sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Virtuvė/valgomasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė/valgomasis   Pir. 04 27, 2015 1:22 amI liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Sk. 08 23, 2015 11:21 pm

Užbaigusi pokalbį telefonu, kas reiškė, kas pusė josios itin nedoro plano jau buvo įvykdyta, moteris dar kurį laiką žvelgė į užtemusį telefono ekraną, svarstydama, ar nepadarė didelės klaidos ir nesunervino vyro per daug stipriai, bet galiausiai nusprendė, kad nereikėtų per daug stipriai sukti galvos, kadangi žinodamas, kad nieko neištiko jokia baisi nelaimė Natanielis bus pajėgus saugiai grįžti namo, kad ir koks suirzęs būtų. Sunkiai atsidususi, Demetrija galiausiai kreivai šyptelėjo ir padėjo telefoną ant spintelės miegamajame, pagriebdama dėžutę su "dovana nuo meilužės" nuo naktinio stalelio ir su ja patraukdama link virtuvės. Įžengusi į tamsią patalpą įjungė šviesą ir nedidelę, dailiai supakuotą dėžutė pasidėjo ant stalo, kad ši būtų po ranka, ir patraukė link kriauklės, kurioje buvo prisikaupusi nemenka krūva nešvarių indų, moteriai nuoširdžiai nesuvokiant, kada spėjo šitaip apsileisti.
Nusileidusi Natanieliui ir sutikusi su jo pageidavimu nebekišti nosies į miškus ir daugiau neužsiimti medžiokle, Demetrija palengva tapo tikrų tikriausia namų šeimininke ir nors šis užsiėmimas iš pradžių nebuvo itin mielas širdžiai, pamažu moteris ne tik priprato, bet ir pamėgo šį užsiėmimą, kuris pasirodė esantis toks pat rimtas ir atsakingas darbas, kadangi visas didelis namas liko josios priežiūroje, o ką sutvarkyti visuomet atsirasdavo. Demetrijos pareiga, o jeigu tiksliau tai mylimiausia šeimininkavimo dalis, buvo namo po varginančių medžioklių grįžtančio vyro sutikimas, ką paprastai moteris paminėdavo sočia ir gardžia vakariene. Visgi, šį vakarą viskas susiklostė kiek kitaip ir ji nežinojo, kad Neitas jau pakeliui namo, dėl ko nespėjo susisukti ir paruošti ko nors skanaus, ant spintelės stovint tik šviežiam vyšnių pyragui - tai taip pat buvo sugrįžtuvių ceremonijos dalis. Galbūt ir būtų spėjusi bent jau pradėti ką nors gaminti, tačiau prisiminusi, jog spektaklis dar nesibaigė ir viskas turi atrodyti įtikinamai, nusprendė to nedaryti, viso labo atsukdama vandenį ir imdamasi nešvarių lėkščių, mintims sukantis ne apie pomidorų padažo likučius ant indų krašto, o apie tolimesnę šio vakaro eigą, kuri, reikia tikėtis, bus sklandi ir galiausiai visi liks laimingi.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
CLAIM : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11507

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Pir. 08 24, 2015 2:12 pm

Praradęs laiko nuovoką, Natanielis gerai nesuvokė kaip grįžo namo ar kiek ilgai sėdėjo mašinoje, beprasmiškai spoksodamas priešais save, kai pastatė ją kieme. Galėjo tik spėlioti, kuo prasikalto šį kartą, kai dažniausiai žmonėms pakakdavo, jog Natanielis alsuoja, kad be didelio vargo pradėtų nepernešti vaikino visa savo širdimi, medžiotojui nė neabejojant, jog galiausiai sugebėjo įgristi ir moteriai su kuria gyvena, kas nors ir buvo truputį keista, atsižvelgiant į tai, kad jie nesimatė sumautas dvi savaites, Neitui nesimaišant panelei po kojomis, jo nė trupučio nestebino. Paskutinį sykį pirštais stipriau sugniaužęs vairą, medžiotojas nugurkė seiles, išsiropšdamas iš impalos ir patraukdamas į namo vidų, kur jo tarpduryje nepasitiko plati Demetrijos šypsena, jai nepuolant jam į glėbį ir tyliai nesukuždant į ausį, jog pasiilgo taip, kad net fiziškai skauda. Ši mintis paskatino pykčio pliūpsnį ryškiai įsižiebti vyrioko krūtinėje, ko pasekoje jis garsiai trenkė durimis, garsui kurtinančiai nuaidint per mirtinai tylius namus, po akimirkos tiesiu taikymu patraukdamas virtuvės link, kur girdėjo tekant vandenį, pasąmonei lyg tyčia galvoje, lyg užsikirtus juostelei, kartojant tuos pačius įsiūčio ir paniekos kupinus Demetrijos žodžius, kad jis turi išsikraustyti.
-Kartą mane metei absoliučiai nieko nepaaiškinus. Niekada nebūčiau drįsęs pamanyti, jog šitaip pasielgsi dar sykį, - Natanielis nesislėpė po dirbtina šypsena, nebandė priversti panelės iškloti visas šio išsiskyrimo priežastis ar klauptis ant kelių maldaujant atleidimo. Tik ne tuomet, kai ji išprašė jį iš namų, nė nesuteikusi galimybės jam pasiaiškinti. -Mane nuoširdžiai stebina, jog net ir po ši tiek laiko, randi būdų, kaip vis dar išplėšti laukan mano širdį, - Jis netrukus pridūrė, nuovargiui atsispindint tiek vyro balse, tiek veide, Natanieliui beviltiškai papurtant galvą, o tuomet delnu persibraukiant per nežymiai susišiaušusius plaukus, tylą virtuvėje pertraukiant netikėtam medžiotojo juokui. Tiesa, pastarasis nebuvo džiaugsmingas, o veikiau priminė žmogaus, kuris buvo taip pavargęs nuo gyvenimo, jog net elementariausi dalykai, kaip kvėpavimas po truputį pradėjo atrodyti, kaip neįveikiama užduotis.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Pir. 08 24, 2015 3:00 pm

Nežinojo, ar kaltas laukimas ir begalinis noras pagaliau išvysti vyrą, ar jo kelionė iš tiesų buvo tokia ilga, laiko tarps tarp pokalbio telefonu ir Neito grįžimo Demetrijai atrodė užsitęsęs iki begalybės, dėl ko ji su palengvėjimu atsiduso išgirdusi kieme pažįstamą mašinos murkimą. Tiesa, palengvėjimo akimirka neužsitęsė, kadangi netrukus garsiai užsitrenkusios namų durys privertė tamsiaplaukę krūptelėti ir nevalingai įsitverti kriauklės krašto, dabar jai kuo aiškiausiai suvokiant, jog iššaukė kur kas stipresnę reakciją nei tikėjosi ir gerokai prisidirbo, dėl ko ji skausmingai sumerkė akis ir prikando lūpą, vis dar stovėdama nugara į duris, pro kurias netrukus įžengė Neitas. Išgirdusi pirmuosius jo tariamus žodžius, kurį laiką netgi nustojo kvėpuoti, bijodama net pajudėti, ką puikiai išdavė įsitempęs jos kūnas ir pirštai, vis dar spaudžiantys kriauklės kraštą. Tylutėliai iškvėpusi orą, moteris vėl atsimerkė ir užsukusi vandenį, iš lėto apsisuko taip, kad stovėtų veidu į vyriškį, tik paskutinę akimirką sutramdydama savo miną, kad ši iš piktos nepavirstų skausminga. - Niekada nebūčiau drįsusi pamanyti, jog apgaudinėsi mane su kita moterimi. Atrodo, mes abu pilni netikėtumų,- staiga išpyškino pasipuošusi pačia dirbtiniausia šypsena, kokia tik gali būti, balsui vėl skambant perdėtai saldžiai. Mielai būtų pratęsusi šitą spektaklį ir paerzinusi vyruką, tačiau riba jau buvo akivaizdžiai peržengta ir lengvą susierzinimą pakeitė didžiulis pyktis, Demetrijai netgi susimąstant, kad greičiausiai niekuomet anksčiau iš Natanielio pusės į ją nesklido šitiek daug pykčio. O ir stebėti tokį nukankintą vyrą skaudėjo fiziškai, dėl ko ji nebetampė gumos ir pasistengė viską kuo greičiau užbaigti. Pagriebusi nuo stalo nedidelę, dailiai suvyniotą dėžutę, grubiai įgrūdo ją medžiotojui į rankas, o po to žengė žingsnį atbula, taip vėl padidindama tarp jų atstumą, ir sukryžiavo rankas ant krūtinės, piktam akių žvilgsniui nė sekundei nepaliekant įpykusio ir įskaudinto medžiotojo veido. Labai tikėjosi, kad Natanielis nenuspręs nusviesti dėžutės į šoną ir vedinas smalsumo ar noro išsiaiškinti, dėl ko kilo šitas skandalas, žvilgtelės į vidų, kadangi dėžutėje jo laukė kortelė, ant kurios dailiu raštu buvo išraityti žodžiai "Brangusis Natanieli, sužavėjai mane tą pačią akimirką, kai pirmą kartą tave pamačiau. Savo žavinga šypsena tu pavergei mano širdį, todėl norėdama užkariauti tavąją įteikiu tau dovaną ir tikiuosi, kad ji patiks. Tiesa, kol kas siunčiu tik vieną detalę, kurią vėliau galėsi panaudoti, o pagrindinė dovana šiek tiek užtruks, ją pati atnešiu po maždaug devynių mėnesių. Myliu, bučiuoju ir nekantriai laukiu susitikimo. Gandrė.", o po šia kortele taip pat dėžutėje buvo ir mažulyčiai vaikiški batukai - pirmoji pasiutėlės Gandro žmonos dovana, kurią medžiotojas gaus progą panaudoti ateityje.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
CLAIM : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11507

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Kv. 11 05, 2015 10:31 pm

Nors ir buvo vedinas pykčio, vis dar sugebėjo racionaliai mąstyti, todėl nesunkiai suprato, kodėl Demetrija pretenzijas dėl jų santykių nusprendė reikšti būtent dabar, kai josios vyro beveik niekuomet nebūdavo namuose, absoliučiai niekam nepasikeičiant net ir po jų vestuvių, kurios nors ir buvo kuklios, medžiotojo atmintyje išliko kaip vienas jaukiausių ir artimiausių širdžiai atsiminimų. Visgi, jis manė, jog jiedu su šviesiaplauke jau pasiekė tą santykių ribą, kai nebesitiki, jog tavo partneris pasikeis, o tiesiog pramoksti susigyventi su jo pliusais bei minusais. Tik štai problema, pasirodo, buvo ne gyvenimo būde, kurį medžiotojas propagavo daugiau nei dešimtmetį, bet iš piršto laužtuose kaltinimuose, kurie privertė vyrą prasižioti iš nuostabos ir kelis kartus bukai sumirksėti, lyg staiga būtų praradęs gebėjimą suprasti žmonių kalbą.
-Ką? - Suvapėjo aiškiai žeidžiamas ne absurdiškų žodžių, o fakto, jog Demetrija iš tiesų tiki, kad vyrukas galėtų su ja šitaip pasielgti, kai nuo ryšių su kitomis moterimis atsiribojo vos išvydęs šviesiaplaukę su prijuoste ir arbatinuku rankose, besisukiojančią tarp stalelių Forkso kavinėje. Visiškai praradęs žadą ir nerasdamas tinkamų žodžių nė dorai atsikirsti, jis dar kurį laiką žvelgė į dėžutę rankose, nenoriai pastarąją išpakuodamas, o tuomet primerkdamas akis, vos išvydo miniatiūrinius, delne telpančius vaikiškus batukus ir raštelį prie jų. Įprastai Natanielis pasižymėjo nuovokumu ir gebėdavo pasinaudoti smegenimis net ir kritiniais momentais, bet šį kartą buvo toks pasimetęs, jog pamanė šį raštelį atsiuntus kažkokią moterį, kurios vardas iš tiesų pranoko visus, kuriuos Natanieliui buvo tekę girdėti. -Turbūt ji pataikė ne tuo adresatu ieškodama savojo Pingvino, - Vyrukas vyptelėjo akivaizdžiai širsdamas, bet į šitą situaciją žiūrėdamas, kaip į nevykusį pokštą, o ne kažką rimtesnio. -Tu įsitikinusi, kad ne Džošas visa tai atsiuntė? Jo humoro jausmas visuomet buvo savotiškas, - Pavartęs akis medžiotojas ant stalo numetė dėžutę su rašteliu, batukus, dėl kažkokios priežasties, vis dar laikydamas rankoje, jojo širdžiai perspėjamai suvirpant, bet protui vis dar nesugebant sujungti taškų. -O šituos derėtų pasilaikyti, bus puiki dovana Vestui, kai šis į namus parneš anūkų, - Natanielis gūžtelėjo pečiais, nežinia juokaudamas ar kalbėdamas rimtai, o tuomet pakėlė akis į moterį priešais, visiškai ramia veido mimika, lyg neabejotų, jog Demetrija bet kurią akimirką nusiramins ir jie susėdę prie stalo galės aptarti kas naujo nutiko namuose. -Aš irgi tavęs pasiilgau, beje, - Netrukus pridūrė žengdamas žingsnį arčiau panelės, bet labiau nerizikuodamas, mat keptuvė buvo pernelyg arti Demetrijos rankos ir vyras nebuvo šimtu procentų įsitikinęs, jog emocionali šviesiaplaukė nepanaudos jos kaip žūtbūtinio ginklo, mat visi žinojo, jog įsiutusi Neito žmona gali būti pavojingesnė net už naujagimių vampyrų armiją.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Pen. 11 06, 2015 12:50 am

Kuo puikiausiai matė, kad pyktis, kurį šiuo savo spektakliu iššaukė ji pati, niekur nedingo ir vyrukas dėjo daug pastangų, kad susitvardytų ir imtų blaiviau mąstyti, ką padaryti jam sekėsi stebėtinai gerai, kadangi po keleto akimirkų Demetrijai jau nebereikėjo krūpčioti ir tankiau alsuoti nuo kiekvieno vyro žalių akių blykstelėjimo, kadangi prieš tai ji buvo pradėjusi nuoširdžiai nerimauti dėl to, kuo šis vakaras galėtų užsibaigti jeigu įtampa patalpoje dar padidėtų. Dabar nerimą moters viduje pakeitė sunkiai tramdomas noras nusikvatoti, kadangi tokia priblokšta Natanielio mina turėjo savotiško žavesio, net jeigu vyriškis vis dar neatrodė meilus it katinėlis ir bet kurią akimirką galėjo prarasti savitvardą. Visgi, šviesiaplaukės lūpų kampučiai nė netrūktelėjo, jai išlaikant ledo šaltumo miną, kol primerktos rudos akys tyrinėjo nuostabos pripildytą vyro veidą. - Ką? - atkartojo su akivaizdžia pašaipa, į vieną trumpą žodelį sutalpindama nemažą porciją dramatiškumo ir dar nusivaipydama it nubausta, į savo kambarį pasiųsta paauglė. Dar pavarčiusi akis, moteris susinėrė rankas ant krūtinės ir apsisukusi ant kulno žengtelėjo žingsnį į priekį, kiek padidindama atstumą tarp savęs ir medžiotojo, leisdama jam ramiai perskaityti raštelį ir apdoroti naujienas. Demetrija tikėjosi, kad kai vyrukas pagaliau permes akimis nelemtą raštelį, spektaklis bus baigtas ir jiedu galės pereiti prie džiūgavimo etapo, tačiau dideliam moters nusivylimui iš vėžių išmuštas vyras nesugebėjo tinkamai priimti žinios, kurią ji subtiliai mėgino jam perduoti, dėl ko ir vėl apsisukusi bei sustojusi veidu į Neitą, Demi iš lėto kilstelėjo antakius lyg nebyliai klaustų, ar jis nejuokauja. - Aš ištekėjau už idioto,- tyliai iškvėpė, visgi, ne piktai, o labiau nekantriai, it vis dar turėtų vilties, kad anksčiau ar vėliau informacija pasieks vyro makaulę.
Neturėdama ką atsakyti į jo komentarus, moteris stovėjo sustingusi it statula iki pat tos akimirkos, kai medžiotojas žengė į priekį, pati atkartodama jo judesius ir sumažindama tarp jų buvusį atstumą iki vos kelių centimetrų, o tuomet giliai įkvėpė ir karčiai nusišypsojo, viena ranka sugraibydama nuo stalo tą patį raštelį ir dar kartą atkakliai įbrukdama jį Natanieliui į delną. - O tu pabandyk perskaityti dar kartą,- paragino saldžiu balsu, tokiu, kokiu kalbama arba su vaikais, arba su protiškai atsilikusias asmenimis, Natanieliui šiuo metu atrodant lyg būtų tarpinis variantas, už ką bjaurioji ir klastingoji blondinė negalėjo jo kaltinti, nes pati įstūmė vyrą į tokią situaciją, kurioje susigaudyti švelniai tariant nelengva.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
CLAIM : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11507

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 06 18, 2016 1:40 am

Vyras peršokęs paskutinę kliūtį - kieme pasodintą krūmą, įskriejo pro duris tarsi uraganas, lengviau atsikvėpdamas, vos įsiklausęs į garsus namuose aptiko visišką tylą, medžiotojui jau kur kas lengvesniu žingsniu patraukiant į virtuvę, kur vėl veikiančiame šaldytuve susirado sulčių pakelį, nepasivargindamas pasiimti nė stiklinės, mat neabejojo visas sultis užbaigsiąs keliais gurkšniais. O kad laukti žmonos būtų lengviau, vyrukas įsitaisė ant spintelės, linksmai tabaluodamas ore kojomis ir vartydamas kažkokį madų žurnalą, rastą ant valgomojo stalo, medžiotojui šiaip jau tokiais dalykais nesidomint, bet dabar trokštant sukurti teatrališką vaizdinį, kaip truputį paseilėjęs pirštą, vyriškis dramatiškai lėtai varto puslapius, akivaizdžiai nuobodžiaudamas, mat moteris pernelyg ilgai užtruko. Egzistavo didelė tikimybė, jog įsiutusi Demetrija įsiveržusi į patalpą negaiš laiko ir nė nepastebėjusi sukurtos medžiotojo scenos puls į jį mėtyti visus dubenyje sudėtus obuolius. Kita galimybė buvo, kad moteris elgsis perdėtai meiliai, pasisiūlydama išvirti Neitui kavos, į kurią greičiausiai vėliau prispjaudys, Neito nuotaikai dėl to nė kiek nesumenkstant, o kad įrodytų, kaip puikiai yra nusiteikęs žmonai, vyrukas suskubo švilpauti melodijos, kurią girdėjo kažkokioje reklamoje, kas jo laimėjimą darė visokeriopai saldesį ir labiau badantį akis.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 06 18, 2016 1:50 am

Stebėtinai greitai įveikusi kelią nuo proskynos iki namų, šviesiaplaukė su vėjeliu įlėkė į kiemą, greitį sumažindama likus vos porai žingsnių iki durų, prie kurių ji galiausiai visiškai sustojo trumpam atsikvėpti. Širdis josios krūtinėje daužėsi it pašėlusi, o kvėpavimas buvo labai padažnėjęs, dėl ko moteris kiek delsė ir nėjo į vidų, pirmiausia norėdama nurimti. Porą minučių giliai pakvėpavusi, šviesiaplaukė atgavo įprastą ritmą ir trumpam žvilgtelėjo į savo riešą, ant kurio vis dar tabalavo tas nelemtas metalo gabalas. Vieni vyrai žmonoms dovanoja deimantų apyrankes, o kiti antrankius. Originalu, negali ginčytis. Ramiu žingsniu įžengusi į vidų, moteris garsiai užtrenkė paskui save duris ir nusispyrė batus, netvarkingai numesdama juos kažkur į kampą, nors paprastai dar penkias minutes stovėtų ir dėtų juos taip, kad tobulai lygiuotų su siena ir vienas su kitu. Dramatiškai vartomo žurnalo puslapių čežėjimą virtuvėje išgirdo dar būdama koridoriuje, todėl pasekė garsą ir nuėjo būtent ten, kur patenkintas sėdėjo Natanielis. Nepratardama jam nė žodžio, ramiai ir lėtai priėjo prie spintelės, ant kurios buvo įsitaisęs vyrukas, ir kilstelėjo paraudusią ir vienoje vietoje pakankamai nedailiai įdrėkstą ranką su tabaluojančiais antrankiais vyrui prieš nosį, nebyliai reikalaudama, kad jis tuojau pat atrakintų prakeiktą daiktą.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
CLAIM : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11507

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Sk. 06 19, 2016 10:44 pm

Žurnalo puslapiai ėjo į pabaigą, o jo moteris vis nesirodė, vyrui net susimąstant ar nederėtų grįžti į mišką ir šviesiaplaukės paieškoti, mat egzistavo galimybė, jog medžiotojai nepavyko išsivaduoti iš paspęstų Natanielio pinklių. Visgi, namo langai net sudrebėjo nuo to, kaip sugrįžusi Demetrija trenkė durimis, vyrukui sutramdant pasirodyti ketinančią šypseną ir nutaisant rimtą grimasą, jam vangiai pakeliant akis nuo žurnalo tik tuomet, kai Demetrija prisistačiusi virtuvėje lyg daili karvutė varpeliu po kaklu, pradėjo žvanginti metaliniais antrankiais. Viena vyro akis sutrūkčiojo išvydus žymes ant panelės riešo, jam visgi nepuolant ieškoti raktų ar bučiuoti merginos žaizdų, nors širdis krūtinėje išdavikiškai virptelėjo. Realiai Natanielis nebuvo atsakingas už tai, kad panelė susižalojo, mat moters oda šitaip atrodė tik todėl, jog Demetrija elgėsi neapgalvotai, viso labo siekdama kuo greičiau išsivaduoti ir nepagalvodama apie to pasekmes. Kas medžioklės metu galėjo būti priežastimi, kodėl antkapį kapinėse puošia tavo vardas. Bet dėl šito Natanielis jai nepriekaištavo, žinodamas, kad viso labo tiesiog sulauktų Demetrijos vaipymosi, jai ignoruojant medžiotojo žodžius ir toliau atkakliai siekiant savo. Lėtai padėjęs žurnalą į šalį, Neitas susinėrė rankas ant krūtinės ir meiliai šyptelėjo savo išrinktajai. -Atrakinsiu tik jei gražiai paprašysi, - Išdėstė savo sąlygas nė nemirktelėjęs akimis, neketindamas nusileisti net ir tuomet, kai oficialiai laimėjo lažybas, o Demetrijos laukė kelionė iki vaikų darželio, į kurią panelė galėjo nesunkiai pavėluoti, jeigu jos vyras nesusiims ir toliau šitaip išsidirbinės.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Sk. 06 19, 2016 11:11 pm

Natanieliui nebuvo jokio reikalo apsimetinėti ir iš paskutiniųjų stengtis išlaikyti rimtą miną, kadangi buvo visiškai aišku, kad viduje jis šoka laimės šokį, kaip jo vietoje būtų dariusi ir pati Demetrija. Visgi, šiame erzinimų žaidime šį kartą pralaimėjo ji, dėl ko blondinė kunkuliavo iš pykčio, žaibavo akimis ir griežė dantimis, jos didžiam nepasitenkinimui kibirkščiuojant į visas puses taip, kad atrodė, jog dar pora akimirkų ir moteris sprogs. Lyg to, kad Demi stipriai pavėlavusi pasiekė namus ir taip pralaimėjo varžybas, būtų ne gana, vyrukas ir toliau smaginosi, norėdamas išgauti josios prašymą išvaduoti ranką iš antrankių, kas privertė merginą išpūsti akis iš nuostabos. Dar labiau įpykusi Demi net treptelėjo koja ir mostelėjo rankomis ore, dar kartą sužvangindama metalo gabalą, kuris tabalavo ant jos riešo. - Aš tau tuoj gražiai per dantis... - spygtelėjo, pasiekusi tokį nepasitenkinimo lygį, kad net nebeatrodė grėsmingai, labiau vaikiškai, kaip kaprizinga penkiametė. Tik akies krašteliu užkliuvus už laikrodžio, kuris rodė, jog jeigu per dešimt minučių ji nebus susiruošusi ir neišriedės iš kiemo, kad pasiimtų dukterį, ji pavėluos, šviesiaplaukė prisivertė kiek susiturėti ir nuleisti rankas, kuriomis piktai maskatavo. - Prašau,- burbtelėjo per sukąstus dantis kilstelėdama ranką bei lėtai padėdama ją vyrukui ant kelių, priedo dar išspausdama ir pačią dirbtiniausią, saldžiausią šypseną, kokią tik buvo regėję šitie namai.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
CLAIM : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11507

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Pir. 06 20, 2016 6:23 pm

Vyras gailėjosi tik vieno - kampe ant spintelės nepastatęs vaizdo kameros, kuri būtų įamžinusi Demetrijos įsiūtį, jai rodos, esant tik per plauką nuo būsenos, kai iš burnos virsta putos, o iš ausų rūksta garai. Medžiotojas savo ruožtu tik įžūliai kilstelėjo į viršų antakius, ragindamas šviesiaplaukę greičiau sukuždėti žodelius, kuriuos Neitui taip norėjosi išgirsti, vyrukui nesijaučiant laimėtoju tol, kol moteris to nepatvirtins balsu. -Na matai. Juk nebuvo taip sunku, - Pagyrė moterį it vaiką, tik ką suvalgiusį neskaniai atrodantį brokolį, Natanieliui kiek pažvejojant galinėje kelnių kišenėje, o galiausiai išsitraukiant mažytį raktelį, kuriuo paskambinęs šviesiaplaukei prieš nosį, jis įgudusiais judesiais nuėmė antrankius, visgi pabėgti Demetrijai neleisdamas ir pirštu švelniai apvesdamas paraudusią panelės riešo odą. -Atleisk, - Sumurmėjo piktdžiugiškai šypsenai išnykstant iš jo veido, Neitui netrukus kiek palinkstant į priekį ir priglaudžiant lūpas prie merginos skruosto. -O dabar keliauk. Kol aš tuo tarpu bandysiu išsiaiškinti ką mes valgysim vakarienei, - Suplojęs delnais pranešė, kiek nusižengdamas Demetrijos pasiūlytoms ir pralaimėtoms lažyboms, kurios teigė, jog moteris ne tik turi parsivežti dukrą, bet ir užsiimti valgio gaminimu. Visgi, Natanielis buvo geras ir supratingas vyras, neketinantis visų namų ruošos darbų užkrauti moteriai ant pečių, juo labiau, kai sukinėtis virtuvėje jam dalinai patiko net ir tuomet, kai nebuvo padauginęs vaistų nuo skausmo. Dėl ko ilgai negaišęs laiko, jis nuslydo nuo spintelės, atsidarydamas šaldytuvą kur suskubo ieškoti ingredientų mintyse pradėtam dėlioti receptui.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Pir. 06 20, 2016 10:47 pm

Pati didžiausia pykčio banga jau buvo atlėgusi, bet menkutis susierzinimas vis tiek liko, dėl ko šviesiaplaukė itin dramatiškai pavartė akis vyrui paskelbus, kad nieko čia sunkaus. - Džiaukis pergale, nes tik ją šiandien ir turėsi. Tikiuosi, sofa per daug nenuvargins tavo senos nugaros,- ramiai išdėstė, nė sekundei nenuleisdama akių nuo vyruko veido, kol šis nuiminėjo antrankius nuo jos rankos. Sustingęs, į vieną tašką įbestas žvilgsnis nukrypo į ranką tik tuomet, kai prie odos prisilietė šilti vyro pirštai. Staiga visas nepasitenkinimas išblėso, dar prieš penkias minutes buvęs skandalas pavirto į viso labo žaidimą, o noras išdraskyti medžiotojui akis per sekundę pasikeitė į norą stipriai prie jo prisiglausti. Gal būtent taip veikė ta meilė, o gal Demetrija tiesiog buvo beprotė su itin staigiomis nuotaikų kaitomis, bet galiausiai tokia nuo vieno vienintelio prisilietimo įvykstanti metamorfozė greičiausiai buvo priežastis, dėl kurios šie du net ir po tiek metų, vienas kitą nuolat erzindami ir riedamiesi, vis tiek liko kartu. Natanieliui atsiprašius, Dem viso labo truktelėjo pečiais. - Gyvensiu,- trumpai tepratarė, šyptelėjimu atsakydama į jo lūpų prisilietimą prie josios skruosto.
Nesitikėjo, kad vyras pasisiūlys paruošti vakarienę, bet liko maloniai nustebinta, dėl ko prieš tai buvusi kukli šypsena, netrukus praplatėjo, šviesiaplaukei kiek kryptelint galvą į šoną. - Kaip tu sugebi vienu metu būti ir toks asilas, ir puikus sutuoktinis, Harlow? - pasiteiravo, iš tikrųjų nesitikėdama sulaukti atsakymo, ir palengva atsitraukė nuo vyruko, jau ketindama dumti pro duris, kadangi buvo pats metas. - Beje, džiaugiuosi, kad laimėjai. Bent jau neturėsi važiuoti į darželį ir ta bjauri auklėtoja negaus progos paganyti akių,- jau eidama iš virtuvės, pratarė grįžtelėjusi sau per petį. Prieš kelias dienas iš tikrųjų pasitaikė atvejis, kai Mel auklėtoja, kuri tiesą sakant buvo visiškai ne bjauri, labiau supermodelis, nesikuklindama rijo akimis Demetrijos vyriškį jai stovint visai šalia, dėl ko šviesiaplaukė buvo labai labai nepatenkinta, taigi iš tiesų šiek tiek džiaugėsi pralaimėjusi vien dėl to, kad bent jau nereikės nerimauti, jog auklėtoja nustos žvilgčioti ir imsis rimtų veiksmų. Su amžiumi jos pavydas tikrai darėsi nevaldomas.
Pasakiusi viską, ką norėjo, Demi vėl nusisuko ir dingo iš virtuvės, dar greitai užbėgdama į miegamąjį, kad vikriai persirengtų, nes po pasivoliojimo miške josios drabužiai buvo aplipę smulkiais šapeliais ir purvini, o kai jau buvo panaši į padorią supermamytę, dingo už lauko durų, skubiai išriedėdama iš namo teritorijos.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
CLAIM : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11507

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Kv. 06 23, 2016 2:57 am

Likęs namuose karaliauti vienas, kaip retai nutikdavo, Natanielis neskubėdamas iš šaldytuvo ištraukė maltą faršą, su kuriuo panelė akivaizdžiai ketino kažką daryti, pasiraitodamas iki alkūnių rankoves, tarytum stojant į mūšį, o tuomet nusiplovus rankas ir mėsą pagardinus prieskoniais, įgusdamas visą tą masę išmaišyti tarpusavyje. Netrukus ant išmaniosios viryklės buvo patupdyta keptuvė, pripildyta saulėgrąžų aliejumi, o kol pastaroji kaito, vyrukas neskubėdamas apsiėmė raudonųjų paprikų išdarinėjimu, sėkloms žaismingai skraidant į šalis, o pačiam medžiotojui panosėje niūniuojant kažin kokią dainą, kas išdavė gerą Neito nuotaiką. Suvertęs faršą į keptuvę ir nežymiai pasisukiojęs aplink su mentele, jog mėsa nesukristų į vieną gumulą, Natanielis leido pastarajai čirškėti, pats grįždamas prie paprikų, kurias greitai supjaustė, daržoves papildant ir keliems aitriesiems pipirams. Staiga pyptelėjus Neito telefonui pastarasis tiesiog nusivalė rankas į kelnes, netrukus perskaitydamas šviesiaplaukės paliktą žinutę ir prieš jo paties valią pavartydama akis. Įprastai būtų linkęs manyti, jog moteris perdeda, bet pats savomis akimis regėjo, kokią isteriją gali sukelti Melodija, negavusi savo mylimiausio žaislo, vyrui jau dabar gailint Demetrijos ausų būgnelių. Sunkiai atsidusęs ir dar sykį pamakaliojęs po mėsą, jis apsigręžė ant kulno ir įsispyręs į šlepetes nuėjo patikrinti savo automobilio, atidžiai apžiūrėdamas kiekvieną sėdynę ir erdvę po jomis, bet gaudamas tik šnipštą. Pranešęs liūdnas žinias žmonai, medžiotojas sugrįžo kaip tik laiku, mėsai jau spėjus įgauti pilką atspalvį, vyrukui ant viršaus suverčiant pjaustytas paprikas ir pipirus, o tuomet, po keliolikos minučių sukraunant ir konservuotus kukurūzus bei aštrias pupeles iš skardinės. Trumpam palikęs visą šį gėrį troškintis ir užvožęs dangtį, vyrukas paruošė kitą puodą su vandeniu, kur sudėjo ryžių pakelius, vėlgi grįždamas prie dilemos, kuri akivaizdžiai nerimauti vertė Demetriją, jam pačiam tikint, jog šokoladiniai ledai, kuriuos medžiotojas slėpė šaldiklyje, turėjo priversti mažąją Harlow atžalą kaip mat pamiršti visokius Filipus ir Antanus. Pasinaudojęs laisva akimirka jis pasuko stalo link, kurį kruopščiai padengė nepamiršdamas servetėlių, lėkščių ar įrankių, o kai viskas rodėsi atsidūrė savo vietoje, vyrukas nusprendė dar sykį apsukti raktą aplink visus namus ir įsitikinti, jog meškinas, kuris pasak Melodijos turėjo būti automobilyje, nesimėtė kur pamestas kampe, kaip dažnai nutikdavo, Harlow moterims esant įsitikinusiom, jog yra teisios, nors devynis kartus iš dešimties jos prašaudavo pro šalį. Tiesiogine ir perkeltine šio žodžio prasme.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 6134

Adam Phillip Evans
Some nightmares don't end when you open your eyes.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 08 20, 2016 12:17 am

Nuo pat akimirkos kai apsigyveno po Harlow stogu, Veronika, rodos, nesustojo nė akimirkai atsikvėpti, amžinajam varikliui, jei pastarasis kada nors būtų sukurtas, įgaunant šviesiaplaukės pavidalą. Nedirbdama miesto pakraštyje esančioje užeigoje, iš kur kiekvieną gautą skatiką panelė kantriai dėjo į santaupų fondą, dalį pinigų įpiršdama geriausiai draugei už kambario nuomą ir maistą, o kitą pasilikdama būsimam butui, mergina sukinėjosi po namus lyg šmėkla, Demetrijai grįžus namo moterį randant pačiose absurdiškiausiose pozicijose - pasistiebus ant stalo valant lempos gaubtus arba susirangius ant virtuvės grindų specialiu valikliu poliruojant grindis. Panelės negebėjimas nustygti vietoje dabar pasiekė beprotybę, Veronikai beveik nuolatos ką nors kepant virtuvėje, suktis tarp garuojančių puodų nespėjant nė visuomet praalkusiam Natanieliui. Sustoti šviesiaplaukę priversdavo tik atsitiktiniai momentai, kai iš įpročio ieškodama žiedo ant bevardžio piršto panelė jo ten nerasdavo, Veronikos pečiams akimirksniu pakumpstant, o pačiai moteriai neriant į savo kambarį, kuriame panelė pradingdavo geram pusvalandžiui. Niekuo iš kitų neišsiskiriantį penktadienio vakarą, šviesiaplaukė niūniuodama kažkur girdėtą dainą sukinėjosi virtuvėje, kuomet netikėtai sukluso, suvokusi, jog namuose ypatingai tylu - Veronikai nesugebant išgirsti nė nuotaikingo Melodijos klegenimo, nei televizoriaus, kurį dažniausiai žiūrėdavo Natanielis burbėjimo. Atidariusi šaldytuvą ir išvydusi ten patalpintus keturis balto vyno butelius, šviesiaplaukė nepatikliai kryptelėjo galvą į šalį, netrukus įtariai primerkdama akis. -Demetrija, - Šūktelėjo kažin į kurį namo kampą nusigrūdusios draugės vardą. -Ar planuoji vakarėlį apie kurį man pamiršai pranešti? - Pasiteiravo dailiai sulankstydama rankšluostį, o tuomet rankomis atsiremdama į spintelę, į kurią ilgiau nei minutę veiklos negavę pirštai pradėjo nervingai barbenti nagais.


Somewhere between hello and goodbye there was love. So much love.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 08 20, 2016 1:02 am

Iš pradžių gal ir atrodė, kad tai Harlow šeima daro paslaugą Veronikai, leisdami jai apsigyventi po savo stogu, bet galiausiai paaiškėjo, kad tai pati didžiausia paslauga Demetrijai, šviesiaplaukei ne tik kad nebeturint daugiau šeimininkauti, bet netgi nespėjant ko nors imtis, Verai aplinkui zujant lyg prisuktai, kartais net atrodant, jog moteris su skudurėliu prisistato anksčiau, nei išsiliejusios kavos lašas spėja nukristi ant stalo. Atrodo, vienintelė medžiotojos pareiga dabar buvo tik nuvežti Melodiją į darželį ir pasiimti iš jo, dėl ko moteris nepasitenkinimo tikrai nedemonstravo, kadangi didžiąją dienos dalį dabar galėjo praleisti susitelkusi į darbą. Vieno gero pažįstamo, sužavėto moters žinomų kalbų įvairove, dėka šviesiaplaukė sugebėjo įsidarbinti vertimų įmonėje, suteikiančioje galimybę dirbti iš namų, todėl kol Veronika zujo po namą, Demi susirangiusi patogioje kėdėje darbo kambaryje vargo ties nauju projektu, Verai stipriai prisidedant prie to, kad užsakovas sulauktų laiku atlikto darbo. Kaip tik baiginėjo paskutinį puslapį, kai išgirdo draugę kreipiantis į ją vardu, šviesiaplaukei tiesiog suraukiant antakius, kadangi nesuprato, apie ką ji šneka. Nusiropštusi nuo kėdės, moteris pasitaisė į uodegą surištus plaukus ir patraukė link virtuvės. – Kokį dar vakarėlį? – perklausė, kelis kartus nužvelgdama vis dar pravirą šaldytuvą ir tik po kurio laiko pastebėdama vyną, kurio ten nebuvo, kai šviesiaplaukė paskutinį kartą žiūrėjo. – Gal Neitas nupirko užgaudęs akciją,- garsiai pamąstė, paimdama vieną butelį ir viso labo pagūžčiodama pečiais kol šį apžiūrinėjo, kadangi pati tikrai nepirko. – O prie vyno nieko nėra? – po trumpos tylos pasiteiravo, plačiau išsišiepdama ir pakeldama viltingas akis į Veroniką, akivaizdžiai staiga užsivedusi išlakti to butelaičio turinį. Nes buvo penktadienis ir jos to nusipelnė. Net jeigu ir neplanavo.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 6134

Adam Phillip Evans
Some nightmares don't end when you open your eyes.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 08 20, 2016 1:28 am

Girdėdama, kaip Demetrija traškina klaviatūra, panelė įprastai stengėsi jos ramybės nedrumsti, šį kartą smalsumui dėl pasipildžiusio šaldytuvo turinio, visgi, priverčiant Veroniką prabilti prieš pasąmonei laiku prikandant liežuvį. Visgi, pasirodžiusi virtuvėje šviesiaplaukė visai neatrodė dėl šito suirzusi, veikiau sutrikusi visai ne mažiau už pačią merginą, netikėtoms lauktuvėms sugebant minimaliai praskaidrinti blondinių vakarą. Juo labiau, kai butelaitį vyno netrukus papildė sūris ir alyvuogių skardinė, šią puotą beveik paversdami idealia. -Tavo mylimasis akivaizdžiai linkęs tamstą lepinti, - Veronika vyptelėjo, pavydėdama pačiu balčiausiu pavydu, iš tiesų, niekuomet per šimtą gyvenimo metų nemačiusi, jog koks kitas vyras šitaip mylėtų savo žmoną, Natanieliui dievinant kiekvieną Demetrijos atodūsį ir mirktelėjimą akimis. -Kalbant apie šios staigmenos kaltininką, kur Neitas? - Pasiteiravo po akimirkos, šviesiaplaukei negaištant brangaus laiko dvejonėms ir tiesiu taikymu iš stalčiaus, kuriuos tvarkė pakankamą kiekį kartų, jog prisimintų, kas kur sudėta, ištraukdama kamščiatraukį. Įprastai Veronika privengė alkoholio, geriausiu atveju paskanaudama šampano taurę per naujuosius metus. Bet panelė taipogi žinojo vyną esant pikčiausiu priešu kitos dienos rytą ir geriausiu draugu širdgėlos pripildytą vakarą, butelyje teliuskuojančiam skysčiui jai tyliai šnabždant pačius saldžiausius pažadus, kuriems atsispirti Veronika savyje neturėjo jėgų, nuoširdžiai vildamasi, jog šie velnio lašai padės naktį sudėti bluostą bent jau penketui valandų, svajingiems sapnams jau ne pirmą savaitę aplenkiant šviesiaplaukę, ko pasekoje Veronika didžiąją dalį laiko tiesiog bergždžiai voliojosi lovoje, kildama kartu su pirmaisiais paukščiais, kurie čirškėti pradėdavo ketvirtą ryto.


Somewhere between hello and goodbye there was love. So much love.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 08 20, 2016 2:12 am

Vis dar kiek sutrikusi dėl tokios staigmenos, po Veros komentaro Demetrija tiesiog pritariamai linktelėjo. – Taip, pasižymi tokia savybe,- pratarė, josios veidelyje nušvintant kur kas šiltesnei šypsenai, akimirką net atrodant, kad Demi kiek susigėdo it kokia paauglė, pirmą kartą gavusi nuo savo dar vienos vienintelės tikros meilės pliušinį meškiuką. Net ir po tiek kartu praleistų metų, Demetrijos širdį vis dar suvirpindavo tokios nedidelės staigmenos – meilės ir rūpesčio išreiškimo būdai, kurių pats medžiotojas ko gero net per daug nesureikšmino, paprasčiausiai pamatęs parduotuvėje žmonos mėgstamą vyną ir pamanęs, kad kada nors vis tiek atsiras proga pasivaišinti. Kad ir kaip ten bebūtų – kruopščiai suplanuota ar prigriebta atsitiktinai – Demetrija jautėsi itin pamaloninta ir dėkinga, dėl ko pasižadėjo sau sugalvoti, kaip atsilygins vyrui. – Pasiėmė Mels ir kartu išėjo pas jo bendradarbį. Futbolo vakaras,- išpyškino, pastatydama butelį ant spintelės ir pasigriebdama sūrį. Vyrukai jau ne pirmą kartą šitaip rinkosi, vaikus suleisdami į kambarį žaisti, o patys krisdami ant sofos priešais televizorių, todėl Demetrija nė nesusimąstė, kad šiandien kažkas galėtų būti kitaip. Kol josios šviesios galvos nepasiekė ilgai keliavusi mintis. – Kas daug ką paaiškina,- trumpam stabtelėjusi, dar kartą garsiai pasidalino mintimis, teorijai, kad Neitas nieko nepranešęs blondinėms pats suplanavo ne tik savo, bet ir jų vakarą, tampant dar labiau įtikima. – Ir šitaip aš nuolat jaučiuosi kalta, kadangi pati nedarau nieko panašaus,- kreivai šyptelėjusi, tik sunkiai atsiduso ir galiausiai padėjo vis dar rankose laikytą sūrį ant lentelės, supjaustydama jį lygiais gabalėliais ir išdėliodama lėkštėje.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 6134

Adam Phillip Evans
Some nightmares don't end when you open your eyes.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 08 20, 2016 2:32 am

Panelė visuomet patyliukais žavėjosi dešimtmetį buvimo kartu greitai švęsiančia porele, moteriai neturėjus menkiausios abejonės, jog net ir tamsiausiame miške, du jos mylimiausi žemėje individai sugebės atrasti kelią atgal pas vienas kitą, Veronikai nenustojant dėti į porelę vilčių, net ir tuomet, kai rodėsi, jog tą daryti nustojo patys jie. Bet tas slogus periodas buvo seniai praeityje, dviems panelės draugams sugebant ne tik nužengti prie altoriaus, bet kartu susilaukti dar vienos nuostabios atžalos, kurios krikšto mama Veronika turėjo garbę vadintis. -Bendradarbį, - Šviesiaplaukė su šypsena lūpose atkartojo šį žodį, kurio vos prieš porą metų nieku gyvu nebūtų susiejusi su Natanieliu, vyrukui nepasižymint didele meile komandiniam darbui ir užpakalio trynimui biuro kėdėje. -Gerokai praplovei tam Harlow smegenis, - Panelė pajuokavo, puikiai žinodama, jog Demetrija vyrui kaklaraiščio į rankas neįsūdė ir pro duris neišspyrė, Neitui savarankiškai pasiekiant tą gyvenimo laiptelį, kada pradedi galvoti apie sau artimų žmonių, ne tik savo gerovę. Kitaip tariant, nutrūktgalviškas ir vargiai koją iš miško iškeliantis medžiotojas, pernelyg susitelkęs ties bėgimu nuo praeities ir jos šešėlių, ėmė ir staiga užaugo, virsdamas vyru, kurio Veronikos geriausia draugė buvo nusipelniusi. -Prašyčiau, - Neiškentusi šviesiaplaukė truputį teatrališkai pavartė žydras akis, kol pildė surastas taures šaltu gėrimu. -Natanieliui per akis užtenka to, jog gali tavo subinaitę kasdien matyti savo pašonėje, - Panelė atsainiai gūžtelėjo pečiais, tarytum tai būtų savaime suprantamas dalykas, kurį įsisavinti Demetrija jau  turėjo seniai. -Be to, nemanyk, jog negirdžiu, kokius dalykus su juo išdarinėji miegamajame. Pas jus plonos sienos, - Plačiai išsišiepusi, lyg būtų vaikas, kuriam kažkas tik ką patikėjo į rankas vaivorykštės spalvos saldainį, šviesiaplaukė pastvėrė į rankas butelį ir dvi taures, patraukdama į svetainę, o Demetriją palikdama galynėtis su alyvuogėmis.


Somewhere between hello and goodbye there was love. So much love.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
CLAIM : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 27608

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   Št. 08 20, 2016 12:11 pm

Veronikai atkartojus žodį, kuris ir pačiai Demetrijai vis dar skambėjo itin nesuderinamai su Neitu, moteris viso labo kukliai šyptelėjo, nebūdama šimtu procentų užtikrinta, kad darbo kolektyvas, bosas, įvairūs įmonės vakarėliai ir keturios ofiso sienos medžiotojui prie širdies. Visgi, buvo įsitikinusi, kad jeigu jos vyras jaustųsi nelaimingas, pasakytų apie tai jai, taigi kol jis tylėjo, nieko nekomentavo ir pati moteris, apie savo kartais užklumpančius apmąstymus neprasitardama nei pačiam Natanieliui, nei šalia stovinčiai Veronikai. Nebuvo reikalo kelti kažkokios problemos lygioje vietoje. – Daugiausia hipnozė ir protą palengva atimantys nuodai į rytinę kavą,- kalbėdama taip pat rimtai kaip ir pati Veronika, pasidalino savo paslaptimi, kaip sugebėjo šitaip pakeisti vyrioką, nors joms abiems buvo visiškai aišku, kad suaugęs, protingas vyras savarankiškai priėmė visus sprendimus. Verai suskubus prieštarauti ir dramatiškai vartyti savo dailias akeles, medžiotoja tik nežymiai papurtė galvą ir tyliai nusijuokė. – Trofėjinė žmona. Kaip gi neužteks,- nusprendusi pasiduoti ir pritarti draugei, moteris dar pavizgino savo megztiniu pridengtą sėdimąją, šypsenai tik praplatėjant po dar vieno nekuklaus Veros pasisakymo. – Tiesiog laikausi taisyklės, kad vyras, sočiai pamaitintas namie, į greito maisto restoranus neis,- lengvabūdiškai išpyškino truktelėdama pečiais, šį kartą nė neplanuodama susinepatoginti, kadangi, šiaip ar taip, tai buvo tik gėlytės palyginus su tuo, ką blondinės yra aptarinėjusios anksčiau. – Mokykis, vaike. Ateityje pravers! – dar šūktelėjo prieš Veronikai dingstant, o tuomet ėmėsi skardinės, kurią šiaip taip atidariusi išbėrė alyvuoges į specialiai joms įsigytą dailią baltą lėkštutę su trimis skyreliais jei prireiktų atskirti skirtingas alyvuogių rūšis, kurios prieš tai dar nebuvo progos panaudoti. Viena ranka paėmusi ne ką mažiau dailia lėkštę su sūriu, kita suėmė alyvuoges ir pakilusi iki tokio aukšto nusivylusios namų šeimininkės lygio, kad didžiavosi lėkštėmis, patraukė į svetainę, kur jau sukinėjosi Veronika.


I liked him. I craved him. I wanted more and I took it. I took it like I needed it, like my life had a limit and if I didn't get as much of him as I could, I'd quit breathing the next instant.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/valgomasis   

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė/valgomasis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Harlow namas-
Pereiti į: