sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Debilo debilekas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
VEIDAS : Harry Styles
PRANEŠIMAI : 2736

Thomas Léon Harlow
Important encounters are planned long before the bodies see each other.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Debilo debilekas   Antr. 06 07, 2016 10:34 pm

- Džošai! Sveikas! - džiaugsmingai šūktelėjo vampyras, vos tik draugas pagaliau teikėsi atsiliepti į jo skambutį. - Iš savo artimiausių bičiulių labiausiai myliu tave, todėl tu esi pirmasis, kuriam noriu pateikti pasiūlymą, kuriam, esu įsitikinęs, tu nesugebėsi atsispirti net labai norėdamas. - greitai pliurpė Tomas, iškart mėgindamas sudominti medžiotoją, nors šansai, kad Džošas iš tiesų užkibs už šio kabliuko, buvo itin menki. - Taigi, kaip žinai aš mėgstu gaminti ir tai darau pakankamai dažnai, ypač, jeigu dėl ko nors nerimauju ar paprasčiausiai norėdamas atsipalaiduoti. Vienintelė problema yra ta, kad mano Metju nėra labai valgus, todėl galiausiai šviežias maistas keliauja į šaldytuvą vėlesniam laikui arba užsimiršus sugenda. Baisu, ar ne? - vaikinas sunkiai atsiduso, išreikšdamas savo apmaudą dėl veltui nuėjusios maisto ruošos. - Tačiau - tu nepatikėsi - mūsų bėdos tuo nesibaigė, nes šaldytuvas tapo toks pilnas, kad dėl visų produktų, net ir šaldymo kameroje neliko vietos. Na, o mano meilė vis mėgsta grįždamas iš darbo užsukti į parduotuvę ir nusipirkti ledų. Žinai, vanilinių, ant pagaliuko, su šokoladiniu glaistu? Tai va, vieną dieną Metju nepavyko įsidėti ledų į šaldytuvą, tad jis pareiškė ultimatumą, kad mums reikia didesnio šaldytuvo. Aš, savaime aišku, su juo dėl to nesiginčijau. - tamsiaplaukis, veik neatsikvėpdamas porino ką tik sugalvotą istoriją. - Irrr dabar mes turim du šaldytuvus, nors mums tikrai užtenka ir vieno. Norėjau paklausti, gal netyčia tau reikėtų tokio dalyko? Jis nedidelis, galėtum pasistatyti jį garaže, pasidėti alaus ar kokį skanų užkandį. Įsivaizduok, dirbi ką nors, o tau tereikia paeiti tik kelis žingsnius, kad rastum maisto ar gėrimų! Argi tai nebūtų nuostabu?! - entuziastingai paklausė Tomas ir sukando apatinę lūpą, kol nepradėjo juoktis, su nerimu laukdamas Džošo reakcijos.


I have late night conversations with the moon.
She tells me about the sun. I tell her about you.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Sam Claflin
PRANEŠIMAI : 8679

Felix Konstantin Volturi
“Warriors want a worthy opponent. There is no redress in fighting the pathetic.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Debilo debilekas   Antr. 07 05, 2016 6:11 pm

Skambina
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Voltera
PRANEŠIMAI : 3231

Joshua William Lund
“In the wrong light anyone can look like a darkness.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Debilo debilekas   Antr. 07 05, 2016 6:53 pm

Vaikino santykiai su tėvu tikrai negalėjo pretenduoti į geriausiųjų dešimtuką, jiems su vienas kitu susisiekiant tik švenčių metu ir tai tik iš formalumo. Todėl dabar išvydęs pažįstamą telefono numerį ekrane, Džošas tik nepatikliai suraukė antakius, dirstelėdamas į ant sienos kabantį kalendorių, o tuomet mikliai nusišluostydamas į džinsus muilinas rankas ir pakeldamas ragelį, nuojautai jam kuždant, jog žinios, kurias tuoj išgirs, privers jį prisėsti ant kėdės, mat šiaip sau Reinhardas jam neskambindavo. -Taip? - Pasiteiravo palyginus ramiu balsu, nenorėdamas tiesiu taikymu pulti į kraštutinumus ir laidoti močiutės ar kito giminaičio. Galbūt jo mylimasis tėvukas tiesiog socialiniuose tinkluose pamatė nuotraukas su nėščia Džene ir dabar nusprendė jį tiesiogiai pasveikinti. Nors vargu. Mat kelis kartus spustelėti telefono ekraną ir susirasti sūnaus numerį atrodė pernelyg sunki užduotis medžiotojui.


And oh God, I wanted to be your high but everything I said, it went unheard.
And everything you saw with eyes straight blurred became our downfall.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Sam Claflin
PRANEŠIMAI : 8679

Felix Konstantin Volturi
“Warriors want a worthy opponent. There is no redress in fighting the pathetic.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Debilo debilekas   Antr. 07 05, 2016 7:02 pm

Nesitikėjo, kad Džošas bus labai laimingas sulaukęs tėvo skambučio, tačiau jam skambindamas jautėsi kiek patogiau nei Demetrijai, dėl ko vyriausiosios dukters vardą apskritai praleido, keliaudamas per kontaktus telefone. Visi jau seniausiai buvo įpratę, kad Reinas eina tiesiai prie reikalo, dėl ko ir dabar medžiotojas kalbėjo trumpai ir aiškiai. - Per kiek laiko gali pasiimti žmoną ir atskristi į Atėnus? - pasiteiravo pakankamai griežtai, kas taip pat jau buvo visiškai natūralu ir įprasta. Pirmąjį klausimą išbėręs skubiai, prieš toliau kalbėdamas, visgi, trumpam nutilo, ragelyje kurį laiką girdintis tik akmenėlių girgždėjimui po medžiotojo kojomis, jam žingsniuojant takeliu ir vis tolstant nuo dramatiškos akimirkos Dragoumis kieme. - Tavo motina gyva. Dabar iš naujo pažindinasi su Dejaneira, bet neabejotinai norės pamatyti ir tave,- paaiškino, nesileisdamas į detales, kadangi šiaip ar taip, ir pats ne daug ką žinojo.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Voltera
PRANEŠIMAI : 3231

Joshua William Lund
“In the wrong light anyone can look like a darkness.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Debilo debilekas   Antr. 07 05, 2016 7:15 pm

Nesitikėjo pasisveikinimo ar kitų gražbylysčių ir visgi, tėvui grubiai prabilus apie kelionę į kitą valstybę, Džošo antakiai susiraukė, jo viduje užgimstant norui kovoti prieš bet kokius Reino įsakymus, viską darant atvirkščiai, nei to reikalauja senasis medžiotojas. -Priklausomai nuo to kada artimiausias lėktuvas, - Jis lėtai pratarė, akivaizdžiai nematydamas jokios reikmės skubėti, žingsniams visgi išduodant, jog jaunuolis patraukė prie savo kompiuterio. -O kas? Nusprendei vesti dar sykį? Niekas nesakė, jog dvejos vestuvės toje pačioje vietoje truputį banalu? - Jis caktelėjo liežuviu, nepraleisdamas progos palaidyti ironiškų replikų, kol viena ranka greitai minkė klaviatūros mygtukus, tolimesniam jo juokeliui taip ir nepaliekant pravirų lūpų ir priverčiant vaikiną užspringti, vos Reinas ištarė tuos porą sakinių. Žinojo, jog dar sykį perklausti nebuvo jokios prasmės, mat vyrukas neabejojo nugirdęs teisingai, jo kūnui staiga suglembant kėdėje, Džošui primenant į krantą išmestą ir be garso žiopčiojančią žuvį. -Aaah.. - Vaikinas nutęsė netrukus atsikrenkšdamas, nes balsas truputį užlūžo, medžiotojui stebėtinai greitai atkuntant ir užbaigiant savo pradėtą paiešką. -Lėktuvas išskrenda po poros valandų. Kelionė iki Atėnų truktų geras tris-keturias valandas, taigi pas jus būtume apytiksliai vakare, - Galiausiai užbaigė galėdamas jausti, kaip širdies dūžiai atsimuša ausyse, Džošui suspaudžiant akių kraštelius pirštais, vaizdui staiga pradėjus temti.


And oh God, I wanted to be your high but everything I said, it went unheard.
And everything you saw with eyes straight blurred became our downfall.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Sam Claflin
PRANEŠIMAI : 8679

Felix Konstantin Volturi
“Warriors want a worthy opponent. There is no redress in fighting the pathetic.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Debilo debilekas   Antr. 07 05, 2016 7:26 pm

Ironiškus sūnaus juokelius praleido negirdomis, viso labo pavartydamas akis ir nė neplanuodamas ką nors atsakyti, susitelkdamas į garsą fone, aiškiai girdėdamas sūnaus žingsnius, o vėliau ir barškančią kompiuterio klaviatūrą, kas reiškė, jog net išsidirbinėdamas ir kvailai burbėdamas, Džošas vis tiek buvo pasiryžęs klusniai vykdyti nurodymus. Išgirdęs vaikino veblenimus, šiam stengiantis apdoroti staiga užgriuvusias naujienas, taip pat nieko neatsakė, tik ramiai išklausė, kada jaunojo medžiotojo šeima pasieks Atėnus. - Pranešk seseriai,- dar nurodė ir nebelaukęs atsakymo, padėjo ragelį.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Debilo debilekas   

Atgal į viršų Go down
 
Debilo debilekas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Telefonai-
Pereiti į: