sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Kurvos telefonas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar

VEIDAS : Alicia Vikander
PRANEŠIMAI : 1494

Savannah Luna Blanchard
No one warns you about the amount of mourning in growth.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Sk. 02 01, 2015 4:46 pm

Neitui garsiai subliovus į ragelio galą, Tifanė kiek lėtai sumirksėjo akimis, dėl kažkokių priežasčių visiškai nesusierzindama dėl tokios Neito reakcijos. Galbūt dėl to, kad buvo pakankamai supratinga ir žinojo, kad nesusilauks ,,o puiku, važiuojam pirkti lovytės" tipo kalbų. Todėl tiesiog tylėdama leido vyrui susidoroti su situacija savu būdu.
- Atleisk, kad turėjau pranešti tai telefonu, - tarstelėjusi atsiduso ir skėstelėjo laisva ranka, negalėdama suvaldyti nevalingų judesių. - Nesijaudink, tavo reakcija visiškai normali, - pridūrė su balse juntama šypsena. - Nežinau, kol kas viskas gerai, nejaučiu jokių pykinimų ar panašiai, - pasakė. Svarbiausio klausimo ,,tai ką dabar daryti" taip ir neuždavė, nenorėdama užkelti viso sprendimo Neitui ant galvos. Aišku, negalėjo meluoti, jog jai nebuvo kilusi aborto galimybės mintis, tačiau po kurio laiko suvokė, kad niekada negalėtų šitaip pasielgti. Tiesiog nežinojo, ar Neitas norės dalyvauti jos gyvenime, kol ji lauksis, ar ne. O to klausti panelė taip ir neišdrįso sunkiai nurydama gerklėje susidariusį gumulą.
all the women in me are tired
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Sk. 02 01, 2015 5:11 pm

Sunku buvo patikėti, jog visa tai iš tiesų vyksta ir būtent tuomet, kai jiedu priėmė sprendimą patraukti skirtingais keliais, likimo ironija dar sykį sutvisko pačiame gražume. Jis sunkiai atsiduso, milijonui minčių be perstojo sukantis jo galvoje, bet niekaip nesusirišant į vieną logišką mazgą, ko pasekoje Natanielis ne tik, kad nesugalvojo nieko išganingo, bet taipogi įsivarė sau migreną, medžiotojo smilkiniams pradedant nemaloniai pulsuoti.
-Tifane, žinau, kad mano nuomonė čia mažai ką reiškia, bet norėčiau, jog pasiliktum kūdikį, - Greitai išbėrė dėl šio teiginio neabejodamas nė truputėliu. Vaikai Neito akyse buvo kažkas nepaprasto ir tyro, į namus atnešančio gėrį ir jaukimą, lyg tikrų tikriausias stebuklas ir faktas, jog vieną, nė negimusią savo atžalą, jis sugebėjo prarasti, tiesiog neleido jam nė galvoti apie galimybę, kad kažkas panašaus galėtų įvykti ir vėl. Tifanės viduje augo nauja gyvybė, kuri savyje turėjo didelę dalį Natanielio. Tai buvo jo kraujas, kurio atsisakyti vyras neketino, pasiryžęs verstis per galvą, jog sūnus ar dukra turėtų visokeriopai puikų gyvenimą.
-Mes būsime tėvais, - Netrukus tylutėliai pridūrė, pirminiam šokui pasitraukus į šalį ir sceną užleidus nesuvaidintam džiaugsmui, kuris įžiebė tyrą, seniai jo akyse neregėtą vilties ugnį. Šie vaikino žodžiai neturėjo Tifanei palikti jokių abejonių, jog Neitas pasiruošęs prisidėti prie šio proceso tiek morališkai, tiek finansiškai, kartu atiduodant ne tik savo širdį, bet ir sielą, taigi bent viena ją kamuojanti bėda, jog galimai turės auginti vaikelį viena, dabar turėjo pranykti. -Kur esi? - Laiku susivokė pasiteirauti merginos ketindamas vykti pas ją arba paraginti panelę atkakti į Volterą, kol kas neapsispręsdamas, kur užauginti mažąjį pagranduką būtų geriau.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Alicia Vikander
PRANEŠIMAI : 1494

Savannah Luna Blanchard
No one warns you about the amount of mourning in growth.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Sk. 02 01, 2015 6:22 pm

Ji ėmė linksėti galva, sutikdama su vyro žodžiais. Nors gyvenime dar nebuvo susidūrusi su abortais, buvo įsitikinusi, kad tai vienas iš baisiausių dalykų, kurį apskritai galima padaryti. Tuo labiau, kad net ir tuo atveju, jei Neitas nebūtų pasiryžęs padėti ir kartu tai išgyventi, Tifanė vis tiek būtų pajėgi pagimdyti ir užauginti vaiką. Taigi taip, aborto galimybė buvo seniai nebesvarstoma.
- Ne, Neitai, tavo nuomonė turi tiek pat įtakos, kiek ir maniškė, - atsakė į vyro žodžius švelniai, pati šventai tuo tikėdama. Aišku, galbūt šiek tiek daugiau įtakos turėjo faktas, kad devynis mėnesius turės vaikščiot su pilvu, priaugs minimum dešimt kilų ir vems kiekvieną rytą, bet Natanielis vis dėlto buvo vaiko tėvas. Ir ši privilegija jam suteikė teisę į visą tai kištis tiek, kiek jis nori.
Po kito sakinio Tifanė nesusilaikė plačiai nenusišypsojusi ir nesusijuokusi. Tylus ir džiaugsmingas krizenimas išdavė, jog Neitą užklupęs pozityvumas per keliasdešimt tūkstančių kilometrų pasiekė ir merginą.
- Turbūt tai nėra būtent tie žodžiai, kuriuos norėtų pasakyti vyras, ką tik išsiskyręs su mergina, - kreivai vyptelėjo papurtydama galvą. Iš dalies stebėjosi, kaip jiedu sugebėjo judviejų situaciją padaryti visiškai ne nejaukią, o priešingai - ironiškai smagią. - Bet taip, būsim, - kiek nurimusi ištarė dabar pati visa krūtine pajausdama tokį gerą gerą jausmą. Galbūt iki galo nepajėgė tuo džiaugtis nežinodama, ar Natanielis parodys norą į visą tai įsitraukti. Tačiau dabar merginai tarsi visas Puntukas nuo krūtinės nusirito. - Aš Naujajame Orleane, mašinų stovėjimo aikštelėj. Mums turbūt derėtų persikelti į tą patį žemyną, - tarstelėjo. Nors dar to nepasakė, suvokė, kad priešingai nei Naujajame Orleane, Volteroje gyveno Natanielio šeima ir mergina neketino jos atimti iš jo. Tačiau, savaime suprantama, persikraustymas į kitą šalį buvo sunkus ir mąstymo reikalaujantis procesas.
all the women in me are tired
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Pir. 02 02, 2015 4:34 pm

Negalėjo tiksliai atsekti, kada atsidūrė ant grindinio, bet šiuo metu patogiai atsirėmęs į arbatinės sieną tupėjo spoksodamas į asfaltą ir akis pakeldamas tik tuomet, kai kažkokia močiutė, palaikiusi jį išmaldos prašančiu vargšu, mestelėjo Neito pusėn porą euro centų, priversdama vaikiną kiek atitokti nuo minčių srauto galvoje ir suraukti kaktą.
-Šiuo metu mudu nesame didžiausias prioritetas. Šią vietą visokeriopai užėmė vaikas, - Tarstelėjo realiai nė nesusimąstydamas apie juodu, jų ateitį ir praeitį, Tifanės viduje augančiai gyvybei akivaizdžiai pasigrobus visą vaikino dėmesį, kam vyras neprieštaravo, jau dabar neabejodamas, kad savo atžalą nešios ant rankų ir veik nepaleis iš glėbio, ko patirti su Vestu veik neturėjo progos, sūnui pernelyg greitai suaugus.
-Ką ketini daryti toliau? Aš žinoma galėčiau parduoti savo butą ir garažą, tuomet užtikrintume pinigų bent jau pusėtinai padoriam gyvenimui. Ar mes gyvensime kartu? Jei taip, kur? Negaliu versti tavęs kraustytis į Volterą, jei nenori, bet ir Naujasis Orleanas neatrodo kaip tikras stebuklų miestas, - Neitas vis dar jaudindamasis bėrė žodžius, kurie vargiai rišosi į sakinius, veik neužsičiaupdamas, ko pasekoje savo monologo pabaigoje turėjo giliai įkvėpti į plaučius oro, kad neuždustų. Faktas, kad dalyvaus visuose apsilankymuose pas gydytoją, prisidės prie drabužėlių pirkimo ir sėdės ligoninėje kantriai laukdamas vaikelio atėjimo į šį pasaulį buvo aiškus, klausimas liko tik vienas - kur visa tai vyks.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Alicia Vikander
PRANEŠIMAI : 1494

Savannah Luna Blanchard
No one warns you about the amount of mourning in growth.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Pir. 02 02, 2015 6:04 pm

Vyrui pabėrus klausimus, kurie taip pat sukosi ir rudaplaukės galvoje, Tifanė tik akimirkai užtilo prikąsdama apatinę lūpą. Orleane ji turėjo darbą, kurį, aišku, tektų apleisti po kelių mėnesių, o daugiau jos niekas jame kaip ir nelaikė. Tik pripratimas. Ji toli gražu nebuvo persona, kuriai lengva priimti įvairius pokyčius. Aišku, vaiko atsiradimas vertė aukotis ir Tif neketino burbėti tai darydama.
- Aš turiu santaupų, galbūt pasiėmus paskolą galėčiau nusipirkti kokį butuką Italijoje, - pasvarstė kalbėdama ne visai tvirtai, šiokiai tokiai dvejonei neapleidžiant jos tylaus balso. Nenorėjo, kad Natanielis pardavinėtų savo butą dėl kelių puikiai suprantamų priežasčių. - Be to, paskambinčiau tėčiui, jis turbūt finansuotų, - toliau garsiai svarstė. Merginą neramino ir tas faktas, kad niekada nėra buvusi Italijoje ar tuo labiau Volteroje. - Žodžiu, turbūt teks nusipirkti italų žodyną, - po kiek laiko pratarė atsidusdama, bet jau su gana linksma gaidele balse. Galų gale, mergina stengėsi save nuteikti pozityviai - persikraustymas į kitą šalį gali būti gana smagus dalykas.
all the women in me are tired
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Tr. 02 04, 2015 3:56 pm

-Ne, ne ir dar kartą, - Užginčijo merginos žodžius nepritariamai papurtydamas galvą, kadangi pilnai tikėjo, jog prie panelės buto jie turi prisidėti abu, juo labiau, kai Tifanė aukojo savo interesus ir mylimą miestą vien tam, jog prisiderintų prie Neito, nors iš esmės jis turėjo būt tasai vienintelis aplink ją šokinėjantis. -Nenoriu, kad įklimptum į skolas ir po to gyventum varganame butelyje, kur nė padoraus šildymo nėra, - Nuožmus vyro balso tonas nesunkiai leido suprasti, kad bent jau šiuo klausimu vaikinas į kompromisus leistis neketino, veik įsitikinęs, kad pajėgtų įpirkti padorų ir jaukų butą, kuriame auginti vaiką būtų vienas malonumas. -Tame bute jau ir taip nesirodžiau ganėtinai ilgą laiką, kartu apleisdamas ir savo darbovietę. O jeigu pinigų truks, parduosiu ir mašiną, - Impala, kaip žinia, Neitui atstojo patį aukščiausiąjį, bet kai kalba pasisuko apie bendrą ateitį su Tifane ir jųdviejų atžalą, dėl kurios vyras buvo linkęs išbarstyti visą save, visi daiktai tiesiog neteko savo vertės. Jautė pečius užgulusią atsakomybę, kuri stebėtinai neslėgė vaikino, jam regis nuoširdžiai mėgaujantis faktu, kad vėl tapo kažkam reikalingas, Neitui pastaruoju metu tik tuščiai egzistuojant be jokio tikslo. Būtent dėl to buvo pasiryžęs stengtis, kad ir ką paaukoti reikėtų. -Tau nereikia jokio žodyno. Aš puikiai moku italų kalbą. Il nome del mio mucca è Nathaniel, - Išpyškino pernelyg pasitikėdamas savimi, kadangi buvo akivaizdu, jog keli metai praleisti Volteroje jo kalbėjimo žinių nepagerino, kam be abejo pritarė pro šalį pėdinusi ir jį nugirdusi moteriškė, kaip mat prunkštelėjusi ir palikusi Neitą nesupratusį mąstyti, ką gi pasakė ne taip.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Alicia Vikander
PRANEŠIMAI : 1494

Savannah Luna Blanchard
No one warns you about the amount of mourning in growth.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Tr. 02 04, 2015 6:06 pm

- Neitai, tau juk reikia ir savo šeimą dar paremti. Vestas, Demetrija, - pridūrė suvokdama, kad Natanielis turėjo ir daugiau dalykų apart Tifanės, kuriais turėjo pasirūpinti. O kad nebuvo miljionierius irgi buvo daugiau nei akivaizdu. Tiesą sakant, negalėjo atsikratyti jausmo, jog su savo bėdomis užsikars jam ant kaklo, net jei pati ir suvokė, kad šis jausmas ir buvo visiškai absurdiškas ir nelogiškas. Čia matyt buvo kalta tiesiog Tifanės asmenybė, kuri buvo įpratusi dvidešimt septynerius metelius pati rūpintis savimi, taigi dorai nė nesuvokė, ką daryti, kai kažkas parodydavo norą padėti. - Na, galim susimest per pusę, ką manai? - Paklausė iš griežtoko vyro tono nuspręsdama, kad Neitas nenusileis, tad greit primetė, kad geriausia tokioje situacijoje būtų ieškoti kompromiso. Pati, savaime suprantama, taip pat norėjo prisidėti prie buto. Jeigu jau vyriškis parduotų savo mylimą Impalą, tai Tifanė užgraužtų save iki gyvenimo galo, nes žinojo, kokia ji jam ypatinga.
Tifei nereikėjo gerai žinoti italų kalbos, kad Neito ištartas sakinys pasirodytų juokingas. Tyliai sukrizenusi ji užvedė mašinos variklį, ketindama jau keliauti namo ir pradėti pakuotis daiktus. - Kaip itališkai 'iki pasimatymo'?
all the women in me are tired
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Tr. 02 04, 2015 7:14 pm

-Nelabai suprantu prie ko čia Demetrija, bet dėl sūnaus gali nesijaudinti. Vesto neketinu apleisti, - Patikino panelę mažiausiai norėdamas, jog ši susidarytų įspūdį, kad staiga patapo virve po Neito kaklu, tempiančia jį į patį upės dugną, kadangi taip nebuvo. O kad mergina nepagrįstai nesijaustų kalta, jis vis dėlto nutarė sutikti su rudaplaukės pasiūlytu kompromisu, nors ir nenoriai, visai kaip pati Tifanė, mėgdamas viską turėti savose rankose ir kontroliuoti, jau nuo vaikystės priverstas išmokti karčią gyvenimo pabaigą, jog niekas juo nepasirūpins, todėl Neitui pačiam reikia rodyti iniciatyvą.
-Tarkim, - Atsakė akivaizdžiai dvejodamas, kadangi buvo įsitikinęs, jog anksčiau ar vėliau tų pinigų vis tiek prireiks, jei ne sauskelnėms ir vaiko lovytei, tai dėti į fondą būsimo berniuko ar tai mergaitės universitetui, vyrui, vos prieš porą minučių spėjusiam sužinoti, kad bus tėvas, jau pagalvojus net apie tai.
-Dove si trova il mio panino, - Vartė tą savo liežuvį burnoje, kaip kad darė italai, puikiai žinodamas, jog to užteks, kad panelė patikėtų jo gabumais, realiai net kiaulei garde esant talentingesnei už medžiotoją, dėl ko Neitas regis nesisielojo, plačiai šypsodamasis. -Buto pardavimas vienaip ar kitaip užtruks, net jeigu paskambinsiu savo agentui draugui. Lauksi ar vis dėlto vyksi dabar ir apsistosi viešbutyje? - Dar kiek pasmalsavo galiausiai pakildamas ant kojų ir neramiai patrypčiodamas vietoje vos dar viena džiaugsmo banga užgulė jo krūtinę, širdžiai spurdant taip, lyg ketintų bet kurią akimirką ištrūkti.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Alicia Vikander
PRANEŠIMAI : 1494

Savannah Luna Blanchard
No one warns you about the amount of mourning in growth.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Tr. 02 04, 2015 8:37 pm

Vyrui sutikus mokėti per pusę, merginos lūpas pasiekė nedidukė, pergalinga šypsena. Jai patiko rasti kompromisus nesvarbu su kuo. Aišku, šiek tiek pergyveno dėl to, kad teks persikraustyti į kitą šalį ir netgi stebėjosi savimi, kaip greitai priėmė šį sprendimą, kai įprastu atveju būtų svarsčiusi gerus kelis mėnesius. O galiausiai turbūt net nenusprendusi. Štai kokią įtaką galėjo daryti Natanielis ir staiga pasikeitęs gyvenimas, kuris bėgant laikui keisis tik dar labiau.
- Mane beveik įtikinai, - tarstelėjo bene rimtai po vyro itališkai skambančio sakinio, tačiau merginos veido neapleido šypsena. - Manau, kad palauksiu čia. Viešbučiai ypatingai nežavi, - tarstelėjo. Tuo labiau, kad Tifė nematė reikalo ypatingai skubėti kuo greičiau persikelti. Kol kas nejuto jokių simptomų, pilvo toli gražu nesimatė, tad ir rūpintis ja visai nereikėjo.
all the women in me are tired
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 2:00 pm

Medžiotojas kiek pritilo, regis akivaizdžiai mintyse kurpdamas planą, kol kraipė galvą į šonus ir net kelis kartus apsilaižė lūpas.
-Manau man derėtų pas tave atvykti. Aptartume viską akis į akį, susipažintume su tavo tėvais, o galiausiai nueitume pas daktarą. Ką manai? - Pasiteiravo panelės po menkutės pauzės, nė neabejodamas, jog Tifanė sutiks, tik viso labo nuspręsdamas apie savo vizitą pranešti, jog jo pasirodymas prie merginos namų durų nebūtų staigmena. -Juk sutiksi priimti mane į butą, kol pardavinėsiu savąjį? - Netrukus paklausė Tifanės visai netrokšdamas naktų leisti garaže, kai rudaplaukės sofa visuomet atrodė tokia patogi ir minkšta, Neitui ten praleidžiant užtektinai laiko, jog tuo įsitikintų. Faktas, jog jųdviejų sūnus ar dukrelė galimai buvo pradėtas būtent ten privertė Neito lūpų kampučius virptelėti, jam vos sutramdant kylantį šypsnį. Nežinojo, ką šis stebuklas reiškė būtent jiems, o ir spėlioti bijojo, tiesiog nuspręsdamas viską palikti likimo rankose, kuris akivaizdžiai nenorėjo leisti jaunuoliams patraukti skirtingais keliais. Dėl šito pats Natanielis nė trupučio nesisielojo, tą nulemiant faktui, jog jam šios moters reikėjo labiau nei jis kada būtų galėjęs pripažinti.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

VEIDAS : Alicia Vikander
PRANEŠIMAI : 1494

Savannah Luna Blanchard
No one warns you about the amount of mourning in growth.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 6:11 pm

- Žinoma. Jei tik tai nesukels tau nepatogumų, - tarstelėjo eilinį kartą nenorėdama kažkam sukelti problemų. Aišku, mergina apsidžiaugė, kadangi kol kas Natanielis buvo vienintelis apart jos žinantis šią naujieną ir Tifanei tikrai reikėjo kažko šalia, su kuo paprasčiausiai galėtų apie tai pasikalbėti. Ir vargu ar būtų tinkamesnis tam žmogus nei vaiko tėvas. - Na, nežinau... Galbūt rūsy ir rasiu kokį laisvą kampelį, - pasakė neva labai dvejojančiu balsu, negalėdama praleisti progos šiek tiek paerzinti Natanielį. Tuo labiau, kad ir merginos atsakymas turėjo būti akivaizdus. - Puiku. Lauksiu tavęs, - linksmai ištarė. Merginos tonas po to laiko, kai tik paskambino Neitui, buvo žymiai pasikeitęs ir į gerąją pusę. Tikriausiai nė nereikėjo klausti kieno dėka. Nuspaudusi ,,baigti skambutį" Tifanė pagavo savo vis dar besišypsančią, tad tik tyliai krenkštelėjo, užsisegė saugos diržą ir nurūko namų link.
all the women in me are tired
Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 2215

West Elliot Harlow
we are so scared of people breaking us, that we end up breaking ourselves


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 6:11 pm

SKAMBINA JAU NEBE PIRMĄ KARTĄ, NEREAGUODAMAS Į UŽIMTUMO SIGNALĄThe villains were always ugly in books and movies. Necessarily so, it seemed. Because if
they were attractive—if their looks matched their charm and their cunning—they wouldn't
only be dangerous. They would be irresistible.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 6:29 pm

Atsiliepė.
-Klausau, - Užgiedojo akivaizdžiai pakiliu, bet kartu kiek drebančiu balsu, itin sparčiai žingsniuodamas oro uosto link, kadangi ilgiau laukti nematė prasmės, kai šansai susitikti su broliu ir padoriai jį pasveikinti prilygo nuliui, jam nesunkiai atspėjant ką jiedu su Natali veikia senajame Harlow bute. -Ne, Vestai, aš nejuokavau, - Užbėgęs įvykiams už akių pratarė, lūpas vis dar puošiant plačiam šypsniui.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 2215

West Elliot Harlow
we are so scared of people breaking us, that we end up breaking ourselves


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 6:35 pm

- WHAAAT?! - užkaukė į ragelį itin susijaudinusiu ir džiugiu tonu, bet Neitui dar kartą patikinus, kad šitaip jis ne mėgina susilaukti sūnaus dėmesio, o tiesiog ketina pranešti faktą, užtilo išpūsdamas akis. - Tai jūs su mama nusprendėt, kad jei jau vienas vaikas gavosi tobulas, reik ir antro? - Pasiteiravo plačiai išsišiepdamas ir nė neapsvarstydamas kitos galimybės, kad galbūt vaiko laukiasi visai ne Demetrija. Aišku, žinojo, kad jo tėvai išsiskyrę, bet buvo girdėjęs gandų, kad vėl susiėjo, tad neketino praleisti progos prabilti apie tai. - Žinai, statistiškai vargu ar antrasis bus toks pat, bet pabandyti verta, - nenustojo plepėti nežinia iš ko paveldėdamas tokį durną geną.The villains were always ugly in books and movies. Necessarily so, it seemed. Because if
they were attractive—if their looks matched their charm and their cunning—they wouldn't
only be dangerous. They would be irresistible.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 7:26 pm

Lyg žinodamas, kas jo lauks, vyras kiek atitraukė nuo ausies telefoną, tiesiog kreivai šyptelėdamas vos suvokė, kaip stipriai vis dėlto buvo išsiilgęs sūnaus. Tik štai pirmasis Vesto klausimas kiek sumenkino gerą jo nuotaiką, vyro lūpų kampučiams kaip mat nusvyrant žemyn.
-Mes su tavo motina išsiskyrę, žinai, - Natanielis vertėsi per galvą, plėšė save per pusę ir darė absoliučiai viską, kas jo valioje, kad išstumtų Demetriją iš savo gyvenimo, o per pastarąsias trisdešimt minučių ta moteris buvo su juo susieta jau du kartus, kas kiek suerzino Neitą, aplinkiniams sudarant įspūdį, jog medžiotojo egzistencija prasideda ir pasibaigia ties tos moters vardu. -Ji mane metė, - Netrukus pridūrė jau kiek kandžiau, netrukus kiek atsitokėdamas ir vėl paspartindamas žingsnį link oro uosto. -Mes su Tifane turėsim dukrą. Arba sūnų, - Pridūrė po akimirkos regis susigrąžinęs pirminę nuotaiką, nors spindesys akyse kiek prislopo. Nelindo į visas sudėtingas peripetijas apie jų išsiskyrimą, gyvenimą atskirai ir itin komplikuotą padėtį, nusprendęs šį pokalbį atidėti kitam kartui, kai susitiks su Vestu akis į akį.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 2215

West Elliot Harlow
we are so scared of people breaking us, that we end up breaking ourselves


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 9:19 pm

- A, - tarstelėjo su akimirką pasigirdusia nusivylimo gaidele balse, bet tokia ji ir tebuvo - trunkanti vieną trumpą akimirką. Iš tėvo sklindančios kažkokios šaltos bangos kalbant apie Demetriją privertė Vestiką dar kartą save patikint, kad jam metas susitaikyti su faktu, kad jo tėvai išsiskyrė ir kad jis jų atgal į krūvą nesumes. - Tifane, sakai.. - pakartojo primerkdamas akis ir mintyse įsivaizduodamas tos dailios moteriškaitės išvaizdą. - Gerai, turiu pripažint, antrasis gali pranokti ir mane, - su neva pralaimėtojo balsu ištarė ir dirbtinai nuliūdęs atsiduso. Jam visai patiko naujoji tėčio draugė. Aišku, vaikinui kilo klausimas, kodėl taip greitai nusprendė turėti vaiką, tačiau to nepaklausė nenorėdamas lįsti į teritoriją, kuri pernelyg asmeniška. - Kaip jautiesi? - Visgi galiausiai nustojo išsidirbinėti ir nuoširdžiai paklausė.The villains were always ugly in books and movies. Necessarily so, it seemed. Because if
they were attractive—if their looks matched their charm and their cunning—they wouldn't
only be dangerous. They would be irresistible.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 02 05, 2015 9:56 pm

Suvokė pasikarščiavęs tik tada, kai žodžiai jau buvo palikę jo lūpas, dėl ko Natanieliui liko tik sunkiai atsidusti, vyrukui visai netrokštant išsilieti ant sūnaus ar sudaryti įspūdį, jog dėl yra nusistatęs prieš jo mamą. Vis dėlto, Neitas nieko ta tema nebesakė, nuspręsdamas kuo greičiau pakreipti kalbą kita linkme, kol tarp jo ir sūnaus neįsiplieskė koks kivirčas, Vestui pajutus pareigą ginti Demetriją.
-Mažiui reikės labai pasistengti, kol pasivys savo brolį, - Kreivai šyptelėjo, balse atsirandant sunkiai aprėpiamam šiltumo jausmui, Neitui negalint blogesniu žodžiu atsiliepti apie sūnų, kuris buvo viskas, ko vyras kada troško. Neketino antrojo vaiko padaryti Vestiko kopija, jų lyginti tarpusavyje ar vieno mylėti labiau už kitą, bet kertelė iš tiesų buvo aukštai iškelta, Neitui liekant tik viltis, jog jo vaikis bent kruopelyte numano, kiek daug reiškia tėvui ir kaip medžiotojas juo didžiuojasi.      
-Sakyčiau dar kiek sukrėstas, kadangi žinios nemenkos, bet šiaip nepaprastai džiaugiuosi, - Net išsišiepė ta proga mėgaudamasis sugrįžusiu nekantrumo virpuliu krūtinėje, kurio pastaraisiais metais Neito gyvenime trūko, kaip teisingų seimo narių.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

PRANEŠIMAI : 2215

West Elliot Harlow
we are so scared of people breaking us, that we end up breaking ourselves


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Pen. 02 06, 2015 2:05 pm

Girdėti tėvo balsą, kuriame jautėsi gyvastis ir šiluma, buvo nepaprastai gera. Kai pastarąjį kartą Vestas su juo matėsi, vyras atrodė kaip nuo visko pavargęs žmogus, nesugebantis rasti džiaugsmo ar laimės savo gyvenime. Tad faktas, kad ši žinia darė jį laimingu, privertė ir Vestiką plačiai, nuoširdžiai nusišypsoti.
- Senukas dar turi parako, - nesusilaikė vėl nepajuokavęs ir tyliai sukrizeno. Dėl kažkokių priežasčių, Vestas su abiem savo tėvais visada elgėsi kaip labiau su draugais, aišku jausdamas jiems pagarbą, tačiau niekada nevengdamas pašmaikštauti ar šiek tiek įkąsti. Galbūt tai ir darė jų santykius tokius šiltus ir artimus. - Tai ką dabar planuoji daryti? Kraustysiesi į Orleaną? - Pasiteiravo tik dabar tai suvokdamas, kad ši žinia gali kiek pakoreguoti net ir jo su tėčiu santykius, kas Vestui džiaugsmo pernelyg nekėlė.The villains were always ugly in books and movies. Necessarily so, it seemed. Because if
they were attractive—if their looks matched their charm and their cunning—they wouldn't
only be dangerous. They would be irresistible.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Sk. 02 08, 2015 10:26 pm

-Ne, tiesą sakant nusprendėme su Tifane gyventi Volteroje, taigi artimiausiu metu nesitikėk manimi atsikratyti, - Kreivai šyptelėjo kiek pašmaikštaudamas, nors ir žinojo, kad tokia idėja nė nešovė sūnui į galvą. Kas gi nebūtų laimingas savo gyvenime turėdamas tokį vyrą, kaip Natanielis, a? -Visgi, dar turiu reikalų Naujajame Orleane, todėl trumpam paliksiu Volterą. Dar susiskambinsim, gerai? - Pasiteiravo sūnaus jau žingsniuodamas pro oro uosto duris, o tuomet sulaukęs atsakymo numygo pokalbio užbaigimo knopkę.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Št. 08 22, 2015 9:45 pm

Skambina


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Št. 08 22, 2015 10:04 pm

Natanielis vos akimirką atplėšė žvilgsnį nuo pilko kelio, kuriuo riedėjo jau geras porą valandų, apgraibomis nuo keleivio sėdynės pastverdamas tamsoje žibantį savo telefoną, o tuomet trumpam žvilgtelėjo į ekraną, jo lūpas papuošiant kreivam šypsniui.
-Aš jau pakeliui namo, - Patikino panelę pakėlęs ragelį. Kiekviena jo kūno ląstelė veik leipo iš noro pamatyti savąją žmoną, kurią jis apgailestaudamas turėjo palikti iš karto po jų medaus mėnesio, medžiotojų klanui šiaurėje paskambinus ir paprašius pagalbos su naujagimių armija. Senyva jo širdis krūtinėje reikliau virptelėjo vien nuo minties, jog po akimirkos išgirs mylimosios balsą, jam galint tik spėlioti, kas su juo bus, kai po šios pertraukos pamatys Demetriją akis į akį, niekam pasaulyje dar nepranokus to krūtinę šildančio jausmo, kai atvėrusi duris rudaplaukė pasitinka jį su plačia šypsena veide, o tuomet nepaisydama fakto, jog vyro drabužiai prisigėrę svylančių vampyrų tvaiku, puola jam į glėbį, panardindama savo skausmingai dailų veidą į jojo krūtinę. Vyras pasijausdavo esantis namuose ne peržengęs pastato slenkstį, o pajautęs Demetrijos aromatą, besiskverbiantį pro šnerves ir apsvaiginantį protą, net ir po ši tiek metų, moteriai sugebant nuginkluoti garsųjį medžiotoją vienu vieninteliu žvilgsniu ir priverčiant jį pasijausti visiškai bejėgiu prieš jos galybę, puikiai suvokiant, kad jis visas, iki paskutinio siūlo galo, priklauso jai ir tik jai.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Št. 08 22, 2015 10:33 pm

Demetrija buvo labai nedora moteris, ką šiuo skambučiu buvo pasiruošusi patvirtinti, rizikuodama savo vyrui įvaryti širdies smūgį, dėl ko ji, rinkdama numerį, tik kreivai šypsojosi, tiesiog spirgėdama nuo minties, kad turi progą jį paerzinti. Visgi, tą pačią akimirką, kai vyrukas pakėlė ragelį ir ištarė pirmąjį žodį, tamsiaplaukės ryžtas kiek išblėso, ilgesiui visgi darant savo, dėl ko jai prireikė sekundės, kad susiimtų, tą susikaupimo akimirką jai praleidžiant tiesiog tylint, kas galiausiai išėjo į naudą. - Gerai,- galiausiai išrėžė, balsui nuskambant kaip niekad atšiauriai ir svetimai net pačiai Demetrijai, ko ji ir siekė, sudėdama visus turimus aktorinius gabumus į šį pokalbį. Prieš dar kartą prabildama moteris dar šiek tiek patylėjo, sąmoningai keldama įtampą, susidariusią po pirmojo jos išrėžto žodžio, o vėliau giliai įkvėpė ir tęsė. - Reikės pasikalbėti,- sumurmėjo pakankamai tyliai, žodžiuose maišantis liūdesiui ir akivaizdžiam susierzinimui, merginai net pačiai nusistebint dėl savo sugebėjimo šitaip tinkamai parinkti intonaciją, kai josios mina, kurios Natanielis nematė, visiškai prieštaravo josios žodžiams. Per savo gyvenimą moteris turėjo pakankamai progų meluoti ir apsimetinėti, dėl ko dabar visiškai pasitikėjo savo jėgomis, būdama visiškai užtikrinta, kad netgi vyriškis, pažįstantis ją geriau nei kas nors kitas, neįžvelgs klastos.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Sk. 08 23, 2015 12:03 am

Tikėjosi įprasto pokalbio, kuriuos jiedu stengdavosi apturėti bent porą kartų savaitėje, kurio metu panelė nupasakotų, ką nuveikė per dieną, praneštų Neitui šviežiausias naujienas, o tuomet tyliai krizendama papasakotų vyrui, kad jų kaimynė Angelė vėl dalgiu šienauja savo gyvatvorę. Bet karti gaidelė moters balse ir Demetrijai nebūdingas šaltumas privertė medžiotojo širdį skaudžiai nusiristi kažkur į kulnus, jam akimirką paleidžiant vairą iš rankų, ko pasekoje vyras kartu su impala išvažiavo į kitą eismo juostą, kiekvienam įkvėptam oro gurkšniui stringant gerklėj, taip ir nepasiekus savojo tikslo, ko pasekoje Natanielis beveik duso. -Kas negerai? - Pasiteiravo moters tyliu, beveik mirusiu balsu, galvoje iš karto užgimstant tuzinui pačių įvairiausių idėjų, kurių nė viena nebuvo laukiama, kas tik paaštrino ir taip lakią vyro vaizduotę. Įsivaizdavo Demetriją esančią ligoninėje prie Vesto lovos, tuomet mintimis persikėlė prie galimybės, jog brolio seniai nebėra gyvųjų tarpe, mat iš Oliverio Neitas nieko negirdėjo mėnesių mėnesiais, panelei dabar skambinant pranešti liūdnų naujienų, galiausiai net iškeldamas teoriją, kad pavargusi nuo pažadų, kuriuos Natanielis atkakliai kuždėjo jau į ausį, bet vis pamiršdavo ištesėti, ji nusprendė išsiskirti su jo nuolatos kažkuo užsiėmusiu įkyriu užpakaliu. Vyro gyvenime įvyko trilijonai skirtingų nelaimių, kurios visos savaip sužeidė medžiotoją, jam niekuomet neleidžiant sau atsipalaiduoti, mat neabejojo, jog kiekviename žingsnyje jo lauks vis kitas smūgis ir visgi, manyti, kad esi pastarajam pasiruošęs ir iš tiesų jo susilaukti yra du visiškai skirtingi dalykai, medžiotojui staiga nuspaudžiant stabdžius, mat neabejojo ilgiau nebegalintis vairuoti. -Demetrija? - Pratarė josios vardą, šitaip reikalaudamas atsakymų ir beveik idealiai atkartodamas ledinį moters toną. Skirtumas tas, jog Natanielis nevaidino.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Sk. 08 23, 2015 12:39 am

Tik iššaukusi audringą vyro reakciją, net nematydama jo veido suvokdama, kad itin stipriai sunervino ir išgąsdino Neitą, moteris susivokė, jog galbūt nederėjo šitaip žiauriai elgtis, kadangi jiedu gyveno pasaulyje, kuriame "reikia pasikalbėti" visada reikšdavo, jog netrukus bus pranešta kokia nors baisi žinia. Visgi, dabar buvo kiek per vėlu atsiimti žodžius ir Demetrijai beliko tęsti tai, ką pradėjo, ir tikėtis, kad visko pabaigoje, sužinojęs naujienas, Natanielis labai nepyks. - Tu dar klausi?? - rodos, tikrai negalėdama patikėti tuo, kad vyras dar drįso teirautis, sušnypštė į ragelį, netrukus sugrieždama dantimis ir atkakliai tylėdama iki pat akimirkos, kai vyras paragino ją toliau kalbėti, pats perėmęs itin nemalonų ausiai balso toną. - Medžioklė turbūt buvo labai sėkminga,- netikėtai ištarė perdėtai saldžiu balsu, kuriame nestigo kandumo, kuris tik patvirtino, jog mergina nėra nei liūdna, nei išsigandusi, o tiesiog iki begalybės įsiutusi, ir šią emociją medžiotojai perteikiant veik nepriekaištingai. Kitaip susiklosčiusiame gyvenime būtų buvusi puiki aktorė. - Tik kitą kartą tai, kurią susimedžiosi, pasakyk, kad nesiuntinėtų tau dovanėlių į mūsų namus,- netramdydama vis kylančio balso tono, piktai drėbtelėjo į ragelį, netrukus vėl visiškai užtildama, primindama tylą po didžiulės audros. - Noriu, kad kuo greičiau prisistatytum ir susirinktum savo daiktus,- tyliai, it netikėtai būtų apimta nevilties, užbaigė ir padėjo ragelį nė nelaukusi atsakymo.


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Volterra, Italy
VEIDAS : Alona Tal
PRANEŠIMAI : 28004

Demetria Nadira Harlow
I wanted to change the world once, but the world ended up changing me instead


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   Kv. 06 23, 2016 2:16 am

sms
Emergency! Skelbk paiešką, dingo Filipas!


Almost dead yesterday, maybe dead tomorrow,

but alive, gloriously alive, today.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kurvos telefonas   

Atgal į viršų Go down
 
Kurvos telefonas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Telefonai-
Pereiti į: