sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Didyme Volturi

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Didyme Volturi   Pir. 08 15, 2016 1:09 am


Didyme Volturi


3298, tačiau atrodo tarsi būtų 18 ♦ Voltera, Italija ♦ Cara Delevingne


 • GALIA:: Trumpai ir aiškiai - laimės aura, tai gebėjimas sukelti džiaugsmą bei laimės jausmą sau ir aplinkiniams.
  Didyme šią dovaną turėjo dar būdama žmogumi, nors ji buvo kiek subtilesnė ir veikė itin silpnai. Mergina buvo visuomet linksma ir tai kažkaip užkrėsdavo aplinkinius gera nuotaika. Netgi kai jos brolis kuriam laikui pradingo, ji stengėsi būti stipri ir... laiminga, vien todėl, kad liūdesys neužvaldytų aplinkinių. Ir štai vieną dieną jos brolis sugrįžo, jis sugrįžo jos su ketinimu ją pasiimti sau į palydą. Aro tikėjosi, kokios nors nuostabios dovanos, kuri padės jam pasiekti visišką galią nemirtingųjų pasaulyje, su ta mintimi jis ir pakeitė seserį. Vos pramerkusi akis, jau nauju žvilgsniu žvelgiančias į pasaulį, Didyme pajuto su savimi turinti kažką daugiau, kažką stipraus ir aiškaus, negana to ji jautėsi nepaaiškinamai laiminga. Netruko, kol ji susivokė turinti dovaną, tik štai ne tokią kokios tikėjosi Aro. Ji galėjo skleisti laimės aurą - kaip kokią bangą ji su savimi nešdavosi džiaugsmą, kur tik žengdavo visi jausdavosi laimingi, tai netgi sukeldavo papildomą susižavėjimą iš aplinkinių pusės.
  Nepaisydamas Didės galių nenaudos sau ir savo tikslui, Aro parsivedė Didymę į savo tvirtovę, kur ji savo galiomis palietė tuometinius Volturi klano narius. Visi ją mylėjo ir džiaugėsi jos kompanija (jai esant šalia aura veikdavo visus be išimties, jai nesant šalia - galia neveikdavo; tai reiškia, kad vampyrė turėdavo būti šalia tų žmonių, kuriuos veikė tam tikru spinduliu), o ji į dėmesį atsakė tik vienam... Marcus Volturi.
  Metams bėgant ji atrado sugebėjimą savo galią ,,patraukti'', nuo aplink esančių klano narių ar žmonių, kurie tuojau pat virsdavo aukomis. Nors jos laimės auros veikimo principas ir yra žavigas tuo, kad be jokių pastangų ji visuomet šalia, dingsta tik jai pasistengus tą aurą patraukti; Arui toks principas ne itin patiko, tad Didė buvo retas svečias bausmės žygiuose, bent jau kol neišmoko tam tikrais momentais galią sulaikyti. Jos galia taip pat neturi jokio sunkumo efekto, tiems kurie buvo tos galios palytėti. Be to, pirmosios klano sudėties metu, būtent ši galia, kuri versdavo įvairiausias būtybes ne vien būti laimingais, bet ir žavėtis Didyme ar jausti jai ryšį, pritraukė ne vieną tuometinį Volturi klano narį. Tiesa, nė vienas jų neištempė daugiau nei kelių amžių, tuo metu Aro itin atsakingai rinkosi savo pavaldinius ir sergėtojus.
 • CHARAKTERIS:: Didyme iš prigimties turi minkštą širdį. Mergina yra bene švelniausia savo klano atstovė, ji neretai jaučia gailestį baudžiamiems vampyrams ar tiems kuriuos jai tenka žudyti norint išlikti. Būtent dėl panašių priežasčių ji sustiprina savo galios bangas, kad aukos ir prasižengusieji galėtų jaustis laimingi bent paskutinėmis akimirkomis, tiesa jei aukos pasitaiko tame pačiame spindulyje kaip Aro, tos galios iš Didyme pusės apsireiškia itin retai; vien todėl, kad ji jaučia ištikimybę ir pareigą savo broliui, jo įsakymams ir nuomonei. Kartais sulaiko ir tai, kad jis baudžia prasižengusiuosius itin griežtai, o gailestis aukoms yra netoleruojamas.
  Didyme yra mylinti asmenybė, vien todėl ryšys su Marcus jai reiškia itin daug. Be to yra stiprus ir nenutraukiamas, tai pirmas kartas kai ji atsakė į kieno nors jausmus, ir ko gero paskutinis.
  Nepaisant minkšto charakterio ir draugiškos auros, ji gali virsti tikra vampyre - šalta ir žiauria. Jos veido išraiškos neretai atrodo griežtos ar piktos, nors viduje ir spurda šilčiausi jausmai.
 • ISTORIJA:: Didyme gimė praėjus keletui metų, nuo brolio Aro gimimo; tenka pabrėžti vienoje seniausių egzistuojančių valstybių - Graikijoje. Praėjus penkiolikai metų, nuo to momento, kai Aro pavirto nemirtinguoju jis sugrįžo ir pakeitė Didyme į vampyrę, tikėdamasis atrasti dar vieną stulbinančią galią panašią į jo paties minčių skaitymą.
  Žmogiško gyvenimo metais Didė nuolatos šypsodavosi, trykšdavo kažkokia keistai smagia energija ir buvo vadinama šeimos spindulėliu. Ta šviesa, kiek prigeso dingus vyresnėliui, tačiau ji išliko stipri ir toliau laikėsi laimės apraiškų dėl aplinkinių. Kažkodėl jausdama keistą pareigą išlaikyti visus ramius ir smagius, nors tuo metu ir be brolio dingimo pasaulis buvo kupinas negandų. Kaip ji nustebo, tuoj po aštuoniolikto gimtadienio, sutikusi Aro miške. Laiminga ir sutrikusi ji puolė broliui į glėbį, džiaugdamasi jį esant gyvą, nors žmogiško gyvenimo tarpsniu jį pažinojo taip trumpai. Ne ką tesipriešino ir tam keitimui tiesiog ten miške, Didyme netgi neišigando jo raudonų akių, apie kurias girdėjo tik kraupiose kaimo senolių legendose. Ir štai ji atgimė, kaip nauja būtybė - akys matė aiškiau, klausa paaštrėjo daugybę kartų, ji jautėsi tvirta ir nenugalima, tuomet ji pajuto savyje spurdant kažkokią galios apraišką, tai ir buvo jos laimės aura, kuri beje nuvylė vyresnėlį. Tačiau Aro apsisprendė parsivesti Didymę į savo tvirtovę, kur laukė maža saujelė tuometinių Volturi klano narių. Jis nusprendė, drauge su patikimiausiais iš savo pavaldinių, atrasti būdą, kaip panaudoti sesers sugebėjimus savo didžiajam tikslui įgyvendinti.
  Vos atvykusi į Italiją ji pajuto tą aurą veikiant nuolatos - žmonės ir kiti vampyrai aplink ją būdavo kupini džiaugsmo, o daugelis netgi rodė jai simpatijas. Didyme netruko išsiaiškinti, kad tos stiprios simpatijos šalutinis jos galių poveikis, tačiau ji pati atsakė tik vienam tokiam gerbėjui - brolio partneriui, vieninteliam be jos ir brolio išlikusiam pirmojo klano nariui, Marcus. Kažkas jame iškart patraukė merginos akį, taip buvo nulemtas jų likimas tapti vienas kito partneriu. Tiesa, ji pirma įsitikino jo jausmus esant tikrus, ne jos galios sukurtus.
  Verta pastebėti, kad Didyme išgyveno klaikiai daug šimtmečių ir dar daugiau dešimtmečių šiame pasaulyje, štai todėl jos gyvenimo istorija kupina įvairiausių išgyvenimų momentų. Tos apraiškos metams bėgant sutvirtino jos charakterį ir pavertė jį būtent tokiu kokį ji turi dabar. Mergina ne ką tepasikeitė, nors žiaurių ar skausmingų momentų teko patirti daugybę. Visų pirma, net pavirtusi vampyre, dėl švelnios prigimties ji sugrįžo į gimtąjį kaimelį užmesti akį į tėvus. Paveikta silpnumo akimirkos ji netgi norėjo juos pakeisti, suteikti jiems ilgo gyvenimo dovaną, tačiau tuo metu šalia buvęs Marcus ją sulaikė. Jis taip pasielgė ne todėl, kad vėliau Aro būtų įsiutęs, o todėl kad žinojo Didymę nusiminsiant tą pačią akimirką, kai ji suvoks kokią kančią su tokiu gyvenimu ji būtų jiems padovanojusi. Kiekvienas vampyras tokią su savimi nešiojosi, vieni silpnesnę kiti tvirtesnę, o ji būdama tyresnė tikrai tokią jautė. Marcus neabejojo jos tėvus ne itin skiriantis nuo jos pačios, tokia keistai žmogiška prigimtimi.
  Volteroje gyvenimas plaukė aiškia vaga, tai tebuvo tiesiog rutinos tvirtovė, o štai už pilies ir paties kaimo ribų tykodavo veiksmas ir įvairiausi netikėtumai. Volturių klanas ne iškart pasiekė viršūnę nemirtingųjų pasaulyje, jie dalyvavo daugybėje kovų ir karų, daugelyje jų Didyme vos neprarado gyvybės. Dėl švelnios prigimties ją apnikdavo dvejonės ir mintys skatinančios palikti brolį ir jo klaną, kad surastų kitokį gyvenimą. Žinoma, tuos apsvarstymus ji nuolat aptardavo su Marcus, kol galiausiai ištikimybė broliui paėmė viršų.
  Ir štai dabar, būdama jau itin sena vampyre, ji vis dar yra brolio pašonėje, kartu su mylimuoju, be kurio ji vargiai laikytųsi įsikibusi klano. Didyme vis dar stengiasi, dėl klano gerovės, nors kartais dėl savo charakterio ir nusižengia klano taisyklėmis. Iš tiesų laikas jai parodė, kad broliu pasitikėti Didyme negali, jam rūpi tik galia ir įtaka. Vienintelis šioje žemėje pelnęs jos besąlygišką pasitikėjimą ir meilę yra Marcus, tik prie jo Didė parodo savo tikrąsias spalvas ir jaučiasi iš tiesų laiminga.
Atgal į viršų Go down
 
Didyme Volturi
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: ARCHYVAS-
Pereiti į: