sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Christopher

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Christopher   Tr. 08 31, 2016 7:33 pm


Christopher Wolfe, prefers just Christopher


27 - ??? ♦ Forksas ♦ Jon Kortajerena


 • GALIA:: Pavidalo keitimas - galimybė pakeisti išvaizdą, netgi lytį ar pasiversti kokiu nors gyvūnu trumpam laiko tarpui. Galia aktyvuojama vampyrui stipriai mąstant apie tokią formą, kokios norėtų pasiekti, o veikia tik valandą nuo pasikeitimo. Priklausomai nuo sąlygų ar aplinkybių gali veikti ir trumpiau, kuo vampyras sotesnis tuo gebėjimas ilgiau ir geriau trunka. Jeigu keičia formą alkanas ar nusilpęs, ji ne vien laikosi trumpesnį laiko tarpą, bet ir gyvūnas ar žmogus į kurį pasikeičia neatrodo natūraliai ar virsta albinosiška versija.
 • CHARAKTERIS:: Kaip jis pats sakydavo - myliu visas moteris, tuos žodžius patvirtindavo kabindamas kone kiekvieną sutiktą merginą. Toks kazanovos gyvenimo stilius tęsėsi tol kol sutiko tokią merginą, kuri ne tik apžavėjo patį vampyrą, bet ir nepasidavė jo ginklams. Ko tik jis nedarė siekdamas jos dėmesio, jame pabudo net persekiojimo instinktas; galiausiai gavęs jos dėmesį, jis ne tik negrįžo prie senų įpročių, bet ir pasirįžo su ja praleisti likusią amžinybės dalį.
  Atkaklumas ir užsispyrimas jo pagrindinės savybės. Nusistatęs sau tikslą jo siekia nekreipdamas dėmesio į nesėkmes, ir atsiradusius sunkumus.
  Neretai kuria kaukes, priklausomai nuo personažo, gal dėl to jo galia suteikia jam progą pasikeisti į kitokią formą, jis iš prigimties aktorius, tik jam nereikia grimo.
  Tiesa savo tikrojo veido rodyti nevengia, jam patinka rodyti save ir sulaukti pagyrų.
  Mėgsta sarkazmą, kelti aplinkiniams nuotaiką, šiaip yra visai nieko vyrukas.
 • ISTORIJA:: Christopher gimė karštą vasaros dieną Europoje, Ispanijoje. Tiksliai ir pats niekam nepasakoja, kada ir kuriuo laiku jis atsirado. Vieniems pareiškia esą gimęs XIV amžiaus laikmečiu, kitiems XVIII amžiaus, kiekvieną kart pasipasakoja kitokią istoriją. Tačiau aišku, kad jis atsiradęs kažkur XV amžiuje, akylesni jo elgsenoje įžvelgtų to amžiaus palikimo, o ir žinių bagažas įtikimiausias iš to laikmečio. Apie jį pakeitusį vampyrą Christopher'is taip pat nieko nesipasakoja. Galbūt neprisimena, galbūt tyčia slepia tikrąją savo istoriją, tačiau net mylimoji Zafrina neišgirdo pilnos istorijos, bet kas kas pažįsta Chris žino - jai jis nemeluotų. Migloti pirmieji vampyriško gyvenimo metai, žmogiškojo - beveik pamiršti, kas jam leido išlikti protaujančia būtybe o ne klaikiu mostru? Jis atrado sugebėjimą keisti pavidalus - kiekvieną dieną jis pasiekdavo iškrovos lygį, kol visai nepajėgdavo pakeisti savo formos. Tai vilkas, tai lokys, tai triušis, tai visai kitoks žmogus, taip jis save alindavo keletą mėnesių, kol galiausiai atrado savo paskirtį. Taip jis žudė nesigailėdamas, tačiau nesukėlė pavojaus vampyrų rasei ir neužsitraukė Volturių nemalonės, tam proto jam užteko. Tapęs tikru kazanova slampinėjo iš vienos pasaulio vietovės į kitą, kartkartėmis pradangindamas kokią žmogišką būtybę, kol galiausiai jo kojos palietė Amerikos žemes. Tas žemynas jį sužavėjo, kažkas jame buvo kitoniška ir privertė vampyrą pasilikti, čia dar ir žaviąją amazonę sutiko. Nors savo mitybos įpročių ne itin pakeitė, pirmą kartą atrado dar labiau apibrėžtą tikslą, suvokė galintis gyventi normalų gyvenimą ir be tų užmirštų detalių. Kas žino, galbūt jis dar ką nors atsimins, o kol kas viskas kas jam svarbiausia yra Zafrina...
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Christopher   Tr. 08 31, 2016 7:40 pm

awwww... Zefyriukas gerai jį pamyluotu ir palepintu už tokią bio, perfect fanboy fanboy smoochie smoochie
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Christopher   Tr. 08 31, 2016 7:46 pm

O aš dar jaudinausi, kad per prastai čia surašiau. >:O
p.s. Jis neatsisakytų, tokių meilės akimirkų heart Mirkt
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Christopher   Tr. 08 31, 2016 7:49 pm

viskas gerai Semsoka
nu vadinasi susitarėm iseewhatyoudidthere
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Christopher   Tr. 08 31, 2016 7:51 pm

I like it iseewhatyoudidthere
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Christopher   

Atgal į viršų Go down
 
Christopher
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: ARCHYVAS-
Pereiti į: