius į viršų, visgi jos pasipūtusiam ir įnoringam veidui persimainant į švelnų ir smalsų. Patrikui ne Žvaigždei patapus geraširdžiu ir maloniu pašnekovu, mergina nutarė nuo jo neatsilikti ir taipogi parodyti turinti gerąją pusę.
-Per pus. Man vos šimtas penkiasdešimt, - Prisipažino Rubė, prikąsdama lūpytę, o ne už ilgo ir martinio paskanaudama, kadangi vyruko pasakytas skaičius šiek tiek ją sutrikdė. Juk jis atrodė toks jaunas. Kas galėjo pagalvoti, kad šia žeme vaikšto dvigubai ilgiau nei pati Rubė, kurios amžius gąsdino ją pačią. Atsižvelgiant dar ir į tai, jog kiekviena diena prilygo nenudildomai kančiai.
-Arba apsaugoti save. - Pridūrė susimąstydama, kaip būtų smagu panaudoti tokią galią ant Volturių ir paspirginti visų jų, o ypač to vienintelio, šiknas, kad ilgai atsimintų merginos veidą ir vardą. Bet svajonės lieka svajonėmis, nors ir savo galia Rubė didžiavosi. Bėda ta, kad pastaruoju metu, užkalbėjimas kėlė jai ne pačius geriausius prisiminimus apie Samuelį, dėl kurio vis dar spaudė spurdančią mišrūnės širdį.
-Rubė. - Prisistatė jo ištiestą ranką spustelėdama savąja ir draugiškai nusišypsodama vaikinui. Na štai, iš karto reikėjo šitaip pradėti.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 01 17, 2014 10:52 pm

-Arba tapti piromanu, tai būtų pakankamai įdomu, patikėk, eit padeginėt ką nors, iš dalies gaila, kad nerūkau, nereiktų nešiotis degtukų. - Vaikinas nusijuokė klausydamasis kaip Rubė prisistatė. Vaikinas linktelėjo klausydamasis jos su pakankamai susidomėjusia mina ir galiausiai kilsteldamas antakį.
-O tavoji galia? Aš nesinaudoju sava, todėl ji kartais būna sunkokai suvaldoma, taip netyčia ir ne kartą drabužiai užsidegė, nejuokinga, tačiau gerai, kad ji manęs nedegina taip, kad galėčiau mirti. Arba apsaugoti save, negi esi taip nusvilus, kad galvoji, jog ugnis apsaugotų? - Smalsiai paklausė, taip, jie ne taip pradėjo pokalbį vaidindami mandrus, tačiau Patrikas tiesiog nemokėdavo pakankamai greitai nusileisti savęs žemyn pasirodydamas, kad yra pakankamai fainas žmogelis. Merginai priėjus paklausti ar jis nieko nenori vaikinas nekreipdamas dėmesio pamojo ranka, kad ji mautų šalin, neturėjo jai laiko, buvo susidomėjęs kuo kitu, kas prieš tai jo nuomone neturėjo ką parodyti, dabar jam pasirodė visai kitaip ir Patrikas ne Žvaigždė atrodė labai susidomėjęs šios merginos asmenybe, kad net neatkreipė kas dedas aplink ir kad prie baro, kur šoko visai daug apsirengusios moterys kilo muštynės.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 12:53 am

Vaikinui pašmaikštavus, Rubė nuoširdžiai susijuokė, turbūt pirmą kartą nuo to laiko, kai sužinojo apie savo tėvo egzistenciją ir nusitrenkė jo aplankyti. Kas įvyko prieš gerus porą mėnesių. Ir anksčiau ji retai, kada juokdavosi, nebent su jai širdžiai maloniais asmenimis, kurių nebuvo daug ir kurie lyg dūmas išgaravo iš jos gyvenimo, merginai nespėjus nė mirktelėti akimis. Paskutinis, su kuriuo Rubė nuoširdžiai kvatojo ir linksmai leido laiką greičiausiai buvo Gabrielius, ir kad ir kaip bebūtų keista, Patrikas jai jį priminė.
-Galiu žvelgdama žmogui į akis priversti jį daryti, ką noriu. Suvalgyti žemes, staiga pamėgti alyvuoges.. ką nors pamiršti, - Paskutinę dalį Rubė ištarė kiek tylesniu balsu, nežymiai suraukdama antakius bei sunkiau nurydama gerklėje susikaupusias seiles, lyg staiga kažkas pradėtų ją smaugti. -Na, bet mano galia kiek ribota, kadangi negaliu priversti žmogaus nusižudyti ar staiga pramokti rusiškai. - Liūdnokai šyptelėjo dirstelėdama į gėrimą sau prieš nosį, kuris staiga prarado visą vertę ir nė kiek mišrūnės nebetraukė.
-Pasaulyje turiu pakankamai priešų. Galbūt todėl, kad kaip jau spėjai pastebėt, ne visada esu miela asmenybė. Nesakau, kad pulčiau deginti visų, kurie stotų skersai kelio. Bet apsvilinti plaukus link manęs bėgančiam vampyrui, su prašieptomis iltimis, būtų visai neblogai. - Atsainiai gūžtelėjo petukais, vėl nukreipdama rudų akių žvilgsnį į šį vaikiną, kuris pasirodo yra mielas ir draugiškas.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 1:03 am

Patrikas nebūtų Patrikas jei nesugebėtų kažką pasakyt ne į temą, jis mėgdavo sakyti tai kas jam patinka, kartais pamiršdamas, kad yra toks dalykais kaip ribos, bet nesugeba kartais įžeisti žmonių, jis tiesiog buvo savimi.
-Aš žinau, kad gailėsiuos šito pasakymo ir žiauriai, bet priversk mane ką nors padaryt, aš noriu. - Nusijuokė iškeldamas rankas ir pasitaisydamas drabužį, jis visada atrodydavo pakankamai daug apsirengęs, mėgo šilumą ir tiek, jis nieko apie jos gyvenimą nežinojo, bet norėjo, kad mergina nebūtų susiraukus, todėl ir dažnai norėdavo prajuokinti tuos, kurie būdavo šalia, kad ir kalbėdamas nesąmones, tai buvo dar viena galia, kurią Patrikas kaip ir mėgdavo demonstruoti, o ne tą savo piromano gebėjimus ugdančią.
-O aš neturiu priešų, žmonės mane myli, aš juos ir myliu, na ne visus, bet myliu. Dar vieną mielą mišrūnę, bet ji jau valstybinė paslaptis. Aš mielu noru keisčiau galiomis Rube, tačiau tai neįmanoma, patikėk. - Ir ji tapo ne ta bjaurybe, kurią iškart pamatė vaikinas jos išorėje. - Žinai, kai nebandai įkąst tu visai miela. - Šyptelėjo parodydamas dantukus ir susinerdamas rankas ant krūtinės.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 1:29 am

Išgirdusi Patriko žodžius, ji tik nežymiai pakreipė veidelį į šoną, akyse žybtelint tam tikriems velniukams, tarsi būtent to ji ir būtų laukusi visą šį laiką. Na, turėtų būti smagu. Ji nepersistengs, bet vaikinas lai geriau jos nekaltina, nes už jo veiksmų pasekmes ji neatsako. Rubė palinko į priekį uždėdama savo ranką ant vaikino plaštakos ir užmegzdama tarp jų akių kontaktą, kadangi šitaip ką nors įteigti buvo žymiai lengviau ir Rubė buvo labiau įsitikinusi, kad įtaiga apskritai suveiks.
-Noriu, jog užliptum ant scenos ir sušoktum man striptizą. - Iščiulbėjo šį paliepimą, norėdama pasinaudoti esama padėtimi ir sąlygomis, kadangi tokią progą praleisti būtų gėdinga visais atžvilgiais. Baigusi savo darbą, ji tik patogiau atsirėmė į kėdės atlošą, atkartodama vaikino veiksmus ir susinerdama rankas ant krūtinės bei nieko daugiau nesakydama. Ji su mielu noru jam paaiškins, kodėl šitaip bjauriai anksčiau elgėsi, bet tik tada, kai Patrikas grįš prie staliuko. Jeigu grįš, kadangi yra menkutė galimybė, jog vaikinas užpyks ir dainai pasibaigus dings iš klubo net nedirstelėdamas jos pusėn dėl išdaigos, kurios pats prisiprašė. Merginos veidelyje švietė savimi patenkinta šypsena, kurios ji nė neketino slėpti labiau įsipatogindama kėdėje ir pasiruošdama žaviam reginiui.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 1:46 am

Visi žinojo, jog vaikinas taip ir padarys, jis ims ir jos paprašys, kad galia būtų panaudota būtent prieš jį ir taip pat žinojo, jog būtent dėl ir gailėsis, kad negali išlaikyti liežuvio už savo baltų dantukų. Jai ištiesus ranką susiraukė pažvelgdamas į jos plaštaką savo delne ir užsimerkdamas. Išgirdęs žodžius nusijuokė, tačiau nepaklusti jis niekaip negalėjo, todėl eidamas nusigriebė savo kepurę, veide nesimatė jokio nepasitenkinimo, ji jį valdė tik veiksmams, todėl vaikinas užšoko ant scenos pasiimdamas mikrofoną ir nusijuokdamas.
-Žinot, aš su savo mergina susilažinau iš geros nakties, juk žinot ką tai reiškia, kad užlipsiu čia, todėl nemanau, kad kas supyks, todėl Rube pasigailėsi. - Pasakė nusijuokdamas ir mesteldamas mikrofoną merginai į rankas ir pradėdamas linguot į taktą.
Niekada per savo tris šimtus metų nedarė būtent tokių nesąmonių, bet nebijojo dėl fakto, kad jo nuomone striptizas buvo kitoks, o jos galbūt visiškas nusirengimas. Kepurei atsiradus ant vaikino galvos jis nusimetė megztuką, gerai, kad rengdavosi pakankamai daug. Jis girdėjo muziką, ją jautė ir iš lėto nusimetė drabužius, kurie nerodė, kad jam būtų gėda ar kažkas panašaus, kol galiausiai padaręs ką buvo lieptas pakankamai greitai vampyriškai užsirengė drabužius ir nušoko žemyn mirkteldamas merginai kuri laikė lagaminą ir ateidamas prie Rubės užkišo koją už kėdės ją parversdamas ir tūpteldamas pakreipė galvą.
-Mėgaujies reginiu? - Paklausė kilsteldamas antakį ir pakeldamas degančią ranką į viršų ir stebėdamas kaip liepsna keliauja apimdama jo pusę rankos. Tačiau liepsna dingo taip pat greitai kaip atsirado ir kėdė grįžo atgal.
-I'm gonna change you like a remix then I'll raise you like a phoenix - Pakankamai tyliai uždainavo atsirasdamas savo vietoje ir užsikeldamas koją ant kelio palingavo galva į šoną, lyg niekur nieko, jis turėjo drąsos ir pakankamai daug, kad nekreiptų dėmesio į žvilgsnius, kurie jį varstė.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 2:06 am

Rubė akylu žvilgsniu nusekė Patriką iki scenos, o išgirdusi, kad šis įvardino ją, kaip savo merginą, tik tyliai sukrizeno sugaudama į ją mestą mikrofoną ir atsisakydama minties užsidengti ranka veidelį, kad ir kaip norėjosi, kadangi tokiu būdu praleistų visą šou. Drįstų teigti, kad vaikino judesiai nebuvo vienodai ritmingi su muzika, bet tai netrukdė merginai, ypač tada, kai nuo Patriko kūno taip sparčiai dinginėjo drabužiai. Nemanė, jog bus šitaip smagu, bet visą laiką išbuvo su plačia šypsene veide, o muzikai nutilus ir Patrikui vėl užsivilkus savus drabužius, ji visai kaip ir pusė baro, jam paplojo dar priedo paūbaudama. Tikėjosi papūstų iš nepasitenkinimo lūpų ar surauktos kaktos, bet vaikinas atrodė kaip niekada laimingas, kai staiga Rubės pasaulis apsivertė aukštyn kojomis ir ji trumpai cyptelėjusi it viščiukas, atsidūrė su kėde ant žemės taip staigiai, kad netgi bobutės sijonas į viršų pasikėlė. Visa laimė, kad Patrikas susiprato ją pastatyti atgalios, kol pati neatsistojo, kadangi tuomet būtų paliepusi jam bėgti nuogam per visą Volteros aikštę, o dabar apsiribojo tik neaiškiu burbtelėjimu panosėje, kuris galbūt ir reiškė, kad ši pyksta, bet ta meiliai suraukta nosytė ir kreivas šypsnis veide, leido suprasti, kad Rubės nuomone jie dabar atsiskaitę.
-Žinoma. Juk ne kasdien matau kažką panašaus, - Susijuokė gurkštelėdama savo martinio, kurio taip niekaip ir nepabaigė, o vaikinui staiga uždainavus, tankiai sumirksėjo akimis, lyg ir šiek tiek nustebusi.
-Ar yra pasaulyje kas nors, ko nemoki? - Pasiteiravo caktelėdama liežuviu, lyg pavydėtų šiam vyrukui visų jo paveldėtų talentų, nors iš tiesų, tik lengva forma erzino Patriką, tarsi jiedu būtų seni geri bičiuliai, nors susitiko viso labo vos prieš keliasdešimt minučių.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 2:19 am

Neskaitant fakto, kad Patrikas kartais užsidėdavo akinius, kaip dabar išsitraukęs iš kišenės ant nosies pasidėjo akinukus jis tapo dar nekaltesnės išvaizdos vaikinu, kuris katik visai nebuvo ant scenos ir neišsirengė visas. Nors jis ir buvo gražus, bet ne bet kas liptų ten, kad ir priverstas, bet be jo ir Rubės daugiau niekas nežinojo būtent va to fakto. Prikando lūpą užsisakydamas butelį alaus ir gavęs jį atsikimšo imdamas lėtai gurkšnot ir tarp pirštų varinėdamas menką liepsnelę, kuri taip lyg šokinėjo.
-Na aš tikrai tikiu, bet bet kada gali bet ką priversti dėl tavęs nusirenkt drabužius, kad ir kiek jų būtų apsirengęs. Arba gali priversti dar daugiau... Daugiau nei nusirengti. - Nusijuokė kilsteldamas galvą ir taip mąsliai papūsdamas lūpas ir imdamas galvoti.
-Nemoku paeit stovėdamas ant rankų, nemoku priverst Žemės suktis į kitą pusę, yra dalykų ko nemoku, be to, tai juk trys šimtai metų neturėjimo ką veikti, aš išmaišiau pasaulį skersai išilgai.  Nieko naujo. - Tarstelėjo pasitaisydamas akinius ir pasukdamas galvą į ją nusišypsojo. Jį tikrai ėmė dainos, tačiau vis dar tylėjo, kol viena mergina pastebėjo liepsnelę ir ji dingo taip pat greitai kaip atsiradusi.
-Daugiau manęs nieko neversi ar dar nori pasismagint? - Pasidomėjo patraukdamas ranką nuo stalo ir abi uždėdamas ant butelio.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 2:31 am

Staiga vaikinui ant nosies atsidūrus akiniams, ji nežymiai primerkė akis, nelabai suvokdama, kam jie Patrikui, kadangi mišrūnai mato, ar bent jau turėtų matyti, puikiai. Bet nutarė neklausinėti susimąstydama, kad tai galbūt jo stiliaus dalis. Pabaigusi martinį, užsisakė jo pakartotinai, atremdama į staliuką alkūnę, o tada pasiremdama ranka galvą.
-Tiesą sakant, tu pirmasis vaikinas, kuris nusirengė man panaudojus galią. Kiti tai daro savanoriškai, - Pašmaikštavo pakilnodama antakius, nors vėlgi, tik juokavo. Nebuvo kažkokia gatvės merga besiduodanti su visais iš eilės, nors ir galėjo sudaryti tokį įvaizdį. Per ne lyg stipriai save gerbė, turbūt. Ji įdėmiau nužvelgė tarp vaikino pirštų žaidžiančią liepsną, vis dar paikai susižavėjusi šiuo Patriko sugebėjimu, bet kai ugnelė dingo, ji vėl sugrįžo ties jų pokalbiu.
-Žinai, man nepatinka naudoti prievartą, taigi jeigu nori nuveikti ką nors linksmo, padaryk tai laisva valia, be mano paskatinimo. - Plačiai nusišypsojo ir gavusi šaltą martinį padėkojo padavėjai jo gurkštelėdama. Merginos galvoje sukosi daugybė nedorų planų, kuriuos jiedu abu galėtų įvykdyti per vieną vienintelę naktį, ir ne, ji neturėjo omenyje lovos reikalų, kadangi Rubė mokėjo linksmintis ir be šito. Be to, vaikinas lyg ir prisipažino, kad jo širdis priklauso kitai mišrūnei, o užimtų Rubė nekirbina.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 2:43 am

-Visada būna pirmas kartas - nusijuokė kalbėdamas įvairiomis prasmėmis ir užgerdamas savo žodžius gurkšniu alaus.
Patrikas šiai nakčiai pasirašytų bet kam, kad ir eit ką nors sudeginti, jam mirtinai norėjosi ką nors nuveikti, nors žinojo, jog rytui pasirodžius nakties bus lyg visai nebuvę, tačiau dabar yra dabar ir dažnai vaikinas pasirinkdavo būtent tokią pusę. Pavartė akutes, jis turėdamas galią būtent tokią tikrai pasinaudotų daug kam, vien iš neturėjimo ką veikt, norėjimo žinoti savo ribas, netgi su savo pirmaniška galiai jis yra išbandęs daug dalykų ir netgi daug ką padegęs, ačiū dievui jo niekas taip ir nepagavo.
-Hmmm, žinau, kad esi viena iš tų gerųjų, o aš kaip ir atviras pasiūlymams tai kodėl gi ne, tačiau tik nakčiai. - Pasakė nusijuokdamas ir užsiversdamas butelį jį tuštino.
Apsidairė aplink kai žvilgsniai buvo jau nuslopę jo pusėn ir galiausiai šyptelėjo, dabar bus pamiršta taip kaip atsirado ir tik Rubė žinos, kad jis buvo būtent čia ir ką veikė.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 12:45 pm

-Jei jau prakalbom apie pirmus kartus, man reikės daugiau martinio. - Sukrizeno su lyg tais žodžiais kaip mat ištuštindama martinio taurę ir užsikąsdama ta viena vienintele traškia alyvuoge. Seniai nesijautė tokia atsipalaidavusi, nors ir sėdėjo viduryje striptizo klubo, tarp daugybės pusnuogių žmonių, kas įprastai verstų ją jaustis kiek nepatogiai. Patrikas buvo lyg pro tankius ir tamsius debesis prasiskverbęs saulės spindulėlis, kritęs tiesiai ant sušalusio Rubės veido ir sušildęs jos kūną ir sielą. Net pati nustebo, jog sugebėjo pamiršti, kiek gero atneša vienas vienintelis nuoširdus pokalbis su įdomiu pašnekovu, su kuriuo tave sieja šis tas bendro. Po vaikino žodžių, Rubė trumpam susimąstė, kur jiedu galėtų nueiti, kai staiga jai į galvą šovė idėja.
-Noriu išsimaudyti ežere. - Staiga nušvitusi tarė nė nemirktelėdama akimis, kas reiškė, jog kalba rimtai. Lauke buvo geriausiu atveju dešimt laipsnių, lijo, o štai ši beprotė, ketino keliauti pliuškentis ir kartu temptis Patriką. Kas čia žino, gal jo galia pakankamai pažangi, jog jis galėtų vienu rankos mostu sušildyti visą vandenuką ir pagerinti merginos nuotaiką dar labiau.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 12:53 pm

-Pirmus kartus, atleisk aš jau saviškius seniai pamiršau - Nusijuokė apsimesdamas, kad visai nesupranta apie ką eina kalba, tačiau tikrai pagalvojo, jog būdamas trijų šimtų metų ir nesendamas padarė pakankamai daug, kad dabar turėtų ir kartu neturėtų dėl ko apgailestauti. Mielas jo buvo gyvenimas, kuriuo vaikinas visai nematė prasmės skųstis.
Po Rubės žodžių apie ežerą nusijuokė ir linktelėjo galva, pats neseniausiai buvo ežere, todėl kad jie liptų į ledinį vandenį žiemą nebūtų kažkas naujo Patrikui.
-Tu nori maudytis ir tikiesi, kad bus šilta, aš maudaus su drabužiais, nes man gėda. - Pasakė užsiversdamas alų ir visiškai padėdamas tuščią butelį šyptelėjo palinguodamas galva. Lauke tamsu, lyg kas nors juos matys, todėl vaikinas ir neturėjo prasmės taip prieštarauti dėl visko, dienom nelabai su juo ką nors nuveiksi, tačiau tai naktis.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 19705

Veronique Helena Boucher
Wolves don't kill unlucky deer.
They kill the weak ones.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 01 18, 2014 1:01 pm

-Tuomet tau derėtų viską priimti pereinant prie antrų kartų. - Pakilnojo antakius, apsilaižydamas lūpytes, ant kurių vis dar galėjo jausti martinio saldų skonį, o tuomet pakilo ant kojų vaikinui sutikus eiti išsimaudyti. Prie jų kaip mat atsirado padavėja, aišku trokštanti, kad jie susimokėtų, o Rubė tik suktai šyptelėjusi pasisuko mergiotės link, įsispoksodama jai į akis ir įteigdama mintelę, kad jiedu jau tai padarė. Padavėja nuėjo savo keliais, lyg iš tiesų būtų įsitikinusi, kad Rubė ir Kevinas susimokėjo, o tuomet mergina pasisuko į mišrūną, nekaltai sumirksėdama akimis.
-Keliaujam. - Patenkinta savimi sumurmėjo panosėje, o tada pastvėrė Patriką už rankos išsidangindama iš šios vietelės.And it keeps itching at your skin and aching somewhere you can’t reach. Like something sore,
worse than a tooth.Something you suppose people feel when they’re in love and don’t want to be.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Pen. 02 07, 2014 11:49 pm

Sustabdė mašiną čia, vos išvydęs žodį "klubas" ryškiai šviečiantį neonine rožine spalva, juodoje tamsoje. "Striptizo" lyg tyčia neveikė, tarsi Volteros valdžiai staiga būtų pritrūkę pinigų ir jie negalėtų pataisyti nelemto ženklo, dėl ko Natanielis ramia sąžine paliko savo nuomotą mašiną išlipdamas ir atidarydamas dureles kitiems. Savaime aišku, kad į šią vietą būtų buvę geriau vežtis Demetrijų, kuriam niekas greičiausiai taip ir neiškėlė bernvakario, bet Natanielis nuoširdžiai nežinojo, kur juos atvilko. Juo labiau, kad nekalbėjo itališkai ir nenutuokė, ką čiauškia iš klubo išėję keli vyrukai, nors faktas, kokie jie laimingi ir įraudę, lyg būtų laimėję milijoną, kiek traukė akį. Ilgai negalvodamas ir susirinkęs savo kompanionus, lyg laukų gėles į vieną puokštę, jis patraukė klubo link, o tik įžengus pro duris jį pasitiko galybė savo grožybes demonstruojančių moterų. Ir vyrų! Neitas tyliai švilptelėjo suspausdamas lūpas į ploną liniją, kad sutramdytų sukilusį krizenimą, o tuomet vyrukas pasisuko į savo šios nakties palydovus. Pirmas vakaras su seserimi ir jis jau spėjo sugadinti įspūdį apie save. Tiesiog idealu.
-Siūlyčiau ieškoti ko geresnio, bet tenka pripažinti, kad čia groja nebloga muzika, yra platus baras, pilna akį rėžiančių neoninių atspalvių ir pakankamai geras vaizdas! - Šūktelėjo per muziką ranka kaip tik apvesdamas didžiąją dalį staliukų, kol galiausiai apsistojo ties vienu vieninteliu, kuris buvo toliausiai nuo scenos su besiraitančiais žmonėmis, taigi suteikė privatumo ir laimės nekaltoms akims.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Ashley Benson
PRANEŠIMAI : 10384

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   Št. 02 08, 2014 12:24 am

Ofelija lyg niekur nieko įėjo vidun paskui Bjankos brolį, kurio dar vardo nežinojo. Neatkreipė dėmesio nei į tuos italiūkščius kažką neaiškaus apie ką tik matytas merginas veblenančius, nei į tą nedegantį užrašą, nors, jei būtų įdėmiau įsižiūrėjusi, tikrai būtų pamačiusi tą pirmąjį iškabos žodį. Tačiau, Ofė manė, kad vyriokas žino, kur juos atvežė, tad nesigilino į detales, kol viduje nepamatė visų tų mergužėlių ir bernužėlių. -O, Dieve,-užsidengė akis ir nusisuko į kitą pusę. Tie sekundės dalį matyti vaizdeliai įsirėžė Ofės atmintin, sutraumavo vargšę mergaitę. O jeigu jau ją sutraumavo, tai ką kalbėt apie Bjanką? O dar jeigu Demetris sužinos, kur jie yra, tai iš viso. Taip, labai daug minčių Ofės galvelėj sukos. Visgi, Bjankos broliui prabilus, Ofelija akies krašteliu pažiūrėjo į jo parodytą staliuką ir įnirtingai palinksėjo galvele, norėjo būti kuo toliau nuo tų visų šokėjėlių.Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Striptizo klubas   

Atgal į viršų Go down
 
Striptizo klubas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Sinful nights avenue-
Pereiti į: