sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

CLAIM : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5249

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Pen. 04 11, 2014 11:54 pm
„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5249

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Št. 04 12, 2014 12:09 am

Sėdėjo rudaplaukė tiesiog virtuvėje, vartydama vakar dienos laikraštį, susiraukusi skaitinėjo straipsnius apie bioprodukcinį ūkį, mėgindama kažką suprasti. Niekada nesisekė geografija, nors tu ką. Visada buvo absoliuti humanitarė, apsikrovusi knygomis, žinanti visus autorius, perskaičius visus kūrinius - privalomus ir ne. Gaila, jog dėl tam tikrų priežasčių taip ir neįstojo į universitetą, bet bala nematė. Kilstelėjusi galvą nuo laikraščio sukryžiavo pūkuotomis šlepetėmis apautas kojas ir nukreipė žvilgsnį į gardžiai kvepiančias laukines gėles, sumerktas į didelę vazą. Virtuvė buvo bene mėgstamiausia Bjankos šito buto vieta. Visada šviesu ir jauku, gera. Pati nė nepajusdama apie kažką užsisvajojo, galbūt mąstė, kas gi galėtų būti Ofelijai, tyliai imdama niūniuoti kažkokią per radiją išgirstą dainą.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5249

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Št. 04 12, 2014 12:30 am

Išgirdusi skambutį staigiai pašoko nuo kėdės ir nubėgo link durų.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5249

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 04 14, 2014 11:40 pm

Atėjusi į virtuvę panelė užkaitė vandens ir į du puodelius įdėjo kavos bei cukraus.
- Dėkui! - Dar šūktelėjo Ofei, o tada vandenį supylė į puodelius, po pažastim čiupo sausainius ir grįžo į svetainę.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5324

Kai Nahuel Tuan
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 06 30, 2014 10:09 pm

Be įžangų įpėdino pro duris, vos Bjankai jas atvėrus, kiek pečiu užkliūdamas už sienos, kadangi alkoholis, vis dar aktyvus jo organizme, vertė Demetrijų sunkiai pastovėti ant kojų, pasinėrus į šiltą ir laimingą būseną, kurioje atsiduri bent kiek išgėręs, vyrukui neturint nė žalio supratimo, kad kažkas Volteroje galimai dalyvauja aktyviame mūšyje dėl savo gyvybės. Kita vertus, savo kovą Demetris jau apturėjo ištisus tūkstantį metų, dabar nenorėdamas nieko kito, tik gražaus ir laimingo gyvenimo, kurio po visko ką jam teko išgyventi, jautėsi nusipelnęs. Išspyręs iš batų, jis tiesiu taikymu patraukė virtuvės link, kaip ir planavo, akimis greitai apmesdamas puikiai pažįstamą patalpą. Nebuvo čia dažnas svečias, bent jau būdamas vampyru, bet ne kartą nuo medinės kėdės turėjo malonumą stebėti šortais pasipuošusią Bjanką, tik ką išsiritusią iš lovos ir nusprendusią išsikepti kiaušinienę. Kartais, ypatingai geromis dienomis, kai telefonas tylėdavo ir Demetrijui nereikėdavo tekinam lėkti atgal į pilį, jis tą kiaušinienę kepdavo pats, rudaplaukei pakeitus jį ant ne pirmos jaunystės kėdės. Vos atsiminęs šitai, vaikinas kreivai šyptelėjo sustodamas vos įžengęs į virtuvę ir apsigręždamas ant kulno.
-Tai kakava ar arbata? - Netrukus pasiteiravo žmonos, sučiaupdamas lūpas į plonytę liniją. Galiausiai tik pavartė akis, tarsi pripažintų pralaimėjęs, o tuomet nieko nelaukęs pastvėrė Bjanką už juosmens ir trūktelėjęs link savęs godžiai įsisiurbė į merginos lūpas, kas prilygo tyro vandens gurkšniui žmogui, kurį ilgą laiką kamavo troškulys viduryje užmirštos dykumos. Niekas pasaulyje nesugebėjo ir niekada nesugebės Demetrijui pakeisti Bjankos. Jos šilumos, kvapo, lūpų, nuostabiai žalių akių. Ir per ne lyg gerai žinodamas, ką reiškia gyventi be jos, vyrukas neketino kartoti savo klaidų ar dar kartą dėl savo beatodairiško kvailumo prarasti šios ypatingos jam moters. Kilstelėjęs panelę nuo žemės, jis pasodino Bjanką ant artimiausios spintelės pakelyje nuversdamas keletą tuščių puodų, kurie skambėdami nugarmėjo ant grindų. Tik po poros minučių, nė kiek nepasisotinęs, bet priverstas įkvėpti deguonies, jis sugebėjo atsitraukti nuo merginos, jo Bjankos lūpdažiu išteptas lūpas papuošiant plačiausiai žemėje šypsenai, Demetrijui panašėjant į Imotepą prisikėlusį iš savo sarkofago naujam gyvenimui. Kadangi visi, kas buvo sutikę vyruką pastaraisiais mėnesiais, galėjo ilgai nesvarstydami įvardyti jį, kaip didžiausia mumiją pasaulyje, kuriai gyvybės įkvėpė būtent ši mergina jau antrą sykį per ilgą Demetrijaus gyvenimą.Sometimes when I look at you, I feel I’m gazing at a distant star. It’s dazzling, but the light is from tens of thousands of years ago. Maybe the star doesn’t even exist any more. Yet sometimes that light seems more real to me than anything.
Atgal į viršų Go down
avatar

CLAIM : Jenna Louise Coleman
PRANEŠIMAI : 5249

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 06 30, 2014 10:42 pm

Netrukus duris už savęs užtrenkė ir Bi. Leidusi Demetrijui nužygiuoti koridoriumi link virtuvės, ji ilgiau nei derėjo ir turėjo rakino duris, pasinaudodama šia trumpute tylos ir vienatvės akimirka, kad viską apgalvotų. Iš tiesų, jai niekada nebuvo šovusi į galvą tokia galimybė, jog vėl susitaikytų su savo vyru. Tačiau nebuvo šovusi ir mintis visiškai išsiskirti su juo ir nutraukti juos jungiančią giją, kuri, tiesą pasakius, ištvėrė ir taip labai daug ir vis tiek išliko stipri. Bjanka vargu ar buvo mačiusi ir girdėjusi porą, kuri šitiek daug patyrė ir išgyveno ir toliau pajėgė mylėti vienas kitą. Jie su Demetrijumi neabejotinai galėjo dalyvauti ,,daugiausio šūdo patyrusios ir vis dar kartu" poros rinkimuose. Pati sau nusišypsojo nuo tokios minties ir nusekė paskui Demetrijų. Sustojo išvydusi jį viduryje virtuvės ir pati trumpam nuklydo į prisiminimus. Kada pastarąjį kartą matė jį čia? Kai abu gurkšnojo kavą prieš vaikinui išvykstant į Volteros pilį? O gal kai jie pykosi dėl to, kieno eilė šį kartą plauti indus? Taip, net jei ir daugiausiai indų sunaudodavo tik Bjanka, ji gana nesąžiningai prašydavo ir Demetrijaus prisijungti prie namų tvarkymo darbų. Visgi šis butas buvo jų bendras guolis, jų saugi vietelė.
- Kakavos, - atsakė po kelių sekundžių imdama iš lėto artintis prie arbatinio, kai staiga pajuto Demetrijaus rankas sau ant liemens. Visiškai neketindama jo atstumti, tik rankomis apsivijo vaikino kaklą ir atsakė į tą saldų, kartu ir skausmingą bučinį. Atrodė, kad pastarąjį kartą jų lūpos lietėsi kone prieš milijardą metų. Žinoma, net ir su alkoholiu savo kraujyje Bjanka kuo puikiausiai suvokė, ką daro. Tačiau vis tiek nesipriešino, tik krūptelėjo išgirdusi virstančius puodus. Visgi seksualinio gyvenimo vietoje virtuvė jiems toli gražu nebuvo naujiena. Pamačiusi jo šypseną priešais save, ir pati Bi plačiausiai išsišiepė. Šią sekundę ne egzistavo niekas. Nei brolio gimtadienis, nei praeities klaidos, nei faktas kiek kartų sėdėjo šioje virtuvėje apsikabinusi kelius ir kūkčiojo klausydamasi Hurts. Dabar viskas vėl buvo gerai, taip, kaip turėjo būti. Perbraukusi delnu jam per skruostą mergina vėl palenkė galvą reikalaudama dar vieno bučinio, kojytėmis apsivydama jo šlaunis.„We never believe we’re beautiful, no matter how many times we hear it.
We never believe it until someone says it in the right way.“
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 5324

Kai Nahuel Tuan
Hearts are breakable. And even when you heal, you're never what you were before.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 06 30, 2014 11:23 pm

Baimė, kad bet kurią sekundę Bjanka gali persigalvoti ir jį atstumti vis dar išliko. Greičiausiai visada išliks, kadangi tai kas jiems įvyko neišnyksta be pėdsako, visai kaip gili žaizda palikdama amžiną randą. Bet vos panelės lūpos pradėjo vieningai judėti kartu su jojo, Demetris buvo užtikrintas, jog nepaisant visų klystkelių ir pasipainiojusių sunkumų, jųdviejų meilė vis dėlto sugebėjo įveikti viską. Meluotų jei sakytų, kad žvelgdamas į merginą atvykusią jo aplankyti į kavinę, nesijuto lyg Bjanka staiga būtų tapusi visiškai svetima, per ne lyg nutolusi ten, kur buvusio vampyro rankos nepajėgios jo pasiekti. Bet kažkokiu, tik jiems vieniems žinomu būdu, porelė sugebėjo nugalėti tai, kas tarp jųdviejų pastaruoju metu stojo nuožmiausiai - save pačius. Nežinojo ar po šios nakties viskas stebuklingai grįš į savo vėžias, kas buvo vargiai įmanoma, bet vaikinas to nė neprašė, žinodamas, kad nebėra tas pats Demetris, o mergina nėra ta pati Bjanka. Svarbiausia buvo ta vienintelė akimirka ir faktas, kad pagaliau viskas vėl gali būti gerai, jiems sulaukiant laimingos savo pabaigos.
-Nemanai, kad šį kartą reikėtų nukeliauti iki lovos? - Kimiai sukrizeno itin ryškiai prisimindamas tą kartą Volteros virtuvėje, kai juodu girdėjo bene pusė pilies gyventojų, kas nė vienam jų problemų nekėlė. Tiesą sakant, tos dienos vis dar kėlė Demetrijui šiokią tokią nostalgiją. Ir ne tik todėl, kad nė vieno iš šeimos narių vaikinas nematė jau ištisą pusmetį. Gyvenimas pilyje buvo jo ir Bjankos santykių pradžia. Nekalta, graži ir tyra, jiems galint perkopti vandenynus dėl kits kito. Aišku, Demetris galėtų tai padaryti ir dabar, bet dabar jiedu buvo vedę ir toli gražu nebepriminė tų naivių, mylėti bijančių individų, žinančių kokia tragiška gali būti pabaiga, bet vis skrendančių į šviesą, lyg plaštakė į elektros iškrovą turinčią lempą prieš pat negailestingą savo mirtį. Bet net ir po visko, Demetris nesigailėjo nė sekundės praleistos su Bjanka ar skausmo, kurį jų meilė jam suteikė, kadangi viena tapo aišku - buvo verta. Rudaplaukei išsireikalavus dar vieno bučinio, kuris akivaizdžiai buvo geresnis už kakavą, Demetrijus tik kreivai šyptelėjo, netrukus savo lūpomis vėl sugaudamas josios. Nelaukęs panelės atsakymo, tiesiog tvirčiau ją apglėbė rankomis, Bjankai kaip tik laiku apsivejant jį kojomis, o tuomet taip ir nenutraukdamas jųdviejų bučinio patraukė lovos link, pakeliui savaime aišku išvartydamas daugmaž viską, kadangi pakankamai dažnai trankėsi pečiais ir nugara į spintas ir sienas.Sometimes when I look at you, I feel I’m gazing at a distant star. It’s dazzling, but the light is from tens of thousands of years ago. Maybe the star doesn’t even exist any more. Yet sometimes that light seems more real to me than anything.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: DAUGIABUTIS :: Bjankos-
Pereiti į: