sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Džiazo klubas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Džiazo klubas   Kv. 07 07, 2016 12:23 amAlmost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 2898

Renata Aimée Volturi
The inside of my mind is a place where even I wouldn’t want to reside.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiazo klubas   Pen. 08 03, 2018 12:01 pm

Anksčiau Renata niekuomet nesuprasdavo žmonių, kurie su ilgesiu kalbėdavo apie senus laikus, rodos, niekaip negalėdami iš savo atminties klonių ištrinti prisiminimų ir nenorėdami nieko kito, tik atsukti laiką atgal ir vėl visa tai patirti iš naujo. Dažniausiai mergina tiesiog pašiepdavo nostalgiškai besijaučiančius asmenis ar pavartydavo savo didžiules akis, pati laikydamasi nuomonės, kad nėra prasmės mąstyti apie praeitį. Na, bent jau taip rudaplaukė manė iki šiol, kol šįryt, karstydamasi Alpėse, ji nepanoro dar kartą grįžti į Italiją. Pavaikštinėti siauromis Volteros gatvelėmis, patikrinti, ar kas pasikeitė ir dirstelėti į kadaise „namais“ vadintą pilį. Iš pradžių Renata tik prunkštelėjo dėl tokios savo minties ir ją ignoravo, tačiau pamažu troškimas taip pasielgti vis stiprėjo ir mergina atsiplėšė nuo uolos, į kurią tuo metu buvo įsikabinusi ir grakščiai nutūpusi ant žemės, leidosi bėgti pirmyn. Ji sustojo tik tada, kai pasiekė puikiai pažįstamas apylinkes, kurias greičiausiai būtų galėjusi atpažinti net užmerktomis akimis. Galų gale, juk negalėjo būti kitaip, atsižvelgiant į tai, kad Renata Volteroje pragyveno ištisus šimtmečius ir per tą laiką spėjo ištyrinėti visus, net pačius atokiausius miesto kampelius, šiems prisiminimams išliekant nepaisant to, jog vampyrė jau ne vienerius metus gyveno svetur.
Iš pradžių, mergina slėpėsi šešėlyje ir smalsiu žvilgsniu stebėjo aplinką, nužvelgdama vis pro šalį žygiuojančius žmones, kol galiausiai pati įsimaišė į jų tarpą ir nužingsniavo link miesto centro, atidžiai dairydamasi aplinkui, tarytum vildamasi, kad netikėtai pastebės kokį nors pažįstamą veidą. Visgi, juk tikėtina, kad ji nebuvo vienintelė Volturių klano atstovė, kuri neatsispyrė pagundai dar kartą apsilankyti šiose vietovėse, Renatai nė neabejojant, jog ilgiau čia pabuvusi, tikrai susidurtų bent su vienu senu pažįstamu. Šis rudaplaukės pasivaikščiojimas galiausiai ją nuvedė prie nedidelio pastato, iš kurio sklido rami muzika. Ilgai nedvejojusi, mergina pasuko ta kryptimi ir įžengė pro duris, netrukus greitai žvilgsniu apmesdama aplinka. Ji iškart užfiksavo tolėliau prietemoje grojančius muzikantus ir staliukus, prie kurių buvo įsitaisę lankytojai, pati pamažu nužingsniuodama prie baro ir įsitaisydama ant vienos iš kėdžių. Sulaukusi barmeno dėmesio, Renata jo paprašė viskio su ledu, o tada pasisuko į šalį ir pradėjo stebėti muzikantų pasirodymą, nejučia judindama vieną pėdą pagal skambančios muzikos ritmą.


“But how do you find the right people-how do you love without smothering them? How do you not suffocate them with all the love you’ve built up in their absence?”


Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Nina Dobrev
PRANEŠIMAI : 11608

Carmen Bríghitte Iscariot
Until the lion learns how to write, every story will glorify the hunter.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiazo klubas   Pen. 08 03, 2018 3:31 pm

Keletą dienų prakirmijusi namuose dėl erzinančio kosulio ir šiokios tokios temperatūros, Karmen pagaliau vėl ėmė jaustis kaip žmogus, dėl ko nusprendė savo pagerėjimą atšvęsi išeidama į miestą, mat negalėjo daugiau tverti nuobodulio, kuris neišvengiamai ją lydėjo namuose būnant visiškai vienai. Pakankamai energinga moteris nesijautė, todėl užuot traukusi į triukšmingą klubą ar barą tamsiaplaukė pasirinko džiazo klubą, kur jaukią atmosferą palaikė tyli, ausies nerėžianti muzika ir žmonių pašnekesiai, turėję išblaškyti merginą. Įžengusi į įstaigą, moteris sunkiai atsiduso – atmosfera toli gražu nepriminė senų gerų tūkstantis devyni šimtai dvidešimtųjų, kai džiazo klubai buvo kone geriausia vieta, kokią tik galėjai įsivaizduoti to meto linksmybėms, dabar tokioms įstaigoms tik primenant nevykusią anų laikų imitaciją, Karmenai neturint jokio kito pasirinkimo, kaip tik susitaikyti su mintimi, kad niekam nepavyks atkartoti autentiškos ano meto atmosferos.
Besižvalgant po salę, tamsiaplaukės akys užkliuvo už pažįstamo veido, jai nejučia kreivai nusišypsant dėl tokio netikėto vaizdo, tiesiai priešais ją sėdint ne kam kitam, o jos senai pažįstamai Renatai, kurios nervus Karmen su pasimėgavimu tampė kiekvieną kartą joms prasilenkiant Volturių pilies koridoriuje, Volturei iš paskutiniųjų stengiantis savo kandžiomis pastabomis perauklėti Demetrį iš kelio vedančią ir taisyklėms nusižengti verčiančią moterį. Porą kartų atsikosėjusi, kad pravalytų gerklę ir galėtų sklandžiai kalbėti, Karmena patraukė prie Renatos su plačia šypsena veide. – Tik pažiūrėkit, kas nusprendė apsireikšti savo buvusios karalystės valdose. Gal kur nors vyksta Volturių giminės susitikimas? – saldžiai sučiulbėjo, akimirką rimtai susidomėjusi, kokie vėjai galėjo atnešti vampyrę į Volterą, mat buvo girdėjusi, kad pastaroji iš čia išsinešdino taip pat, kaip ir didžioji dalis karališkosios vampyrų šeimos. – Užsisakysiu to paties, kaip ir ji! – pirštu rodydama į vampyrę, dar šūktelėjo barmenui ir įsitaisė prie baro, ant kėdės šalia Renatos.


You don't know this new me;
This time, I put my pieces back differently.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiazo klubas   

Atgal į viršų Go down
 
Džiazo klubas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Sinful nights avenue-
Pereiti į: