sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Rūsys/poilsio zona

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Rūsys/poilsio zona   Pir. 04 27, 2015 1:24 am



Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Antr. 07 07, 2015 12:11 am

Kai Demetrija nurodė kryptį keliauti į rūsį, pamatytas vaizdas buvo ne visai tai, ką Bjanka tikėjosi išvysti. Vietoj pelėsių, keliomis eilėmis išdėstytų raugintų agurkų sloinikų ir pasikorusių pelių rūsyje buvo moderniai įrengta poilsio zona, privertusi Bjanką tik kilstelėti kiek aukščiau antakius, neslepiant malonios nuostabos. Dabar mintyse tik klausė savęs, kodėl iki šiol nebuvo apsilankiusi savo brolio ir Demetrijos namuose, kurie atsidavė subtilia prabanga ir stilingu jaukumu, be abejonės patikusiais gražius namus mėgstančiai vampyrei. Nustojusi tempti porą dėžių alkoholio padėjo jas šalia biliardo stalo, suvokdama, kad per vieną vakarą ištaškyti visų buteliukų net labai norint nepavyks, tada lėtai ranka perbraukė per žalią stalo paviršių, pirštų pagalvėlėmis užčiuopdama šiurkštų paviršių ir paimdama vieną kamuoliuką į ranką ir pašildydama jį delnuose.
- Manau, apšilus reikės surengti biliardo turnyrą, - šyptelėjo akimis sekdama į patalpą ateinančias Demi su Natali. Nebuvo puiki žaidėja, apskritai Bjankai niekada pernelyg nesisekdavo įvairiuose žaidimuose ar sporte, tačiau buvo be proto azartiška ir kaskart nežymus liūdesio šešėlis aptemdydavo žavų rudaplaukės veiduką jai pralaimėjus, kas, tiesą sakant, nutikdavo ne taip ir retai. Bet tai vis tiek neatimdavo noro pažaisti.
- Nuo ko pradėsim? - Pasiteiravo padėdama kamuoliuką, kurį iš visų pusių spėjo apžiūrėti, į vietą ir dabar ranka pasiremdama į klubą. Nenorėjo sau tiksliai atsakyti, iš kur kilo staigus noras prisigerti, bet nežymi šypsena panelės veide bylojo, kad šį vakarą leis sau šiek tiek atsipalaiduoti.



„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Antr. 07 07, 2015 12:55 am

Seseriai leptelėjus, jog greičiausiai visos trys šiandien nusigers, nieko neatsakė, tik menkai šyptelėdama pati sau, kol kas nenorėdama prisipažinti, jog apie alkoholio vartojimą tik pajuokavo ir šiandien svaigintis neketina, nors nuo visiško nusigėrimo panelių saugoti taip pat neplanuoja. Sulaukusi tokios, kokios ir tikėjosi, reakcijos, tik plačiau nusišypsojo, mirktelėjo seseriai lyg leisdama suprasti, kad rūsyje prasidės tikros linksmybės, kas iš esmės galėjo priminti sceną iš siaubo filmo, o tuomet praleidusi Bjanką ir Natali į priekį, pati nusekė paskui jas, nusileisdama laiptais žemyn ir sustodama rūsyje, kurį greitai permetė akimis, it pati būtų dar nepripratusi ir norėtų viską gerai apžiūrėti. Kaip, iš esmės, ir buvo, kadangi ši namo patalpa buvo naudojama mažiausiai.
- Puikus būdas man prisidaryti gėdos,- prisipažino, linktelėdama stalo pusėn, kai Bjanka užsiminė apie biliardo turnyrą, kadangi šioje srityje buvo niekam tikusi ir iš viso gailėjosi įsigijusi šitą pragaro baldą, kadangi keletą kartų mėgino žaisti, nė karto nelaimėjo, o susitaikyti su pralaimėjimais blondinei sekėsi sunkiai, dėl ko Demi per daug nesimpatizavo baldui. Nors, kad ir kaip būtų keista, šį kartą ji susimąstė, kad galbūt dar kartą išbandys sėkmę, taip pat naiviai tikėdamasi, jog Natali su Bjanka žaidžia taip pat puikiai kaip ji ir jėgos bus lygios ir blogiausiu atveju jos bent jau pasijuoks iš savo nemokšiškumo.
- Kažkas nerimsta,- tarstelėjo aukščiau kilstelėdama antakius, kai josios žvilgsnis nuslydo Bi kūnu, panelei, rodos, nebežinant, kokia veikla užsiimti, kad pratemptų laiką iki akimirkos, kai galės priglausti taurę su alkoholiu, kas tik pralinksmino Demetriją, jai kaip mat suplojant delnais ir apsisukus ant kulno patraukiant link baro. - Geriausia pradėti nuo silpnų gėrimų, taigi tiks tavo šampanas,- ištarė žingsniuodama ir pakeliui nusigriebdama vieną butelį iš Bjankos atneštų dėžių. Gėrimą pastačiusi ant stalo, iš po baro ištraukė dvi šampano taures, kurias pastatė ant stalviršio ir ramiai, be jokio pokštelėjimo, atkimšusi butelį, pripildė pastarąsias putojančiu skysčiu. - Spėju, kad ant sofos bus patogiau nei ant baro kėdžių,- garsiai pasvarstė, užmesdama akį į kiek toliau, už biliardo stalo, stovinčią sofutę ir niekur neskubėdama patraukė jos link, rankose laikydama abi taures, vieną iš jų įteikdama Natali, o kitą Bjankai, abi paneles galvos linktelėjimu paragindama prisijungti prie jos ant minkšto baldo, ant kurio netrukus klestelėjo.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1675

Atiduodama11
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Sk. 07 12, 2015 12:39 pm

Visuomet Natali lydinti gera nuotaika jos nepaliko ir šiandien, jai su džiugesiu tyrinėjant kiekvieną sesers namų kampelį, lyg nieko įstabesnio niekada nebūtų mačiusi, atidžiam žvilgsniui netrunkant vertinančiai apžiūrėti visų interjero detalių, kol galiausiai pritariamai linktelėjo, nuoširdžiai džiaugdamasi, kad nepamatė jokių medžioklei skirtų įnagių ar kampe susigūžusios aukos. Pamačiusi biliardo stalą, mergina tyliai atsiduso ir papūtė lūpas, manydama, kad jai būtų protingiau nesiliesti prie to daikto, nes buvo labai tikėtina, jog viskas baigtųsi ne tik pralaimėjimu, tačiau ir kamuoliukų skraidymu į šalis dėl nesugebėjimo tinkamai nusitaikyti ar pernelyg baikščiai laikomos lazdos, jau dabar nusiteikiant būsimą moteriškių verčiau stebėti iš šalies ir pačiai jame nedalyvauti.
- Tuomet būtinai turėsim tai nufilmuoti ir paplatinti vaizdo įrašą internete. - tamsiaplaukė greitai palinksėjo galva ir išsišiepė iki pat ausų, netgi suplodama rankomis dėl tokios staigios savo idėjos, nes net neabejojo, kad taip pasielgti iš tiesų būtų smagu. - Na, juk nuo kažko reikia pradėti. - Nat paantrino Bjankai, pati neturėdama jokio noro visą vakarą stoviniuoti be jokios veiklos, kai daug mieliau būtų nuveikusi ką nors įdomesnio ir praleidusi savo laiką turiningiau, ką, ji net neabejojo, pavyks padaryti vakaro eigoje. Mergina žvilgtelėjo į atkimštą šampano butelį, svarstydama, kiek tokių jos šiandien spės išgerti, įtardama, kad dviejų dėžių negalėtų įveikti net nuolatos burnelę išlenkiantys žmonės, todėl nebūtų nustebusi, jei viskas baigtųsi tuo, jog ji visą vakarą praleistų lėtai gurkšnodama iš pirmos gautos taurės. Tamsiaplaukė linktelėjo ir nusekė paskui Demetriją link sofos, netrukus prisėsdama šalia ir paimdama gėrimą, jos akims staiga prisimerkiant ir kreivai pažvelgiant į seserį, kuri savo rankose, kitaip nei ji ir Bjanka, nelaikė šampano taurės.
- O tu negersi? - paklausė Natali ir pasisuko šonu, kad geriau matytų seserį ir galėtų keliskart įtariai ją nužvelgti, iš tiesų nesuprasdama, kodėl vakaro šeimininkė nutarė prie jų neprisijungti, bet pati skatino savo viešnias nevengti gėrimo. Tai pakankamai suintrigavo merginą, kad ji neskubėtų liestis prie šampano, bet nenuleistų akių nuo Demetrijos, dabar labiau norėdama įminti šią netiesiogiai užduotą mįslę.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Pir. 07 13, 2015 10:59 pm

Po Natali žodžių apie jų žaidimo nufilmavimą ir įkėlimą į internetą Bjankai, kuri iš esmės buvo ganėtinai dora ir naivi moteriškė, iškilo kelios nešvankios mintys galvoje, jai ir Demetrijai ant biliardo stalo užsiimant ne tik azartišku žaidimu, taigi ir į Nat žodžius atsakė su plačia, dvipramiška šypsena ir aukštai iškeltais antakiais. Savo ne itin heteroseksualias mintis, tiesa, taip ir pasilikdama tiesiog sau, mat nenorėjo gąsdinti susirinkusių merginų.
Nors negalėjo nuslėpti, kad šiek tiek nusivylė gavusi tik šampano taurę, kadangi ją, kaip vampyrę, dabar nebuvo taip lengva nugirdyti putojančiu vynu, vis dėl to priėmė ją į rankas prisimindama, kad jaunoji, nors už Bi jaunesnė tik trimis metais, Demetrijos sesutė tebuvo žmogus, kurią ir kelios taurės šampano gali lengvai sunešioti, kaip kadaise buvo ir pačiai Bjankai. Patraukusi prie minkštos sofos, atsisėdo ant jos, kojas pakišdama po savimi ir visu kūnu atsiremdama į atlošą, lyg būtų labiausiai pasaulyje pavargęs žmogus, kas iš esmės prieštaravo rudaplaukės vampyriškajai prigimčiai. Visgi pro akylas merginos akis neprasprūdo faktas, kad šampano taurėmis apdovanotos buvo tik ji su Nat, Demetrijai taip ir liekant stovėti be nieko.
- Demetrija..? - Beveik vienu metu kaip ir Natali sučiulbėjo, nežymiai primerkdama tamsias akis, kurios dabar buvo nukreiptos į šviesiaplaukės veidą, vampyrei tuo pat metu ir nugeriant bene pusę taurę gėrimo, kadangi skonis buvo toks švelnus, jog Bi nė nejautė gerianti alkoholį. Kalbant apie Demetrijos nusprendimą negert, Bjanka nenorėjo anksčiau laiko pradėti džiaugtis, kadangi tam galėjo būti daugybė skirtingų priežasčių, tad tą mažą susijaudinimą, kurį jau ėmė jausti savo pilve, mėgino kuo labiau nuslopinti, nesuteikdama sau tuščių vilčių.



„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Pir. 07 13, 2015 11:20 pm

Pro budrias medžiotojos akis neprasprūdo dviprasmybių nestokojantis Bjankos, kuri tyra it avinėlis buvo tik iš pirmo žvilgsnio, šypsnis ir aukščiau kilstelėti antakiai, dėl ko pati šviesiaplaukė plačiau nusišypsojo ir mirktelėjusi Bjankitai, mostelėjo ore pirštukais, parodydama puikiai atidirbtą "ravr" judesiuką, josios lūpoms liekant sučiauptoms, panelei daugiau nieko nekomentuojant, kadangi akivaizdžiai pakako vienintelio žvilgsnio jog būtų aišku, kad garbanotų minčių panelės šį kartą mąstė vienodai.
Pastebėjusi, jog Bi liko nusivylus, tik pavartė akis ir tyliai nusijuokė, netrukus truktelėdama pečiais it nebyliai sakytų, jog nesijaučia padariusi kažką ne taip. - Juk klausei nuo ko pradėsim,- visgi nusprendė pasiaiškinti, kodėl nepuolė traukti iš už baro stipriųjų gėrimų, o tuomet patogiai susirangė ant sofos, žibančiomis akimis tyrinėdama sesers ir Bjankos veidus, kurie greitai persimainė ir tikrai ne todėl, jog joms vis dar ramybės neduotų faktas, kad gavo per silpną gėrimą. - Ne,- papurtė galvą, atsakiusi į sesers užduotą klausimą, šypsenai platėjant taip pat sparčiai, kaip siaurėjo ją tiriančios sesers akys, netrukus pakreipdama galvą į Bjanką, kuriai įtarimas kilo tuo pačiu metu kaip ir Natali, dėl ko Demetrija tik tyliai krenkštelėjo. Tiesa, buvo šiek tiek nusivylusi, kad merginos susigaudė šitaip greitai ir net jeigu dar iki galo nenutuokia, kas vyksta, vis tiek jau kažką įtaria ir jų itin stipriai nustebinti jau nebepavyks. - Nusprendžiau atsisakyti alkoholio ir sėkmingai jo nevartoju,- ramiai pradėjo, pati stengdamasi nespirgėti, leisdama žvilgsniui nuklysti nuo Bjankos prie Natali ir atgal, specialiai delsdama ir spigindama rudomis akimis į Bjanką, kuri akivaizdžiai bandė susiturėti, kadangi merginoje akivaizdžiai buvo užgimęs nerimas ir jaudulys. - Jau maždaug mėnesį. Ir neplanuoju gerti dar mažiausiai aštuonis,- su menkute šypsena užbaigė ir sučiaupė lūpas į ploną liniją, netrukus po to susidėdama rankas ant kelių ir kantriai laukdama, kol panelės mintyse atliks matematinius veiksmus, suskaičiuodamos tuos mėnesius.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1675

Atiduodama11
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Antr. 07 14, 2015 12:39 am

Natali niekuomet nepasižymėjo ypatingu pastabumu, tad nenuostabu, kad ir dabar pro jos akis praslydo tam tikros dviprasmybės, moteriai susivokiant tik tada, kai prie Bjankos prisidėjo ir Demetrija, ir akimirksniu išsišiepiant plačiau, lyg idėja sukurti nepadorų filmuką iš tiesų būtų viliojanti, kol smalsus josios žvilgsnis klajojo nuo vienos pašnekovės prie kitos, atvirai stebintis, kad tokios iš šalies dorovingai atrodančios moteriškės gali galvoti panašius dalykus. Visgi, mergina tik prunkštelėjo ir nurijo visas ant liežuvio galo besisukančias pastabas, šiuo metu apsiribodama vien nežymiai pakeltais antakiais ir žaismingai pakreiptomis lūpomis, jai nutuokiant, kad vakaro eigoje dar gali sumanyti prabilti šia tema, ypač, jei pamažu jos prieis prie stipresnių alkoholinių gėrimų.
Tiesa, greitai tamsiaplaukės dėmesį patraukė sesuo ir jos sprendimas pačiai negerti šampano, kas buvo pakankamai įtartina, kai Demetrija paprastai taip nesielgdavo, todėl mergina jautė pareigą išklausinėti vyresnėlę ir sužinoti, kokia yra viso to priežastis. Jos delsimas nė kiek nepadėjo, Nat nugeriant nedidelį gurkšnį gėrimo ir akylai stebint moterį, tuo pačiu metu mintyse spėjant sukurti mažiausiai penkias teorijas, kurios paaiškintų tokį netikėtą elgesį, kai galiausiai išgirdo žodžius, beveik privertusius ją išspjauti savo šampaną ant pirmo pasitaikiusio objekto. Laimei, mergina spėjo greitai nuryti savo gėrimą ir laikinai pastatyti savo taurę ant grindų, prieš darydama galutines išvadas, tačiau netrukus jos veide vėlei suspindo linksma šypsena, o akys žybtelėjo nuoširdžiu džiaugsmu, jai abiem šiltais delnais sugriebiant sesers ranką ir neužtikrintai pažvelgiant į ją. - Tu laukiesi antro vaikelio? - tyliai paklausė tamsiaplaukė, lyg bijodama klysti ir neteisingai interpretuoti Demetrijos užuominas, nors nuojauta sakė, kad taip būti negalėtų ir turbūt ji iš tiesų jau antrą kartą taps teta, kas neabejotinai buvo teigiamas dalykas. Natali visada labai mėgo Vestą, todėl žinia, kad mylimas sūnėnas turės broliuką arba sesutę būtų buvusi labai džiuginanti, dėl ko mergina sulaikiusi kvapą laukė sesers patvirtinimo, kad galėtų tinkamai ją pasveikinti šia nuostabia proga.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Antr. 07 14, 2015 5:08 pm

Apsidžiaugė supratusi, kad nors ir mėgino nedemonstruoti savo nepadorių, staiga į galvą šovusių minčių, Demetrija prie jos prisijungė, Bjankai neprireikiant ištarti nei vieno žodžio, kas tik rodė, jog nepaisant fakto, jog panelės nepraleidžia tiek jau daug laiko kartu, joms abiems nė nereikia kalbėtis, kad suprastų, kas dedasi galvoje. Į medžiotojos letenėlės gestą Bi atsakė pasiųstu oro bučiniu bei dar platesne šypsena.
Laukimas kol Demetrija pagaliau prabils buvo šiek tiek tampantis ir taip ne pačius tvirčiausius Bjankos nervus, panelei akimirkai sustojant mirksėti ir kvėpuoti, net jei ir buvo įpratusi iš naujo naudotis savo negyvais plaučiais, kad tik būtų panašesnė į žmogų. Šviesiaplaukei pasakius žodžius, po kurių vampyrei viskas staiga tapo aišku, Bjankos reakcija ne ką mažiau skyrėsi nuo pirmojo karto, kai išgirdo, jog Demi nėščia. - O dieve, - sumurmėjo jos antakiams šoktelint į viršų, o pačiai vampyrei instinktyviai suplojant rankomis. Džiaugtis kitų laime Bjankai buvo taip pat įprasta kaip ryte atsikėlus nusiprausti veidą. O lauktis vaiko, merginos, kuri visada svajojo pati tapti mama, nuomone buvo vienas iš didžiausių stebuklų moters gyvenime. Vyro, žinoma, irgi, kadangi matė, kaip Neitas mylėjo Vestą, kas reiškė, jog antrajam mažyliui meilės taipogi netruks. - O dieve! - dar kartą, šį kartą jau kiek garsiau sušuko ir net nesusiturėjo ant tos sofos, ko pasekoje atsistojo ant kojų. Vienu gurkšniu užbaigusi šampaną, esantį taurėje, panelė prilėkė prie Demetrijos bei švelniai apglėbė merginą per pečius, o tada atsisuko į Natali, kuri buvo kiek racionalesnė ir nusprendė sulaukti patvirtinimo. - Mes vėl būsim tetos! - sucypė staiga vėl grįždama ant sofos, šįkart atsisėsdama kiek arčiau Nat ir akimirkai priglausdama jos smulkų kūną šalia savęs. Kaip žmogui, kuris pastaruosius kelis mėnesius nesugeba savo gyvenime atrasti kažko gražaus, ši žinia neabejotinai praskaidrino pilką merginos gyvenimėlį jai akimirksiu įsivaizduojant, koks antrasis Demetrijos ir Neito vaikas turėtų būti nuostabus.



„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Antr. 07 14, 2015 7:49 pm

Kai užgimė šio susibūrimo idėja, Demetrija pati dar nežinojo džiugių naujienų ir manė, jog jos kaip reikiant prisigers ir pašėls, o štai šiandien pasikviesdama merginas į svečius jau suvokė, kad vakaras skirsis nuo to, kurį įsivaizdavo pati šviesiaplaukė, taip pat kuo puikiausiai numanydama ir tai, kad Bjanka su Natali tikėjosi ko kito. Tačiau faktas, jog bent jau pati Demi neprisigers iki žemės graibymo ir įsijautusi nepradės šokti ant biliardo stalo, nė kiek negadino nuotaikos, kadangi nė viena girta ir linksmybių pilna naktis negalėjo prilygti tam širdį glostančiam jausmui, kuris užklupo medžiotoją, kai ji susidūrė su viltingais ir laimės kupinais sesers bei Bjankos žvilgsniais, visoms trims čia esančioms merginoms dabar dalinantis tomis pačiomis emocijomis, nuo kurių kūnu lakstė malonūs šiurpuliukai ir viskas tiek viduje, tiek išorėje virpėjo iš jaudulio.
Nei sesers, nei Bjankos reakcijos Demetrijos nenuvylė, jai imant šypsotis taip plačiai, jog rodėsi, kad tuoj plyš skruostai. Sesers rankoms suėmus josios delną, šviesiaplaukė švelniai spustelėjo Natali prištukus ir patvirtindama, jog ji mano teisingai, linktelėjo galva, daugiau nebeišsidirbinėdama. Bjanką užklupęs energijos pliūpsnis dar labiau pralinksmino medžiotoją, dėl ko ji tyliai nusijuokė, neįsiterpdama į tamsiaplaukės spirgėjimą ir leisdama jai spinduliuoti laimę, stipriai ją apkabindama, kai ši prilėkė, bet per daug ilgai neužlaikydama, kad vampyrė galėtų džiaugsmu pasidalinti ir su Natali, kuri atrodė šiek tiek ramesnė ir kol kas neskubėjo šokinėti aplink kambarį. - Sužinojau, kai buvau Graikijoje,- pirmiesiems krykštavimams nutilus, prabilo, pasisukdama į ant sofos sėdinčias susiglaudusias būsimas tetulytes. - Jūs pirmos, sužinojusios naujienas,- išdidžiai paskelbė, be abejonės norėdama paglostyti panelių savimeilę, it šitai būtų itin didelė garbė.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1675

Atiduodama11
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Pir. 07 20, 2015 4:04 am

Natali buvo įsitikinusi, kad sesuo šį susitikimą suorganizavo be jokios rimtos priežasties, paprasčiausiai norėdama smagiai praleisti laiką su truputį primirštomis moteriškėmis, ir jei nei Demetrijos sprendimas šiąnakt nesiliesti prie alkoholio, ji tikriausiai nė nebūtų pastebėjusi nieko keisto ar neįprasto, todėl dabar klausėsi įtempusi ausis, jog dar kartą nepražiopsotų kokios nors reikšmingos smulkmenos. Pagaliau gavusi lauktą patvirtinimą dėl anksčiau nuspėtų naujienų, mergina akimirksniu plačiai išsišiepė ir viena ranka apsiglėbė šviesiaplaukės pečius, trumpam prispausdama ją sau prie šono. - Sveikinu. - linksmai ištarė tamsiaplaukė ir tyliai sukrizeno, išvydusi, kaip nudžiugusi Bjanka nenustygsta vienoje vietoje, pati nejučia nusišypsodama dar plačiau, nes nors to nesitikėjo, buvo labai gera žinoti, kad už mažiau nei vienerių metų pasaulį išvys naujasis žaviosios šeimos palikuonis, o ji vėl galės būti gerąja teta, kuri rūpinsis, mylės ir lepins mažąjį sūnėną ar dukterėčią. Naujagimei galiausiai nurimus ir grįžus ant sofos, Nat ją apsikabino ir greitai palinksėjo galva, sutikdama su išsakytu teiginiu. - Būsim ir būtinai padėsim, jei tik ko reikės, tiek dabar, tiek vaikui gimus. - ji žvilgtelėjo į Demetriją ir šyptelėjo, nes visada mėgo mažus vaikus ir be didelio pasipriešinimo sutiktų trumpam pabūti aukle. - Natanielis dar nieko nežino? - dar paklausė mergina ir kilstelėjo antakius truputį aukščiau, mažumėlę nustebdama dėl to, kad būsimas tėtis dar negirdėjo gerųjų naujienų, nors net neabejojo, jog Neitas apsidžiaugs būsimu šeimos pagausėjimo, kas netrukus vėl privertė nusišypsoti, jai nuoširdžiai džiaugiantis, kad giminė vis labiau plečiasi ir po kiek laiko jų tarpe atsiras dar vienas mažas stebuklas.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5323

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Antr. 07 21, 2015 1:08 am

Nors nebuvo pasižyminti staigiomis nuotaikų kaitomis, pradinis džiūgavimas, pasireiškęs staigiu bėgiojimu po kambarį ir ryškiai žibančiomis akimis kiek nurimo, kai Bjanka vėl atsisėdo į senąją sėdėjimo vietą ant sofos, į rankas paimdama tuščią taurę bei žvilgsnį nukreipdama į Demetriją. Negalėjo pasakyti nieko kito, tik galvos linktelėjimu pritarti Natali žodžiams, jog padės kuo tik galės. Turbūt tai buvo aišku bet kam, pažįstančiam naujagimę kiek ilgiau nei kelias valandas. Nebuvo nieko, ko Bjanka nepadarytų dėl mylimų žmonių. Reikalui esant, nedvejodama paaukotų savo gyvybę dėl galimybės išsaugoti kažkieno kito. Vis dėlto šypsena veide kiek išblėso jai suvokus, kad vienintelis vyras, su kuriuo norėjo pasidalyti geromis naujienomis ir puikia nuotaika, šiuo metu buvo Bjankai nė nenutuokiant kur ir nenutuokiant, ar jis apskritai nori su ja kalbėtis. Prikandusi lūpą ji klausėsi seserų pokalbio, kol pati pasilenkusi link stalo pagriebė šampano butelį ir prisipildė savo taurę. Greitai žvilgtelėjo į Natali taurę, bet kadangi joje vis dar buvo šampano, Bi vėl padėjo butelį atgal.
- Tai puikiausia, ką girdėjau per ilgą laiką, - tarstelėjo beveik pati sau, rudaplaukės veidą vėl pasiekiant linksmai šypsenai, kadangi ji nenorėjo leist skaudžiai realybei sugadinti šios žinios. Ir neketino taip lengvai pasiduoti. Be to, žinojimas, kad buvo viena iš pirmųjų tai sužinojusių be abejonės paglostė savimeilę. - Lyties nenujauti? - Begėdiškai pasmalsavo, ką gi Vestikas turės - sesutę ar broliuką. Bjanka puikiai suvokė, kad dar tokiam trumpe laike kūdikio lyties neįmanoma nusakyti, bet kai kurios nėščiosios kažkokiu būdu jautė, ką nešioja po krūtine.



„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   Antr. 07 21, 2015 7:55 pm

Pati žinia, jog jau ne už kalnų šeimos pagausėjimas, veikė it kažin koks narkotikas, saldžiai svaiginantis ir verčiantis šypsotis bei nenustygti vietoje netgi tokią šiaip jau santūrią ir per daug dažnai emocijų demonstruoti nelinkusią moterį kaip Demetrija, po savęs nepaliekantis jokio šalutinio poveikio. Ir nors atrodė, kad medžiotoja nebegalėtų būti laimingesnė, šią akimirką josios džiaugsmą padvigubino netikėtai josios šviesią galvą pasiekęs suvokimas, jog džiaugiasi ne viena, jog turi su kuo pasidalinti šia emocija, kuri, akivaizdu, pasidalinus ne mažėja, o dvigubėja. Žinoma, mergina visuomet žinojo, jog artimieji visuomet bus šalia jos ir nesitikėjo nieko kito, kaip tik džiaugsmo, šiems išgirdus naujieną, tačiau šypsenos Bjankos ir Natali veide vis tiek tam tikra, malonia, prasme pribloškė šviesiaplaukę ir suvirpino širdį. Tiesiog neįtikėtina, kiek daug laimės visai šeimai gali suteikti vienas mažas žmogutis, kurio nė vienas dar nė nebuvo sutikęs.
- Ačiū,- su šypsena pratarė ir dar kartelį spustelėjo jaunėlės sesers pirštus. Žinojo, kad turėtų pasakyti kažką daugiau, gal rėžti kokią jaudinančią kalbą apie tai, kokia yra dėkinga joms už tai, kad šitaip drauge džiaugiasi ir yra pasiruošusios padėti, ar bent jau mestelėti kokią nors šmaikščią repliką, kas medžiotojai buvo būdinga, tačiau moteriai šiek tiek stigo žodžių, todėl jai beliko tikėtis, kad šios dvi tetulytės pasitenkins josios akių spindesiu, kuo puikiausiai išreiškiančiu ir dėkingumą, ir džiaugsmą, ir patvirtinimą, jog jos galės džiaugtis mažiausiuoju Harlow šeimos nariu kada tik panorėjusios, net jeigu tai reikštų, kad merginos čia apsigyvens.
Pastebėjusi, jog Natali šiek tiek nustebo dėl to, kad Natanielis dar nežino džiugių naujienų, šviesiaplaukė viso labo truktelėjo pečiais. - Norėjau pranešti bent minimaliai originaliai, tik dar nebuvau visko paruošusi kol jis buvo namie. Bet jis sužinos iš karto, kai gaus leidimą grįžti ir parsiras,- sučiauškėjo kiek suspirgėdama vietoje, kadangi mintis, jog susidurs su dar viena laiminga (reikia tikėtis) mina iššaukė pakartotinę laimės ir hiperaktyvumo bangą. Tik ją šiek tiek nusodino staiga aprimusi Bjanka, kuri savo tylumu patraukė Demi dėmesį. Ką tik iš laimės šokinėjusi panelė dabar atrodė daugiau nei nusiminusi, kadangi josios akyse akimirką blykstelėjo širdį verianti tuštuma, dėl ko Demetrija kaip mat prikando lūpą ir sunkiai įkvėpė. - Bi, viskas gerai? - susirūpinusi pasiteiravo, tik po merginos frazės susizgribdama, jog panelei gali būti pakankamai skaudu stebėti šitaip džiūgaujančią Demetriją, kai jos pačios situacija yra kur kas sudėtingesnė, net jeigu labai pasistengus Bjankos veide vėl švietė šypsena. Nežinojo, ar klausimu apie vaikelio lytį vampyrė mėgino nukreipti temą, ar nuoširdžiai smalsavo, bet neplanavo jos ignoruoti, įsikibdama prieš tai ją sudominusios temos apie Bi būklę. - Jei atvirai, tai net nepagalvojau apie tai,- prisipažino, tik dabar suvokdama, kad nė sekundei nesusimąstė apie tai, ko laukiasi. Veikiausiai dėl to, kad lytis visiškai nebuvo svarbi ir nepaisant to, ar bus berniukas, ar mergaitė, vaikutis vis tiek bus labai mylimas. - Net nežinau, ar vėliau norėsiu, kad nustatytų. Galbūt visai smagu būtų sužinoti tik po gimimo,- gūžtelėjo pečiais. Šiaip ar taip, tai buvo tik pasvarstymai, kadangi bet kokiu atveju neketino tokių sprendimų priimti viena, o ir skubėti bei planuoti tokias detales dar buvo anksti.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys/poilsio zona   

Atgal į viršų Go down
 
Rūsys/poilsio zona
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Harlow namas-
Pereiti į: