sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Living room

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Living room   Tr. 08 10, 2016 11:24 pm

:dovan:
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Living room   Tr. 08 10, 2016 11:45 pm

Charles nebyliai įėjo į butą, kurį laiką sustingdamas vietoje ir nužvelgdamas aplinką. Vos tik vaikinas uždarė duris, jis patraukė link svetainės, įsitaisydamas ant sofos. Rankos, ištiestos į šalis ir permestos per atkaltę, apsipatenkinusi šypsena ir žvilgsnis, skenavęs kiekvieną daikčiuką bei užkampį. Jis elgėsi taip, tarsi būtų savo paties namuose. Laukdamas, kol kambary prisistatys ir tikrasis šios vietos šeimininkas, tamsiaplaukis kiek prikando savo lūpą. Jis net nenutuokė, ko gali tikėtis iš šio padaro, nepaisant to, kad jie abu, regis, gan taikiai sutarė...net jei Choi ir jautė pareigą jį erzinti, tampant šio nervus už paskutinių siūlelių. Vis dėlto, su šiuo vaikinu jus nebuvo susidūręs jau kelis dešimtmečius, o ir teigti kan anksčiu jį pažinojo - negalėjo. Visi instinktai rėkte rėkė likti budriu, tačiau jis jautėsi keistai ramiai jo kompanijoje.
-Klausyk... Neturėtum dėl manęs nerimauti, dongsaeng, - Charles pagaliau prabilo po tylos minutėlės, gal kiek pabrėždamas paskutinįjį žodį. - Aš su tuo kuo puikiausiai tvarkausi.
Melavo. Net jei iš išorės ir galėjo atrodyti, kad jam viskas gerai, protas jau baigė nučiuožti nuo paskutinio ledo. Tokie badavimai ir nuolatinė nemiga nenešė nieko gero. Vaikinas buvo patapęs aršesniu ir priekabesniu, nei kad buvo įprastai. Jis kasdien ieškojo priežasties su kažkuo susikalti. Nieko keisto, kad dabar dėl to išsiliedinėjo ir priekabiavo prie Ben.
-Ką gaminsim? - staiga paklausė kilsteldamas antakius ir sužaižaruodamas tamsiomis savo akimis.
Jame vėl atbudu guvumas ir noras kažką iškrėsti - kitaip gi ir būti negalėjo. Charles'ą palikus virtuvėje tikėtis galima buvo tik visiškos tragedijos.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Living room   Kv. 08 11, 2016 12:17 am

Įėjęs į nedidelį, jokiais ryškiais akcentais neišsiskiriantį savo butą, Benjamin ramiai atsikvėpė ir pasidėjo nešamus daiktus ant spintelės šalia durų. Ši vieta jam nebuvo daugiau nei vieta kur gali pernakvoti ir kartais pasigaminti kokį patiekalą, kad visiškai nemirtų iš bado. Tačiau šiandien viskas buvo kitaip, B' džiaugėsi būdamas namie, nes Charles buvo su juo.
- Nors kalbi taip tarsi tai būtų tiesa, ir norėčiau tikėti, bet aš geriau žinau ir tu tai žinai,- audamasis batus kalbėjo kai pakėlė akis šyptelėdamas. Jo balso tone visiškai nesigirdėjo kažkokio neigiamumo, Jiyong pabrėžė tiesą kuri abiems buvo akivaizdi. Palikęs viską ko šią akimirką nereikėjo nuošalyje, atsisėdo ant sofos šalia Choi. Pasisuko šiek tiek į jo pusę ir vieną ranką išilgai ištiesė sofos viršumi, taip patogiau įsitaisydamas ir patrindamas užpakalį į sofutę.
- O ką mėgsti valgyti? Čia ne penkių žvaigždučių restoranas, bet kažką sukurti tikrai įmanoma.,- Nors karo zonoje gydytojus maitino pakankamai gerai, to jis negalėjo pasakyti apie kareivius, kurie apskritai stebuklas, kaip turėjo tiek jėgų, kai padorus valgis buvo tiekiamas rečiau nei turėtų. Prisimindamas tai, Benjamin pajuto pareigą pamaitinti tamsiaplaukį skaniausiais užkandžiais kuriuos tik jo namuose galėjai atrasti. Be ryžių kurių visuomet čia buvo, Benjamin negalėjo atsispirti užkandžiams snacks'ams, todėl jų turėjo labai daug ir pačių įvairiausių - kiekvienam pagal skonį.
- Mėgsti gaminti, ar esi iš tų kurie stebi ir daug kalba?,- prisimerkė šiek tiek, kad pamatytų ar jis pasakys tiesą ar bandys pameluoti. Aišku B' negalėjo žinoti ką jis padarys, nes taip gerai jo nepažinojo, tačiau vis tiek, kartais iš žvilgsnio buvo galima suprasti labai daug. Kol ramiai sėdint svetainėje ir girdint aplinkinio pasaulio triukšmą net pro užvertą langą, kaimynų dundėjimą, Benjamin ranka nepastebimai nuslydo prie pulto ir spustelėjęs mygtuką įjungė grotuvą ir netrukus kambarį užliejo paprasta, maloni ausiai muzika, nepripompuota jokiomis skambiomis frazėmis ir erzinančiais garsais.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Living room   

Atgal į viršų Go down
 
Living room
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Jiyong Benjamin-
Pereiti į: