sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Alicia Vikander
PRANEŠIMAI : 1494

Savannah Luna Blanchard
No one warns you about the amount of mourning in growth.


RašytiTemos pavadinimas: Miškas   Št. 03 31, 2018 1:02 am

all the women in me are tired
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Maximilian Irons
PRANEŠIMAI : 13905

Randall Frank Dreschler
So it’s true, when all is said and done, grief is the price we pay for love


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 03 31, 2018 2:03 pm

Per pastaruosius porą jųdviejų susitikimų, Savana demonstravo ne pačią geriausią savo asmenybės pusę, jai slepiantis po kažin kokiomis kaukėmis ir stengiantis visam pasauliui įrodyti, jog yra tipinė vampyrė, svetima emocijoms ir galinti geriausiu atveju išspausti dirbtinę šypseną, todėl buvo gera dabar stebėti, kaip palengva moteris ėmė atsipalaiduoti ir išleido pasižmonėti Rendalui kiek labiau pažįstamą, humanišką josios pusę. Štai anąkart Vengrijoje sutikti Savana greičiausiai būtų iš džiaugsmo suplojusi delnais sužinojusi, jog Rendalo ir Bjankos santykiai šviesos greičiu ritasi žemyn, o dabar ji tik supratingai linktelėjo galva ir, kaip pasirodė vampyrui, netgi atrodė kiek nusiminusi, buvusiesiems paprastai per daug neliūdint dėl to, kad ex turi problemų su naujais santykiais. - Galbūt,- atsakė sutikdamas ir gūžtelėjo pečiais, nors pats nebuvo toks užtikrintas, jog apskritai dar yra ką taisyti. Bjanka buvo nusipelniusi kur kas daugiau nei niekam tikusio vampyro, patiriančio egzistencinę krizę po vieno susitikimo su buvusia žmona ir negalinčio savo širdies atiduoti vienintelei moteriai, vietoj to blaškydamasis tarp mažiausiai dviejų. Jai kantriai laukti, kol Rendalas pagaliau apsispręs ko nori, buvo neteisinga, ir teko pripažinti, kad verčiau jau ji judėtų į priekį be vampyro ir susirastų ką nors, kas atiduos moteriai visą save. Idealiausiu atveju, žmogų, su ne tokia ilga ir ne tokia komplikuota istorija, nors tokie turbūt nebuvo Bi skonio.
Moteriai jį subarus ir ėmus pirštu mosuoti jam palei nosį, vyras tik kiek atsilošė ir skambiai nusijuokė, trumpam iškeldamas rankas lyg pasidavimo ženklą. - Ne, ne. Nesityčioju. Girdėjau, kad vietiniai barsukai - tikras delikatesas,- palinkčiojo jis, sunkiai tramdydamas šypseną. Moters sprendimas maitintis gyvūnų krauju buvo netgi labai sveikintinas, ir visgi, jam buvo sunku patikėti, kad tamsiaplaukė taip dramatiškai pakeitė savo mitybos įpročius. - Paskui jus, madam,- rankos mostu jis paragino moterį judėti į priekį link išėjimo, pats klusniai sekdamas jai iš paskos, mat tai ji sakė žinanti neblogą miškelį, jam pačiam Izraelyje pernelyg gerai nesiorientuojant, mat prieš tai čia buvo užklydęs tik porą kartų ir savo vizitų metu traukdavo tikrai ne į miškus. O štai Savana tikrai žinojo, kur eina, jiems jau po dešimties minučių žingsniavimo įprastu žmogui greičiu išvystant pirmųjų medžių viršūnes. - Paskutinis pasiekęs ana tą medį,- pradėjo jis, pirštu bakstelėdamas į tolumoje augantį išklypusį medį, greičiausiai skaičiuojantį paskutiniąsias savo dienas,- vedasi į barą,- išdėstė ne kaip pasiūlymą, o kaip aiškų faktą, tą pat akimirką mirktelėdamas Savanai ir pasileisdamas gilyn į mišką, neabejodamas, jog buvusi žmona neatsisakys šio žaidimo.the story is not a pretty one. There is violence in it. And cruelty.
But stories that are not pretty have a certain value, too, i suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Atgal į viršų Go down
 
Miškas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Izraelis :: Jeruzalė-
Pereiti į: