sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

TB

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas

CLAIM : Zayn

Matthew Lúcio Harlow
"Stop looking for happiness in the same place you lost it."

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Kv. 08 20, 2015 5:57 pm

msg

Nieko baisaus, prisiekiu. Tiesiog gėriau viešoje vietoje. Ir kiek per garsiai klausiausi muzikos. Tik tiek.

CAUSE WE ARE WHO WE ARE WHEN NO ONE IS WATCHING.

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 1:57 am

msg

Mm. Nori pasakysiu paslaptį? Aš vis dar jaučiu tavo skonį savo burnoje. :)

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 2:34 am

msg

Oficialiai esi gardžiausia ką esu ragavęs, dički. Beje, esu įsitikinęs, jog tavo kimios dejonės persekios mane iki pat dienų galo.

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 3:12 am

msg

Mažojo sakai? Na, jo dydžiu nesiskundei, kol tvarkiau tave dušo kabinoj. Mielai tai pakartočiau. Tiesa, šį kartą lovoje, su tavimi ant viršaus. Vaizdas, kol palengva mane jodai turėtų būti vertas milijono. xx

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 4:00 am

msg

Tu ir taip viena koja jau grabe, taigi nesistebėk, jei vieną dieną tavosios garbanos pasipuoš sidabriniu atspalviu, senoli. :D
Įprastai - ne. Bet tu esi viena, didelė išimtis mano gyvenime. O dėl mano ištvermės nesijaudink. Per savo gyvenimą susitvarkiau dar ne su tokiais eržilais. :)

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 8:09 pm

msg

Prireiks tik sekundės mano dėmesio ir ji vėl bus kaip nauja. Matai, turiu stebukladares rankas. :)
Ir ką mudu lovoje veiksim?

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 8:26 pm

msg

Tu apie mane nežinai dar labai daug, mielasis.
Mm. Visai norėčiau išvysti tave ant kelių, su godžiai pravertomis lūpomis ir ritmingai judančia galva. Neabejoju, jog ir tau toks scenarijus patiktų. :)

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 10:28 pm

msg

Galbūt. Jei prie arbatos bus tiekiamas brendis.
Tikrai tiki esąs toks geras, jog priverstum mane būti balsingu? :)

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Št. 08 22, 2015 11:48 pm

msg

Tik tokiu atveju, jei dalis grietinėlės atsidurt ant tavo kūno.
Taip. Kertu lažybų, jog be vargo sugebėčiau išlaikyti savo lūpas suspaustas ir neišleisčiau nė garselio. Rodo liežuvį

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Sk. 08 23, 2015 1:57 am

msg

Negaliu atsisakyti galimybės liežuviu dar sykį prisiliesti prie tavo kūno. Tik šį kartą aš neskubėčiau, pasirūpindamas palytėti kiekvieną tavo tatuiruočių kraštą, kurias vėliau stebėdamas veidrodyje gebėtum atsiminti tik mano karštą alsavimą. :)
Game on, bitch. xx

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Sk. 08 23, 2015 3:08 am

msg

Kažkas truputį nekantrauja, argi ne taip? Malonu žinoti, kad trokšti manęs kiekvieną akimirką. :)
Ką ketini man daryti? miels

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Sk. 08 23, 2015 8:07 pm

msg

Man patinka mėginti tavo kantrybę. Įdomu pažiūrėti, kur prasideda ir baigiasi tavo ribos. Rodo liežuvį
Aš mėgstu grubiai, beje. :)

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Sk. 08 23, 2015 9:41 pm

msg

Nori pasakyti, kad tavo nekaltas ir skaistus veidas man visą laiką melavo?
Esi pasiryžęs visiškai atsiduoti į mano rankas, argi ne taip? Gerai. Man įprastai patinka būti viršuje. :)

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Pir. 08 24, 2015 12:53 am

msg

Aš pažįstu tave iki paskutinio siūlo galo. Pripažinkim niūrią tiesą. :D
Kartais leidžiu pasireikšti ir savo partneriui. Negaliu nuneigti, jog dangiškai smagu suvokti, jog tam tikrą tarpą kažkam priklausai visas. :)

Atgal į viršų Go down

Matthew Lúcio Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Pir. 08 24, 2015 2:30 am

msg

Nekeisčiau nei tai, jog vis dar su manimi kalbiesi. Aš žinau, kad tu žinai.
Retkarčiais, bet ji labai greitai būna numalšinta, o lūpos užimtos tokiais blogais berniukais, kaip tu. :)

Atgal į viršų Go down

CLAIM : Ashley Benson

Yvette Ophelia Boucher
Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else.

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Tr. 08 26, 2015 10:53 pm

SMS
Laaaaabas! Neįsivaizduok, kad aš tavęs taip greit pasiilgau :D. Tiesiog norėjau pranešti, kur būsiu, kad būtų ramiau tau, taip, aš naivi ir manau, kad tau įdomu, kur aš nusidanginsiu :D. Taigi, mano burtai lėmė, kad atvešiu tau raktų pakabuką iš Australijos, greičiausiai, bus su kengūra :D. Net neįsivaizduoju, ką ten veiksiu, bet, viliuosi, kad viskas bus gerai:D Jeigu manęs pasiilgsi, tai parašyk! :) arba aš tau paskambinsiu, velniai nematė, kad minutės brangiai kainuoja :D
Žodžiu, myliu, bro <3

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher
You were writing our epitaph,
and I thought we were still alive.

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Kv. 10 15, 2015 11:15 pm

Skambina

And I'd choose you; in a hundred lifetimes, in a hundred worlds,
in any version of reality I'd find you and I'd choose you.
Atgal į viršų Go down

MIESTAS : Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
CLAIM : Harry Styles

Thomas Léon Harlow
Important encounters are planned long before the bodies see each other.

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Kv. 10 15, 2015 11:28 pm

Tyloje paskendusioje ligoninės aplinkoje, Tomo telefono skambučio melodija nuskambėjo, rodos, taip pat garsiai, lyg ką tik būtų trenkęs perkūnas, vampyrui neramiai apsidairant ir beviltiškai akimis ieškant garso kaltininko, kol galiausiai į galvą atėjo suvokimas, kad tai jo kelnių kišenėje vibruoja seniai užmirštas mobilusis. Šiaip ne taip ištraukęs jį iš kiek per siaurų džinsų, vaikinas smiliumi greitai perbraukė per žalią liniją ekrane ir priglaudė telefoną prie ausies.
- Klausau. - jis tyliai prabilo ir sukluso, laukdamas, kol kitame ragelio gale išgirs jam skambinusio asmens balsą, pats per išsiblaškymą visai pamiršęs pažiūrėti į vardą, kurį jam sufleravo pats aparatas.

“Don't be afraid, just let me in, love me and I'll, I'll do the same. Your pain in the lies and all your secrets, I'll take them all and be your keeper When it feels like the world's falling down, I'll be there to lift you from the ground.”
Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Kv. 10 15, 2015 11:46 pm

Railė, savaime aišku, girdėjo namo sienas sudrebinusį klyksmą, kurio dėka pagaugais nuėjo visas jos kūnas, o žodžiai, kuriuos ji norėjo ištarti Teodorui užgeso kažkur gerklėje. Kol Railė išsiropštė iš sūkurinės vonios ir susirado rankšluostį, namas jau buvo ištuštėjęs, o Teodoro, visai kaip ir kitų, nebuvo likę nė kvapo, dėl ko panelė tiesiu taikymu nusprendė kreiptis į brolį, kuris, nuojauta jai kuždėjo, buvo šių įvykių sūkuryje.
-Kas nutiko? - Ji išbėrė pamiršdama net pasisveikinti su broliu, kurio nematė gerus pusę metų, o ir šiandien neturėjo galimybės pasilabinti, mat jų keliai kažkokiu stebuklingu būdu vis prasilenkdavo. -Ar Teo viskas gerai? - Po akimirkos pridūrė, savaime aišku pastebėdama kaip netvirtai skamba Tomo balsas, net jeigu jis ištarė viso labo tik žodį. -Ar tau viskas gerai? - Paklausė, nors ir nemanė, jog nelaimė nutiko būtent vampyrui, mat iš greitosios, kurios sirenas girdėjo visas kvartalas, jo neplakančiai širdžiai ir neveikiantiems plaučiams iš tiesų būtų mažai naudos. Visgi, dėl visko perdėtai nerimauti linkusiai panelei ši situacija prilygo vienam nesibaigiančiam košmarui, nežiniai varant jai neviltį, o padrikam ir neritmingam kvėpavimui perspėjant apie galimą panikos priepuolį.

Atgal į viršų Go down

MIESTAS : Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Pen. 10 16, 2015 12:15 am

Išgirdęs puikiai pažįstamą sesers balsą, Tomas tik sunkiai atsiduso ir laisvosios rankos pirštais pasitrynė akis, nežinodamas nuo ko pradėti aiškinti, kas nutiko, kai buvo sunku šioje situacijoje atrasti bent vieną teigiamą aspektą ir atrodė, kad viskas greitai neišsispręs.
- Madeliną išvežė į ligoninę. Dabar ji ne pačios geriausios būklės. - vaikinas nervingai sukando apatinę lūpą ir pasisuko į Metju, jo išsiplėtusioms akims greitai susirandant medžiotoją, kuris vienintelis dabar padėjo jam išlikti ramiam. - Teodoras... Mačiau jį vos kelias minutes, bet akivaizdu, kad jam prastai ir jis be galo nervinasi dėl sesers. Mes visi dėl jos jaudinamės. - vampyras bandė kalbėti ramiai, neskubėdamas ir atsargiai rinkdamas žodžius, tačiau jie vis tiek strigo gerklėje, tamsiaplaukiui jau nespėjant susekti be perstojo besikeičiančių savo emocijų. - Ne, negalėčiau pasakyti, kad man dabar gerai. Dabar tiesiog noriu, jog ji pabustų, supranti? Man pernelyg keista egzistuoti pasaulyje, kuriame kur nors nelaksto plačiai išsišiepusi Madė. - jis kreivai šyptelėjo, tačiau šypsena nepasiekė Tomo akių, vaikinui jaučiantis apgailėtinai, kai visada atrodė, kad gali padaryti labai daug, pasiekti visko, ko norėjo, o dabar mylimas žmogus kovojo dėl šanso gyventi ir jis negalėjo jai pagelbėti, kad ir kaip to norėtų.

“Don't be afraid, just let me in, love me and I'll, I'll do the same. Your pain in the lies and all your secrets, I'll take them all and be your keeper When it feels like the world's falling down, I'll be there to lift you from the ground.”
Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Pen. 10 16, 2015 12:41 am

Nusikračiusi šlapių savo drabužių ji viena koja buvo šortuose, kai Tomo lūpas paliko žodžiai, privertę panelę kaip mat išsitiesti ir sustingti, beviltiškai bandant suformuoti mintį, kurios pabiro lyg dužusios vazos šukės, kiekvienam atokvėpiui žeidžiant panelę iš vidaus. Su Madelina merginos buvo ganėtinai artimos laiku, kai jiedu su Tomu vis dar buvo pora, joms ne kartą traukus apsipirkti, prie vyno taurės plepėjus apie pačius įvairiausius dalykus, kurie dažniausiai privesdavo prie juoko iki ašarų, o kas trečią penktadienį surengiant pižamų vakarėlį, iš kurio Tomas buvo išspiriamas ir išsiunčiamas pašėlti su draugais, kol merginos žiūrėdavo romantiškus filmus ir gėrėjosi Tatumo raumenimis. Ir nors vėliau jos gerokai viena nuo kitos nutolo (dėl ko iš esmės kalta buvo Railė, mat pastaroji atsiribojo nuo daugelio savo pažįstamų, užsidarydama kažin kokiame vėžlio kiaute, kurio kietas šarvas neapsaugojo panelės taip, kaip ji tikėjosi), jai aišku buvo sunku girdėti tokio tipo naujienas. Ir ne tik todėl, kad lovoje galimai blėso nuostabios asmenybės gyvybė, bet ir todėl, jog tai sukėlė skausmą žmonėms, kurie buvo tvirtai suleidę šaknis į Railės širdį, net jeigu panelė nebuvo linkusi to ištarti balsu.
-Tomai, aš.. - Ji pradėjo netrukus sunkiai atsikvėpdama ir nežymiai virpančia ranka nusibraukdama nuo veido užkritusius plaukus. Nežinojo ką galėtų pasakyti, jog bent minimaliai sumažintų brolio kančią ar nuramintų vietos nerandančią širdį, juo labiau, kai seniai nebežinojo, kaip bendrauti su kadaise artimiausiu pasaulyje jai buvusiu asmeniu. -Madė stipri, žinai? Šiuos žodžius per pastarąjį pusvalandį greičiausiai ištarė ne vienas, bet tai tiesa. Jeigu kažkas ir galėtų išsikapstyti iš tokios situacijos, tai tik ji. Madelina savyje turi ugnį, kuriai nelemta artimiausiu metu užgesti. Nespėsi nė mirktelėti, kai ji vėl neužsičiaupdama tau pasakos kokią istoriją apie parduotuvėje sutiktą Kalėdų Senelį, kuris įteikė jai saldainį už gražias akis, - Railė kreivai šyptelėjo, sunkiai nurydama gumulą gerklėje, o tuomet vėl pratęsdama rengimosi procesą. -Būsiu ligoninėje už dešimties minučių, - Dar pridūrė, o po akimirkos padėjo ragelį.

Atgal į viršų Go down

Demetri Joel Volturi
The world owes you nothing.
It was here first.

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Antr. 12 22, 2015 2:58 pm

Skambina

There is a word in german. Lebenslangerschicksalsschatz. And the closest translation would
be lifelong treasure of destiny. It is not something that develops over time. It's something
that happens instantaneously. It courses through you like the water of a river after a storm,
filling you and emptying you all at once. You feel it throughout your body, in your hands, in
your heart, in your stomach, in your skin. If you have to think about it, you have not felt it.

Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Antr. 12 22, 2015 3:04 pm

Tomas paprastai laikydavo telefoną netoli savęs, kad jam suskambus galėtų greitai pakelti ragelį ir neversti savo pašnekovo klausytis įkyraus pypsėjimo, tačiau šįkart, išgirdus savo pamėgtą melodiją, jam teko kiek pavargti, t.y. nukraustyti visas sofos pagalvėles, kol pagaliau atrado tą niekadėją ir galėjo atsiliepti į skambutį.
- Tomas klauso. - jis sumurmėjo ir sudribo ant tos pačios sofos, nė nesiteikęs pasižiūrėti nei kas jam skambina, nei pagalvoti, kodėl kas nors sugalvojo tai padaryti, kai pastaruoju metu, neskaitant kelių žinučių, jo telefonas būdavo tylus.

Atgal į viršų Go down

Demetri Joel Volturi
The world owes you nothing.
It was here first.

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Antr. 12 22, 2015 3:19 pm

Šviesiaplaukė negalėjo sugalvoti vienos racionalios priežasties, kodėl iš viso kontaktų sąrašo paskambino būtent Tomui, žinodama tik tiek, jog nuo pat akimirkos, kai paliko klubą, balsas galvoje klykė jo vardą. Parankus buvo ir faktas, jog jaunuolio numeris buvo vienas iš pirmųjų greito rinkimo sąraše, Madelinai sunkiai šnopuojant, kol priglaudusi telefoną prie ausies ji bandė nurimti. Skambutis draugui buvo kraštutinė priemonė, kurios panelė griebėsi nenoriai, bet gilus kvėpavimas ir mintys apie nepaprasto grožio pievą su žibutėmis nelabai gelbėjo norint nuraminti krūtinę virpinančią paniką, jai galiausiai miglotai prisimenant, jog pasaulyje yra vienintelis balsas, apart brolio, galėjęs ją nuraminti bet kokiu paros metu, juos skiriant ištisiems vandenynams.
-Kitą kartą priminkit man neišsijungti telefono, nes vargiai prisiminiau savo pin kodą, - Taip pradėjo pokalbį nė nepasisveikindama, tik įsitaisydama ant drėgno nuo lietaus šaligatvio ir arčiau savęs prisitraukdama nuogas kojas, ant kurių padėjo smakrą, kaip mat sumerkdama akis ir leisdama sau bent porai sekundžių atsipalaiduoti, žemam Tomo tembrui, kaip ji ir tikėjosi, raminant panelę, tarsi ši būtų ramioje jūroje banguojančio laivo kajutėje, o kažkur netoliese grotų meditacijoms skirta muzika. -Tai nuskambės be galo kvailai ir beprotiškai, bet gal gali man ką nors papasakoti? Kad ir apie savo nesibaigiančią žvakių kolekciją ar instrukcijas kaip tinkamai auginti orchidėjas, - Šių mažyčių smulkmenų apie Tomą ji žinoti, palei idėją neturėjo, atsižvelgiant į tai, kad jiedu persimetė vos pora žodžių, bet dabar aiškinti apie tai, kaip kelintą dieną iš eilės kas kartą sumerkus akis galvoje išdygsta tai vienas, tai kitas prisiminimas iš bendrai kurtos jųdviejų praeities, ji nelabai norėjo, naiviai vildamasi, kad Tomas jos neklausinės ir mieliau papasakos vakar kepto pyrago receptą.

There is a word in german. Lebenslangerschicksalsschatz. And the closest translation would
be lifelong treasure of destiny. It is not something that develops over time. It's something
that happens instantaneously. It courses through you like the water of a river after a storm,
filling you and emptying you all at once. You feel it throughout your body, in your hands, in
your heart, in your stomach, in your skin. If you have to think about it, you have not felt it.

Atgal į viršų Go down

Thomas Léon Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: TB   Antr. 12 22, 2015 3:58 pm

Išgirdus puikiai pažįstamą merginos balsą, kurį jis būtų atpažinęs net po daugelio metų, gyvendamas vienkiemyje ir turėdamas ištisą lauką, nusėtą vien saulėgrąžomis, Tomas iškart plačiai nusišypsojo, džiaugdamasis, kad bent kartais kas nors iš draugų sugeba jį prisiminti.
- Labas ir tau. - vaikinas nusijuokė, kai nesulaukė nei pasisveikinimo, nei paaiškinimo, kodėl naktį sulaukė Madelinos skambučio, tačiau ir nespaudė jos kuo greičiau tai pasakyti. Tokiais atvejais jis buvo pakankamai kantrus. - Ar tu šaipaisi iš manęs? Esu įsitikinęs, kad šaipaisi. - jis papūtė lūpas ir suraukė antakius, nes nei vienas jo pažįstamas nevertino Tomo laisvalaikio veiklos, beveik visiems norint pasijuokti iš to, ką veikė ilgaamžis vampyras. - Vien dėl to turėčiau tau nieko nepasakoti. Žvakės ramina, jei pasirenki aromatą, kuris tinka tavo būsenai. Man visuomet padeda tos, kurios turi levandų kvapą. - vaikinas dalinosi išmintimi. - O orchidėjų priežiūra taip pat yra labai svarbus dalykas. Užtenka vieno neteisingo žingsnio ir jos nuvys. - dar pridūrė ilgaplaukis, galvodamas, ką dar galėtų papasakoti, nes suprato, kad Madelinai reikia istorijos, kuri nukreiptų jos dėmesį nuo to, kas vyko dabar, nepuldamas klausinėti, kas negerai, nes ji pati būtų tai pasakiusi, jei to norėtų. - Šiandien bandžiau užsiimti dekupažu. Turėjau dėžutę, kuri, mano nuomone, atrodė pernelyg nuobodžiai, todėl nutariau ją dekoruoti. Iš pradžių viskas klostėsi gerai, tačiau praėjus vos kelioms minutėms, tas eksperimentas baigėsi tuo, kad tiesiog sulipdžiau savo pirštus tarpusavyje ir padariau didžiulę netvarką ant grindų, kurią išvaliau tik per kelias valandas. Keista, kad Metju dar manęs neišvarė ir apskritai mane pakenčia. - jis tyliai nusijuokė.

Atgal į viršų Go down

TB
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next