sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5257

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Miegamasis   Pen. 04 11, 2014 11:57 pm
„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5257

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 07 15, 2014 5:09 pm

Su Demetriu, kuris šiuo metu nešė ją savo rankose iš virtuvės, kol tuo tarpu Bjanka buvo tvirtai kojomis apsižergusi vyruko klubus ir nė neketinanti atsitraukti nuo jo lūpų, atsidūrė šviesiame ir jaukiame judviejų miegamajame. Šimtas turbūt metų praėjo nuo pastarojo kartu, kada jie šiame kambaryje buvo kartu, vienas su kitu, besipinančiais pirštais ir įsimylėjusiais žvilgsniais. Lova buvo ta pati, tik vis dar buvo nepaklota, kadangi rudaplaukė neketino vargintis ir tvarkytis, aplink ją tušti puodeliai, ant stalelio, šalia lovos, jau senokai nuvytusios lauko gėlės, kurias mergina nesiruošė išmesti dėl tos pačios priežasties kaip ir kloti lovą.
Jiems užgriuvus ant lovos, Bi trumpam atsitraukė nuo jo lūpų, įkvėpė oro į plaučius ir įsižiūrėjo į vyruko akis.
- Tu nė neįsivaizduoji, kaip aš tavęs pasiilgau, - sukuždėjo labai tyliai, pirštų pagalvėlėmis švelniai perbraukdama jam per skruostą ir prikąsdama apatinę lūpą. Kad ir kokią stiprią jėgą ir šilumą jautė savyje tiesiog imti ir padaryti tai, visgi stengėsi neskubėti, pasidžiaugti šia trapia, tobula akimirka. Dievas žino - atsižvelgiant į abiejų gyvenimo aplinkybes, reikėjo išnaudoti viską gražaus, ką turėjo. Ką pajėgė išsaugoti. Jos rankos pirštais netrukus nuslydo prie vyruko kelnių užtrauktuko ir gana staigiai atsegė jį, merginai nepamirštant kaip viskas daroma. Kita graži akimirka, kurios abu, regis, labai laukė, netrukus taip pat išvys dienos šviesą.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5324

Kai Nahuel Tuan
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 07 15, 2014 10:56 pm

Miegamasis visada buvo mylimiausia Demetrijaus buto dalis. Ir visai ne dėl plačios lovos, kurioje jiedu praleisdavo užtektinai laiko dažnai tiesiog žiūrėdami vienas į kitą. Šis kambarys tiesiog šaukte šaukė kokia spalvinga yra jo šeimininkė, patalpą nuolatos pripildant gėlių kvapui, o akį traukiant plačiai knygų asorti. Nors ir nedidelis, kambarys buvo šviesus ir nepaprastai jaukus, net menkiausiai detalei jame pabrėžiant, kad čia daug laiko leidžia nuostabiausias žmogus pasaulyje, Demetrijui Bjanką mylint ne tik už gražias akis, bet ir už faktą, kad vien savo egzistavimu ir švelnių rankų prisilietimu sugebėjo sukurti vietą, kurią vaikinas be abejonės galėjo laikyti namais. Vos išgirdęs širdį glostančius žodžius, vyrukas plačiau nusišypsojo nosies galiuku brūkštelėdamas per jautrią rudaplaukės kaklo odą, bandydamas į save sugerti svaiginantį ir nuo žemės atitrūkti verčiantį josios kvapą.
-Ne labiau nei aš tavęs, - Kimiai sukuždėjo, pirštais perbraukdamas per josios garbanas, atsainiai išsidraikiusias ant baltų patalų, jai žvelgiant į jį regis kiaurai veriančiomis akimis, leidžiančiomis vaikinui būti pačiu laimingiausiu vyru žemėje. Mylėjo ją. Jokiais žodžiais neįmanoma nusakyti, kaip stipriai, tam jausmui plėšiant jį per pusę, bet kartu suteikiant didžiausią įmanomą palaimą. I don't care, go on and tear me apart. I don't care if you do. Visada mylės. Vyruko judesiai buvo nepaprastai švelnūs, bet tikslingi, vaikinui pakankamai greitai išlaisvinant panelę iš suknelės ir godžiai nužvelgiant dailų josios kūną, kurio kiekvieną colį Demetris ištyrinėjo lūpomis ir rankomis, regis bandydamas atsiimti tai, ko buvo netekęs. Vis dėlto, nekankino panelės per ne lyg ilgai, galiausiai nuspręsdamas suteikti jai tai, ko spurdėdama Bjanka troško, taigi netrukus atsikratęs likusiais drabužiais, kurių nebebuvo daug, susiliejo su ja, kaip mat sunerdamas jųdviejų rankų pirštus ir surakindamas lūpas.Sometimes when I look at you, I feel I’m gazing at a distant star. It’s dazzling, but the light is from tens of thousands of years ago. Maybe the star doesn’t even exist any more. Yet sometimes that light seems more real to me than anything.
Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5257

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 07 16, 2014 12:40 am

Nors Demetris teigė mylintis Bjanką (ir mergina tuo nei kiek neabejojo), plati ir neapsakoma liepsna liepsnojo ir pačios rudaplaukės širdyje. Kokia kita mergina būtų atleidusi tiek dalykų, tiek jam, tiek sau, kuri dar savyje atrastų ryžto vėl mylėti po šitiek skaudžių akimirkų? Bjanka nė neabejojo, kad Demetris buvo jai skirtasis, kurį mylės visą savo likusį gyvenimą, nepaisant kas ir kaip ir kodėl nutiks. Tai buvo taip akivaizdu, kad net nereikėjo nė sekundės ieškoti argumentų ar apsvarstyti ar jos žodžiai ne per daug naivūs ir drastiški. Taip tiesiog buvo ir tiek. Jis buvo jos gyvenimo meilė, o ji - jo. Ir to užteko, kad po visų nuosmukių, viens kito akyse vėl galėtų išvysti viltį.
Vyrui nuėmus jos suknelę, Bi tik droviai šyptelėjo, švelniai perbraukdama per jo nugarą, neketindama slėptis ar gėdytis savo kūno. Jis matė visą ją, visus netobulumus, visas negražias vietas, visą ją nuogą - ir fiziškai, ir dvasiškai. Kaip ir ji matė Demetrijų, jo tamsiausius kampus, žinojo purviniausias paslaptis, matė visą tą gėrį, kurį jis ilgą laiką slėpė savyje išleisdamas tik demonus.
Tačiau ką čia fantazuot apie demonus, kai mergina netrukus savyje pajuto jį, tik tvirčiau apglėbdama Demetrijų ir atsakant į jo bučinį. Judėjo jiedu gana negreitai, tačiau toks tempas buvo idealus ir tolygus. Nebuvo nieko grubaus - jokių kandžiojimų, urzgimų, nagų žymių. Tiesiog dviejų vienas kitą mylinčių žmonių kūnų šokis. Pagaliau kūną apėmė didelė ekstazė ir šiek tiek atsiplėšusi nuo jo lūpų mergina vieną kitą kartą sudejavo, nagus suleisdama sau į delną. Galiausiai tik atsiduso ir nusišypsojo, nežymiai kilstelėdama galvą ir pakštelėdama jam į skruostą, ant kurio, kaip ir ant pačios Bjankos, buvo mažų prakaito lašiukų.
- Ar tai reiškia, kad dabar galėsime kartu užmigti?„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5324

Kai Nahuel Tuan
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Tr. 07 16, 2014 10:15 pm

Manė, kad drovumą jie seniausiai paliko praeityje, mėgaudamiesi vienas kito kūnu pakankamai dažnai, jog atsimintų kiekvieną linkį ir iškilumą, bet netikėtai užkaitę Bjankos skruostai lyg ir išdavė, kad kai kuriems dalykams pasikeisti nevalia ir nors Demetris merginos kūną laikė veik idealiu, tokios pačios nuomonės apie save rudaplaukė nebuvo. Jis padrąsinamai šyptelėjo, lyg norėtų parodyti, jog tie keletas mėnesių praleistų atskirai nieko nereiškia, ką išdavė žalios vyruko akys, pripildytos neaprėpiamo švelnumo, skirto tik Bjankai ir jai vienai, užgimusio viduje jau tą vakarą Forkso viešbutyje ir besitęsiančio iki šiol.
Iš tiesų, šis kartas skyrėsi nuo visų kitų, jiems iš paskutiniųjų plėšiant vienas nuo kito rūbus ar spontaniškumo akimirką tiesiog pasiimant ko nori tiesiai viduryje virtuvės ar stogo. Šį kartą jiems nereikėjo nieko įrodinėti, niekur skubėti, abiems puikiai suvokiant, jog prieš akis turi ilgą, gražų ir žmogišką gyvenimą bei tūkstančius tokių įsimintinų akimirkų, kai jųdviejų širdys pagaliau plaka vienu ritmu. Panelės kūnui įsitempus, Demetris netruko jos pasivyti, tvirčiau įsikniaubdamas į josios kaklą, ties kuriuo tą akimirką buvo prilipęs lūpomis. Tik kai vaikinas atgavo kvapą ir sugrįžo į žemę, leido sau atitrūkti nuo merginos, kaip mat pajusdamas sunkiai paaiškinamą šaltį, nuo lūpų vis dėlto nedingstant plačiai šypsenai, vyrukui užmetant ant jų tamsoje surastą pledą.
-Mhm, - Veik išidainavo, kaip mat pasisukdamas ant šono ir akimis susirasdamas mėnesienos apšviestą Bjankos veidelį, tokį pažįstamą ir artimą, kad net gniaužė kvapą. Ranka suėmęs josios, jis priglaudė ją prie lūpų, pabučiuodamas kiekvieną krumplį, o tuomet palaimingai atsidusdamas. Anksčiau miego tuščioje ir šaltoje lovoje stebuklu nelaikė, kai kas naktį jį aplankydavo košmarai, bet puikiai žinojo, jog turėdamas Bjanką šalia, su mielu noru pasiners į sapnų šalį, o ryte vos praplėšus akis, pirmas dalykas, kuris jį pasitiks bus panelės veidas.Sometimes when I look at you, I feel I’m gazing at a distant star. It’s dazzling, but the light is from tens of thousands of years ago. Maybe the star doesn’t even exist any more. Yet sometimes that light seems more real to me than anything.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 
Miegamasis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: DAUGIABUTIS :: Bjankos-
Pereiti į: