sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Vaikų darželis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27868

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Vaikų darželis   Pir. 06 20, 2016 11:31 pmAlmost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27868

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Pir. 06 20, 2016 11:53 pm

Nuo namų užmiestyje iki pat vaikų darželio, kuris buvo pačiame miesto centre, šviesiaplaukė lėkė kiek didesniu nei leistina greičiu, mat bijojo pavėluoti pasiimti dukters. Žinoma, darbuotojos mergaitės nebūtų palikusios lauke už užrakintų durų ir išėjusios namo, bet visgi, Demetrijai nesinorėjo, jog visi vaikai išeitų namo, o Mel liktų viena sėdėti ištuštėjusioje grupėje su nekantraujančiomis išeiti auklėtojomis. Automobiliui sustojus įstaigos automobilių stovėjimo aikštelėje, Demi greitomis žvilgtelėjo į laikrodį vien tam, kad patvirtintų spėjimą - penketą minučių visgi pavėlavo. Tačiau, išlipusi ir nužingsniavusi takeliu link darželio kiemo, buvo maloniai nustebinta, kadangi dar nemažai vaikų ganėsi po pievelę, jų tėvams matyt irgi užsižaidus su antrankiais ilgiau, nei reikėjo. Žinoma, medžiotoja negalėjo nepastebėti nuostabiosios auklėtojos, kuri pastebėjusi moterį apsidairė, it laukdama iš už kampo atžingsniuojant ko nors kito, įdomu ko. Tačiau pastarasis personažas nebuvo moteriai toks įdomus, kaip dukra, kurią pastebėjusi Dem sustojo vietoje, laukdama, kol ir mažoji pamatys mamą.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : And if I call you from First Avenue, where you're the only motherfucker in the city who can handle me.
VEIDAS : Zoey Deutch
PRANEŠIMAI : 1214

Aurora Willow Boucher
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Antr. 06 21, 2016 12:50 am

Šiandien Melodija buvo labai gerai nusiteikusi, nes sulaukė auklėtojos pagyrimo už savo nupieštą piešinį. Naudodamasi įvairiaspalviais pieštukais mergaitė sėkmingai nupiešė mamą, kuri vietoj šviesių plaukų turėjo žalius (nes saulę intensyviai spalvinantis Lukas atsisakė dalintis geltona spalva), tėčio rankos buvo milžiniškos, o Vestas turėjo turėjo po šešis rankų pirštus, jos nupieštam šedevrui iš tiesų nelabai primenant tikrąją mažosios Harlow šeimą. Vis dėlto, pati Melodija šių trūkumų neįžvelgė, todėl vienoje rankoje su savimi visur nešiojosi popieriaus lapą, it kokią brangenybę, kurios jokiu būdu negalima paleisti iš savo akiračio. Mergaitė buvo jį laikinai patikėjusi į auklėtojos rankas, nepatikliai stebėdama moterį, kol šį kelis kartus patikino, kad jos piešiniui nieko nenutiks, ir tik įsitikinusi, jog ši jo nepraganys, prisijungė prie kitų žaidžiančių vaikų. Mel tik po kurio laiko pastebėjo, kad belakstydama kažkokiu būdu sugebėjo susitepti savo gražiąją melsvą suknelę, mergaitės apatinei lūpai netrukus atsikišant į priekį, o jai pačiai piktai žiūrint į purvo dėmę, kaip į patį didžiausią savo priešą. Dėl savo spoksojimo varžybų, mažoji iš pradžių nepamatė ir to, kad vaikų gretos pamažu retėja, tėveliams pagaliau atvykus pasiimti savo atžalų, jai atkreipiant į tai dėmesį tik tada, kai šalia buvęs pyplys nuskubėjo pas jo laukiantį tėtį. Mergaitė apsidairė aplinkui, žiūrėdama, gal kur pamatys mamą ir tėtį, bet kol kas nei vieno iš jų nebuvo jos akiratyje, tad mergaitė nužingsniavo pas auklėtoją ir paprašė savo piešinio, o tada prisėdo ant suoliuko, ramiai stebėdama likusius vaikus. Tik po kelių minučių, galiausiai pasisukusi į kitą pusę, Melodija išvydo pažįstamą siluetą, todėl akimirksniu pakilo ant kojų ir nužingsniavo prie moters.
- Mama! - džiaugsmingai šūktelėjo mergaitė ir ištiesė rankas aukštyn, bandydama taip parodyti, kad nori pas mamą, jog galėtų atiduoti savo piešinį.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27868

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Antr. 06 21, 2016 1:33 am

Laikui bėgant, atvykus į darželį stovėti ir laukti, kol po užsitęsusios dienos, praleistos atskirai, mažoji Harlow laiminga atbėgs pas mamą, tapo mažyte jų tradicija, Demetrijai ir šį kartą nesiruošiant jos nutraukti, dėl ko šviesiaplaukė ir toliau ramiai stovėjo vietoje, nors Melė, panašu, neatkreipė į ją jokio dėmesio, mat buvo per daug susidomėjusi kitų vaikų žaidimais. Tik kai laikas, praleistas nejudant iš vietos, šiek tiek užsitęsė, šviesiaplaukė nusprendė pati prieiti prie dukters, bet ši, lyg būtų užfiksavusi judėjimą, pasuko savo dailią galvelę į reikiamą pusę ir pagaliau pamatė jos nekantriai laukiančią mamą, kaip mat prilėkdama prie jos, kas privertė Demetriją išsišiepti iki ausų - kitaip paprasčiausiai nesugebėjo. - Labas, meile,- džiugiai pratarė, pritūpdama ir ištiesdama rankas į priekį dar prieš dukrai ją pasiekiant, dėl ko mažylei priartėjus, buvo patogioje pozicijoje, jog mikliai pasičiuptų ją į glėbį. - Ką čia turi? - lūpomis švelniai pakštelėjusi mergaitei į smilkinį, pasmalsavo, pastebėjusi popieriaus lapą, kurį, akivaizdžiai labai susijaudinusi ir nekantraudama, Melodija bandė įteikti mamai. Dukrą laikydama viena ranka, laisvąja atsargiai suėmė piešinį, ne perimdama jį iš mergaitės, o laikydama kartu su ja, jog jos abi galėtų patogiai jį matyti, kol Demetrija grožėsis, o mažoji dailininkė pakomentuos savo kūrinį. - Kaip tau šiandien sekėsi, panele? - negalėjo nepasiteirauti, pirmiausia dėl to, kad jai visuomet buvo įdomu, kaip praėjo dukros diena, o antra todėl, kad pro moters akis nepraslydo dėme papuošta Mels suknelė, kas tikrai buvo ženklas, jog mažoji dieną praleido turiningai.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : And if I call you from First Avenue, where you're the only motherfucker in the city who can handle me.
VEIDAS : Zoey Deutch
PRANEŠIMAI : 1214

Aurora Willow Boucher
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Antr. 06 21, 2016 3:35 pm

Melodijai visuomet patiko žaisti su kitais vaikais ir klausytis, kaip auklėtoja bando juos išmokyti ko nors naujo, net jeigu jai retkarčiais nepavykdavo viso savo dėmesio sutelkti ties paskirtomis užduotimis. Visgi, pasitaikydavo ir tokių dienų, kai mergaitė stipriai apsiglėbdavo mamos kelius ir atkakliai purtydavo galvą, atsisakydama eiti į darželį, jai labiau norint visą dieną praleisti su tėveliais, nusileisdama tik tada, kai švelniai kalbėdama mama ją keliskart patikindavo, kad po kelių valandų atvažiuos jos pasiimti, taip sugebėdama išvengti triukšmo, kurį supykusi Harlow atžala tikrai būtų pakėlusi, jei niekas nebūtų jos nuraminęs. Laimei, šiandien Melė nebuvo linkusi su kuo nors pyktis ir vis dar buvo puikios nuotaikos, todėl su šypsena pasitiko atvykusią mamą, norėdama kuo greičiau pasidalinti naujienomis apie šiandienos įvykius. – Aš šiandien piešiau! – šūktelėjo mergaitė, su didžiuliu entuziazmu ištartiems žodžiams susimaišant į vieną ilgą teiginį, kurį mamai, jau turbūt pripratusiai prie vaikiškos jos šnekos, tikriausiai pavyks iššifruoti. – Čia tu, tėtis ir Vestas. – greitai vardino Melodija, laisvos rankos smiliumi rodydama į piešinyje pavaizduotus šeimos narius. – O ten aš! – garsiau sucypė mergaitė ir pasimuistė mamos glėbyje, mėgindama parodyti į lapo kampe esantį spalvingą burbulą, kuris buvo daug mažesnis už kitus jos nupieštus asmenis. – Tau patinka? – tyliai paklausė Melė ir kilstelėjo akis į mamos veidą, tačiau po kelių akimirkų vis dėlto paslėpė veidą jos kaklo linkyje, truputį susidrovėjusi, kad galbūt moteriai nepatiks jos piešinys. – Gerai. Bet dabar aš noriu namo. – mergaitė greitai atsakė į mamos užduotą klausimą, aiškiai parodydama, kad jau yra pasiruošusi šiandien atsisveikinti su darželiu ir keliauti namo.


“I was cold on the concrete, I'd mistaken the truth for a lie. You were there and you saved me and I don't know why”


Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27868

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Antr. 06 21, 2016 9:34 pm

Kam nors kitam entuziastingas Melodijos klegėjimas gal ir būtų pasirodęs kiek nesuprantamas, bet Demetrija, kuri iš tiesų jau buvo pripratusi ir išmokusi vaiko kalbą, itin lengvai suprato, kuo gi jos mažoji bando pasigirti. – Tikrai? Šaunuolė! – į mergaitės entuziazmą atsakydama lygiai tuo pačiu, linksmai pagyrė mažylę, įdėmiai žiūrėdama į mergaitės piešinį ir pritariamai linkčiodama, kai ji pirštuku baksnojo į asmenis piešinyje ir vardino šeimos narius, nestokodama susidomėjimo detalėms ir nedrįsdama nė sekundei nusukti žingsnio, kad paskui Melė nepradėtų bartis. – Puikus spalvų parinkimas. Gal mamai tikrai reikėtų nusidažyti plaukus žalia spalva? – atkreipusi dėmesį į savo plaukus piešinyje, pasiteiravo dukters, nutaisydama pakankamai santūrią veido miną, lyg kalbėtų visiškai rimtai ir dabar, išklausiusi kompetetingos dukters nuomonės, ketintų priimti sprendimą dėl plaukų spalvos. Melei kukliai pasiteiravus, ar mamai patiko jos piešinys, Demetrija padrąsinančiai nusišypsojo dukteriai ir tvirčiau abiem rankomis apkabino ant rankų vis dar laikomą mergaitę, priglausdama ją arčiau savęs. – Man labai patinka,- patikino ją sušnibždėdama į ausį,- kai grįšim namo, galėsim paieškoti kokios nors tinkamos vietos, kur būtų galima pakabinti tavo piešinį,- pasiūlė jai, tikėdamasi šitaip paskatinti mergaitę šitaip nesikuklinti. Juolab, kad piešinys tikrai buvo žavus. Ir ne, tai nėra tik subjektyvi Demetrijos nuomonė, jos dukra iš tikrųjų yra pati gražiausia, protingiausia ir geriausiai piešianti trimetė. – Na, tuomet tau pasisekė, nes būtent to čia ir atvažiavau,- patikino mažylę, šiai akivaizdžiai nekantraujant keliauti namo. – Viską pasiėmei, su visais atsisveikinai? – dar pasiteiravo, pastatydama dukrą ant žemės ir paimdama ją už rankutės.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : And if I call you from First Avenue, where you're the only motherfucker in the city who can handle me.
VEIDAS : Zoey Deutch
PRANEŠIMAI : 1214

Aurora Willow Boucher
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Antr. 06 21, 2016 11:58 pm

Vos išgirdusi mamos pagyrimą, Melodija akimirksniu išsišiepė iki pat ausų, negalėdama nesidžiaugti dėl to, kad susilaukė teigiamos reakcijos į savo šiandieninį šedevrą. Mergaitė tėveliams jau buvo įteikusi ne vieną ir ne du savo piešinius, dažniausiai vaizduojančius namus, gėles ir saulėtą dangų, tiek mamai, tiek tėčiui dažniausiai apsidžiaugiant dėl to, kaip reiškėsi jų dukros meniniai gabumai, namuose jau pradėjus rinktis kukliai jos darbų krūvelei. – Taip! – netrukus šūktelėjo mažylė ir keliskart palinksėjo galva, netgi kartą suplodama delnais, mamai pasiūlius pakeisti savo plaukų spalvą į tą, kurią savo piešinyje jiems nuspalvinti buvo panaudojusi Melė. Viena rankele mergaitė švelniai suėmė vieną šviesią mamos plaukų sruogą, jai su susidomėjimu žvelgiant į naujai atrastą savo dėmesio objektą, o tada rimtai pažvelgė į moterį. – Man patinka žalia. – pareiškė mažoji Harlow, nors mama jau seniai turėjo tai žinoti, kai kaskart nuėjus į parduotuvę ir renkantis drabužius ar batukus, jos akys visuomet iš pradžių krypdavo į viską, kas turėjo žalią atspalvį, mergaitei ne kartą kreivai pažiūrėjus į pardavėją, kuri, imituodama paprastą vaikišką kalbėseną, pasakydavo, kad jie turi ir rožinės spalvos sijoną, šiai tikrai nesusižavint tokiu pasiūlymu ir tvirtai papurtant galvą. – Gerai. – Melodija linktelėjo, pritardama mamos pasiūlymui pakabinti jos piešinį kur nors, kur juo galėtų grožėtis visi. Tik išgirdusi kitą klausimą, mergaitė atsisuko pažiūrėti į aikštelėje likusius vaikus, jų tarpe ieškodama savo draugų, tačiau buvo panašu, kad visi jie jau išvyko, todėl ji tik pamojavo tolėliau stoviniuojančiai auklėtojai, o tada vėl smalsiai pažvelgė į mamą. – Tu atsivežei Filipą? – netrukus paklausė Melė, omenyje, savaime aišku, turėdama rudą meškiuką, kurį paprastai visur nešiodavosi savimi, išskyrus tą laiko tarpą, kurį praleisdavo darželyje, abiems tėveliams jau žinant, kad mergaitė labai nuliūs, jei atėjus laikui vykti namo, ji negaus savo mėgstamiausio žaislo.


“I was cold on the concrete, I'd mistaken the truth for a lie. You were there and you saved me and I don't know why”


Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27868

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Tr. 06 22, 2016 1:20 am

Kai pati uždavė klausimą šitaip rimtai, Demetrija nė neturėjo nustebti, kai mažoji taip pat rimtai ėmė tai svarstyti, smulkiais pirštukais suimdama mamos plaukus ir jos apžiūrinėdama, rimčiai josios veidelyje tiesiog ištirpdant Demi širdį, šviesiaplaukei iš paskutiniųjų tvardantis, kad kad nesukikentų žiūrėdama į dukrelę, pasinėrusią į apmąstymus. Kad sulauks teigiamo atsakymo taip pat nebuvo staigmena, moteriai puikiai žinant, kaip mažoji Harlow šiuo metu žavisi viskuo, kas žalia. Ir visgi, net ir iš anksto nuspėjusi, kad Melodijai tokia mintis gali patikti, šios idėjos išsakymo balsu pasekmes moteris suprato tik dabar, imdama šiek tiek nerimauti, kad vieną rytą atsibus su žalio guašo pilnais plaukais, Melei bandžius juos perdažyti. Niekur neskubėdama, ramiai laukė, kol Mel dar kartą apžiūrėjo žaidimų aikštelę ir mostu atsisveikino su auklėtoja, o tuomet, pati pastarajai nedavusi jokio ženklo, lėtais žingsniais patraukė link automobilio, už rankos vesdamasi dukterį. Mergaitei pasiteiravus apie žaislą, vienai sekundei šviesiaplaukė visiškai sustingo, įsmeigdama akis į priekį ir užsižiūrėdama į vieną tašką, kol pro akis lėkė visas gyvenimas, kadangi ji tik dabar suvokė nepamenanti, ar Filipas liko mašinoje nuo rytinės kelionės į darželį, ar yra kažkur namuose, pasimetęs tarp krūvos kitų žaislų, kuriuos Demi šiandien tvarkė. – Pažiūrėsim, gal jis laukia tavęs mašinoje,- šyptelėjusi dukrai, išlemeno, vėl pradėdama judėti į priekį. Abiems panelėms pasiekus automobilį, Demi pravėrė galines dureles ir padėjo Melodijai įlipti bei įsėsti į savo kėdutę ir prisisegti, proceso metu neramiai žvalgydamasi po saloną ir mėgindama surasti meškiną, kurio nebuvimas galėjo sukelti nemenką emocijų audrą.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : And if I call you from First Avenue, where you're the only motherfucker in the city who can handle me.
VEIDAS : Zoey Deutch
PRANEŠIMAI : 1214

Aurora Willow Boucher
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Kv. 06 23, 2016 1:09 am

Melodija vis dar buvo tokio amžiaus, kai viskas, ką matė aplinkui save, jai atrodė įdomu ir kėlė didžiulį susidomėjimą, tad tikriausiai nereikėjo stebėtis tuo, kad mamai prabilus apie savo plaukus, visas jos dėmesys nukrypo į juos, mažajai stilistei rimtai svarstant, koks žalios atspalvis jau labiausiai tiktų. Mergaitės nuomone, jos mama turbūt būtų atrodžiusi nuostabiai bet kuriuo atveju, nes mažylė savo mamytę laikė pačia gražiausia moterimi visame pasaulyje, visada tai pasakydama, jei kas nors pradėdavo tvirtinti, jog jų auklėtoja yra gražesnė, Harlow atžalai atsisakant tuo patikėti ir užsispyrusiai purtant galvą, nes tik ji viena žinojo, kaip yra iš tikrųjų ir nė neabejojo, kad tėtis jai šiuo klausimu pritartų.
Melė kartu su mama žingsniavo link automobilio, kai staiga ši sustojo, jai iškart kilstelint galvą aukštyn ir sutrikusiu žvilgsniu pažvelgiant į šviesiaplaukę. – Mama? – ji tyliai kreipėsi į moterį, lengvai timptelėdama jos ranką, bandydama išsiaiškinti, kas negerai, tačiau mamai atkutus, tik nepatikliai žvilgtelėjo ją ir klusniai nuėjo kelis likusius žingsnius iki mašinos. Patogiai įsitaisiusi kėdutėje, mergaitė vėl prisiminė savo ankstesnį klausimą, todėl vėl rimtai pažvelgė į mamos pusę. – Maaamaaa, kur Filipas? – jau truputį nekantriau pasiteiravo Melodija, jos apatinei lūpai nežymiai suvirpant, o akyse pradedant kauptis ašaroms, jai jau ruošiantis sugniaužti pirštus į kumščius ir pareikalauti savo meškiuko, mažylei negalint įsivaizduoti, kaip dar vieną akimirką galėtų praleisti be jo.


“I was cold on the concrete, I'd mistaken the truth for a lie. You were there and you saved me and I don't know why”


Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27868

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   Kv. 06 23, 2016 2:14 am

Dukrai susirūpinus dėl to, kad Demetrija taip netikėtai sustojo vietoje, moteris šypsena nuramino dukrą, pati šiuo metu būdama labiau išsigandusi nei mūšio lauke, kadangi nė vienas vampyras šviesiaplaukei nebuvo toks baisus, kaip nusiminusi Melodija, kai paleidžia dūdas (tokiose situacijose, Demetrijai norėjosi, kad dukra būtų ne tokia panaši į ją pačią ir šitaip stipriai neįsikibtų į vieną dalyką, turėdama žūt būt jį gauti). Tikėtis, kad kol įsipatogins ir nusiteiks kelionei, Mel pamirš apie Filipą, buvo daugiau negu naivu, todėl Demetrija nė kiek nenustebo, kai atėjus metui važiuoti, o žaislui taip ir neatsiradus, mažoji dar kartą neramiai pareikalavo savo meškino, kurio Demi niekaip negalėjo rasti, nors jau buvo beišrausianti kiekvieną automobilio kampą, tikrindama net už sėdynių ir po jomis. - Nežinau, brangioji, jis tikriausiai nusprendė palaukti tavęs namie,- nedrąsiai užsiminė apie galimybę, kad žaislo automobilyje galbūt nėra, iš anksto žinodama, kad tos dvidešimt minučių, kurias jos praleis važiuodamos namo, bus ilgiausios gyvenime, Melei jau dabar demonstruojant pirmuosius nepasitenkinimo ženklus. - Niekur pabėgti jis negalėjo, nesijaudink,- patikino ją ir užvėrė galines dureles, mikliai pereidama į priekį ir įsitaisydama vairuotojo vietoje. Greitai dar sumaigiusi sms, numetė telefoną ant gretimos sėdynės ir per galinio vaizdo veidrodėlį žvilgtelėjusi į nelaimingą dukrą, nurūko keliu tolyn, nusprendusi, kad kuo greičiau parsiras namo, tuo mažiau nervų bus sugadinta.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikų darželis   

Atgal į viršų Go down
 
Vaikų darželis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Early mornings boulevard-
Pereiti į: