sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Partyhouse

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Sam Claflin
PRANEŠIMAI : 8679

Felix Konstantin Volturi
“Warriors want a worthy opponent. There is no redress in fighting the pathetic.”


RašytiTemos pavadinimas: Partyhouse   Kv. 07 05, 2018 1:13 am

Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 80

CORIN MELANIE VOLTURI


RašytiTemos pavadinimas: Re: Partyhouse   Sk. 08 19, 2018 9:59 pm

Vos išėjus pro Volteros pilies gigantiškas ir jau sunkiai besivarstančias duris, Korina nieko nelaukusi susičiupo tvirtą Felikso ranką ir pasileido vampyrišku greičiu link dangoraižio, kuris matėsi pro veik kiekvieno Volturio kambario langus, tik ir kviesdamas jame apsilankyti. Pastatas buvo išties įspūdingas, naujos statybos, didingas ir modernus, net naktį skoningai pasipuošęs šaltų spalvų lemputėmis, žibančiomis ne mažiau nei kad Korinos akys, skubant link draugo apartamentų. Jai ir Feliui palikus pilį jau temo, o kol atsidūrė prie šio pastato, šis spėjo nušvisti. Žinoma, vos pasiekus miesto teritoriją, Korina pristabdė greitį (ko veikiausiai nebūtų dariusi, jei ne rūstusis draugas pašonėje). Kokį pusvalandį du Volturiai nardė Volteros miesto gatvėmis kiek spartesniu nei kiti žmonės greičiu. Žinoma, Korina ėjo priekyje, paskui save vis dar tempdama Feliksą.
- Jei būčiau žinojusi, kad eisime į miestą, būčiau apsirengusi dailiau, - leptelėjo neaišku ar sau, ar draugui užnugaryje. Volturė mėgdavo pasipuošti, todėl negirdėdama kulnų kaukšėjimo, sekančio kiekvieną josios žingsnį, šiek tiek nuliūdo, - galėjai sustabdyti mane, prieš išeinant iš pilies, koks netikęs tu draugas, - toliau burbėjo panosėj, aišku, juokaudama. Juk reikėjo kažką apkaltinti dėl pačios išsiblaškymo.
Pasiekus dangoraižį, Korina nenorom paleido kietą delną ir rankas paslėpė sau už nugaros, ten savuosius pirštus supindama tarpusavyje. Kaip maža mergaitė ėmė siūbuoti ant sportbačių kulnų. Galva užsivertė ir didelės, tamsios akys nužiūrinėjo įspūdingo grožio pastatą. Volturei net širdutė ėmė smarkiau tuksenti iš to nekantravimo. Kadangi į dangoraižį patekdavo tikrai ne visi, savaime aišku, kad prieš įeinant reikėjo suvesti plačiųjų durų įėjimo kodą. Praėjus pro duris turbūt dar ir kokie apsauginiai pasitiks, galimai lieps prisistatyti. To Korina nežinojo, bet troško sužinoti, todėl pasisukusi į Feliksą, suraukė veidą, - nagi, ko laukiiii? - suzyzė, vis dar linguodama į šonus.


the reason why strong women have such a powerful impact is that you've got the strength of a man with the heart and sensitivity of a woman.

Atgal į viršų Go down
 
Partyhouse
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Centrinis dangoraižis :: Feliksėjaus apartamentai-
Pereiti į: