sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

Kami.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas

MIESTAS : I live in my own little world. But its ok, they know me here.
CLAIM : Phoebe Tonkin

Camille Louisa Boucher
Don’t tell me the sky’s the limit when there are footprints on the moon.

RašytiTemos pavadinimas: Kami.   Št. 05 10, 2014 10:48 pm

zooomg 
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 7:47 pm

Skambina
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 7:54 pm

- Klausau. - Kamilės balsas buvo truputį pridusęs, kai ji pagriebė garsiai skambantį telefoną ir atsiliepė, net nepasižiūrėjusi, kas skambina. Mergina pagaliau atrado laisvą minutę, todėl nusprendė paplušėti treniruočių salėje ir atgauti ankstesnę formą, kas rudaplaukei tikrai buvo labai reikalinga, sprendžiant iš jos trūksmingo kvėpavimo į telefoną ekraną.

started with a bang went all in
this is what you get, you gotta love me, gave you all I got if you could trust me. I ain't got the heart to feel lonely, telling me you wanna take it slowly, shut the fuck up and hold me.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 7:56 pm

- Aš irgi. - Nusijuokė negalėdamas nepasišaipyti, tačiau po kiek laiko tik nusijuokė girdėdamas kaip ji giliai alsuoja į telefoną. - Žinai, kad tai velniškai gundo ir reikėjo neatsiliepti jei jau... Esi užsiėmusi. - Šis vis dar juokėsi erzindamas Kamilę, tačiau kitaip negalėjo...
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 8:02 pm

Išgirdusi vaikino balsą, Kamilė iškart išsišiepė, greitai pasigriebdama netoliese esančio vandens buteliuką ir atsigerdama, kad bent kiek sulėtintų savo kvėpavimą. - Net nebūčiau galėjusi pagalvoti, kad tokie dalykai galėtų tave sugundyti. - ji nusijuokė, toliau klausydamasi Gabrieliaus. - Kaip tik reikėjo. Tau nepakenks žinoti, kad dabar aš viena ir turiu savų poreikių, o kai nieko nėra šalia, pati turiu ieškoti būdų, kaip galėčiau juos patenkinti. - mergina jau beveik nurimo, todėl jos balsas skambėjo saldžiau, akivaizdžiai bandant truputį suerzinti vaikiną. Juk jie visada taip elgdavosi vienas su kitu.

this is what you get, you gotta love me, gave you all I got if you could trust me. I ain't got the heart to feel lonely, telling me you wanna take it slowly, shut the fuck up and hold me.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 8:08 pm

Merginai sureagavus į jo balsą būtent menka tylos minute ir taip kaip ji atsigeria vandens.Palaukė nieko nesakydamas ir nebandydamas pasakyti kažką kas priverstų merginą išspjauti vandenį. - Iš dalies, juk tu kvėpuoji tiesiai į ausį, nėra ko norėti. - Pasakė jai pakankamai mielai ir šyptelėjo pasižiūrėdamas į savo batus. - Jei taip sakai. Oh, taip, viena namuose tai mėgaujiesi laisve. Žinai, kad tokie veiksmai nesveika tavo kūnui? - Nusijuokė ir papurtė galvą, kadangi jis buvo labai jau išsimokslinęs vyras. Poreikių patenkinimas, atleisk mieloji, aš negaliu būti šalia. - Sumurkė nuo jos malonaus balso, tačiau daugiau nieko nepasakė galvodamas ką galėjo dar ištarti.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 8:19 pm

- Tiek užteko, kad suprastum, kaip manęs pasiilgai? Hmm, smagu žinoti, jog reikia tiek mažai. - ji šyptelėjo, vis dar gniauždama buteliuką rankoje ir klausydamasi, kaip jos širdies ritmas nepasidaro lėtesnis, tačiau dėl to turbūt buvo kaltas ne sportas, o kitame ragelio gale esantis vyras, kurio ji iš tiesų ilgėjosi. - Taip, reikia išnaudoti visas galimybes. Pats sugalvojai, kad nesveika ar tiesiog nori, jog palaukčiau tavęs? - Kamilė išsišiepė girdėdama tokį meilų Gabrieliaus balsą ir nejučia stipriau prispausdama telefoną prie savo ausies. - Labai gaila, kad negali. Aš kaip tik turbūt greitai eisiu į dušą... pasiūlyčiau prisijungti prie manęs. - mergina prikando apatinę lūpą, jau beveik galėdama įsivaizduoti tą situaciją, todėl tik atsiduso, suprasdama, kad dar teks pakentėti.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 8:27 pm

- Ne, tam reikia ir taip nedaug, žinai kai įlindai po oda ir nenustoju apie tave galvot. Oi tu, kaip visada sugebi pasakyti kažką kas patrauktų. - Vaikinas šypsojosi kiek pasitaisydamas rankoves. Ir galiausiai kvėptelėdamas oro. - Jei taip sakai, gal man tau netrukdyti, žinai gal nebebus taip smagu? Nesugalvojau, taip sako protingi žmonės, paskui gali būti negerai. - Susijuokė palinksėdamas, nesvarbu, kad Kamilė to nematė. - Išties labai gaila. Dušas yra gerai. Man tuojau pasibaigs darbo valandos ir galėsiu eiti ne tik į dušą, nors... Ką tu su manim veiktum tokiu. - Sukando lūpą pagalvodamas, kad visai netiktų eiti taip. - Žinai, kad aš tau duodu pora valandų pasiruošti tada mes išvažiuosim? - Tarp kitko pasidomėjo paklausdamas merginos.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 8:40 pm

- Atleisk, meile, aš netyčia... tikrai neplanavau taip elgtis ir tavęs vilioti, tačiau džiaugiuosi, kad turiu tau tokią didelę įtaką. - ji nusišypsojo, nuoširdžiai džiaugdamasi dėl to, kad Gabrielius jai paskambino ir sugalvojo taip bent kiek praskaidrinti dieną. - Ne, ne, taip tik dar smagiau. Žinai, skatini mano vaizduotę. Nesiruošiu piktnaudžiauti tokiais dalykais, todėl nemanau, kad man tai pakenks. - Kamilė nusijuokė dėl vaikino įrodinėjamų tiesų, kurios jai neatrodė labai teisingos. - Kaip tai ką veikčiau? Numaudyčiau, šiltai apkločiau ir paguldyčiau į lovytę. Arba pagaliau patikrinčiau, kiek ištvermės tu turi. - mergina prikando apatinę lūpą, bandydama suvaldyti per visą veidą besiplečiančią šypseną, kai išgirdo kitus vaikino žodžius. - Mes kažkur važiuosim? - ji suraukė kaktą, iš tiesų neprisimindama, ar jie turėjo kažkokių planų.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 8:50 pm

- Žinau tuos tavo netyčia... Visada taip darai ir žinai, kad mane veikia. Neturėtum, tai sukelia nepadorias mintis ir taip toliau, neveda į gerą. - Šyptelėjo palinksėdamas galva ir aiškiai nuspręsdamas, kad tokia taktika jam tikrai netinka. Negalima vilioti vyrų, kurie rimtai dirba.- Nemanau, nors... Kaip kam. O gal kaip tik nuo kelių kartų bus? Kas čia gali žinoti. - Nusijuokė žinodamas, kad ji netiki, tačiau Gabrielius pats suprato, kad ji neveikia to apie ką jis pagalvojo. - Taip paprastai. Po paros laiko, po šių žodžių pasijutau kaip augintinis, o su ištvermė ne gana jau bandymų? - Pasidomėjo, kadangi jie visada taip erzindavosi, nors vaikinas retai kada skambindavo darbo metu, todėl dabar irgi buvo gan keista. - Taip, Kamile, mes kažkur važiuosim ir patarčiau galvoti ką apsirengsi. - Susijuokė ją taip paerzindamas, tačiau dar nieko rimto neišduodamas.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 9:01 pm

- Taip, aš nujaučiau, jog paskambinsi, todėl specialiai giliai kvėpavau į telefoną ir bandžiau sužadinti tam tikrus norus, kurie neleistų pamiršti, kas tavęs laukia namuose. Mmm, bet man patinka tavo nepadorios mintys. - Kami sumurkė, girdėdama žodžius, kurie glostė jos savimeilę. - Nesijaudink, mielasis, aš jau daug ką išbandžiusi, žinau savo galimybių ribas. - ji sukrizeno, erzindama jį ir versdama galvoti, kad galbūt vaikinas dar kažko nežino apie ją. - Ne augintinis, o mylimas vyras, kuriam reikia rimto poilsio. Tau tikrai reikia šito klausti? Jau turėjai suprasti, kad man niekada nebus gana, kai naktimis vis dar glaudžiuosi prie tavęs ir šnibždu meilius žodelius. - mergina šyptelėjo, net nesusimąstydama paklausti, kodėl jis skambino jai tokiu metu, jei greitai planavo grįžti namo. - Tu kažką sugalvojai... įdomu. Džinsai ir marškinėliai tiks? Ar turėčiau pasipuošti? - paklausė mergina ir kilstelėjo antakį, jau svarstydama, ką galėtų apsirengti.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 10:26 pm

- Gerai jau gerai, tu teisi, taip nebuvo. Bet vis vien tu kalta, kad galvoju apie nežinia ką, nemanau, kad kada nors sugebėsiu pamiršti apie tokius dalykus. Namai lieka namais. – Jis pasakė linksmai pareikšdamas, nes visada žinodavo, jo Kamilė pasitiks jį su šypsena. – Tau tai per daug patinka. Reiktų nustot kada nors kalbėti kas ateina į galvą. Tai taip... Vaikiška. – Pareiškė papūsdamas lūpas. – Puiku, nepersistenk. – Įsikando sau į lūpą, kad sugebėtų daugiau nieko nepasakyti, bet vis vien norėjo išreikšti daugelį dalykų garsiai. – Ne, išmaudysi, pasiguldysi šalia. – Nusijuokė užsimerkdamas. – Šitas ir taip aišku, bet vis dar galiu viską pasakyti. – Šis išreiškė tarstelėdamas pakankamai meiliu balsu, lyg suprasdamas, kad balsui pasikeitus pasidaro vos ne kitas žmogus. – Galbūt ir sugalvojau, o gal ir ne. Nemanau, kad tiks. Visai būtų smagu be nieko, bet... Apsirenk ne taip kaip sakei. – Išreiškė nusišypsodamas ir pasakydamas, kad būtų geriau nelikti per daug paprastai.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Sk. 11 09, 2014 10:44 pm

- Aš visada būnu teisi. Paskambink man dažniau, ne vien tokių dalykų pripasakosiu, tada visai negalėsi būti ramus, nes galvosi vien apie mane. Man tai patiktų. O tas namas atrodo toks didelis, kai aš čia viena... apie lovą net nekalbu. Šiąnakt supratau, kad sunku miegoti be tavęs. Pasiilgau. - Kami atsiduso, jausdamasi truputį kvailai dėl to, kad buvo praėję dar pakankamai mažai laiko nuo tada, kai jie matėsi paskutinį kartą, o ji jau ilgėjosi jo prisilietimo. - Ne, nenustok, tada aš nesijaučiu taip blogai dėl to, kad pati imu galvoti nepadoriai. - ji nusijuokė ir papurtė galvą, suprasdama, kad šis pokalbis iš šalies turbūt būtų pasirodęs keistas. - Taip, pasiguldysiu, apsikabinsiu, prisiglausiu arčiau ir nepaleisiu, kol visiškai man neįgrisi. Arba aš tau. - mergina šyptelėjo, nuspręsdama, kad jai toks scenarijus būtų visai priimtinas. - Hmm, bet juk aš visada taip nesielgiu. Tikrai visą laiką nebūnu meili. - Kamilė suraukė kaktą ir papurtė galvą, pagalvodama, kad galbūt reikėtų pristabdyti su mielumu, nes viduje vis dar slėpė aršų žvėrelį, kurį bet kada būtų galėjusi paleisti į laisvę. - Slapukas. Žinoma, jei būtų tavo valia, aš visada vaikštinėčiau nuoga ir tik tu vienas galėtum tai matyti. Man teks išversti visą spintą, bet gal rasiu ką nors gražaus, ko dar nesu nešiojusi prie tavęs. Galbūt kažką atviro. - ji šyptelėjo, pagalvodama, kad šiuo atveju jai visai praverstų dukros pagalba. Tai skambėjo panašiai į pasimatymą, o rudaplaukė jautėsi per sena tokiems dalykams.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Antr. 11 11, 2014 8:31 pm

- Čia koks nors įstatymas, kad Kamilė visada būna teisi? Nelabai, todėl tau ir dažnai neskambinu būdamas darbe, žinai bijau, kad nesugebėsiu susikaupti dirbdamas. Žinau, kad tau patiktų, netgi per gerai. – Nusijuokė ir sukando lūpą kai kalba prasidėjo apie lovą ir tai, kad būtent šiąnakt ji buvo namuose viena. – Per daug ilgai nebuvau namuose, meile? Žinau, neilgai trukus susitiksim. – Nusiuntė merginai bučinį ir susijuokė, kad jis taip pasielgė ir buvo kažkoks per daug energingas. – Čia bendras nepadorumas? Seksas telefonu. – Sumurkė, tačiau jis galėjo tai daryti ir ne vien per telefoną, tuoj parsiras namo. – Man daug reikia, kad įgristum, bet nepatarčiau guldytis į lovą, bus blogai. – Palinksėjo suprasdamas, kad tada nuovargis gali jį nužudyti ir vaikinas ilgam laikui panirtų į miegą. – Aš nieko neslepiu, tik nesakau tiesos, sužinosi ją tuojau. Ne, kartais ir aprengčiau tam, kad galėčiau vėl nurengti, gi būtų taip žavu. – Nusijuokė ir tarstelėjo išduodamas savo mintis. – Per daug atviro ir mirs kas pažvelgs į tavo pusę, nieko nežinau, teks tau galvoti. – Tarstelėjo pasakydamas, kad jei kas nors ims akimis ryti jo merginą bus blogai.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Antr. 11 11, 2014 10:03 pm

- Taip, mielasis, pagaliau įsikalei į galvą vienintelę tiesą, kuri tave nuves labai toli. Aww, nejaugi mano balsas tave blaško ir neleidžia normaliai dirbti? Kaip baisu. - Kamilė nusijuokė, nuoširdžiai mėgaudamasi tuo, kad Gabrieliui buvo toks geras dėmesio nukreipimo objektas. - Taip, stebuklas, kad per tą laiką nespėjau susirasti kokio nors žemo advokato, kuris pašildytų lovą ir neleistų jaustis vienišai. - ji vyptelėjo, įtraukdama pokalbį nuolatinį jų pokštuose atsirandantį personažą. - Žinoma, juk viskas tarp mūsų bendra. Mmm, man patinka, kur krypsta tavo mintys. Žinai, mielai kada nors tai išbandyčiau. - mergina prikando apatinę lūpą, pagalvodama, kad tai iš tiesų būtų pakankamai smagu, ypač žinant, kokie jie "dori". - Kuo tau nepatinka lova? Labiau traukia grindys, stalas, spintelė, o gal siena? - rudaplaukė šyptelėjo, aiškiai jau kalbėdama ne apie miegą, o kitus, daug įdomesnius dalykus. - Ar tai turėtų būti staigmena? Oho, koks tu šaunuolis, netgi sugebėtum mane aprengti. Nejaugi tau sąžinė leistų taip pasielgti? - Kami nusijuokė, bandydama suprasti, ką Gabrielius buvo sugalvojęs. - Koks pavydus, visiškai nemoki dalintis. Aš ką nors sugalvosiu, o blogiausiu atveju atsidarysiu Auroros spintą. - ji išsišiepė, pagalvodama, kad ten turbūt rastų kažką įdomaus.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Tr. 11 12, 2014 1:30 pm

- Nelabai reikia galvot apie tai, tu mano meilė, nėra ko galvoti kitaip. Ar ne? Ir taip, tavo balsas blaško mano mintis, netgi pagalvodamas kartais turiu nustoti dirbti ir tik kai kas nors pasako, kad man reikia pabaigti. – Nusijuokė ir žinojo, kad ji jam per greitai ir per stipriai veikiantis vaistas. – Nepatikėsi, bet aš irgi stebiuosi tuo. Aurora sakė, kad mūsų ginčai yra efektyvus būdas įsiverst tave į lovą... Tas vaikas per daug žino. – Nusijuokė net žinodamas ar tai į gerą, bet jų dukra panaši į juos abu. – Netgi mintys yra bendros? Tau visada patinka link kur sukasi kalba, šelmė. Žinoma, žinoma, tu visko norėtum. – Tai faktas, kad šie du buvo doresni netgi už „savo vaikus“. Netgi niekada nemiegojo vienas su kitu, tai būtų per daug nepadoru... – Šiandien tai tikrai visai patiktų, ne tu parą nemiegojai, o gal netgi daugiau. Ooo, šie variantai man visai patinka, aš už, kad ir ką pasirinktume. – Įsikando į lūpą kalbėdamas su mergina apie tokius dalykus. – Manau, kad turėtų. Manau, kad leistų, tačiau ne daug ir ji man lieptų vėl viską nutraukti, kažkaip nesu tikras dėl to. – Paerzino ją ir nusišypsojo. – Pati tai žinojai, meile, per tuos metus kol esam kartu aš tau parodžiau ne tik tai. Auroros spinta... Na gal apsieikim, tada sakys, kad aš vaikštau su mažamete dukra. – Nusijuokė palinguodamas galvele į šonus ir pareikšdamas, kad ji atrodo pakankamai jaunai.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Tr. 11 12, 2014 11:26 pm

- Turbūt prieš daug metų niekaip nebūčiau galėjusi to pasakyti, bet... tu beprotiškai mielas, Gabrieliau. Žinai, nė kiek nesigailiu dėl to, kad su tavimi susidėjau. - Kamilė nusijuokė, žinodama, kad vaikinas tuoj paneigs jos žodžius, tačiau vis tiek norėjo tai išsakyti. - Tu net nenumanai, kaip man smagu tai girdėti. Paskambinsiu per pietų pertrauką ir papasakosiu kažką, kas nukreiptų tavo dėmesį... arba dar geriau: pati ateisiu ir meiliai stebėsiu kaip tu valgai sumuštinį. - mergina prikando apatinę lūpą, jau galėdama įsivaizduoti kaip pasirodo su šortukais, o Gabrieliui iš burnos iškrenta paskutinis kąsnis, todėl sukrizeno, tačiau savo minčių neištarė garsiai. - Aurora taip sakė? Dievulėliau, mes jai tikrai rodom blogą pavyzdį... Nors tiesa, man patinka taikytis lovoje, girdint ne tik plyštančių drabužių garsus. - rudaplaukė šyptelėjo, bet netęsė savo minties, leisdama vaikinui pačiam pasitelkti savo fantaziją. - Taip, netgi mintys neretai būna bendros. Mano antras vardas galėtų būti Eksperimentas, nes juk aš mėgstu viską išbandyti. Jei kada nors būsi labai toli, tikrai pamėginsim. - Kami sumurkė, greitai nusijuokdama, nes nemanė, kad jie iš tiesų taip pasielgtų. - Pats kaltas, kad vaidini darboholiką. O dėl pasirinkimo... jo nebus, elgsimės negalvodami, nors jei nebūtum toks pavargęs, pasiūlyčiau neapsistoti ties viena vieta, bet gal ne šį kartą. - ji nusijuokė, toliau klausydamasi Gabrieliaus. - Žinau, tu man parodei daug ką, ko anksčiau nebuvau mačiusi. Hmm, pas ją esu mačiusi drabužių, kurie atviresni nei mano, bet jei nenori, tai tiesiog, kaip visada būsiu ta pati paprasta Kamilė. - mergina šyptelėjo, glausdama telefoną prie ausies ir pamažu eidama miegamojo link.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Kv. 11 13, 2014 4:24 pm

- Turbūt galima būtų pasakyti. Juk aš nesu toks mielas kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. – Nusijuokė vaikinukas ir palingavo galvele džiaugdamasis merginos žodžiais, kad ji pasakė, jog nesigaili, išties dėl Kamilės pats per tą laiką niekada nesigailėjo, kadangi ji jam kaip ir visai patiko. – Ne, nenumanau. Nebandyk pasakoti ko nors, paskui būsiu kaip girtas likusį laiką. Ne, kad ir kaip norėčiau tave matyti, meile, tik ne darbe. – Nusijuokė pareikšdamas kai būtent pagalvojo kaip ji nuostabiai atrodydama atsiranda ir visi lopai pavydi jo moteros kai ši dar taip atrodo. – Taip, Aurora būtent taip sakė. Nieko nepadarysi, ji mišrūnė... Ak, tu kaip visada maloniai nusiteikusi. – Nusijuokė ir paskui liko besišypsodamas. – Manai? Tavo antras... Na pažiūrėsim ką man galėsi pasiūlyti, panele. – Jis atsakė galvodamas ką abu galėtų nuveikti, tačiau galiausiai tik atsiduso nuspręsdamas nieko negalvoti. – Aš nevaidinu, šį kartą tikrai rimtas reikalas, aš aišku galėjau pasinaudoti savais privalumais. Pažiūrėsim kaip bus. – Palinksėjo pritardamas šios minčiai ir kažkiek vyptelėdamas. – Man tinka... Nėra ko kitaip galvoti. Gerai, man metas eiti, nesutvarko, o tave po poros valandų pasiims vienas žmogelis, todėl susitiksim po kelių valandų. Myliu. – Pasakė merginai palaukdamas kol ji padės ragelį ir sugrįždamas prie savo buvusio darbo.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Kv. 11 13, 2014 5:12 pm

- Neįsižeisk, bet iš pirmo žvilgsnio tu esi gąsdinantis. Ypač, mieloms, naivioms merginoms. - Kamilė nusijuokė, prisimindama tas dienas, kai žvelgdavo į vaikiną labai nedrąsiai, o vėliau netgi piktai, kai dabar kiekvieną kartą pasukus akis Gabrieliaus pusę, jos veide atsirasdavo miela šypsena. - Kai susitiksim, parodysiu kaip verti mane jaustis... Gerai, gerai, netrukdysiu tau dirbti ir pabūsiu gera, nors man tikrai patiktų taip pasielgti. - mergina šyptelėjo, girdėdama vaikino juoką ir nejučia pasijausdama daug geriau vien dėl to švelnaus garso. - Galbūt tai reiškia, kad turėtume pradėti labiau tvardytis ir laukti, kol jos nebus namuose? Dar ilgiau taip prie manęs nesiliesk, dar ne tokių dalykų išgirsi. - ji nusijuokė, mintyse paskaičiuodama, kad jau visą savaitę jiedu tik miegojo savo bendrame guolyje, kai vaikinas grįždavo per daug pavargęs, jog imtųsi kitokios veiklos. - Manau. Galiu pasiūlyti viską, ko tik geidžia tavo širdis. - Kami vyptelėjo, galvodama, kad būtų visai įdomu išgirsti Gabrieliaus norus, o paskui svarstyti, kas jai pačiai labiausiai patiktų. - Tik nepradėkim kalbos apie tavo privalumus, Gabrieliau, nes užtruksim visą amžinybę. - rudaplaukė nusijuokė, tačiau nepratęsė savo minties, leisdama jam galvoti apie tai, ką tik norėjo. - Gerai, eik dirbti. Rimtai? Na gerai, tada einu ruoštis ir nekantriai lauksiu savo vairuotojo. - mergina išsišiepė, vis dar delsdama ir nepadėdama ragelio. - Aš taip pat tave myliu. - ji atsiduso ir atitraukusi telefoną nuo ausies, pabaigė pokalbį ir nuėjo miegamojo link.

Atgal į viršų Go down

CLAIM : Ryan Gosling

Felix Konstantin Volturi
“Warriors want a worthy opponent. There is no redress in fighting the pathetic.”

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Pen. 12 19, 2014 10:25 pm

Skambina
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Pen. 12 19, 2014 10:43 pm

Kamilė nesitikėjo, kad vos po kelių valandų nuo tada, kai skambino sūnėnui, pati sulauks jo skambučio, todėl truputį nustebo pamačiusi kaip telefono ekrane žybsi Denio vardas. Vis dėlto mergina nusišypsojo ir pagriebė įkyriai skambantį daiktą, atsiliepdama ir priglausdama jį prie ausies.
- Klausau. - džiugiai ištarė rudaplaukė, nors balsas truputį virptelėjo, iškart pagalvojant, kad galėjo nutikti kažkas blogo, jei Danielius sugalvojo dar kartą su ja susisiekti.

Atgal į viršų Go down

Felix Konstantin Volturi
“Warriors want a worthy opponent. There is no redress in fighting the pathetic.”

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Pen. 12 19, 2014 10:46 pm

Danielius suprato, kad būdamas tokios būsenos nesugebės nieko padoraus pasakyti, nes jis nesveikai užsikūkčiojo nežinodamas kaip galėtų nuraminti skausmą. Netgi Kamilei atsiliepus pakankamai linksmu balsu... Pirmiausia jis nenorėjo gadinti jos laimės, bet reikėjo pasakyti, todėl įkvėpė oro bandydamas nusiraminti.
- Kami... - Tik tiek ištarė kai vėl nesugebėjo išlikti ramus ir jo balsui užlūžus kūkčiojo.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Pen. 12 19, 2014 11:01 pm

Kamilė iš pradžių ramiai vaikštinėjo po kambarį, kai išgirdo verksmingu balsu ištartą savo vardą ir kuriam laikui sustingo vienoje vietoje, visiškai pasimesdama ir nežinodama, ką turėtų daryti. Mergina nurijo seiles ir žengtelėjo atgal, atsisėsdama ant lovos, nes buvo aišku, kad tai nebuvo skambutis, kuriuo būtų siekiama pasidalinti geromis žiniomis.
- Kas nutiko, Denai? - tyliai paklausė rudaplaukė, sugniauždama laisvosios rankos pirštus į kumštį, pasiruošdama išgirsti kažką blogo. Išgirdusi kaip vaikinas ima kūkčioti, Kami užmerkė akis ir atsiduso. - Ššš. Suskaičiuok iki trijų ir giliau įkvėpk. - ji patarė ir stipriai sukando lūpą, laukdama.

Atgal į viršų Go down

Felix Konstantin Volturi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Pen. 12 19, 2014 11:07 pm

Vaikinukas visas drebėjo ir tai, kad ašaros šį kartą spaudę gerklę ir tai, kad negalėjo sulaikyti viso skausmo vertė jį stipriai gniaužti save ir bandyti laikytis, bet jam visai nepavyko. Paklaustas kas nutiko nesugebėjo atsakyti vis dar neleisdamas nusiraminti kai mergina paliepė suskaičiuoti ir įkvėpti. Todėl pritardamas linktelėjo, nors ji ir nematė.
- Vienas, du, trys. - Šis kvėptelėjo oro stipriai užsimerkdamas. - Mama. Jai... - Jis sukando iki kraujo lūpą ir patylėjo. - Nedaug liko. - Kiek tyliau ištarė ketindamas paaiškinti, bet vis dar be jokių ašarų kūktelėjo spaudžiant krūtinę. - Kai pasakiau, kad kažkas negerai parėjau namo. Ir... Radau ją ant žemės, po kiek laiko ligoninėje... Ji mirs, Kamile. - Šis vėl ašarojo net nesuprasdamas kaip gali taip skaudėti.
Atgal į viršų Go down

Camille Louisa Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   Pen. 12 19, 2014 11:31 pm

Kamilė nebuvo iš tų žmonių, kuriuos labai lengva išgąsdinti, tačiau užteko išgirsti sūnėno balsą, kad jos širdis pradėtų plakti greičiau, iškart apsvarstant galimus variantus, kas galėjo atsitikti. Mergina kantriai laukė, leisdama Denui nusiraminti ir aiškiai paaiškinti situaciją, nors jau ėmė pamažu kraustytis iš proto ir nervingai kandžiojo savo raudoną lūpą, suvokdama, kad tai bus kažkas baisaus. Girdėdama kaip vaikinas garsiai skaičiuoja, rudaplaukė tvirčiau užmerkė akių vokus ir pati ėmė giliai kvėpuoti, pagaliau išgirsdama kažką apie Veronikai. - Kas jai? - ji greitai ištarė, kurį laiką klausydamasi tylos, kai atmerkė akis ir pažvelgė pro langą, tačiau vaizdo nematė, nes galva darėsi vis sunkesnė ir norėjo nusvirti žemyn be galimybės dar kada nors pakilti. Kami gerklėje atsirado didžiulis gumulas, kuris jos pražiotoms lūpoms uždraudė kalbėti, versdamas jas virpėti, negalint patikėti tuo, ką girdėjo. - Kas... - merginos prikimęs balsas skambėjo taip tyliai, kad ji turėjo krenkštelėti ir pabandyti iš naujo. - Kas nutiko? Kodėl? - paklausė rudaplaukė, išgirsdama galutinę prognozę ir pirštais paliesdama skruostą, kuris jai net to nepastebėjus jau buvo drėgnas nuo ašarų. Kamilė pažvelgė į savo pirštus, bandydama susikaupti, nors akys buvo apsiblaususios, o protas atsisakė mąstyti ir išėjo savais keliais, palikdamas ją be nieko. - Prašau, tuoj pat pasakyk, kad tai tik nevykęs pokštas... - jos balsas užlūžo ir mergina delnu prisidengė lūpas, nenorėdama pati pradėti kūkčioti, nors jau buvo per vėlu, kai skausmas gniaužė krūtinę, vien pagalvojus apie tai, kad neteks savo sesers.

Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kami.   

Atgal į viršų Go down

Kami.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next