sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 

Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

CLAIM : Maximilian Irons

Randall Frank Dreschler
So it’s true, when all is said and done, grief is the price we pay for love

RašytiTemos pavadinimas: Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant   Št. 01 28, 2017 9:02 pm

The story is not a pretty one. there is violence in it. And cruelty. But stories that are not pretty have a certain value, too, I suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Atgal į viršų Go down

:)
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant   Sk. 02 05, 2017 3:56 pm

Sveiki, norėjau pasidomėti šia veikėja: MELODY SOPHIA HARLOW. Visų pirma, ar būtų ji reikalinga forume (nesinori imt veikėjo, kuris visiškai random būtų :D). Dar norėtųsi minimaliai jos istoriją sužinot (tėvai, giminės ir panašiai). :)
Atgal į viršų Go down

CLAIM : Jensen Ackles

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant   Sk. 02 05, 2017 3:59 pm

Tėtis - aš, t.y. Natanielis. Mama - Demetrija. Abu jie medžiotojai, bet mergytė galėtų būti žmogumi. Šiuo metu Melodijai kokie 3-4 metukai. Pagal skonį ir norą galėtume ją truputį pasendinti. Bet šiaip šis veikėjas labai laukiamas :)

She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down

CLAIM : Justice Jay Ackles

Melody Sophia Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant   Sk. 02 05, 2017 5:42 pm

Ačiū už visą informaciją. Melodę ir pasiimu ^^

Daddy's girl ^.^
Atgal į viršų Go down

kažkada buvus Maya Cullen
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant   Pen. 05 05, 2017 9:16 pm

Sveiki!
Kaip netikėta, kad šis forumas dar egzistuoja (gerąja prasme). Buvau į jį užsiregistravusi maždaug prieš penkerius metus - buvau Maya Cullen - Karlailo dukra. Nežinau ar dar kasnors mane ir prisimins, nes tai buvo taaaip seniai, kai dar triniau mokyklos suolą :D. Tai, norėjau paklausti...kaip manot, ar verta bandyti vėl sugrįžti? Gal kažkam labai kažko trūksta? Norėtųsi prisiminti tuos laikus!
Atgal į viršų Go down

CLAIM : Alicia Vikander

Savannah Claire Blanchard
Loving me isn’t easy, I have sharp edges, I have missing parts.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant   Pir. 05 08, 2017 1:24 am

Labas, šiuo metu lyg ir nevyksta kokio nors personažo intensyvios paieškos, o ir pats forumas ne pačioj aktyviausioj būsenoj, bet feel free prisijungti prie mūsų, nauji (seni) nariai visada laukiami :D

"Do not fall in love with people like me. I will take you to museums, and parks,
and monuments, and kiss you in every beautiful place, so that you can never
go back to them without tasting me like blood in your mouth. I will destroy you
in the most beautiful way possible. And when I leave you will finally understand,
why storms are named after people."

Atgal į viršų Go down

newbie
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant   Today at 6:07 pm

Sveiki, norejau pasiteirauti, ar galima registruotis egzistuojancio veikejo tolima isgalvota gimine? Nors jo cia nera, galvojau pasigriebti Eric Yorkie pusbroli ar kazka panasaus, vardan korejietisko kraujo ir priezasties, kodel mano veikejas butu Vasingtono valstijoje Čia ne aš
Atgal į viršų Go down

Pagalba, problemos prisijungiant/prisiregistruojant
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11