sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Maximilian Irons
PRANEŠIMAI : 13905

Randall Frank Dreschler
So it’s true, when all is said and done, grief is the price we pay for love


RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Pen. 08 26, 2016 9:12 pm
the story is not a pretty one. There is violence in it. And cruelty.
But stories that are not pretty have a certain value, too, i suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Maximilian Irons
PRANEŠIMAI : 13905

Randall Frank Dreschler
So it’s true, when all is said and done, grief is the price we pay for love


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 26, 2016 10:41 pm

Buvo vos pradėję aušti, kai vyrukas išgirdo suskambant virtuvėje numestą telefoną, jam tingiai pakylant nuo sofos ir nukeliaujant prie aparato, kitame laido gale išgirstam balsui priverčiant jį grįžti atgal į svetainę ir prisėsti ant sofos. Apčiuopomis sugraibęs pultelį, išjungė visą naktį čiauškėjusį televizorių, mirtinoje tyloje klausydamas buvusios žmonos pasakojimo. Išgirstos naujienos švelniai tariant šokiravo vampyrą, jam geras porą minučių tiesiog bukai žvelgiant į sieną priešais save. Visgi, pasisėdėjimams laiko nebuvo, todėl delnais persibraukęs per staiga persimainiusį ir itin nuvargusį veidą, vyras vėl griebėsi telefono, pakildamas ant kojų ir imdamas neramiai trypčioti po kambarį, naršydamas po adresatų sąrašą. Tokio ilgo gyvenimo privalumas buvo tas, jog jo eigoje susikaupė nemenkas būrys žmonių, galinčių padėti vienoje ar kitoje situacijoje, ir dabar vyrukui surandant žmogų, kuris jo nuomone galėjo padėti. Ilgai laukti, kol jam atsilieps, nereikėjo, dėl ko jis vos tik pasisveikinęs išbėrė visą istoriją, nekantriai laukdamas bet kokios su tuo susijusios informacijos. Visgi, balsas kitame laido gale apgailestaudamas pranešė negalintis niekuo padėti. Kaip ir dar vienas, ir trečias, ketvirtas asmuo, su kuriuo vampyras susisiekė, su kiekvienu skambučiu vyrukui irztant vis labiau, dėl ko po penkto nesėkmingo skambučio nuo staliuko skrido vazelė su gėlėmis, šioms teškiantis ant grindų kartu su šukėmis ir vandeniu. Turbūt pykčio protrūkio, kurių Rendalo gyvenime pasitaikydavo itin mažai, užteko, jog geroji visata numestų jam kaulą, vyrui pavykstant susisiekti su asmenimi, kuris pagaliau galėjo jam šį tą papasakoti, išgirstai istorijai priverčiant jį aukščiau kilstelėti antakius. Padėkojęs vyrukas trumpam atsikvėpė, pradėdamas rinkti žodžius, kuriais dabar teks viską atpasakoti Demetrijai. Vieną ranką įsikišęs į kelnių kišenę, kita vėl pridėjo prie ausies telefoną, šį kartą susisiekdamas su medžiotoja, pokalbio metu iš lėto nužingsniuodamas prie fortepijono, į kurį atsirėmė nugara, kojas sukryžiuodamas priešais save.the story is not a pretty one. There is violence in it. And cruelty.
But stories that are not pretty have a certain value, too, i suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 26, 2016 11:37 pm

Miegoti Rendalo namuose, tiksliau jo miegamajame, Bjankai jau buvo beveik įprastas reiškinys, merginai saldžiai ir kietai miegant minkštoje didžiulėje lovoje, kol tuo tarpu vyrukas naktimis susirasdavo kitokios veiklos, Bi esant visiškai tikrai, kad šis nenuspręs kur nors dingti ar pasikviesti draugų vampyrų ir kelti puotos. Ši naktis buvo ne kitokia - moteris sapnavo jau penktą sapną, kai ją staiga prikėlė dūžtančio stiklo garsas, Bjankai akimirksniu pašokant iš lovos ir prireikiant kelių sekundžių, kol susigaudė, kas vyksta, širdžiai imant truputį dažniau plakti. Kadangi šiaip jau Rendalas nebuvo iš tų, kurie imtų ir netyčia užkliuvę už stalo kojos nuverstų vazą, mergina, kiek apsimiegojusi, tačiau nusprendė patikrinti, kokia situacija svetainėje. Mėgo miegoti su dideliais vyriškais (šiuo atveju tam pasitarnavo Rendalo spinta) marškinėliais, tad išlipusi iš lovos tiesiog įsispyrė į šlepetes ir patraukė link svetainės nesibaimindama sutikti nepažįstamų žmonių. Jau eidama ji galėjo girdėti susirūpinusį vyro balsą, o atkeliavusi į tikslą Bjanka pirmiausia žvilgsniu susirado vyro veidą, kuris kiekvieną sykį Bjanką priversdavo nusišypsoti ir pasijausti saugiai, tačiau šįkart mergina tik klausiamai kilstelėjo antakius mažumėlę ir pati susijaudindama. Kol Rendalas kalbėjo telefonu, moteris nusprendė netrukdyti, bet vis dėlto negalėjo taip ramiai visko palikti, galiausiai imdama rinkti sudužusios vazos ir gėlių, kurias jai dovanojo Rendalas, likučius, galiausiai stiklus išmesdama į šiukšlių dėžę, o gėles permerkdama kitur, širdžiai neleidžiant jų išmesti. Netrukus ji lėtai prisiartino prie susierzinusio vyriškio, ką galėjo išskaityti iš jo žvilgsnio ir pozos, kiek sunerimusi ranka apsivijo jo liemenį ir švelniai prigludo prie krūtinės, neketindama eiti miegoti, kol šis nepatikins, kad nevyksta kažko baisaus jam ar jos artimiesiems, kadangi galėjo prisiekti girdėjusi, kaip jis taria Demetrijos vardą. O pastaroji Bjankai buvo vienas iš artimiausių žmonių, kuriems pati būtų lėkusi į pagalbą, net jei ir vienintelis dalykas, kurį galėtų padaryti, tai iš visos širdies paguosti ir sėdėti apkabinus visą vakarą.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Maximilian Irons
PRANEŠIMAI : 13905

Randall Frank Dreschler
So it’s true, when all is said and done, grief is the price we pay for love


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 08 27, 2016 12:06 am

Buvo taip beprotiškai suirzęs, jog netgi sugebėjo pamiršti, jog miegamajame patogiai įsitaisiusi miega Bjanka, kuri miegodavo pakankamai jautriai, jog sureaguotų į kilusį triukšmą, net jeigu svetainė ir nebuvo visai prie pat kambario, kuris dabar didžiąją dalį laiko priklausė tamsiaplaukei. Neturėjo kada pamąstyti apie tai, ko pridirbo, telefonui vis dar kaistant nuo nesibaigiančių skambučių, vyrui susivokiant, jog buvo gerokai įsiaudrinęs, tik tuomet, kai pamatė iš už durų išlindusią Bjanką, jai užsimiegojusiomis akimis dairantis po kambarį jog rastų šio triukšmo kaltininką. Žvilgtelėjęs į merginą, vampyras tik kiek nuleido balso toną, ne itin stipriai trokšdamas, jog panelė nugirstų jo ir Demetrijos pokalbį, iš visų asmenų, Bjanką į šitą istoriją įvelti norėdamas mažiausiai. Ketino sustabdyti merginą, šiai ėmus rinkti nuo žemės šukes, tačiau kitame laido gale vis dar laukė Demetrija, norinti kuo skubiau išgirsti kaip įmanoma daugiau informacijos, dėl ko Rendalas turėjo tik sunkiai atsidusęs tęsti savo pasakojimą ir leisti tamsiaplaukei tvarkytis su jo netvarka, ko šiaip jau daryti ji neturėjo. Dėl savo paties burbėjimo į ragelį negirdėjo nieko aplinkui, o dar pirštais pasitrynė įtartinai perštėti ėmusias akis, dėl ko kurį laiką ir aplinkos stebėti negalėjo, Bjankai būtent tuo metu prieinant prie vampyro ir priglundant visu kūnu, Rendalui kaip mat patraukiant delną nuo veido ir nužvelgiant susivėlusią Bi, kuri savo mielu užsimiegojusiu veideliu ir skleidžiama šiluma tą pačią akimirką privertė atsipalaiduoti įsitempusį jo kūną. Laisvąja ranka vyras apsivijo panelę per pečius, trumpam atremdamas smakrą jai į viršugalvį, net ir tokios audros viduryje skirdamas sekundę laiko paerzinti merginai, kuri ne itin mėgdavo būti už ją gerokai aukštesnio vyruko atrama. Galiausiai užbaigęs tą pragariškai sudėtingą pokalbį, padėjo telefoną ant fortepijono krašto, pagaliau galėdamas sutelkti dėmesį į Bjanką. – Atsiprašau, kad pažadinau,- tyliai murmtelėjo, kiek palinkdamas ir pakštelėdamas panelei į kaktą. Vyras apskritai buvo pakankamai taikus ir ramus, tačiau prie Bjankos savo pykčio nenorėjo demonstruoti dar labiau, todėl dabar jautėsi pakankamai nusivylęs savimi dėl to, jog laiku nesusiturėjo. – Geriau grįžk į lovą, dar labai anksti,- žinojo, kad šansų, jog panelė taip lengvai ims ir nukulniuos atgal į lovą, buvo mažai, tačiau niekas nedraudė bent jau pabandyti, vyrui labai stipriai norint išvengti josios kamantinėjimų, merginai turbūt ir taip jau turint per daug įtarimų, kadangi spėjo nugirsti, su kuo vyrukas kalbėjosi.the story is not a pretty one. There is violence in it. And cruelty.
But stories that are not pretty have a certain value, too, i suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 08 27, 2016 12:52 am

Apsimiegojusiai moteriai nebuvo lengva sekti viso pokalbio detales, karts nuo karto išgirsdama atskirus Rendalo žodžius, jo balso tonui kiek nurimstant, bet labiau tiesiog džiaugdamasi šia akimirka, pirštų galiukais piešdama ant vyro nugaros saules ir jausdama Rendalo kvapą, kuris kiekvieną kartą Bjankai darėsi vis mielesnis ir savesnis. Tačiau jam nutraukus pokalbį, ji nežymiai kilstelėjo galvą ir tarsi laimingas katinas lėtai sumirksėjo vyriškiui pabučiavus ją į kaktą.
- Nieko tokio, - ramiai tarstelėjo kiek prikimsiu balsu, o tada krenkštelėjo, kad galėtų kalbėti toliau. - Pusė šešių, kaip tik ketinau keltis, - itin entuziastingai pridūrė pažiūrėjusi į sieninį laikrodį bei nusišypsojo, jiems abiems puikiai žinant, kad anksčiau nei dešimtą šita miegančioji gražuolė iš lovos net neišsiridena. Tačiau stovėti Rendalo glėbyje, o pro didžiulį langą matyti tekančią saulę toli gražu nebuvo pats blogiausias rytas, kurį galėjo įsivaizduoti. Atvirkščiai - moteriai sutikus vampyrą, ši savyje pajuto norą keltis kuo anksčiau, kad tik galėtų daugiau praleisti laiko su tuo, kuris vien savo buvimu iššaukia pačią nuoširdžiausią šypseną jos veide.
- Mm, tik pasakyk, ar Demetrijai su Neitu viskas gerai? - Neketindama taip lengvai palikti šios istorijos ir truputį praignoruodama siūlymą grįžti į lovą pasiteiravo, Bjankai pačiai suvokiant, kad negalėtų užmigti nežinodama, kas nutiko ir ar viskas gerai. Kadangi matė, kad Rendalas nebuvo nusiteikęs jai pasakoti visos istorijos, tad ir Bjanka neketino daug kamantinėti, galų gale, vėliau galės viską sužinoti iš pačios Demetrijos. Aišku, netruko sudėti du plius du, kad suvoktų, jog Demetriją Rendalas pažįsta per Veroniką, savo buvusią žmoną, tad buvo labai daug šansų, kad ir pastaroji bus patekusi į kokią bėdą. Tačiau nei kruopelytės pavydo ar nepasitenkinimo nekilo Bjankos širdyje, jai pačiai suvokiant, kad negali tiesiog imti ir ištrinti iš širdies ir gyvenimo žmonių, kurie kadaise tau atstojo viską. Galbūt, žinoma, jei pati niekada nebūtų buvusi ištekėjusi nesuprastų, tačiau dabar ji visiškai palaikė Rendalo sprendimą neimti šalintis savo buvusios žmonos, o padėti jai ir jos geriausiai draugei, vampyrui Bjankos akyse tampant tik dar nuostabesniu padarėliu nei jau yra.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Maximilian Irons
PRANEŠIMAI : 13905

Randall Frank Dreschler
So it’s true, when all is said and done, grief is the price we pay for love


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 08 27, 2016 1:43 am

Bjankai nukreipus į jį tą savo didelių blizgančių akių žvilgsnį, vyrukas plačiau jai nusišypsojo, iki begalybės mėgaudamasis ta rytine ramybe, kurią su savimi atsinešė mergina, jam visiškai nenorint jos drumsti savo prasta nuotaika ir pykčiu, kuris vis dar kunkuliavo kažkur giliai viduje. Panelei pareiškus, jog šiaip ar taip jau ketino keltis, vyras aukščiau kilstelėjo antakius ir tyliai krenkštelėjo, labai stengdamasis, bet nesugebėdamas suvaldyti trumpo juoko, kuris paliko jo lūpas. – Gal ir patikėčiau, jeigu būtų pusė šešių vakaro, o ne ryto,- puikiai žinodamas apie tamsiaplaukės aistrą didžiulei minkštai lovai ir pūkiniams patalams, kuriuose vartydavosi it debesyse, pašiepė miegalę, netgi susimąstydamas, kiek iš tikrųjų Bjanka galėtų išmiegoti, jeigu kiekvieną rytą Rendalas arba tiesiog visuomenės nustatytos normos neragintų jos kilti ir šviesti kaip saulutės. Kaip ir tikėjosi, Bjanka nesutiko taip lengvai pasiduoti, dėl ko plati vyruko šypsena kiek prigeso, jam švelniai paglostant panelės nugarą, vis dar visiškai nenorint jai pasakoti apie tai, kas nutiko, kadangi pastarąsias kelias minutes kambaryje tvyrojusi širdį glostanti ramybė išsisklaidytų lyg jos nė nebūtų buvę, o niūri nuotaika imtų kankinti ne tik Rendalą, bet ir jo žaviąją damą. – Į Natanielio ir Demetrijos namus vakar kažkas įsilaužė ir užpuolė Demi su Veronika,- nesiruošė iškloti visų bjauriausių istorijos detalių, tačiau pasitelkęs savo raminantį balsą galėjo dalinai papasakoti tiesą ir tuo pačiu metu išvengti Bi kamantinėjimų, dėl ko ir nusprendė netylėti. – Veronika pamanė, kad tai galėjo būti asmenys, su kuriais kartą jau buvau susidūręs, todėl paskambino pasiteirauti, ar čia viskas buvo ramu. Šiek tiek pasidomėjau tais vyrukais ir dabar kaip tik pranešiau Demetrijai, ką sužinojau, kad galėtų pati ramiai baigti tvarkyti reikalus su tais suskiais,- išdėstė pakankamai įprastai, lyg šitai būtų tik kažkoks nesusipratimas ir dabar, žinodama kas nutiko, Demi galėtų be vargo užbaigti šį nemalonų reikalą. Jį užklupusios naujienos vis dar kėlė vyrui milijoną emocijų, skausmui su pykčiu maišantis tarpusavyje, tačiau jo ramiame veide ir balse tai nebe atsispindėjo, jam netgi padrąsinančiai šyptelint Bjankai ir tikintis, jog pažinodama šviesiaplaukę ir žinodama, kokia pasikausčiusi medžiotoja ji yra, mergina nesuabejos šia istorija ir tuo, jog dabar viskas bus tvarkoje. Nors iki gražios pabaigos dar buvo labai toli. Vyras labai apgailestavo dėl to, jog turi meluoti Bjankai ir manipuliuoti jos pasitikėjimu, tačiau kol kas taip buvo geriausia.the story is not a pretty one. There is violence in it. And cruelty.
But stories that are not pretty have a certain value, too, i suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 09 02, 2016 11:18 pm

Bjanka iš tiesų dievino miegą nuo pat vaikystės, todėl nė neketino ginčytis su Rendalu, kuris švelniai patraukė ją per dantį. Tačiau jos vėlyvo kėlimosi priežastis buvo ir ta, kad moteris niekaip nesugebėdavo nueiti miegoti laiku kaip visi normalūs žmonės - dvyliktą valandą įsisupusi į minkštą chalatą su kiškučiais dar tik eidavo darytis sau vakarienės virtuvėje, kurioje dažniausiai karaliaudavo viena. Gerai buvo tai, jog Rendalui tuo pasirūpinus, virtuvėje visuomet būdavo maisto produktų, kuriuos naudodavo vien tik Bjanka. Galiausiai tokie užsibuvimai iki nakties baigėsi tuo, kad dabar erdviuose ir gražiuose Rendalo namuose Bjanka buvo dažnesnė viešnia nei savo šaltame ir tuščiame butuke.
Žodis ,,užpuolė'' Rendalo pasakojime privertė Bjanką dar labiau išpūsti ir taip nemažas akis, jai net sulaikant orą ir laukiant tolimesnio Rendalo pasakojimo tęsinio, iš kurio paaiškėjo, kad moterys matyt nebuvo smarkiai sužeistos, atsižvelgiant į tai, kad nei viena nėra ligoninėje. Tačiau vis tiek, ši žinia nebuvo maloni moteriai, kuri buvo linkusi pergyvent dėl kiekvienos gyvos būtybės, jau nė nekalbant apie artimus šeimos narius. Nors Veronikos asmeniškai nepažinojo ir nors teoriškai turėtų nejausti gailesčio Rendalo buvusiai žmonai, dėl pastarosios Bjanka susirūpino ne mažiau.
- Bet joms dabar viskas gerai, taip? - Dar pasiteiravo norėdama, kad vampyras ją galutinai įtikintų, nors stebėdama jo gana ramią veido išraišką padarė išvadas, kad tai nėra taip jau blogai, kaip skamba. Žinoma, ji nė nenutuokė, kad Rendalas gali tiesiog slėpti visą tiesą nuo jos, Bjankai pasitikint vampyru visu šimtu procentų. Netrukus ji tik švelniai perbraukė Rendalui per skruostą, norėdama, kad šis galutinai atsipalaiduotų ir pamirštų tas blogas emocijas, kurias spinduliavo dar nežymiai įtempta kūnas, netrukus paimdama jį už rankos ir nusitempdama prie sofos, į kurią netrukus prisėdo sulenkdama kojas per kelius.
- Žinai, kaip tik šiąnakt tave sapnavau, - atsakė kiek šyptelėdama tarsi tai būtų keista, merginai nutylint, kiek iš tiesų kartų yra sapnavusi vyrą, kuris gana greitai ir lengvai rado kelią į josios širdį. Netrukus atsirėmė į jį ir padėjusi galvą ant vyro peties užmerkė akis neketindama užmigti.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Maximilian Irons
PRANEŠIMAI : 13905

Randall Frank Dreschler
So it’s true, when all is said and done, grief is the price we pay for love


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 09 03, 2016 8:47 pm

Stebėdamas tamsiaplaukės reakciją, jai akivaizdžiai stipriai sunerimus po to, ką pasakė vampyras, vyras galėjo tik pasidžiaugti neatskleidęs per daug šiurpių detalių, po kurių Bjankos širdis turbūt būtų ėmusi trankytis taip stipriai, kad jai prireiktų kelių dešimčių minučių, jog toliau galėtų normaliai funkcionuoti. – Taip,- trumpai užtikrino merginą, dėkodamas visiems dievams už tokį begalinį moters naivumą ir pasitikėjimą tuo, ką palieka vampyro lūpos, jam nenorint piktnaudžiauti šia panelės savybe, tačiau dar mažiau trokštant gadinti josios nervus ir sveikatą, kai po tiek audrų, kurias Bjankai teko išgyventi, dabar Rendalo pareiga buvo suteikti jai jaukumą, ramybę ir meilę, o ne dar daugiau problemų ir skausmo. Pasigavęs ranka josios pirštukus, kurie švelniai kutendami odą keliavo vyro veidu, priglaudė juos sau prie lūpų ir nusišypsojo panelei, klusniai nusekdamas paskui ją ant sofos ir įsitaisydamas, vienai jo ranka apsivejant panelės liemenį, o kitai paglostant josios plaukus ir nuslystant prie veidelio, jam priglaudžiant delną prie Bi skruosto. Vampyras atsiduso, nusimesdamas iki begalybės ištobulintą netikrą šypseną vos tik Bjankos akys užsimerkė ir daugiau negalėjo jo matyti, vyro mintims vis dar sukantis apie įvykį medžiotojų namuose ir visą šį pragarą užkūrusius asmenis. – Tikrai? Ir ką sapnavai? – pasiteiravo jos, atrodo, nustebęs, nors iš tikrųjų jau ne kartą yra girdėjęs, kaip per miegus panelė tyliai murmteli jo vardą, tik niekad apie tai neužsiminė, nenorėdamas, kad ši pasijustų nepatogiai. Akimirkos ramybę pertraukė dar kartą suvibravęs vyro telefonas, šiam trumpai dirstelint į nuo Demetrijos gautą žinutę, jam sekundei skausmingai sumerkiant akis. – Turiu trumpam išvažiuoti,- nenoriai murmtelėjo, grįžęs prie savo kaukės ir nutaisęs pakankamai guvų balsą, kurį papildė ir iš naujo nušvitusi šypsena vyro veide. – Keliauk, nusiprausk, pasidaryk ką nors užkąsti, o aš grįšiu dar tau nebaigus pusryčiauti,- pažadėjo, net jeigu puikiai žinojo, jog negalės šio pažado ištesėti, pirmiausia dėl to, jog mūšis, į kurį buvo iškviestas, tikrai tęsis ilgiau nei Bjankos rytinė rutina, o antra – apskritai negalėjo būti tikras, jog grįš. – Atsiprašau,- nuoširdžiai apgailestaudamas tyliai pratarė, o tuomet pasigavo tamsiaplaukės lūpas savosiomis, manydamas, kad bučinys truks tik sekundę, tačiau netyčiomis nesusiturėjęs pats jį užtęsė, negalėdamas taip lengvai atsitraukti nuo panelės. Visgi, laikas spaudė ir jam reikėjo eiti, dėl ko nenoriai pakilęs nuo sofos, jis išskubėjo pro duris.the story is not a pretty one. There is violence in it. And cruelty.
But stories that are not pretty have a certain value, too, i suppose. Everything, as you well know (having lived in this world long enough to have figured out a thing or two for yourself), cannont always be sweetness and light.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 09 03, 2016 11:12 pm

Bjanka po skyrybų su vyru, kuris daugiau nei penkerius metus buvo tarsi jos gyvenimo ir egzistencijos prasmė, nebuvo linkusi greitai šokti į naujus santykius, bijodama dar kartą nusvilti, bijodama dar kartą patikėti meile ir apskritai vyrais. Net praėjusi dvejiems metams, Bjankai žaizda krūtinėje atrodė pernelyg gili. Tačiau Rendalas kažkokiu būdu savo žavia šypsena bei skleidžiama ramybe ir jaukumu sugebėjo priversti Bjanką galvoti, jog ji galimai nėra tokia sužalota kaip kad jautėsi ir vis dar geba suteikti šilumą kitam asmeniui. Tad ir šį ankstyvą rytą, glausdamasi prie vyro, kurį pažinojo ne taip ir ilgai, nejučia ėmė svarstyti, ar nesielgė pernelyg skubotai šitaip visiškai atsiduodama jam ir imdama pasitikėti kiekvienu jo sakomu žodžiu. Tačiau būti visiškai atvirai ir nuoširdžiai buvo Bjankos prigimtyje, moteriai nemokant kažko daryti truputį - truputį mylėti, truputį gyventi, truputį gerti ar truputį linksmintis. Tad ir dabar, Rendalui gana meistriškai slepiant nuo jos tikrą situacijos rimtumą, moteris nė negalvojo, jog iš tiesų yra labai blogai. Rendalo telefonui suvibravus, Bi jau buvo prasižiojusi pasakoti savo sapną, kuris iš tiesų buvo labai įdomus ir gan neįprastas, tačiau netrukus klusniai susičiaupė ir tik linktelėjo galva. - Gerai, - tarstelėjo nežymiai suraukdama antakius, kadangi tikrai norėjo šį rytą jaukiai praleisti su vampyru, tačiau neturėjo teisės prieštarauti, net jei ir buvo be galo smalsu, ko jam prireikė išlėkti. Galbūt būtų net ir burbtelėjusi ką nors, jei atsisveikinimo bučinys nebūtų buvęs toks netikėtai malonus, merginos rankai švelniai nutūpus ant Rendalo kaklo ir nesiruošiant taip greitai paleisti. Vis dėlto, vyrui atsitraukus Bjanka tik be galo liūdnu žvilgsniu nužvelgė jį dar truputį apsvaigusi nuo ką tik jausto Rendalo artumo.
- Lauksiu, - pridūrė atsidusdama ir prikąsdama apatinę lūpą, imdama mąstyti, jog dar nebuvo pasirengusi pradėti naujos dienos, galų gale, buvo velniškai anksti. Tingiai pakilusi nuo sofos ji susirado šiltą pledą, į kurį ir įsisupo. Trumpam nulėkusi pasidarė puodelį arbatos, kurį atsinešusi padėjo ant staliuko priešais save, o tuomet įsijungusi kažkokį filmą ėmė snūduriuoti nė neparagavus savo mėtų arbatos.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Nuosavų namų kvartalas :: Dreschler namas-
Pereiti į: