sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Liftas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Liftas   Tr. 07 09, 2014 12:30 pm

...She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Tr. 07 09, 2014 1:42 pm

Jautė keistą, dar niekada anksčiau šitaip ryškiai nepasireiškusį pasitenkinimo jausmą, vos Demetrija suspurdėdavo jo glėbyje ar josios lūpas netyčiomis paliktų gaili aimana, prašanti pasigailėjimo ir atleidimo. Regis, buvimas vampyru iš tiesų turi keletą pliusų. Yra girdėjęs pasakojimų apie tai, jog toji rasė pasižymi ne tik gera rega ar klausa, bet ir vienas vienintelis prisilietimas jiems prilygsta, kaip tūkstantis žmogui, emocijoms ir jutikliams kelis kartus paaštrėjant. Kas reiškė, jog Natanielis lengvai gali manipuliuoti tvardytis ir susitvarkyti su naujovėmis dar nepramokusia šviesiaplauke, kol iš josios lūpų pasigirs pirmieji maldavimai baigti visus kankinimus ir kaip mat ją paimti. Jau dabar juto, kaip visos iki vienos merginos nervų galūnėlės virpa iš jaudulio, o kiekviena ląstelė maloniai pulsuoja josios kūne. Vis dėlto, savo plano vykdyti vyrukas akivaizdžiai neskubėjo, per ne lyg mėgaudamasis triumfu, kuris savotiškai atlygino nusivylimą, jog jiedu taip ir nespėjo paženklinti naujutėlaičio ir dar salonu kvepiančio automobilio. Veikiau jautė nei matė, kokia įsitempusi ir susierzinusi yra Demetrija, stoviniuojanti jam už nugaros ir žvilgsniu žudanti viską, kas nors kiek sujuda. Nesvarbu tai būtų Natanielis ar pro langą praskrendantis balandis, lizdą susisukęs kažkur daugiabučio pastogėje. Faktą, kad vampyrė ne juokais širsta taip pat įrodė ir josios dar kieme išnypšti žodžiai, pavadinant Natanielį kale, kas privertė vaikiną užversti galvą į viršų ir nuoširdžiai nusijuokti, ko Neitas nedarė skausmingai ilgą laiko tarpą. Šypsena nuo jo lūpų dingo tik įžengus į liftą, kadangi nespėjus nė mirktelėti akimis Natanielis buvo prispaustas prie sienos su tokia jėga, jog visas deguonis buvo stumte išstumtas iš jo plaučių, medžiotojui nepatikliai kilstelint į viršų antakius.
-Aš su tavimi dar nebaigiau, - Tarė visiškai nesutrikęs dėl stebėtino Demetrijos agresyvumo, kuris leido Natanieliui greičiau susigrąžinti mašinoje turėtą nuotaiką. Apgraibomis suradęs mygtukų eilę, kol savomis akimis tyrinėjo rudąsias Demetrijos, jis numygo reikiamą, liftui sustojant dar nė nepradėjus važiuoti, o jiems savanoriškai save įkalinant mažoje kvadratinėje būdelėje, velniai žino kokiam laiko tarpui. Atitrūkęs nuo sienos, jis uždėjo savo delnus panelei ant klubų, priversdamas ją žingsniuoti atgalios, kol galiausiai Demetrija buvo prispausta prie priešais buvusios sienos, Natanieliui kreivai nusišypsant, tarsi jis būtų sugalvojęs kažką labai nedoro. Žaismingai prikandęs lūpą, kurių Demetrijai artimiausiu metu nebus suteikta proga paskanauti, jis vėl lūpomis prigludo prie josios kaklo, tęsdamas pradėtą kelionę, kai netikėtai tylą pertraukė atitraukiamo užtrauktuko garsas, dailiai, bet jau negrįžtamai sugadintai panelės suknelei nukrentant jai prie kojų. Delnais brūkštelėjęs jai nuo pečių link pirštų galiukų, jis kiek pasilenkė arčiau šviesiaplaukės, lūpomis nuklysdamas link nepridengta josios krūtine, panelei net neturint galimybės jos paslėpti, kadangi Natanielis eilinį sykį laikė suėmęs josios rankas, kurias netrukus per riešus suėmė viena vienintele savąja, pats dabar jau liežuviu keliaudamas per plokštų Demetrijos pilvuką vieno vienintelio - pagrindinio savo tikslo link. Akimirka buvo per ne lyg saldžiai kankinanti, jog Natanielis praleistų progą dar truputį paerzinti Demetriją, kaip mat peršokdamas jautriausią josios kūno vietą, šviesiaplaukei veik alpstant nuo begalinio noro būti paliestai, vietoj to lūpomis švelniai priglusdamas prie idealiai švelnios panelės vidinės šlaunies pusės.
-Ar jau esi pasiruošusi keliauti namo? - Netrukus pasiteiravo neatsitraukdamas nuo merginos nė per menkiausią milimetrą, tik mažyčiais barzdos šereliais pamažu kutendamas pašiurpusią josios odą. Kilstelėjo žalių akių žvilgsnį į merginą, nustebdamas, kaip niekada anksčiau nebuvo atsidūręs tokioje pozicijoje, kadangi žvelgiant į panelę iš apačios ji atrodė dar gražesnė, josios migdolo formos ir spalvos akis dengiant ilgoms blakstienoms, Demetrijos skruostams gerokai įraudus, o krūtinei besikilnojant su kiekvienu kvėptelėjimu. Būtent šis vaizdas privertė viską vyruko viduje apsiversti aukštyn kojomis, jam suurzgiant žemu, gerkliniu balsu ir pirštais įsikertant į josios klubą. Netrukus jis jau buvo atsainiai persimetęs vieną iš josios kojų sau per petį, o abiejų rankų pirštus užkišęs už kelnaičių kraštų bei pasiruošęs bet kurią akimirką nutempti jas žemyn.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Tr. 07 09, 2014 7:42 pm

Nedavusi absoliučiai jokio atsako į jaunuolio žodžius, budri it grobio tykanti katytė akimis sekė kiekvieną jaunuolio judesį, vis dar spausdama jį prie sienos, pati kiek palinkusi į priekį it jau būtų pasiruošusi sudoroti savo auką. Tačiau pats aiškiausias faktas buvo tas, kad tai ji buvo Natanielio auka, su kuria jis galėjo žaisti kiek panorėjęs, kankinti ir erzinti kol jam pabos arba kol pati šviesiaplaukė neištvers jo kankinančiai malonių ir protą temdančių žaidimų, kurie jau dabar vertė iš Demetrijos sielos gelmių į paviršių ištrūkti anksčiau nesutiktą siaubūnę, reikalaujančiai, kad ją kuo greičiau patenkintų, antraip kas nors nukentės. Kreivai žvilgtelėjusi į tarp lifto mygtukų klajojančius vyruko pirštus, begėdiškai trokšdama, kad jie verčiau taip pat karštligiškai lakstytų josios kūnu, sugrąžino žvilgsnį prie vaikino akių, kurios tyrinėjo ją taip pat akylai.
Pajutusi tvirtas vyruko rankas sau ant klubų, garsiai atsiduso, vis dar neslėpdama, kaip nekantrauja, lyg tas atodūsis būtų jos paskutinis perspėjimas. Pajutusi, jog vaikinas stumia ją atbulą, pirštukais tvirčiau įsikirto jam į pečius, visiškai paklusdama ir žingsniuodama, kol pajuto už savęs vėsų paviršių, kuris bent šiek tiek vėsino josios liepsnojančios odos lopinėlius, kurie nebuvo pridengti suknele. Vaikino veide pasirodžius piktdžiugiškai šypsenai, jam tampant dar seksualesniu nei buvo prieš pora minučių, Demetrijos keliai sulinko, tiesiogine prasme, šviesiaplaukei vos vos pritupiant ir išriečiant nugarą, taip prisišliejant prie jaunuolio krūtinės savąja, tuo pačiu metu siekdama vaikino lūpų, kuriomis pasimėgauti jis nesuteikė galimybės, nuslysdamas žemyn ties merginos kaklu, josios pečiams kaip mat įsitempiant ir į priekį atsikišant raktikauliams, prie kurių kaip tik lietėsi vyrukas. Sutelkusi visą dėmesį į Neito lūpas, mergina nė nepajuto, kaip baltosios suknelės užtrauktukas atsisega ir medžiaga lėtai nuslysta josios kūnu, paglostydama kiekvieną vampyrės kūno linkį taip pat, kaip glostė vyriškio rankos, ir nukrisdama jai po kojomis. Nė kiek nesivaržydama dėl to, kad liko stovėti priešais vis dar apsirengusį jaunuolį vien su kelnaitėmis ir aukštakulniais, tik tvirčiau suspaudė pirštukus į kumščius, negalėdama su savo rankomis padaryti absoliučiai nieko, nes jos buvo įkalintos jaunuolio gniaužtuose. Be jokios abejonės, jeigu tik būtų panorėjusi, būtų be vargo išsivadavusi ir jo gniaužtų, tačiau su kiekviena akimirka žaidimas rodėsi vis įdomesnis ir nepaisydama to, kaip stipriai troško, jog jaunuolis tiesiog paimtų ją nutraukdamas tas cypauti verčiančias kančias, atsidavė į jo rankas, laukdama paskutiniosios.
Kiek kilstelėjusi nuo žemės vieną koja, švelniai pirštų galiukais brūkštelėjo per vyruko koją, kurią neilgai trukus apsivijo, dabar viršutinei josios kūno daliai tvirtai spaudžiantis prie lifto sienos, o klubams atsikišant į priekį it jie siektų jaunuolio, kurio liežuvis slydo josios kūnu, dėl ko merginos kūnas, supratęs tai kaip ženklą, kad tuojau gaus tai, ko trokšta, įsitempė, pilvo apačia perbėgant šiurpuliukams ir šilumai, o suspaustas šviesiaplaukės lūpas paliekant tyliai dejonei, kurią pakeitė nepasitenkinimo kupinas aiktelėjimas, kai jaunuolis aplenkė jautriausiąją ir labiausiai jo prisilietimo laukusią josios kūno vietą, nusileisdamas prie šlaunies.
- Pragare tau jau paruoštas VIP kambarys, Harlow,- išspjovė pro sukąstus dantis, pirštais grubiai įsikibdama į jaunuolio plaukus, kol šis tuo tarpu brūkštelėjo josios oda barzdos šereliais, kurie iki šiol visada erzindavo Demetriją, bet šį kartą lytėdami jautrią odą kėlė vien malonumą. Galvą atrėmusi į sieną ir užvertusi ją į viršų, mėgindama sunormalizuoti savo ypatingai trūksmingą ir sunkų kvėpavimą, mergina aiškiai išgirdo tylą pertraukiantį jaunuolio urgztelėjimą, po kurio jis tvirtai suėmė Demetrijos klubus, iššaukdamas kreivą merginos šypsnį, pirmą po pakankamai ilgos pertraukos, kai šviesiaplaukė tiesiog nesitvėrė savame kailyje iš įsiūčio. Josios kojai, prieš tai besivijusiai aplink jaunuolio it vijokliui, dabar atsidūrus jam ant peties, mergina tik dar plačiau nusišypsojo, prikąsdama lūpą ir vis tvirčiau besiremdama į sieną, kuria karštligiškai klajojo laisvoji jos ranka, kai tuo tarpu kita palengva slydo jaunuolio plaukais, nagučiais švelniai brūkštelint per odą vyrukui už ausies.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Kv. 07 10, 2014 1:21 am

Būtų su mielu noru leidęs šiam žaidimui pasiekti kritinį tašką, ko pasekoje tiesiog pakiltų ant kojų ir lyg niekur nieko leistų liftui toliau judėti sava eiga, bet žinojo, jog už tokį nedėkingą pokštą mergina be jokių ceremonijų iškabintų jam akis. Be to, pats Natanielis jau seniai buvo peržengęs tą susitvardymo ribą, vargiai nulaikydamas prie savęs lūpas, kurios jau kurį laiką netroško nieko daugiau, kaip tik įsisiurbti į Demetrijos. O ir matyti šviesiaplaukę spirgančią jo glėbyje ir vis tankiau alsuojančią nuo menkiausio jo prisilietimo, kurie vis nesiliovė, buvo kur kas smagiau nei užrūstinti panelę taip, jog tektų miegoti ant sofos. Nors jų susitaikymo seksas, tenka pripažinti, taipogi būtų neblogas, bet pastarąjį žinant Natanielio ir Demetrijos temperamentą išmėginti jiedu galės dar ne vieną kartą. O štai galimybė pasismaginti lifte verčiant kaimynę Zosę į dešimtą aukštą pėdinti laiptais pasitaikydavo tik labai retomis progomis, kurios Neitas nebuvo linkęs praleisti.
Tik kai šviesiaplaukei pradėjo linkti keliai išdavikai, o iš lūpų kartas nuo karto išsprūsdavo kimi aimana, Natanielis nusprendė jai nusileisti, vardan jųdviejų sužadėtuvių ir gražaus tolimesnio gyvenimo kartu, ko įprastai nebūtų daręs, šitaip kankindamas merginą dar keletą minučių. Vis dėlto, tolimesni panelės žodžiai ir savimi patenkinta šypsena susiformavusi dailiame josios veidelyje, tarsi Demetrija jau laikytų save nugalėtoja, palaužusia Natanielio valią, privertė į viršų galvą iškelti pasipūtėliškai jo pusei, kuri nebuvo linkusi paprastai nusileisti.
-Jeigu ir keliausiu ten, tai tik su tavimi, mieloji, - Puse lūpų vyptelėjo netikėtai žemyn trūktelėdamas nėriniuotas josios kelnaites tiek, kiek leido ant peties užkelta merginos koja, šitokiu būdu visiškai suvaržydamas panelės judesius žemiau juosmens. Kankinančiai lėtai apsilaižęs lūpas jis geras porą sekundžių tiesiog stebėjo prieš akis atsivėrusį vaizdą, regis iš tikrųjų tuo mėgaudamasis. Žinojo, kad mergina yra labiau nei pasiruošusi priimti jį visą, jam iš tiesų nė dorai prie jos neprisilietus, bet net ir tai jo nepaskatino suktis greičiau, vyrukui itin atsainiai įsitaisant ant vieno iš kelių, ko padaryti jis nesugebėjo sėdėdamas automobilyje bei piršdamasis. Sunkiai nurijęs burnoje susikaupusias seiles, Natanielis suėmė panelės klubus iš abiejų pusių, prispausdamas ją prie lifto sienos, kad ši negalėtų būtinybei atsiradus jų kilstelėti ar pasukti ieškodama didesnio kontakto, lūpomis perbraukdamas per Demetrijos papilvę ir kitą, dar nepalytėtą šlaunį, vėl specialiai aplenkdamas ribą, kurioje šviesiaplaukė jo troško labiausiai. Visgi, skaudus timptelėjimas už plaukų jam priminė, jog reikalų turi visai ne su švelnia ir geranoriška mergina, dėl ko pats sau šypsodamasis, Neitas galiausiai padarė panelei didžiulę paslaugą, liežuviu niekur neskubant perbraukdamas per intymiausią merginos kūno vietą, ką netrukus pakartojo dar porą trejetą kartų, kol teikėsi praskėsti Demetrijos kojas kur kas plačiau, o liežuviu darbuotis žymiai kruopščiau ir sparčiau, ką daryti mokėjo veik idealiai, nesulėtindamas ritmo ir greitai perprasdamas, kokie judesiai panelę aikčioti ir stvertis į Neitą rankomis vampyrę verčia labiausiai. Pastaruosius kartojo vis taktiškai stabtelėdamas, jog Demetrija malonumo viršūnės nepasiektų per anksti, kadangi truputį pažaisti ir kartu pakankinti panelę taip ir neleidžiant kūnu nusiristi palaimos bangai, buvo nepaprastai smagu. O kad reikalas taptų delikatesnis, Neitas be jokių įžangų ar perspėjimų, įsmuko į panelės vidų dvejais savo pirštais, puikiai žinodamas, kad šitaip išves merginą iš proto, kas ir buvo šio pasiklupėjimo esmė.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Kv. 07 10, 2014 2:36 am

- Be jokios abejonės,- sumurmėjo, sunkiai gaudydama orą, it kiekvienas žodis šiuo metu reikalautų didžiulių merginos pastangų. Kas jai, virpančiai iš jaudulio ir veik dūstančiai nuo noro nuo žodžių pereiti prie veiksmų, tikrai buvo pakankamai sudėtinga. - Kas gi kitas jei ne aš sugebės tinkamai tave kankinti už visas padarytas nuodėmes,- pridūrė, dar kartą trūksmingai įkvėpdama, bet vis dėl to pasidabindama kreiva šypsena, lyg džiaugtųsi, kad net būdama visiškai priklausoma nuo tolimesnių vyruko veiksmų, sugebėjo neprarasit bent mažos dalies savęs.
Josios kelnaitėms šiek tiek pasislinkus žemyn, mergina nudelbė žvilgsnį žemyn, stebėdama jaunuolį, regis nusprendusį kurį laiką susilaikyti nuo veiksmų ir paganyti akis. Nors josios judesiai buvo suvaržyti ir ji negalėjo padaryti absoliučiai nieko, kad įstumtų jaunuolį bent į panašią į josios padėtį, džiaugėsi bent jau galinti suteikti jam malonumą gėrėtis josios įkaitusiu kūnu, šiuo metu egzistuojančiu vien tam, kad medžiotojas galėtų juo naudotis kaip tik jam patinka, ką jis sėkmingai darė jau pakankamai, kankinamai ilgą laiko tarpą.
Vyruko rankoms tvirtai laikant josios klubus, prispaustus prie lifto sienos, o lūpoms keliaujant pašiurpusia oda, mergina, veikiama nuolat kūnu keliaujančių šiurpuliukų, tikėjosi, kad tai nėra viso labo dar vienas erzinimas, nes puikiai suvokė, kad daugiau kentėti nesugebės ir nesuvaldys prasiveriančių lūpų, kurios ims maldauti, kad jis kuo greičiau įsmuktų į ją. Neapsakoma palaima aplankė merginą, kai vaikinas galiausiai nusprendė pabūti toks malonus ir nutraukti erzinimą, nuo žaidimų pereidamas prie rimtų veiksmų, merginai nė nebesigilinant į tai, kas galiausiai jį paskatino.
Jau pirmą kartą vaikinui liežuviu brūkštelėjus per labiausiai jo laukusią kūno vietą, merginos kūnas truktelėjo, jai galva įsiremiant į sieną, kol tuo tarpu virpančios rankos nerado sau vietos. Muistydamasi, it jai būtų nepatogu, nors viso labo stengėsi iš viso proceso išgauti kuo daugiau malonumo, Demetrija su malonumu plačiau praskėtė prieš jaunuolį kojas, ką jis pats ir inicijavo, sucypdama iš pasitenkinimo, kai jo liežuvis kliudė klitorį, vyrukui akivaizdžiai žinant, ką daro. Iš paskutiniųjų stengdamasi išsilaikyti ant kojų, mergina dar leido sau susimąstyti apie tai, kaip sugebėjo visą šį laiką išgyventi be tokio malonumo. Jusdama ne tik besidarbuojantį medžiotojo liežuvį, bet ir jo iškvepiamą karštą orą, palengva ėjo iš proto, josios nuožmumui palengva išgaruojant, o pirštukams liaujantis pešti vaikino, kontroliuojančio, kad situacija nepasidarytų per maloni, plaukus.
Prisitaikiusi prie padiktuoto ritmo ir jausdama, kiek sužadėtinis leidžia jai įsijausti į proceso teikiamą euforiją, kažkodėl visai nesitikėjo, kad jis taip staiga paaštrins jutimus, įsiskverbdamas į ją dar ir pirštais, dėl ko mergina staigiai aiktelėjo pro praviras lūpas, įsitempdama taip stipriai, kad viršutinė kūno dalis atsiskyrė nuo sienos, į kurią remtis liko tik pečiai ir galva. Merginos jaučiamas pasitenkinimas buvo toks stiprus, kad privertė ją ne tik stipriau išsiriesti, bet ir pirštais įsitverti į nuosavus plaukus, jai iškeliant rankas sau virš galvos.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Kv. 07 10, 2014 12:20 pm

Į tiradą, kurią mergina turėjo spauste iš savęs išspausti, priversta žiopčioti, jog gautų bent lašelį deguonies, kurio pagal viską jai nė nereikėjo, medžiotojas atsakė tik viso labo šyptelėdamas ir sunkiai atsikvėpdamas, karštam orui nusiuntus vibraciją visu josios kūnu, kuris ir taip leipo nuo menkiausio judesio liežuviu. Žavėjosi panelės ištverme, kita vertus, būtų keista, jeigu Demetrija šitaip lengvai pasiduotų neparodydama nė lašelio jai būdingo užsispyrimo, kuris kitus erzino iki begalybės, o Natanielį vertė merginą mylėti tik labiau. Specialiai tai lėtino, tai spartino tiek pirštų, tiek liežuvio judesius, regis neatsisakydamas minties ir toliau erzinti merginą ir tą darbą atlikdamas kuo puikiausiai, merginai tampant visiškai priklausomai nuo jo malonės. Atsainiai sukryžiavo pirštus, dar būdamas josios viduje, šitokiu būdu sugebėdamas palytėti didžiąją dalį nervų galūnėlių, šviesiaplaukei atitrūkstant nuo lifto ir klubais veik užsiropščiant ant vyruko pečių, kam Natanielis neprieštaravo, bet vos pajutęs, kad Demetrija vis dažniau įsitempia, netikėtai paėmė ir atsitraukė nukeldamas josios koją sau nuo peties ir kiek prilaikydamas panelę, kad keliams sulinkus nepargriūtų. Gal Demetrijai ir būtų į galvą šovusi beprotiška mintis, kad Neitas šitaip ją ir paliks sujaudinęs, bet nedavęs nieko mainais, bet vaikinas iš tiesų nebuvo toks žiaurus, nors meluotų, jei sakytų kad porai sekundžių tokia mintis nebuvo kilusi. Nė sekundei neatitraukdamas akių nuo panelės, chemijai veik sprogstant tarp jų, jis keliais greitais judesiais prasisegė kelnes, išlaisvindamas save iš nepatogaus ir mažo kalėjimo, vos timptelėjęs džinsus žemyn. Žengęs arčiau panelės ir prigludęs prie jos savuoju kūnu, jis beveik nepastebimai brūkštelėjo jos lūpomis savosiomis, regis trokšdamas, jog viršūnę Demetriją pasiektų viduje būnant toli gražu ne jo pirštams. Ką jis ir įrodė galiausiai visu pajėgumu įsisiurbdamas į panelės lūpas, kurių neskanavo jau nuo akimirkos automobilyje, o ranka vėl užsikeldamas Demetrijos blauzdą, šį kartą sau ant klubo. Pakeliui dar nuo vienos merginos kojos nusmaukė kelnaites, užtikrintas, jog apdaras dabar nebeturėtų trukdyti ir leisdamas apatiniams nukristi panelei prie kojos, jai tereikiant tik iš jų išlipti. Gavęs pakankamai gerą priėjimą, vyrukas nieko daugiau nelaukė, patogiau atsistodamas ant dviejų kojų ir stumtelėdamas klubais į priekį, tokiu būdu pasinerdamas į panelę ligi pat galo, kas privertė jį atitrūkti nuo Demetrijos lūpų ir sunkiai atsikvėpti. Regis šitokiu būdu kankindamas merginą, jis ne juokais sudirgino ir save patį, ką suskubo ištaisyti sparčiais ir giliais judesiais, pasiruošęs atsiimti viską, ką per tas keliasdešimt minučių prarado. Galiausiai pilnai trūktelėjo šviesiaplaukę į savo glėbį, nuo žemės kilstelėdamas ir kitą josios koją, jai beliekant tik apsivyti vyruką kojomis per juosmenį, palaidoms lūpoms vėl nukeliaujant link panelės kaklo, kadangi žodžiams ar bučiniams dabar nebebuvo vietos, Natanieliui sunkiai gaudant kvapą, mat judėjo vaikinas nepaprastu spartumu, regis stengdamas, kaip įmanoma greičiau sulaukti užsitarnauto išganymo.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Kv. 07 10, 2014 5:19 pm

Puikiai suvokė, ką vaikinas daro, šitaip manipuliuodamas ja ir nuolat keisdamas judesių tempą, tačiau dabar, visai priešingai nei prieš tai, šitai šviesiaplaukės neerzino, atvirkščiai, jai iš dalies netgi norėjosi, kad vyrukas liautųsi spartinęs judesius ir šis malonumas užsitęstų kuo įmanoma ilgiau. Vyrukui sukryžiavus pirštus, garsiai suurzgė, įsikąsdama sau į lūpą, kad save nutildytų, tačiau tylios dejonės nesiliovė, absoliučiai jokiems josios kūno veiksmams nebepriklausant nuo josios norų. Jausdama, kad artėja link pabaigos, tik dar labiau įsitempė, žinoma, tą pastebint jaunuoliu, kuris kaip mat sustojo, atsitraukdamas nuo jos ir palikdamas merginą visiškai sutrikusią, kaip mat priversdamas ją vėl prisišlieti prie maloniai vėsios sienos ir sunkiai alsuoti, krūtinei imant tankiai kilnotis.
Būtų sviedusi jaunuolio pusėn keletą žaibų iš liepsnojančių akių, tačiau netruko pastebėti, kad jis kuisiasi prie savo kelnių užtrauktuko ir nors Demetrija būtų mielai pati atlikusi tai už jį, galiausiai nusprendė nesikišti, kantriai laukdama, kol jo rankos vėl tvirtai į ją įsikibs, vyrukui vėl ėmus diktuoti sąlygas. Vaikinui žengus žingsnį link jos, ištiesė į priekį rankas, sučiupdama jaunuolį ir apsivydama rankomis jo juosmenį, praskleisdama atlapus jo marškinius ir nuslysdama delnais ties jo nugara, nagučiais slystelėdama karšta oda į viršų, palikdama ilgus įbrėžimus vaikinui ant nugaros.
Pajutusi vyriškio lūpas ant savųjų, kreivai šyptelėjo, tačiau josios šypsnį greitai pertraukė staiga kur kas nuožmesniais tapę vyruko judesiai, jam įsisiurbiant į merginos lūpas taip karštligiškai, kaip keletą dienų dykumoje klaidžiojęs žmogus pultų prie pagaliau gauto taip išsvajoto vandens. Rūpintis dėl koja žemyn nuslydusių kelnaičių, kurios nukrito šalia ten pat ant žemės besimėtančios suknelės, mergina nebeturėjo nei noro, nei laiko, mat visas josios mintis žaibiškai perskrodė malonumas, kurį nerviniai impulsai pasiuntė į smegenis vos vaikinas įėjo į ją, užpildydamas šviesiaplaukę ir padėdamas suvokti, kaip jai šito reikėjo, kad galiausiai visiškai atitrūktų nuo pasaulio pakildama iki padebesių. Abiems kojoms atsidūrus vaikinui ant klubų, apsivijo jomis medžiotojo liemenį, viena ranka apsivydama vyruko kaklą, o kita įsikibdama į petį, palengva imdama slystu pirštais žemyn jo ranka.
Tyliam merginos alsavimui trūkčiojant nuo itin greitų vyruko judesių, jai pačiai visu kūnu nestipriai kilojantis vyruko glėbyje, mergina trumpam pramerkė akis, paslapčiomis nužvelgdama susikaupusį, netgi šiek tiek aršų, vyruko veidą, kuris suteikė jai tik dar daugiau pasitenkinimo, galiausiai vėl užverdama vokus ir atsilošdama, kad galva remtųsi į sieną. Kadangi šitaip ilgai buvo kankinama, nebuvo nieko nuostabaus, kad šitaip žaibiškai priartėjo prie pabaigos, kūnui imant nesuvaldomai virpėti, o merginai vos spėjant prispausti lūpas vyrukui prie peties, kad prislopintų garsią aimaną, išsprūdusią jai iš lūpų po griausmingo, taip ilgai siekto orgazmo.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Sk. 07 13, 2014 1:26 am

Jau antrą sykį per parą seksą begėdiškai naudojo, kaip būdą pabėgti nuo problemų ir nors kuriam laikui tiesiog atitrūkti nuo pečius slegiančio gyvenimo. Beje, itin sėkmingai. Tik būdamas šalia Demetrijos, į plaučius traukdamas iki skausmo pažįstamą josios kvapą, ant įkaitusios odos jausdamas slystančias josios rankas, jis sugebėdavo nors kuriam laikui pasimiršti, šios gudrybės pastaruoju metu jam tenkant griebtis vis dažniau. Aišku, jam nė neapsivertė liežuvis skųstis tokiu įmantriu būdu pašalinti įtampai, kadangi jau mėgino kalbėti su šviesiaplauke apie tai, kas slegia krūtinę ir ne taip, kaip josios saldžios lūpos regis amžinai prilipusios prie jojo, bendravimas nič niekur nenuvedė ir Neitui nepasidarė lengviau.
Mylėjo šią moterį nuo kojų pirštų ligi plaukų galiukų, todėl kiekviena josios lūpas palikusi aimana, buvo toks pats malonus jo ego, kaip ir visas procesas, Natanieliui su kiekvienu postūmiu pasineriant į panelės kūną vis giliau, o lūpoms reikliai judant su josios, jų liežuviams regis niekaip nepailstant. Lyg pajutęs, jog Demetrija vėl pakibo ties visiška beprotystės riba, Neitas tik paspartino judesius, rankomis tvirčiau apglėbdamas panelę per liemenį, jog ji nenusprūstų ne laiku, kai netikėtai vyruko kūnas suvibravo merginai po juo pasiekiant aukščiausią malonumo tašką, jai dar bandant nesėkmingai užmaskuoti garsią aimaną įsitvėrus medžiotojo peties. Palaukęs, kol šviesiaplaukė nors kiek atgaus amą ir sugrįš į žemę, Natanielis palengva nuleido Demetriją ant žemės, dar kiek prilaikydamas, jog kojos išdavikės jos nepavestų ir mergina nesukluptų, kai trumpam buvo priverstas nuo josios atitrūkti vien tam, jog apsuktų panelę nugara į save. Permetęs suplukusius ir prie odos limpančius josios plaukus į vieną pusę, jis švelniai lūpomis brūkštelėjo per merginos kaklą, nuklysdamas apnuoginto pečio link, o tuomet lyžtelėdamas išsikišusią mentę, kol šiltos rankos slydo josios kūnu, vienai iš jų apsistojant panelei tarp kojų, kitai švelniai spustelint vieną iš standžių Demetrijos draugužių.
-Pažiūrėkim ar vampyrai iš tiesų tokie ištvermingi, kaip sakoma, - Sukuždėjo jai į ausį, sunkiai alsuodamas ir netrukus keliais praskirdamas panelės kojas dar labiau bei priversdamas šviesiaplaukę truputį pasilenkti į priekį, rankomis įsiremiant į lifto sieną, kur dar visai neseniai lietėsi josios nugara. Eilinį sykį neperspėjęs panelės, jis vėl įsmuko į ją, rankomis tvirčiau suimdamas ją už klubų, kuriuos kontroliuoti tokioje pozicijoje buvo kelis kartus lengviau.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Sk. 07 13, 2014 2:37 am

Netvirtomis kojomis pajutusi žemę, pirmiausia pirštų galiukais tyrinėdama vėsų paviršių, kai jaunuolis palengva pastatė panelę ant kojų, jaudindamasis, kad ši, būdama tokia suglebusi, nesukristų vietoje taip pat, kaip jaudinosi ir ji pati, mat jautėsi itin neužtikrintai, šviesiaplaukė atsilošė, priglausdama galvą prie sienos, viskam aplinkui sukantis,  Demetrijai nesiryžtant atsimerkti. Sunkiai gaudydama orą, viena ranka laikėsi apsivijusi jaunuolio kaklą, tapusį jai šiuo metu itin reikalinga atrama, o kita švelniai lytėjo už josios esantį paviršių, kuris buvo toks viliojamai vėsus, kad norėjosi tvirtai priglusti visu kūnu, kuris vis dar liepsnojo ir dilgčiojo po ką tik patirto malonumo. Palengva pravėrusi akių vokus, šviesiaplaukė apsiblaususiomis akimis nužvelgė mažytę patalpą, kuri, po ilgo laiko, praleisto užsimerkus, dabar atrodė itin ryškiai apšviesta ir visai kitokia, nei jai rodėsi prieš tai, kai apskritai nepastebėjo nė vienos detalės lifte.
Vos tik pajuto, kad sugebės tvirtai abiem kojomis stovėti ant žemės, suvokė, kad jaunuolis taip pat įsitikino josios stabilumu, atsitraukdamas, bet tikrai neketindamas užbaigti jųdviejų mažo terapijos seanso, skirto nusiraminimui ir užsimiršimui. Tyliai aiktelėjo, vyrukui staigiai ją apsukant, trumpai sukikendama, juokui labiau primenant krykštavimą, šviesiaplaukei vargiai tveriantis savame kailyje, kol vyruko rankos lietė josios plaukus, o vėliau nesivaržydamos nuslydo kūnu, vienai iš jų sustojant ties tarpkoju, dėl ko mergina nevalingai išsirietė, jausdamasi kiek per jautri pakartojimui, bet įsitikinusi, kad keletą kartų giliai įkvėpusi ir nuraminusi įsiaudrinimą, sugebės atlaikyti antrą raundą. Mergina buvo išsekusi, ne emociškai, nes tai šiuo metu, dėkui dievui, nekamavo, tačiau fiziškai. Nežinojo, ar vampyrams būdinga tokia savijauta, bet visi dienos įvykiai išsunkė merginą ir tik dėl to, kad viską karūnavo seksas lifte, nuovargis buvo malonus it po geros treniruotės. Nepaisant to, kad būtų kritusi į lovą ir ramiausiai išmiegojusi visą parą, mergina nesiruošė nutraukti malonumų serijos.
Karštam orui nuvilnijus nuo ausies iki kaklo, kelyje paliekant tik šiurpuliukus, kai vyrukas šnibždėjo šviesiaplaukei į ausį, mergina pasuko galvą jo pusėn, dantukais grybštelėdama jo kaklo odą. Nebuvo ištverminga, bent jau ne šiuo metu, tačiau silpnumo demonstruoti nesiruošė, akyse šelmiškai blykstelint ugnelėms, kai mergina, paskutinį kartą prieš nusisukdama į sieną, pasigavo aistros kupiną mylimojo žvilgsnį. Paklusdama vyruko veiksmams, rankomis įsirėmė į sieną, klusniai praskėsdama kojas ir leisdama jam užimti patogią poziciją, jam galiausiai vėl į ją įsiskverbiant ir priverčiant garsiai atsidusti.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Sk. 07 13, 2014 6:10 pm

Lengvabūdiškas merginos krizenimas, kaip mat užpildęs menką lifto erdvę, buvo tarsi naujų jėgų užtaisas vaikinui, verčiantis ne tik tęsti ką pradėjo, bet ir į pasaulį žiūrėti kur kas pozityviau, veik įsitikinus, jog Demetrijai ir jam viskas bus gerai. Visada buvo. Nepaisant visų kelyje pasipainiojusių žmonių, nepalankios laiko tėkmės, net mirčių - niekas nebuvo pajėgus išskirti šviesiaplaukės ir medžiotojo. Štai kodėl savo grubiose rankose mažutį Demetrijos kūną jis laikė tarytum brangakmenį, vienintelį savo žibėjimu teikiantį laimę ilgo tunelio gale.
Natanielio judesiai buvo lėti, bet užtikrinti, jam niekur neskubant, tarytum jiedu turėtų visą pasaulio laiką. Kita vertus, tiek ji, tiek pats vyrukas save į šalis išbarstė užtiktinai, todėl buvo nusipelnę bent keliasdešimt minučių vien savo malonumui, ką Neitas išnaudojo ligi pat maksimumo. Vis dar įkaitusia panelės oda, jis lengvai braukė pirštų pagalvėlėmis, nuslysdamas ligi pat josios delnų ir sunerdamas jųdviejų pirštus tarpusavyje, kol kita ranka nepasotinamai tyrinėjo šviesiaplaukės kūną. Būtų su mielu noru begėdiškai šitaip praleidęs visas iki vienos savo dienas, vien kvėpuodamas Demetrija, kuri tarytum atstojo jam visą būtiną deguonį, svaigindama ir užvaldydama šį dėl jos protą pametusį vyrą ligi pat begalybės. Sunkūs panelės lūpas paliekantys atodūsiai buvo tarsi geros kokybės tepalai varikliui, privertę Natanielį paspartinti klubų judesius ir netrukus trūksmingai atsikvėpti, kūnu nuvilnijant malonios energijos antplūdžiui, o įsitempusiems raumenims kaip mat atsipalaiduojant. Pabučiavęs josios petį dar porą kartų, o galiausiai pakštelėjimu apdovanodamas ir panelės skruostą, jis galiausiai atsiskyrė nuo merginos žengdamas porą žingsnių tolyn ir užsitraukęs viršun kelnes, atsirėmė į priešais buvusią lifto sieną, pats sau plačiai šypsodamasis ir sunkiai šnopuodamas per nosį.
-Man regis šį kartą pranokom ir patys save, - Tarstelėjo ir kiek atsikvošėjęs nuo žemės pastvėrė panelės suknelę bei kelnaites, kurias be jokių įžangų padavė šviesiaplaukei, jog šiai nereikėtų lankstytis ar kitaip savęs varginti, regis visai pamiršdamas, jog fizinis nuovargis vampyrams neegzistuoja.  Atrodytų, jog faktas, jog panelės širdis daugiau nebeplaka, iš tiesų iškrito jam iš smegeninės, bet tai buvo netiesa, kadangi tokio dalyko užmiršti neįmanoma, kad ir kaip stengtumeisi. Ir nors Natanielis vis dar nežinojo, kaip su tuo tvarkytis, buvo pasiryžęs daryti viską, kad jiems pavyktų. -Kita vertus, reikėjo kažkaip vainikuoti šitą šventę, - Netrukus pridūrė apsilaižydamas išsausėjusias lūpas ir taktiškai pašnairuodamas į ant panelės piršto besipuikuojantį sužadėtuvių žiedą, kuris traukė žvilgsnį, lyg magnetas metalą. Regis nekantraudamas apie tai pranešti šeimos nariams, ar bent jau tiems, kurie liko bute po šventės, vaikinas numygo vieną iš mygtukų, vėl priversdamas liftą judėti, o šiam sustojus reikiamame aukšte, atsainiai mostelėjo ranka, praleisdamas panelę pirmą.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   Sk. 07 13, 2014 7:12 pm

Nežymiai besirangydama, kas jau seniai nebepriklausė nuo josios valios, kūnui tik darant tai, ko jis pats nori ir mėginant prisitaikyti prie vyruko judesių, šviesiaplaukė tyliai alsavo, kiek pasukusi galvą jaunuolio pusėn. Pajutusi, kaip vyrukas įsitempia prieš jo kūnu nuvilnijant pasitenkinimo virpuliui, tyliai sumurkė iš malonumo, spėdama pasivyti jį ir pati dar kartą pajusdama tą kiekvieną kūno ląstelę suvirpinantį pasitenkinimo jausmą. Apsisukusi, kad galėtų vėl žvelgti į jaunuolį, akimis perbėgo visu jo kūnų, kiek ilgėliau užtrukdama tik ties jo veidu, šiam besišypsant ir mėginant atgauti kvapą.
- Galėjai ir labiau pasistengti,- atsainiai truktelėjo pečiais, erzindama jaunuolį, ir vikriai apsimovė jai paduotas kelnaites, su suknele šitaip neskubėdama ir leisdama jai slysti aukštyn josios kūnu taip pat lėtai, kaip prieš tai ji krito žemyn. Pirštais kelis kartus perbraukusi per susivėlusius plaukus, kurie vis dar buvo permesti per petį, be didelio vargo užsisegė užtrauktuką, nesikreipdama į jaunuolį pagalbos. Vaikinui priminus, kokia proga jie šitaip paženklino liftą, pati žvilgsniu nuslydo link nežymiai kilstelėtos rankos, pažiūrėdama į žiedą ir nežymiai susiraukdama. Jaunuolis begėdiškai iššvaistė akivaizdžiai nemažą sumą pinigų, nors puikiai žinojo, kad Demetrija būtų besidžiaugusi lygiai taip pat, net jei jis jai aplink pirštą būtų apvyniojęs siūlą. Kreivai šyptelėjusi, lyg šypsotųsi žiedui, į kurį vis dar žiūrėjo, pakėlė galvą ir trumai pakštelėjo vyrukui į lūpas, prieš pasisukdama jau sustojusio reikiamame aukšte lifto išėjimo pusėn. Sučiupusi tą pačią ranką, kuria vaikinas mostelėjo ragindamas ją eiti pirmą, išėjo į koridorių, o galiausiai dingo bute, paskui save įsitempdama ir Neitą.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Liftas   

Atgal į viršų Go down
 
Liftas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: DAUGIABUTIS-
Pereiti į: