sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Demetria Harlow

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Demetria Harlow   Št. 10 08, 2016 10:29 pmDemetria Nadira Lund - Harlow


30 metų × Voltera, Italija × Alona Tal
× GIMINYSTĖS RYŠIAI, ANTROJI PUSĖ:: tėvai - Reinhardas ir Isadora Lundai. Su gimdytojais mergina visuomet palaikė darbinius, jei taip galima įvardinti, santykius, kadangi abiems tėvams šviesiaplaukė visuomet buvo asmuo, kuris pratęs šeimos amatą - nei daugiau, nei mažiau. Meilės šeimoje trūkumą sėkmingai kompensavo jaunesnis brolis Džošua, kuris visuomet mylėjo seserį taip pat, kaip ir ji jį, abiems individams besąlygiškai vienas kitu rūpinantis iki pat šių dienų, jų ryšio nepajėgiant nutraukti net faktui, jog dabar susitinka kur kas rečiau, nei norėtų. Taip pat turi jaunėlę sesutę Dejaneirą, su kuria taip pat susitinka itin retai dėl to, jog gyvena skirtingose šalyse, tačiau tai netrukdo moteriai mylėti panelės, kuri savo ruožtu nepaprastai žavisi vyresniąja seserimi ir neretai bando į ją lygiuotis, nors Demi ne visada tam pritaria. Neseniai paaiškėjo, jog egzistuoja ir dar viena sesuo - Lauren. Su pastarąja medžiotoja dar neturėjo galimybės susipažinti dėl itin komplikuotos josios istorijos, tačiau moteris nepaprastai norėtų sutikti seserį, kadangi nė nemačiusi jos gali drąsiai teigti, jog jaučia jai šilčiausius jausmus. Be viso šito, moteris taip pat gali pasigirti sukūrusi ir savo šeimą, kurią sudaro du vaikai - Vestas ir Melodija Harlow, ir šiuos brangenybes į pasaulį atvesti padėjęs Demetrijos gyvenimo meilė bei sutuoktinis Natanielis Harlow

× NAUDOJAMI GINKLAI:: ginklai, užtaisyti specialiomis kulkomis su vampyrą nukenksminti kuriam laikui galinčia nuodinga medžiaga, kad darbas būtų atliktas ramiai ir tyliai. Vėliau - įvairiausi po ranka pasitaikantys šaltieji ginklai, įskaitant ir patį pirmąjį, tėvo į rankas dar vaikystėje įduotą, peilį, tiesa, pastarasis atlieka labiau talismano vaidmenį, būdamas medžiotojos pašonėje kiekvienos medžioklės metu.

× GALIA:: šiuo gyvenimo laikotarpiu negali pasigirti jokiu išskirtiniu gebėjimu. Tačiau moters gyvenime buvo įvairių epizodų ir vienas iš jų - laikotarpis, kuomet buvo vampyrė. Tuo metu mergina pasižymėjo pasyviu gebėjimu - itin žmogiška išvaizda ir kitomis savybėmis. Viskas šviesiaplaukės organizme funkcionavo taip pat, kaip ir bet kurio kito žmogaus. Tiesa, širdis vis tiek neplakė, tačiau ji galėjo valgyti, miegoti, verkti. Akys vis dar turėjo šiltą rudą atspalvį, o kūno temperatūra nebuvo nukritusi. Su laiku moteris buvo pramokusi kontroliuoti šį gebėjimą, tačiau iš pradžių jis buvo sunkiai sutramdomas. Situacijose, kai sukildavo emocijos, ypač kai vampyrė supykdavo, josios akys įgaudavo kraujo raudonį, o oda gerokai pabaldavo.

× CHARAKTERIS:: geriausiai šviesiaplaukę apibūdinantys žodžiai, ko gero, yra nenuspėjama ir permaininga. Bet greičiausiai kiekvienas, matęs tai, ką matė ir išgyveno medžiotoja, taptų būtent tokiu. Sarkastiškos prigimties, užsispyrusi ir nelinkusi nusileisti. Retai pasiduoda emocijoms ir yra linkusi viską pasilaikyti sau, dėl ko neretai iš šalies atrodo per daug šalta ir nejautri net pačių artimiausių žmonių atžvilgiu. Galima kaltinti auklėjimo spragas, sunkų gyvenimą, šilumos trūkumą ar milijoną kitų dalykų, vienos konkrečios priežasties turbūt nepavyktų rasti, tačiau viskas, sudėjus į vieną vietą, tampa priežastimi, dėl kurios moteriai sunku garsiai išsakyti tai, ką jaučia. Visgi, josios veiksmai dažnai prieštarauja šaltai išorei, merginai dažniausiai savo noru lendant į pavojus ir rizikuojant savo gyvybe tam, kad būtų išsaugota kieno nors kito, net ir nepažįstamojo

× ISTORIJA:: panelė buvo visiška atsitiktinumo priešingybė, kadangi josios gimimas tėvų buvo kruopščiai suplanuotas ir lauktas, deja, ne visai dėl tokių priežasčių, dėl kurių normalios šeimos nutaria susilaukti vaikų. Abu Demetrijos tėvai buvo medžiotojai, tiesa, jau tuomet ketinę apleisti savo veiklą, kad galėtų kurti gražų ir ramų gyvenimą. Tik jie abu, prieš palikdami medžiotojišką gyvenimą už nugaros, pirmiausia norėjo būti užtikrinti, kad jų garsios giminės, kaip medžiotojų, egzistavimas nenutrūks, dėl ko ir pasidarė šią žavią šviesiaplaukę. Nors ne viską galėjo suplanuoti ir ne viskas buvo taip, kaip brangieji tėveliai norėjo (jų pirmasis vaikas nebuvo berniukas, kaip jie troško), pagrindinis tikslas buvo įgyvendintas ir jie turėjo palikuonį, galintį pratęsti medžiotojų liniją ir užtikrinti, kad kiti Lundų šeimos vaikai turės nerūpestingą vaikystę, nesusijusią su šiuo purvinu darbu. Kol josios jaunėliai brolis ir sesutė džiaugėsi mamos rūpesčiu ir šiluma, Demetrija, tuomet dar vos septynerių, žingsniavo tėvo pašonėje į miškus, kuriuose, įdavęs į rankas ginklą, tėvas liepė praktikuotis. Šaudymo pamokas keitė šaltųjų ginklų naudojimo subtilybės, vėliau ir psichologinis pasiruošimas, į vaiko galvą kemšant medžiotojišką ideologiją, raginančią niekuomet nenusileisti, niekuomet nepasiduoti, visada stoti į kovą ir nerodyti pasigailėjimo padarams, kurie prieštaravo gamtai. Nors mažoji šito nenorėjo ir neprašė, klusniai vykdė tėvų nurodymus, toliau praktikavosi, kol galiausiai kova įaugo jai į kraują. Mergaitė lankė mokyklą kaip ir kiti vaikai, tik po pamokų laiką leisdavo ne su draugais ar prie knygų, o miškuose, jau nuo vienuolikos metų dalyvaudama tikrose medžioklėse su tėvu. Lyg šito būtų ne gana, dvylikametė Demetrija mamos pageidavimu ėmė sukinėtis jai priklausančioje užeigoje, visiems paprasčiausiai nusispjaunant į tai, kad ji ir šitam buvo per maža.
Vieną ne tokią jau gražią dieną, abu tėvai, palikę Demi su seserimi ir broliu, išvažiavo į vieną paskutinių medžioklių, iš kurios tėvas grįžo tapęs vampyru, o mama nesugrįžo visai. Džošua su Dėja po šio įvykio buvo apgyvendinti pas močiutę, o štai Demetrija lyg ištikimas šuo turėjo sekti paskui tėvą, jiems trankantis po visą pasaulį ir toliau medžiojant vampyrus. Ir netgi tuomet mergina nesiskundė ir sukandusi dantis stengėsi gyventi taip, kaip gyvenusi, laikydamasi tėvų įskiepytų taisyklių, kadangi buvo priversta tikėti, jog jai būtina būti medžiotoja, kad kitiems jos šeimos nariams netektų į tai veltis. Šitoks gyvenimo tempas, šviesiaplaukei atkakliai žudant vampyrus, tęsėsi dvejus metus, iki kol panelei sukako septyniolika. Iš karto po savo gimtadienio Demetrija galiausiai paskelbė, kad jai gana ir, kad nori bent šiek tiek poilsio. Susirinkusi daiktus, kurių turėjo ne tiek ir daug, mergina apsisuko ir patraukė savais keliais, atsiskirdama nuo tėvo ir grįždama į tą pačią užeigą, kurioje sukinėjosi nuo vaikystės.
Kasdienę rutiną ir ramybę ne ilgai trukus šiek tiek sutrikdė į tą pačią Demetrijos prižiūrimą užeigą įžengęs kitos, ne ką mažiau garbingos ir žinomos, medžiotojų šeimos atstovas Natanielis Harlow, kuris per stebėtinai trumpą laiką sugebėjo palenkti šiaip jau draugų neieškančią šviesiaplaukę į savo pusę, jiems galiausiai netgi tampant ne tik draugais, bet ir medžioklės partneriais. Kadangi likę Lundų vaikai vis dar gyveno senelės priežiūroje ir blondinė nebuvo už nieką atsakinga, Demetrijos ir josios naujojo draugo kelionės užsitęsdavo vis ilgiau, o žygiai būdavo vis rimtesni iki pat nakties, tapusios, kaip tuomet atrodė, visko kulminacija. Vienoje pakelės užeigoje kovos metu kilo gaisras, iš kurio Natanielis spėjo ištrūkti pirmas, Demetrijai, deja, pasiliekant viduje. Ir tik stebuklo dėka, iš kažin kur išdygęs brolis Džošas išgelbėjo medžiotojos kailį. Tą akimirką mergina nusižengė tėvo taisyklėms ir drįso pagalvoti, jog josios gyvybė irgi yra šio to verta ir galbūt jai nebūtina žūti kaip didvyrei, stengiantis išgelbėti kitus. Mergina po to įvykio leido visiems medžiotojams, įskaitant ir josios pirmą ir vienintelį medžioklės draugą, manyti, jog ji tą naktį žuvo. Visiškai atsiribojo nuo medžioklės ir pradėjo normalų, nuobodų gyvenimą, kuris tęsėsi netgi trejus metus.
Būdama dvidešimties Demetrija vėl sutiko savo seniai nematytą draugą, visai netikėtai atsiskleidžiant dar vienam itin svarbiam dalykui, kurį jie abu per tuos drauge praleistus vienerius metus bandė nuneigti. Jiedu patiko vienas kitam. Labai. Labiau nei draugiškai. Būtent šitai įstūmė šviesiaplaukę į medžiotojo glėbį ir paskatino pagaliau mesti užeigą ir sekti paskui jį nors ir į pasaulio kraštą, kuris, pasirodo, nebuvo taip jau toli, viso labo Volteroje. Pasilikti ten blondinė iš pradžių neplanavo, tačiau likimas pateikė jai dar vieną staigmeną, šį kartą, bent jau itin malonią. Demetrija pastojo, o nėštumas nebuvo įprastas, kadangi vampyrui nesugebėjus šalia nėščios medžiotojos suvaldyti savo ypatingo talento manipuliuoti gyvybe, vaikas moters viduje augo neįtikėtinu greičiu. Be to, moters mylimojo šeima buvo Volteroje, todėl pasilikti Volturių valdomame mieste buvo pats protingiausias sprendimas. Itin neilgai trukus, medžiotojų porelė tapo šeima ir galėjo džiaugtis mylimu sūnumi.
Tik likimas, tas žiaurus bjaurybė, nebuvo linkęs ilgai džiuginti moters, į josios gyvenimą, nors ir netiesiogiai, atsiųsdamas iš kažin kur išdygusią Karmen, kuri itin glaudžiai buvo susijusi su tragišku Demetrijos mylimojo šeimos likimu, paslaptims imant aiškėti būtent tuo metu, kai jau rodėsi, kad viskas bus gerai. Pirmasis Demetrijos susitikimas su minėta moterimi buvo lemtingas, šaltakraujei moteriai be jokių skrupulų suvarant į medžiotojos kaklą stiklo šukę ir nutraukiant josios gyvybę. Ir šį kartą laiku ir vietoje pasipainiojo tinkamas asmuo - vampyrė, vardu Šarlotė, tapusi Demetrijos išsigelbėjimu, kadangi suteikė merginai šansą ir toliau vaikščioti šios žemės paviršiumi, deja, vampyrės pavidalu, dėl ko Demi nebuvo labai laiminga, atsižvelgiant į tai, jog visą savo gyvenimą nekentė šios rasės. Apsimesti, kad viskas gerai, buvo sąlyginai lengva, kadangi moteris turėjo gebėjimą ne tik atrodyti, bet ir funkcionuoti kaip žmogus ir ji, kartu su savo šeima, bandė apsimesti, jog viskas gerai, negi susižadėjo su savo gyvenimo vyriškiu ir ėmė naiviai viltis, kad dabar jau tikrai viskas bus gerai. Kaip kvaila buvo šito tikėtis. Vampyrizmas atnešė į šeimą vieną didžiausių tragedijų - Demetrija neteko dar negimusio vaiko, kas sukėlė tikrų tikriausią krizę. Sūnus vis dar augo neįtikėtinai greitai, netrukus paliko namus, o tuo tarpu vaiko tėvų santykiai vis blogėjo, kol galiausiai Demetrijai pasidarė visko per daug ir per mažai vienu metu, dėl ko ji paprasčiausiai nebegalėdama visko priimti tiesiog pabėgo.
Prasidėjo dar vienas gyvenimo etapas. Demetrija persikėlė į Prancūziją, kur susipažino su galantišku ir iš pirmo žvilgsnio ją pamilusiu vyriškiu Kenetu, kuris savo gera širdimi ir visišku atsidavimu sugebėjo prisijaukinti šviesiaplaukę. Moteris nuoširdžiai stengėsi jį pamilti, apsigyveno drauge su juo, susižadėjo. Kadangi buvo pramokusi nemažai kalbų, dirbo vertimų agentūroje, po darbo planavo vestuves ir vis dar stengėsi save įtikinti, jog šitas gyvenimas yra tai, ko jai reikia. Deja, taip nebuvo. Viskas paaiškėjo tuomet, kai tuo metu vampyrė Demetrija nuvyko į Volterą aplankyti draugės Veronikos. Merginos pateko į avariją, sukeltą medžiotojų, kurie buvo nusižiūrėję Demetriją, kad galėtų su ja išbandyti savo naują "vaistą". Suleidus į vampyrės veną neaiškaus skysčio, prasidėjo virsmas, kelis kartus skausmingesnis nei tas, kurio metu tamsiaplaukė tapo vampyre. Visgi, kad ir kokius baisumus merginai teko išgyventi, medžiotojų tikslas buvo pasiektas - panelė vėl tapo žmogumi. Galbūt vampyriškosios Demetrijos mąstymas skyrėsi nuo žmogiškosios, o gal paprasčiausiai atėjo laikas išaiškėti tiesai, bet būtent po šio įvykio moteris išsiskyrė su Kenetu, vyrui pačiam suvokus, jog šitaip galiausiai bus geriau abiems, net jeigu kurį laiką ir skaudės.
Nepraėjus nė savaitei po šių skaudžių įvykių, į Demetrijos gyvenimą dar kartą su trenksmu grįžo vienintelis vyras, apie kurį kiekvieną naktį prieš miegą su skaudančia širdimi galvojo medžiotoja, jiems abiems nusprendžiant duoti sau dar vieną šansą ir atsisakant pripažinti, kad juos išskirti bandantis likimas galėtų būti stipresnis. Tiesa, nebuvo taip jau lengva, nors niekas to ir nesitikėjo. Pora judėjo į priekį mažyčiais žingsniais, lyg nedrąsūs paaugliai, iki vieno romantiško vakaro, kai Natanielis nusprendė negalintis ir nenorintis turėti tokių keistų santykių ir vienu klausimu perkėlė juos abu į tą tašką, kuriame užbaigė savo istoriją prieš Demetrijai išvykstant. Surizikavęs medžiotojas pasipiršo panelei dar kartą, žinoma, sulaukdamas teigiamo atsakymo, kadangi šiuo klausimu jų abiejų požiūris visiškai sutapo. Atšokusi vestuves, pora nejučiomis apvertė savo gyvenimą šimtu aštuoniasdešimt laipsnių, tiek Demetrijai, tiek ir Natanieliui tampant tuo, ko niekuomet nebūtų įsivaizdavę. Priemiestyje išdygo didelis namas, miškus pakeitė darbas namuose, prie kompiuterio, o medžioklę apskritai - užklupę motinystės vargai ir džiaugsmai, likimui apdovanojant medžiotojus dar viena atžala - mažąja Melodija. Bėgant metams, šviesiaplaukė prisitaikė prie stipriai nurimusio gyvenimo ir netgi išmoko džiaugtis ta ramybe, tačiau praeitis nusprendė pasivyti medžiotoją ir priminti jai, kad ji nėra eilinė priemiesčio namų šeimininkė ir, kad turbūt niekad negalės gyventi taip, kaip kiti mirtingieji. Į šviesiaplaukės namus įsibrovė jos jau anksčiau sutikti medžiotojai, šį kartą pridarydami daugiau žalos nei naudos, moteriai kartu su savo vyru bei jiems pagelbėti pasiryžusiais medžiotojais bei vampyrais stojo į kovą su organizacija, kuri buvo kur kas klastingesnė, nei kas galėjo pagalvoti iš pradžių. Nuostolių buvo pridaryta nemažai, vienas artimiausių medžiotojai žmonių netgi turėjo paaukoti savo gyvybę, bet galiausiai audra nurimo ir liko tik susitvarkyti su jos paliktais nuostoliais. Po pasibuvimo organizacijos irštvoje, paaiškėjo, kad Demetrijos motina savo paskutinėje medžioklėje ne žuvo, o buvo pagrobta tų pačių asmenų, o nelaisvėje susilaukė dukters, kuri buvo įtraukta į kažkokį suktą medžiotojų planą. Nors ir priblokšta užgriuvusių naujienų, Demetrija pajėgė prisiminti, kuo buvo prieš tapdama namų šeimininke, dėl ko užlieta naujos energijos bangos, moteris pakilo tam, kad leistųsi į dar vieną nuotykį, šį kartą užsibrėžusi surasti dar niekuomet nematytą seserį.Atgal į viršų Go down
 
Demetria Harlow
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Medžiotojai-
Pereiti į: