sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 666 palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Nina Dobrev
PRANEŠIMAI : 11608

Carmen Bríghitte Iscariot
Until the lion learns how to write, every story will glorify the hunter.


RašytiTemos pavadinimas: 666 palata   Št. 03 21, 2015 11:29 pmYou don't know this new me;
This time, I put my pieces back differently.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Zayn
PRANEŠIMAI : 6580

Matthew Lúcio Harlow
"Stop looking for happiness in the same place you lost it."


RašytiTemos pavadinimas: Re: 666 palata   Sk. 03 22, 2015 2:11 am

Savaime aišku išgirdo paskutinius panelės žodžius, ausims taipogi užkliūvant už fakto, kaip kas dieną girdimas žodis daktaras slysta merginos liežuviu, josios lūpose įgaudamas visai kitą prasmę, dėl ko kaltas buvo pats vyrukas, leidęs jų pokalbiui nukeliauti klystkeliais. Padaręs išvadą, jog protingiausia bus nieko nebesakyti, jis klusniai už savęs uždarė duris, patraukdamas ilgu koridoriumi, nuo panelės atsilikęs vos per žingsnį, jų pečiams retkarčiais brūkštelint tarpusavyje, vos prireikdavo stabtelėti ar su kuo nors prasilenkti. Žmonių daug nebuvo, visiems ligoniams susirinkus žaidimų kambaryje, kur jie galėjo stebėti televizorių, groti pianinu arba sulošti šachmatų partiją, bet visiems, kurie visgi pasitaikė kelyje, Konoras negailėjo šypsenų ar kelių žodžių, visiems iki vieno atsakant gydytojui tuo pačiu, lyg kaimynui, kurį visuomet būtų malonu sutikti ant laiptų. Paskutinė sutikta buvo smulkaus sudėjimo senutė, iš pažiūros nepaprastai miela, kol nesusidurdavai su josios žvilgsniu, kuris prilygo bekraštei skausmo ir kančių bedugnei. Jos ranką, pasiteiraudamas kaip Jadzei sekasi šią dieną ir ar skanūs buvo josios pietūs, vyras laikė nepaprastai švelniai, lyg trapiausią kada laikytą turtą, netrukus įteikdamas senelei saldainį iš kišenės, o tuomet vėl pasivydamas Karmen, šį kartą su nerimo raukšle kaktoje.
-Ji atsidūrė čia praradusi savo sūnų. kuris išvyko į Afganistaną, bet taip ir negrįžo, - Trumpai nupasakojo josios istoriją, nežinia tikrindamas ar ji tokia nejautri, kokia ir dėjosi esanti, ar bandydamas jai parodyti, jog ligoninės pacientų, vienokiu ar kitokiu būdu išgyvenančių savą pragarą, bijoti ir vengti nėra jokios prasmės. Dar sykį dirstelėjęs į jau dešimtį metų nė žodžio nepratarusią senyvą moterį, Konoras paskandino rankas giliai chalato kišenėse, netrukus pasukdamas į šoną, o tuomet stabtelėdamas ties palata virš kurios kabantys numeriai staiga privertė jį tyliai nusijuokti. -Įstabu. Nuo Judo peršokai prie paties šėtono, - Tarstelėjo dalinai nustebintas šiuo lemtingu sutapimu, jog panelė pakliuvo būtent į šią palatą. Netrukus vyrukas atrakino metalines duris specialia kortele, kiek stumtelėdamas jas į priekį, o tuomet įžengdamas į kuklią ir mirtinai baltą palatą, kuri jo šiandienos palydovei atstojo naujus namus. Priartėjęs prie lovos, kuri žinojo priklausė Karmen, jis pirštais lengvai brūkštelėjo per odinius diržus, kurie buvo pritaisyti prie metalinių strypų ir skirti supančioti labiausiai naktimis vietos nerandančius pacientus, jog jie nesužalotų ne tik savo kambario draugo, bet ir savęs. Jis šitai žinojo ir kartą vieną šuke persipjauti venas bandžiusią moterį net padėjo surišti, kol jai buvo leidžiami raminamieji ir vis dėlto, suvokus, jog juose atsidurti gali ir Karmen, nugara nemaloniai pašiurpo, o seilės gerkle nuslydo ypatingai sunkiai. Giliai įtraukęs į plaučius kiek per sauso oro, jis pagaliau atsisuko į merginą vėlgi jai šyptelėdamas, žvilgsniui netrunkant susirasti tamsiaplaukės veido, kurį paleisti iš savo akiračio jis sugebėjo net ištisą minutę, ką jau laikė didžiu pasiekimu.
-Neapsigalvojai dėl palatos pakeitimo? - Pasiteiravo josios žengdamas porą žingsnių į priekį ir stabtelėdamas visai netoli truputį mažesnės už save merginos, kuri nebebūdama jo jaukiame kabinete atrodė dar pažeidžiamesnė, dėl ko Konoro niekaip neapleido noras apglėbti trapią moterį rankomis ir apsaugoti nuo bet kokių skriaudų. Ko jis, žinoma, nepadarė. Ir visgi, net ir turėdamas tūkstantį galimybių išeiti ir palikti Karmen vieną, jomis naudotis taipogi neskubėjo, kad ir dabar stoviniuodamas priešais merginą ir kažin ko laukdamas, nors žinojo, jog iš panelės šiandien nieko nebeišpeš ir būtų geriau sugrįžti į savo kabinetą ir užrašyti viską, ką sužinojo, kol informacija vis dar buvo šviežia jo galvoje.


You’ve been a part of me forever. Don’t you know that? I breathe your name in every exhalation.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Nina Dobrev
PRANEŠIMAI : 11608

Carmen Bríghitte Iscariot
Until the lion learns how to write, every story will glorify the hunter.


RašytiTemos pavadinimas: Re: 666 palata   Sk. 03 22, 2015 2:41 am

Šiek tiek netgi nusivylusi dėl to, kad daktariukas neparodė absoliučiai jokios reakcijos į josios žodžius, mergina tiesiog atsiduso ir sukryžiavusi rankas ant krūtinės patraukė koridoriumi į priekį, nejučia susigūždama prie prasilenkiant su kiekvienu pro ją praeinančiu ar nužiūrinčiu pacientu, kurie visi iki vieno jai rodėsi šiurpūs. Panelė nesulėtindavo žingsnio, jog palauktų vis užtrunkančio, kad su kuo nors pasikalbėtų Konoro, tiesiog norėdama kuo greičiau pasiekti palatą ir vėl pasislėpti, jau dabar nujausdama, kad būtent taip, vienai užsidariusiai palatoje, kad išvengtų kitų pacientų, slinks josios dienos šioje įstaigoje. Visgi ji kiek labiau sukluso, kai vyras nusprendė papasakoti jai moteriškės istoriją, dėl kurios Karmen sustojo vietoje kaip įbesta, staigiu judesiu pasukdama galvą ir nužvelgdama tolyn pėdinančią senučiukę, josios gerkle seilėms nuslystant kur kas sunkiau nei ji pati būtų įsivaizdavusi. Šiaip jau tamsiaplaukė nebūtų jausmingai reagavusi į moteriškės istoriją, tačiau ironija veržėsi pro kraštus, kai pirmoji, kurios istoriją Konoras nusprendė papasakoti, patyrė tą patį, ką išgyveno ir Karmen. - Manau, kad mano psichika taip pat pradėjo griūti po to, kai netekau sūnaus,- tyliai pratarė, vis dar sekdama tolstančią moterį, josios akims vieną vienintelę sekundę sutviskant nuo ašarų, kurios dingo nė tinkamai nepasirodžiusios. Buvo pasižadėjusi nekalbėti apie savo praeitį, tačiau nusprendė, kad šitai žinoti vyrui galima, aišku, nepaminint fakto, jog tai įvyko prieš daugiau nei keturis tūkstančius ir du šimtus metų.
Į šmaikštų gydytojo komentarą kreipti dėmesio mergina neturėjo laiko, kadangi kaip žaibas iš giedro dangaus iš už kampo išniro dar viena senyvo amžiaus moteriškė, tik šita, priešingai nei buvusi prieš tai, žvelgė tiesiai į Karmen ir ne todėl, kad būtų kažin ką sumąsčiusi apimta beprotybės ar domėtųsi nauja gyventoja, o dėl to, jog atpažino vampyrę, kurią buvo sutikusi dar tuomet, kai buvo jauna. Tamsiaplaukė taip pat sugebėjo atpažinti aną moterį, nors ši ir buvo labai susenusi, dėl ko ėmė nervingai kramsnoti lūpą, džiaugdamasi, kad Konoras atvėrė duris ir žengė į vidų tą pačią akimirką, kai moteriškė sumąstė pašaukti Karmen vardu. Iš esmės, tokioje vietoje bet kas galėjo pasakyti, kad jau yra tave matęs prieš penkiasdešimt metų, atrodantį lygiai taip pat, bet Karmenos savisaugos instinktas ir noras nuslėpti savo praeitį buvo per daug stiprus, kad ji leistų sau rizikuoti ir delsti nepabėgusi nuo tokių kaip ji.
- Spėju, kad šitie skirti ne erotinėms fantazijoms tenkinti,- karčiai pratarė, žvilgsniui pirmiausia užkliuvus už diržų, pritvirtintų prie lovos, į kurią atsigulti Karmen norėjo mažiausiai. Moteris vis dar nesugebėjo įsisavinti informacijos apie tai, kad tai tikrai vyksta su jos gyvenimu ir minkštą, švelniais pūkiniais patalais paklotą lovą ji dabar galės tik sapnuoti, tuo metu gulėdama kietame gulte, į kurį net žiūrėti buvo nepatogu. Josios mintis, dėl kurių vos neprasidėjo panikos priepuolis, nutraukė ta pati smalsuolė, kuri jau ruošėsi įsmukti į vidų, tačiau nespėjo, nes Karmen uždarė duris jai prieš nosį, šioms automatiškai užsirakinant, o tamsiaplaukei atsidūstant su palengvėjimu suvokus, kad dabar čia bent jau niekas neįlįs. - Šita palata buvo man paskirta dėl kažkokios priežasties. Kokia būtų tavo noro mane perkelti priežastis, kurią pasakytum valdžiai? - pasiteiravo, aukščiau kilstelėdama antakius.


You don't know this new me;
This time, I put my pieces back differently.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Zayn
PRANEŠIMAI : 6580

Matthew Lúcio Harlow
"Stop looking for happiness in the same place you lost it."


RašytiTemos pavadinimas: Re: 666 palata   Sk. 03 22, 2015 3:25 am

Pastebėjo kad panelė vis labiau gūžiasi prie sienos trokšdama likti kuo mažiau pastebėta ar paliesta, nejučia imdamas svarstyti ar kada Karmen sugebės perlipti per save ir užmegzti pokalbį su bent vienu iš pacientų. Na, jeigu toks scenarijus ir buvo įmanomas, tai tik su abiejų jų dėmesį patraukusia močiute, jau dešimtmetį vaikštančia tais pačiais koridoriais, bet niekaip nerandančia sau vietos ir nors tikimybė, jog senelė atsakys į nors vieną merginos užduotą klausimą buvo menka, Konoras tikėjo, jog šansų ją prakalbinti Karmen visgi turėtų daugiau nei bet koks gydytojas, nors to ir nepasakė balsu. Reakcija, kurią mažytis pasakojimas iššaukė iš merginos buvo kur kas stipresnė nei vyras galėjo tikėtis iš pradžių, šviesoje labiau sublizgusioms panelės akims neprasprūstant pro akylą daktaro žvilgsnį, bet jam nespėjus pasiteirauti, kodėl moterį tai šitaip sugraudino, Karmen neverčiama ir net neskatinama prabilo pati, Konoro širdžiai nemaloniai virptelint krūtinėje. Tikėjosi netekties ar net kelių, bet ne tokio masto ir nors pats vaikų neturėjo, įsivaizduoti koks nepakeliamas ir neaprėpiamas tai skausmas turėjo būti visgi sugebėjo. Užuojautos žodžiai, įprastai reiškiami po tokio teiginio, šioje situacijoje kažin kodėl netiko, vyrui nusprendus juos pasilaikyti sau, mat vis dar jautėsi dalinai šokiruotas dėl tokio moters atvirumo, nors ši aiškiai leido suprasti, jog savo praeities išgyvenimais nesidalins su niekuo. Ir nors greičiausiai prie to prisidėjo spontaniškumas bei sukilusios emocijos, jis jautėsi dėkingas, jog mergina visgi nusprendė tuo pasidalinti. Klausti kaip tai nutiko vyras irgi neketino, nenorėdamas peržengti itin trapios ribos, bet visgi trokšdamas, jog mergina suprastų, kad josios pasakyti žodžiai giliai įstrigo jo pasąmonėje, dėl ko gydytojo delnas atsidūrė moteriai ant peties, lengvai jį spustelėdamas.
-Pažįstama? - Pasiteiravo merginos pastebėjęs tą moterų susižvalgymą tarpusavyje, kuris ganėtinai greitai nutrūko vos užsidarė metalinės durys, eilinį sykį įkalinusios šiuos du asmenis patalpoje, tarytum atskirtoje nuo likusios civilizacijos. Priežastis, kodėl taip greitai paliko kabinetą buvo noras laikytis atstumo nuo merginos, kas dabar turėjo mažai naudos, jiems vėl atsiduriant lygiai tokioje pačioje situacijoje kaip pirma, ją vainikuojant tolimesnei merginos pastabai apie diržus, privertusi jo lūpų kampučius virptelėti.
-Tiesa, - Kreivai vyptelėjo rankas susidėdamas sau už nugaros, o tuomet apsilaižydamas lūpas, kol priartėjęs prie durų esančios sienos, tik kitoje pusėje nuo tamsiaplaukės, atsirėmė į ją pečiu, visu kūnu pasisukdamas į panelę. -Ar tau patinka netradicinis seksas, Karmen? - Vyro tonas niekuo nesiskyrė nuo visų kitų klausimų, kuriuos daktaras uždavinėjo norėdamas galutinai susidaryti įspūdį, kas toji Iscariot iš tiesų yra ir visgi, gale pridėtas josios vardas viską suasmenino. Tai nereiškė, jog šito Konoras teiravosi savais tikslais, kadangi pacientų požiūris į lytinį gyvenimą ir intymų ryšį su kitu asmeniu buvo taip pat svarbūs, bet kažkas jo žvilgsnyje pastebimai pasikeitė, ko slėpti Konoras net nemėgino.
-Esu beveik įsitikinęs, jog tavo draugas ją parinko specialiai norėdamas pašmaikštauti, - Kiek kryptelėjo į šoną galvą prisiminęs virš durų kabančius trejetą skaičių, o tuomet žvilgsniu vėl susirasdamas josios. -Bet jeigu manai, jog mano žodžio neužteks, gali pasiskųsti sulaužyta lova, - Jis itin atsainiai gūžtelėjo pečiais, pašnairuodamas į metalinių strypų kratinį ir ploną čiužinį su dar plonesne patalyne ant viršaus, taip pritvirtintą prie grindų, kad ją pakeisti nauja tektų viską plėšti laukan su visu linoleumu, kol tuo tarpu trečia lova šioje patalpoje nieku gyvu netilptų, dėl ko savaime Karmen reikėtų iškeldinti. Sunku buvo pasakyti ar vyras juokauja, ar iš tiesų ketina gadinti ligoninės inventorių, valiūkiškai šypsenai lūpose nepadedant to suprasti nė trupučio, lyg vyras žaistų vieną, niekaip nesibaigiantį žaidimą su merginos smegenimis, kiekvieną sekundę tikrindamas kaip ji interpretuoja vienus ar kitus dalykus, kas galbūt greitai pabostų, jei šie individai nesugebėtų šito užsiėmimo padaryti kaip niekada intriguojančio, nė vienam jų nenutuokiant, kokia bus viso to pabaiga.


You’ve been a part of me forever. Don’t you know that? I breathe your name in every exhalation.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Nina Dobrev
PRANEŠIMAI : 11608

Carmen Bríghitte Iscariot
Until the lion learns how to write, every story will glorify the hunter.


RašytiTemos pavadinimas: Re: 666 palata   Sk. 03 22, 2015 3:01 pm

Pastebėjo, kaip po jos pasakytų žodžių persimainė gydytojas, jo reakcijai verčiant tamsiaplaukę vartyti akis, nors maždaug to ir tikėjosi. - Yra konkreti priežastis, kodėl nepasakoju tam tikrų dalykų. Šitas faktas nepriskiriamas kategorijai dalykų, kuriuos yra uždrausta minėti. Taigi tai nėra kažkoks žingsnis į priekį, jeigu apie tai pagalvojai,- iš anksto perspėjo, kad vyras nepradėtų tikėtis per daug, kreivai žvilgtelėdama į jo delną, nutūpusį jai ant peties, dėl ko mergina turėjo kiek pasimuistyti, o galiausiai ir atsitraukti, kad jis prie josios nesiliestų, kadangi bet kokios rūšies mėginimas paguosti ją labiau erzino nei ramino.
Apie aną moterį kalbėti nenorėjo, todėl vyro klausimą tiesiog praleido pro ausis lyg iš viso nebūtų jo girdėjusi. Karmen buvo labiau linkusi susikoncentruoti į kiek įdomesnius ir mažiau įprastus vyro klausimos, dėl ko jo lūpas palikus klausimui apie netradicinį seksą, ji aukščiau kilstelėjo antakius, nuoširdžiai stebėdamasi dėl to, kaip daktariukas prikimba prie kiekvienos smulkmenos, sugebėdamas pradėti ją tardyti dėl bet kurio lūpas palikusio žodžio. - O nori kažką pasiūlyti? - saldžiai pasiteiravo, nė nesiruošdama tiesiogiai atsakinėti į jo klausimus, bent jau ne iš karto. Nujautė, kad tai tik dar vienas Konoro būdas kuo daugiau apie ją išsiaiškinti, tačiau jo sužibusios akys ir persimainęs žvilgsnis buvo lyg ką tik prasidėjęs naujas žaidimas, kurį Karmen be galo norėjo išbandyti. - Man labiau patinka.. eksperimentai,- ištarė kiek žemesniu balsu, lėtai ir grakščiai įveikdama ją ir Konorą skyrusį atstumą bei sustodama vyrui už nugaros. - Pavyzdžiui, seksas trise arba su mergina,- sukuždėjo, lūpomis veik liesdamasi prie vyriškio ausies, į paausį iškvėpdama karštą orą ir kreivai nusišypsodama. - Taip pat niekuomet nesiskundžiau dėl nedidelio grubumo,- tarė, josios pirštukams palengva slystant vyriškio ranka iki pat riešo,- bet niekuomet nepriėjau prie diržų, virvių ir botagėlių,- staiga sustingusi, ištarė jau kur kas guvesniu balsu ir saldžiai nusijuokė, apsisukdama ir atsitraukdama nuo vyriškio. - Taigi pats nuspręsk, kas tau tokiuose pomėgiuose atrodo tradiciška, o kas ne,- pasiūlė, truktelėdama pečiais ir prisėsdama ant lovos, kas privertė ją patvirtinti spėjimą dėl to, kad pastaroji baisiai nepatogi.
Rendalo šmaikštumo aptarinėti nenorėjo, kadangi vis dar buvo per daug įsiutusi dėl jo poelgio ir absoliučiai niekas jai neatrodė juokinga, netgi trims šešetams prie jos kambario durų nekeliant nė menkiausio šypsnio. - Žinoma, jeigu tik padėsi man tą lovą sulaužyti,- linktelėjo, delnu brūkštelėdama per baltą patalą, lyg ragindama daktarą prisėsti šalia.


You don't know this new me;
This time, I put my pieces back differently.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: 666 palata   

Atgal į viršų Go down
 
666 palata
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Psichiatrinė ligoninė-
Pereiti į: