sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

PRANEŠIMAI : 111

Benjamin
Love? No. I prefer vodka


RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas/Išėjimas   Pir. 08 22, 2016 11:13 pmNo one is you and that is your power

   
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 111

Benjamin
Love? No. I prefer vodka


RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   Pir. 09 19, 2016 9:49 pm

Už posūkio pasukęs neskubėdamas ėjo palengva nedidele gatvele link savo namo. Pagaliau priėjęs prie namo, trumpai žvilgtelėjo į jį, prieidamas gana platų takelį link durų. Prisiminęs, kad gal neblogai būtų užmesti akį į pašto dėžutę, stabtelėjo ties ja. Iš kišenės ištraukęs raktų ryšulį, surado mažą raktelį su kuriuo atrakino. Kažkodėl nenustebo išvydęs apie penkis laiškus, na bent apytiksliai iš svorio taip sprendė. Pasikišęs po pažastimi juos, užrakino dėžutę ir švilpaudamas priėjo prie durų. Įėjo ir neatsisukdamas su koja uždarė jas.


No one is you and that is your power

   
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Forks
CLAIM : Troian
PRANEŠIMAI : 70

Tia


RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   Pir. 09 19, 2016 10:20 pm

Į įvažiavimą įsuko juodas Range Rover markės automobilis. Šiam prisiparkavus priešais garažo duris, užgeso variklis, o iš jo išlipusi mergina pasirodė esanti Tia. Vos dešimt minučių vėluodama, nei sakė, kad būsianti, vampyrė uždarė automobilio dureles ir užrakinusi mašiną patraukė link įėjimo. Įveikusi plačius laiptus ji atvėrė duris ir įžengusi vidun, jas užvėrė paskui save,- love?- šuktelėjusi ant viso namo, Tia kiek apsižvalgė ir išgirdusi tv garsus, sklindančius iš svetainės nukeliavo link tos pusė.


She paints her face to hide her face. Her eyes are deep water. It is not for Geisha to want. It is not for Geisha to feel. Geisha is an artist of the floating world. She dances, she sings. She entertains you, whatever you want. The rest is shadows, the rest is secret.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Forksas
CLAIM : Felicity Jones
PRANEŠIMAI : 48

Camilla Jyn Amour


RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/Išėjimas   Tr. 09 21, 2016 7:11 pm

Šią dieną, kaip ir daugelį kitų, Persefonė praleido miške fotografuodama įvairius vaizdus. Ten jis sėdėjo jau nuo penktos ryto, nes norėjo užfiksuoti ir keletą saulėtekio fotografijų. Planavo ten prabūt iki vėlumos, bet pasibaigė jos fotoparato atminties kortelė, o kitų Persė kaip tyčia nerado. Vis dėl to ji per daug nenusiminė ir nusprendė, kad tai ženklas jog reikia keliauti namo ir pailsėti. Arba šiek tiek paredaguoti nuotraukas ir gražiausias nunešti atspausdinti. Tada jas įrėmintų ir gal padovanotų Benui arba Tijai. Taip bemąstydama ji ėjo link namų ir sukišusi nosį fotoparato ekranėlį žiūrinėjo kokios nuotraukos gavosi. Daugelis jų buvo tikrai gražios, be to buvo užtikusi ir keletą laukinių gyvūnų su kuriais gavosi tikrai gerų ir gražių nuotraukų. Galiausiai nejučiom ji priėjo namus ir vos neužkliuvo už laiptų. Laimė, išlaikė pusiausvyrą ir niekoas nenukentėjo. Šiek tiek lengviaus atsidususi ji iš jungė fotoparatą ir užlipus laipteliais, pradėjo kuistis rankinuke ieškodama raktų. Netrukus juos radusi ji atrakino duris ir įžengė.
- Aš jau grįžau!- paskelbė namui ir nusiavus batus, basa nukeliavo link svetainės, nes iš ten girdėjosi garsai, kuriuos skleidė tikrai ne televizorius.❝But she knows she has a curse on her, a curse she cannot win. For if someone gets too close to her, the pins stick farther in.❞
Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Nuosavų namų kvartalas :: Benjamin namas-
Pereiti į: