sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Drabužinė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

CLAIM : V. Hudgens
PRANEŠIMAI : 59

Zafrina


RašytiTemos pavadinimas: Drabužinė   Pir. 08 29, 2016 5:23 pmShe paints her face to hide her face. Her eyes are deep water. It is not for Geisha to want. It is not for Geisha to feel. Geisha is an artist of the floating world. She dances, she sings. She entertains you, whatever you want. The rest is shadows, the rest is secret.

Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : V. Hudgens
PRANEŠIMAI : 59

Zafrina


RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužinė   Antr. 08 30, 2016 9:15 pm

Šį vakarą užbaigusi skanaus kraujo kokteiliu tiesiai iš kažkokio vyruko venos, Zafrina neilgai trukus jau įsukinėjo į kiemą. Prisiparkavusi tiesiai priešais garažo vartus, mergina užgesino automobilį ir nuo šalimais esančios keleivio sėdynės pasiėmusi rankinę išlipo laukan. Užtrenkusi dureles ir nerakinusi automobilio, vampyrė patraukė link įėjimo ir atsirakinusi duris įžengė vidun. Nusiovusi batus, bei užvėrusi duris, ji mažam ekrane suspaudė kelis mygtukus ir išjungusi signalizaciją kiek apsidairė po dirbtinės šviesos pagalba apšviestą namą. Supratusi, kad jos vyruko čia dar nei kvapelio nėra, ji kiek susiraukė ir nužingsniavo vonios link. Pasiekusi savo tikslą, ji greit nusirengė, purvinus ir kiek krauju išmargintus drabužius į skalbinių dėžę, ir palindusi po dušu nusimaudė. Išlipusi iš dušo kabinos apsišluostė ir apsivijusi rankšluosčiu kūną, bei kiek pasitvarkiusi tiek plaukus tiek veidą, juk nenori vaikščioti kaip kokia pelkių šmėklą ir vos Chris'ui grįžus pribaigti jo ir taip sustojusią širdį, nužengė link drabužinės. Na, o jau spintoje, kur jautėsi geriausiai nei visame name, niekur neskubėdama pradėjo rinktis ką gi čia gražaus apsivilkus. Net ir porai valandėlių reikia geros aprangos, juk neužsidėsi pižamos su meškučiais ir nesitikėsi, kad vyrui tai bus taip pat miela kaip tau. Poto dar išsigandęs pabėgs, kad su vaiku susižadėjo.


She paints her face to hide her face. Her eyes are deep water. It is not for Geisha to want. It is not for Geisha to feel. Geisha is an artist of the floating world. She dances, she sings. She entertains you, whatever you want. The rest is shadows, the rest is secret.

Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : Jon Kortajerena
PRANEŠIMAI : 71

Christopher


RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužinė   Pir. 09 19, 2016 11:52 pm

Kaip įmanoma tyliau dėliojo žingsnius sekdamas merginos kvapo link, jis puikiai žinojo, kad ji ko gero jį jau seniausiai užuodusi šypsosi pati sau. Tačiau Christopher mėgdavo tokius žaidimėlius, apsimesti kvaileliu, kuris tikisi, kad galinga vampyrė, kadaise buvusi amazone, ims ir neužuos jo kvapo. Jis vos nesusijuokė, nuo savo keistos minties. Dar vienas kitas žingsnis ir jis jau traukė laiptų link. Anuos pasiekęs, dar atsisuko patikrinti ar neliko purvo pėdsako vedančio iki čia pat, tai Zafrina pasiustų už tokį aplaidumą. Jo laimei grindys buvo švarios, gal kelios purvo kruopelytės jas ir pasiekė, bet ką jau ten geras siurbimo seansas ir ano neliks nė kvapo.
Patenkintas savimi be garso užskriejo laiptais, vienas įkvėpimas ir suvokė didžiausią kvapo koncentraciją esant drabužinėje. Nors anoks čia nuopelnas, jis jau ir taip žinojo, kur suras savo būsimą žmoną. Ji visuomet savimi rūpinosi, tas jam patiko labiausiai, iki paskutinės smulkmenos. Ji žinojo savo vertę, o jeigu į savo gyvenimą įsileido ir tokį kaip jis, tai tik pagalvokit koks pasiekimas! Jis didžiavosi galimybe būti su ja, jis ją mylėjo labiau, nei ką kitą per šimtus egzistavimo metų. Posūkis. Jis jau buvo drabužinėje, tyliai, kaip meilus katinas prislinko jai už nugaros ir ilgomis rankomis apglėbė per liemenį. Palenkė galvą ir pabučiavo juodomis garbanomis padengtą pakaušį, žinoma ir jos kvapo įtraukė, taip mėgaudavosi didžiausiomis smulkmenomis, kokias turėjo šita mergina, kad jam jos vienos užtektų visam gyvenimui, nieko daugiau neprireiktų.


Beauty is what you are passionate about not the looks you've got.
Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : V. Hudgens
PRANEŠIMAI : 59

Zafrina


RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužinė   Antr. 09 20, 2016 10:37 am

Šį vakarą, kaip bebūtu keista Zafrina ne itin naudojosi savomis galiomis. Nežinia gal mėnulis ne tos formos ar kas, bet dabar, stovėdama drabužinėje ji buvo kiek atsijungusi nuo aplinkos, ir užėmusi savo mintis įvairiausiomis peripetijomis, mechaniškai ieškodama ką apsirengti. Bet nors ji ir tokios būsenos, vis tiek sugebėjo susirasti kažką patogaus ir gražaus, gal net ir itin trumpam vakarui. Zafrina jau norėjo apsirengti, bet vos jai užkišus du pirštukus už rankšluosčio ir jau ketinus truktelti, aplink jos liemenį apsivijo rankos, o ant pakaušio nutūpė mažas bučinukas, kas merginą išvis privertė net krūptelėti greit apsisukant vyro glėbyje ir didelėmis, iš pykčio pajuodavusiomis akimis įsispoksant į vaikiną, savo delnus įremiant į vyro krūtinę. Tačiau, vos po sekūndės supratusi, kad tai tik jos paklydusi siela, Christopher’is, vampyrė sušvelnino savo veido bruožus ir nestipriai trinktelėjusi jam per petį, rankomis apsivijo jo kaklą, šį labiau prisitraukdama prie savęs ir pasistiebusi ant pirštų galiukų įsisekdama į jo saldžias, ir ją taip beviltiškai iš proto varančias lūpas,- ar gražu taip gasdinti?- murmtelėjusi po bučinio į jo lūpas, pasiteiravo, netrukus savo lūpose iškreipdama kreivą šypsnį ir krimstelėdama į vyro apatinę lūpą. Na nors ji ir skaičiuojanti ne vieną šimtmetį ar tūkstantmetį vampyrė, bet dar kaikurios žmogiškos sąvybės pas ją yra užsilaikusios. Akimis perbėgusi per vyro veidą, Zafrina sustojo ties jo akimis ir švelniai nagiukais pradėjusi braukyti per jo sprandą kryptelėjo galvą šiek tiek į šoną,- taigi, brangusis, kur jau tiek laiko buvai? net aš greičiau spėjau grįžti,- įdėmus žvilgsnis vis giliau smigo į vyro akis, jos lūpose ir toliau žaidžiant kreivam, koketiškam, ir su užslėptu le grėsmingumu, šypsniui. Nieko nepadarysi, kad ši panelė buvo itin pavydi ir norinti žinoti savo vyro veiklą itin gerai. Visgi ji jį myli labiau nei save, ir na jei jau jis sutiko būti su ja ilgam, tai teks jau priprasti ir prie jos tokios kaip ir kontrolės.


She paints her face to hide her face. Her eyes are deep water. It is not for Geisha to want. It is not for Geisha to feel. Geisha is an artist of the floating world. She dances, she sings. She entertains you, whatever you want. The rest is shadows, the rest is secret.

Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : Jon Kortajerena
PRANEŠIMAI : 71

Christopher


RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužinė   Kv. 10 06, 2016 5:01 pm

Vampyras nė nesitikėjo šitaip nustebinti Zafriną, nemanė ją įbauginęs, tik nustebinęs. Jis ir pats leido akyse sušmėžuoti nuostabai, bet tik menkutę akimirką. Moteris buvo greita, ir net jo, kuo švelniausiai nuteiktuose gniaužtuose, judėjo nepriekaištingai. Taip greitai apsisuko, net rankšluostis nenukrito, drėgni degutiniai plaukai suspindo dirbtinių lempų šviesoje. Jiems ir tų lempų nebūtų reikėję, bet kiek prisiminė, kaimynai buvo žmonės, tad to reikėjo užsitikrinti alibi. Jis pakreipė galvą, kai Zafi trinktelėjo per petį, ko gero to nusipelnė, šitaip ją nustebindamas. Akimirką jo lūpomis prabėgo šelmiška šypsenėlė, pirmą kartą per keletą metų sugebėjo ją nustebinti. Neprireikė ilgai laukti ir bučinio, o jis buvo saldus, kaip visada. Ilgas, aiškus, aistringas, jis traukė į save Zafrinos kvapą, kai jų lūpos šoko nuodėmingą šokį. Po minutėlės, jo mylimoji, pajautė pareigą prabilti. Žinoma, čia būta ir meilumo akibrokšto. Vyro akyse sužibo žaismingos kibirkštėlės, tokia pašėlusi Zafrina, jam patiko labiausiai.
- Ech, nė neketinau tavęs bauginti, šiandien sklandai padebesiuose?, - nusišypsojo nepriekaištingai balta šypsena, jis žinoma ją meiliai erzino.
Netruko ir pats įsižiūrėti į būsimąją žmoną. Ką tik po dušo, kokia ir būdavo jam gražiausia, nors jo akys visuomet be atokvėpio žavėjosi šita vampyre; akių rainelė švelniai raustelėjusi, kas bylojo apie neseniai įvykusią vakarienę, drėgni plaukai ir kiek sušvelnėjusi išraiška veide, padabinta pusine šypsenėle. Et, dėl tokių akimirkų jis ir gyvena, kaip galėjo iš vis gyventi neturėdamas Zafrinos? Tragiškai sunki mįslė.
- Na, - jis pradėjo išgirdęs mažutę pavydo gaidelę merginos balse, vėl šyptelėjo. Jam patiko, toks tarpusavio žaidimas, maži pavydo apsireiškimai, kai abu kalbėdavo apie savo dienas ir naktis. Bet jau tas veidelis, kurį ji nutaiso klausdama panašių klausimų, bene versdavo vampyrą išsilydyti. Jei širdis nebūtų nustojusi plakti prieš šimtus, tūkstančius metų, ji dabar pat grasintų iššokti iš krūtinės, - tu juk žinai, mano ir Benjamin įprotį po medžioklės išklysti iš kelio vedančio namo, į tą... hm..., kaip ten tu sakai? Skylę?, - jis vyptelėjo ir jam pačiam buvo keista, kaip ta vieta tapo jo antrais namais, jis net nebuvo tikras ar jo drabužiai neprisigėrė tos landynės kvapelio, bet juk dar pasilakstė miškais, turėjo tas dvokas išsivadėti, - tiesa, Benučio šiandien nesutikau, tai leidau sau pasilakstyti po miškus. Kaltas.
Staiga tarstelėjo ir pakštelėjo jai į kalą, po to į nosį, nė neketino Zafrinos išduoti, verčiau mirtų. Nors praeityje ir buvo klaikus palaidūnas, to tai jau tikrai neištrinsi.


Beauty is what you are passionate about not the looks you've got.
Atgal į viršų Go down
 
Drabužinė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Nuosavų namų kvartalas :: Christopher & Zafrina-
Pereiti į: