sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Rūsys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas

PRANEŠIMAI : 2737

Gretos nuosavybė


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Antr. 06 03, 2014 9:18 pm

Mergina klupėdama prie sienos bandė atsiriboti nuo pasaulio, nuo tų garsų kurie vis dar buvo užgulę aštrią jos klausą. Norėjo delnais užsikimšti ausis, stipriai it užsimerkti ir tiesiog prasmegti. nesvarbu kur, svarbu kad tai įvyktų dabar. Tačiau kur tau, kaip buvus taip ir liko klupoti, besiglausdama prie šaltos sienos, kuri turėjo salsvoką pelėsių dvoką, kuris buvo jaučiamas tik dėl vampyriškos uoslės. Tačiau gan greit tvirtai sučiaupusi lūpas, nustojo kvėpuoti, norėdama neužuosti to nuostabaus kraujo kvapo, kuris vis dar sklandė patalpoje. Užmerkusi savo raudonas akis, jautė kaip sunki, tarsi debesys, nuotaika pradeda slėgti pečius, kurie vis linko, kol galų gale ši sėdėjo visa sukumpusi, nuleidusi galvą, jau nebematydama prasmės. Vis vien tikriausiai liks čia iki gyvenimo galo, arba ją tiesiog nužudys. Juk ji vampyrė, suknistas padaras žudantis nekaltus žmonės vien dėl kraujo, kuris buvo gyvybiškai svarbus tokiai kaip ji. Anetei kalbant girdėjo kiekvieną jos žodį, įkvėpimą, o tai ją erzino, nors veidas vis dar liko tarsi iškaltas iš šalčiausio akmens. Nesumojo ką atsakyti medžiotojai, todėl tylėjo tarsi vandens į burną prisipylusi, o gal ir dėl to kad kalbėti darėsi vis sunkiau. Gerklė tiesiog liepsnojo, tačiau skausmas ir neleido jai atsipalaiduoti ir pasiduoti kovojant su noru misti tuo krauju, kuris gulėjo tiesiai jai prieš nosį. Kambariui prisipildžius pašalinių garsų, ši krūptelėjo vos durys prasivėrė. Girdėdama vyro žingsnius bandė vis labiau atsitraukti, tačiau surakintos rankos ir grandinės nebeleido toliau trauktis.
-ne,- prakalbo nusukdama akis į kitą pusę, nenorėdama matyti tų gražių jo akių. Dabar kai viskas taip baigėsi, nebėra reikalo kvailai svajoti, bei tuo pačiu neliko laimingo gyvenimo idėjos, tarsi ši būtų nupūsta su visomis geromis Angelos emocijomis. Jausdama vos šiltą jo odą prie savosios, užsimerkė, jausdama kiek didesnį psichologinį skausmą. Buvo sunku pakelti tai, ką turėjo Angela. Mirus širdžiai, mirė ir kiti gražūs, bei mieli jos bruožai. Taip tikriausiai ir liks kvaila šaltuole, leisgyve, bei atsiribojusia nuo šio pasaulio.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Kv. 06 05, 2014 9:33 pm

Džošui sugrįžus į rūsį po nemenko laiko tarpo, Ana nė nepajudėjo iš savo vietos, taip ir likdama stovėti prie sienos, aiškiai priešiškai prieš vampyre nusiteikusia kūno povyza. Atrodė it kokia daili statula. Gana skeptiškai ir abejingai stebėjo, kaip vaikinas liepia krauju maitintis vampyrei, kad šitaip ji palaikytų savo gyvybę. Tai buvo taip keista ir netinkama, lyg kiškis neštų daugiau mėsos liūtui, kad šis galėtų gyventi. Tačiau Anos lūpų nepaliko joks žodis, kadangi ne jai buvo vadovauti, kaip turėtų elgtis vyras, kilęs iš gana žinomos medžiotojų šeimos. Vyras, kurį ji pažinojo nuo penkerių metų. Berniukas, kadaise skynęs jai ramunių. Sunkiai atsiduso nukreipdama žvilgsnį.
- Tuomet nužudyk ir ją. Juk matai, kad ši mergina beviltiška. Paskendusi savo kančiose. Netinkama ne tik būti vampyre, bet netinkama net ir išmokti valdytis, - pasakė vėliau suspausdama lūpas į ploną liniją ir žvilgsniu vėl sugrįždama ties Džošu. Kažkas jai sakė, kad tai, ką sako Džošas, yra netiesa. Kad jeigu jis sugebėjo partempti šitas vampyres iš nežinia kur, vienai bandyti įsiūlyti kraujo, labai nelogiška, jog staiga pakeis mąstymą ir vieną iš jų nužudys. Na, o jei Anos šeštasis jausmas klysta ir Džošas sako tiesą, tuomet puikiai suvoks, kad ir tą naujagimę laikyti čia uždarytą yra beprasmiška. Būdama vampyre ji, visų pirma, kankinsis pati, o antra, savo kančią reikš ant žmonių, greičiausiai juos žudydama. Medžiotoja ne kartą yra mačiusi, kaip skausmo ir agonijos užvaldyti vampyrai nesugeba daryti nieko kito, tik žudyti, naiviai ir kvailai vildamiesi, kad tai numalšins jų kančias.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Voltera
PRANEŠIMAI : 3231

Joshua William Lund
“In the wrong light anyone can look like a darkness.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Kv. 06 05, 2014 10:09 pm

Agonijos kupinas Angelos veidas plėšė vaikino širdį per pusę, bet Džošas buvo per ne lyg užsispyręs, jog taip lengvai nuleistų rankas žemyn ir pasiduotų, kaip kad padarė pati vampyrė. Todėl medžiotojas tik sunkiai atsikvėpė, įbrukdamas merginai į rankas kraujo pakelį, prieš tai nuplėšdamas viršutinę jo dalį, kad surakintai naujagimei nereikėtų su tuo vargti.
-Prašau, Angela. Tau jo reikia. Ir jeigu nenori galvoti apie save, pagalvok apie savo tėvus. Kaip, tavo manymu, jie turės palaidoti savo vienintelę dukrą? - Sunkiai nurijęs seiles, Džošas uždėjo platų savo delną merginai ant pečio švelniai jį spustelėdamas, tarytum šitaip ragintų Angelą pradėti doroti patiektus pietus. Nebuvo didelis to proceso fanas ir vaikinui buvo šlykštu žiūrėti, kaip vampyrai pasimėgaudami į save siurbia kraują, bet dabar Džošas akių į šalį nenusuko, norėdamas įrodyti merginai, kad ji neturi ko gėdytis, kadangi tai yra jos dalis. Išgirdęs Anetės žodžius, vaikinas sekundei sustingo, galiausiai grįžtelėdamas galvą merginos link, jo lūpas puošiant ironiškai šypsenėlei.
-Žinoma. Juk lengviau atsikratyti našta susitepant rankas nei padėti į nelaimę pakliuvusiai panelei. Angela dar nieko nenuskriaudė. Ją nužudyti prilygtų tikrų tikriausiai žmogžudystei. - Vaikino nuomonė šiuo klausimu buvo stipri ir nenuginčijama, Džošui pasiryžus padėti naujagimei nesvarbu, kiek tai kainuotų. Tik jis naiviai tikėjosi, kad švelni ir geraširdė mergina, kokia Anetė buvo vos prieš keletą mėnesių saugodama visų nekaltųjų gyvybes, jį užtars. Deja, regis vaikis klydo.
-Stebiuosi, kaip gali būti tokia veidmainiška ir siūlyti pribaigti Angelą, pati dulkindamasi su vampyru. Jo kvapas įsigėręs į visas įmanomas tavo ląsteles, - Suraukęs nosį, jis tik nepatikliai papurtė galvą sunkiau nurydamas seiles. Neteisė merginos dėl to, su kuo ji praleidžia savo naktis, kadangi tai buvo visiškai ne jo reikalas. Bet galėjo duoti galvą nukirsti, kad naujasis Anetės kavalierius buvo nė ką ne geresnis už Angelą, bet jo medžiotoja žudyti neketino, kas vertė Džošą iš nepasitenkinimo vartyti akis.


And oh God, I wanted to be your high but everything I said, it went unheard.
And everything you saw with eyes straight blurred became our downfall.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Kv. 06 05, 2014 10:23 pm

- O ne toks mūsų darbas yra, ką, Džošai? Ar medžiotojai lyg kokie tarnai nešioja vampyrams, kurie anksčiau ar vėliau NUŽUDYS ką nors, kraują? - Paklausė kilstelėdama antakius, tačiau jos veidui vis dar išliekant šaltam. Nebuvo tokia pozityviai nusiteikusi Angelos atžvilgiu kaip Džošas. Nėra nei vieno procento tikimybės, kad savo gyvenimą vampyrė užbaigs nepraliejus nekalto kraujo. Šitai Ana žinojo šimtu procentų. - Ak taip, pamiršau. Mūsų darbas yra meluoti draugams, kuriuos pažįsti visą savo gyvenimą, kad išsaugotum vieną niekingą gyvybę, - pasakė su pasišlykštėjimu, suraukdama antakius ir šįkart nepajėgdama nuslėpti savo neigiamų emocijų. Jos nuogąstavimus ką tik patvirtino Džošo žodžiai. Aiškiai jis jos nenužudė. Dabar Anetė suvokė, kad jis paprasčiausiai negalėtų to padaryti, turėdamas savyje tiek gailesčio jiems. Po kitų medžiotojo žodžių Ana prunkštelėjo. Nė nežinojo, kad medžiotojai, it kokie vampyrai ar vilkolakiai, dar ir sugeba užuosti įsigėrusį ar neįsigėrusį kvapą. Gaila, kad pati tokios geros uoslės neturėjo. Bet ne tame esmė buvo.
- Gerai, toliau sėkmingai vaidink motiną Teresę, gelbėdamas visas, kurios prieš tai praskėtė tau kojeles, o aš keliauju iš čia. - Pasakiusi sunkiai atsiduso. Nebuvo jai taip jau lengva šitaip šnekėti su draugu, nejautė absoliučiai jokio malonumo ar pasitenkinimo iš to. Veikiau jau draugiškai išsiskirtų ir vėl susitiktų po kelių metų. Tačiau niekada nebuvo iš tų lengvai nusileidžiančių. Nė nežvilgtelėjus į nei vieną iš jų apsisuko ir skubiais žingsniais išžygiavo iš patalpos.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Voltera
PRANEŠIMAI : 3231

Joshua William Lund
“In the wrong light anyone can look like a darkness.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Kv. 06 05, 2014 11:01 pm

-Savo darbą visą gyvenimą mačiau, kaip saugojimą tų, kurie negali apsaugoti savęs. Man nesvarbu tai vampyras, vilkolakis, žmogus ar fėja jojanti ant šluotos. Kol Angelos lūpų nesuteps nekalto žmogaus kraujas, aš ją ginsiu. Esu skolingas tai merginai, kuri dėl mano kaltės ir aplaidumo yra dabar vampyrė, - Toks panelės priešiškumas nė kiek nestebino vyruko, jam nė nemirktelint akimis. Visgi, niekada nemanė, kad kada nors gyvenime atsidurs panašioje situacijoje, kai su savo ištikima ir artima drauge atsidurs skirtingose barikadų pusėse. Jautė tarsi Anetė nebyliai pateiktų jam ultimatumą kartu nužudyti Angelą su Kriste arba čia pat užmiršti josios telefono numerį. Ir vaikinas pasirinko. Tik visai ne taip, kaip medžiotoja tikėjosi, tik atsainiai gūžtelėdamas pečiais ir leisdamas suprasti, jog nesvarbu ką panelė dabar pasakys, savo nuomonės Džošua nepakeis. Naujai sužinota informacija netenkino ir paties vaikino, kadangi tėvo dėka girdėjo, uodė ir matė kur kas geriau nei paprasti žmonės, ko pasekoje Džošas sužinodavo daugiau nei norėdavo. Bet užsispaudęs drabužių segtuku nosies juk nevaikščios.
-Perduok savo mylimajam linkėjimus ir paskambink, kai susivoksi esanti neteisi, - Šūktelėjo medžiotojai pėdinant laiptais į viršų, o išgirdęs kaip užsitrenkia durys, tik sunkiai atsikvėpė, staiga netekęs visų jėgų, dėl ko atsisėdo ant grindų šalia Angelos, atremdamas galvą į purviną sieną. Kelias ilgas minutes tiesiog spoksojęs priešais save, vaikinas netrukus vienu vieninteliu judesiu išlaisvino naujagimę iš pančių mostelėdamas jai ranka kuo greičiau dingti, kol jis dar nepersigalvojo.
-Aš tavimi tikiu, Angela, - Dar pridūrė naiviai tikėdamasis, kad jo intuicija neapgauna ir jam neteks gailėtis šitokio savo pasirinkimo.


And oh God, I wanted to be your high but everything I said, it went unheard.
And everything you saw with eyes straight blurred became our downfall.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 2737

Gretos nuosavybė


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Pir. 06 09, 2014 2:23 pm

-mano tėvai,- nurijusi seiles, mergina pažvelgė tiesiai jam į akis, tačiau net raudonos akys atrodė kažkokios tuščios, tarsi jas būtų palikusi visa gyvastis,- mirę,- pratęsusi, įsikando į apatinę savo lūpą, jausdama dar didesnį sielvartą nei prieš tai. Buvo susigyvenusi su tuo faktu, kad šiame pasaulyje liko viena, bet dabar viskas vėl užplūdo visai nauja,nesutvardoma banga. Dabar gyventi per brūkšnelį egzistuoti atrodė iš vis nepakeliama. Ji vienui viena, dabar jau nebe paprastas žmogus o kažkokia mistinė būtybė pavadinimu vampyras. Klausydama dviejų medžiotojų ginčo, ši vis dar sėdėjo nuleidusi galvą, tačiau aiškiai suvokdama kad viskas čia klostosi taip, vien dėl jos kaltės. Jei ji nebūtų atsivilkusi į tą barą tikriausiai dar dabar kiūtotų namie, tačiau bent jau būdama žmogumi. Tik Anetei pasišalinus pakėlė savo galvą, kuri atrodė prikišta švino, dėl ko buvo beprotiškai sunki.
- juk matai. griaunu tau gyvenimą. geriau nužudytum manęs. kaip ji ir sakė, juk galiu kažką sužeisti,- murmėjo tyliai, tikėdama kad jis gerai ją girdi, tačiau kažkodėl tikėdamasi kad jis to neišgirs. Kai žmogus nebemato prasmės gyventi, sunku jam atsistatyti į pradinę būtį. Dabar vyrui išlaisvinus ją iš tų pančių sugniužo, pažvelgdama į jį.
-Džošoi,- mergina žvilgtelėjo durų link, tačiau labai abejodama. Kažkas jos viduje sukrutėjo, tarsi vilties kibirkštėlė, tačiau tuoj pat atsisuko į vyriškį. - juk aš...- sužiopčiojo, nežinodama ką daryti. Išėjusi iš čia ji nesugebės išgyventi. Kažką nužudys, kol galų gale paklius patiems Volturiams į nagus, o tada jos galva atsiras ant kuolo, kaip dar vienas pavyzdys vampyrams. Atsidusi mergina palengva prisislinko prie jo, švelniai ir labai atsargiai priglusdama prie jo kūno, kuris nebuvo šiltas, nors jai tik taip atrodė dėl jos pačios ledinės odos.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Voltera
PRANEŠIMAI : 3231

Joshua William Lund
“In the wrong light anyone can look like a darkness.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Pir. 06 09, 2014 10:30 pm

Išgirdus Angelos žodžius, aiškiai ištartus per prievartą, Džošui net apatinė lūpa atvipo. Per ne lyg gerai žinojo ką reiškia netekti pačių artimiausių sau asmenų. Žinoma, medžiotojas vis dar turėjo savo brolį. Kita vertus, sunku jį tokiu įvardyti, kai gyvendami po vienu stogu jie nebendrauja ištisus mėnesius, tarsi vienas kitam neegzistuotų, nors iš esmės Džošas tiesiog bandė nesipainioti Gabrieliaus kelyje sunkiais jo gyvenimo mėnesiais, kol viskas pasiekė tokią kritinę ribą, kad susidūrę koridoriuje jie tiesiog neturėjo ką vienas kitam pasakyti. Bet Gabrielis, ne taip kaip jų tėvai, buvo gyvas. Tai ir buvo svarbiausia.
-Užtat tu turi mane. Neketinu tavęs palikti nelaimėje, Angela, - Sukuždėjo suimdamas ledinę merginos ranką ir patrindamas tarp šiltų savo delnų, lyg dalį savo kūno šilumos bandytų perduoti ir sustingusiai panelei, net ir žinodamas, kad nepavyks. Norėjo būti su mergina sunkią jai akimirką, nors visi instinktai rėkte rėkė, kad su vampyre vaikinas šitaip neturėtų elgtis ir pasekęs Anetės ir pačios Angelos raginimais privalo jai nuo pečių nutraukti galvą. Bet tamsiaplaukiui tai vis dar atrodė nesąžininga. Turint omenyje, kad Angela niekada nesiekė būti vampyre, o tokia tapo vien dėl Džošo kaltės.
-Tik nereikia tų dramų. Nieko tu negriauni, - Atsainiai prunkštelėjo regis nė kiek nesureikšmindamas to, kas nutiko tarp jo ir Anetės. Išgelbėjo tos medžiotojos kailį tokią galybę kartų, jog paprastas barnis jokiais būdais neturėtų paveiktų jų ilgametės draugystės. Blogiausiu atveju, jis pirmas paskambins medžiotojai ir atsiprašys.
-Tu ką? - Kilstelėjo antakius į viršų regis trokšdamas, jog mergina argumentuotų savo nenorą išeiti pro tas duris į laisvę, kurios skonio nejuto jau porą dienų. Matė, kiek daug pasiekia vampyrai pasirinkę tinkamą gyvenimo kelią ir buvo pasiryžęs tokį parodyti ir Angelai, jeigu reikės. Tik viduje naiviai tikėjosi, kad mergina tai padarys savarankiškai. Giliai atsidusęs, jis apglėbė ją rankomis padėdamas smakrą merginai ant viršugalvio ir raminamai delnu perbraukdamas jai per nugarą.


And oh God, I wanted to be your high but everything I said, it went unheard.
And everything you saw with eyes straight blurred became our downfall.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 2737

Gretos nuosavybė


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Pen. 06 13, 2014 10:38 am

Mergina jautė kaip mirusią širdį suspaudžia geležinė ranka, tuo pačiu atnešdama ne tik skausmą, bet ir šaltį, tik juntama ne fiziškai, o psichologiškai. Suvirpėjusi ši dabar žvelgė tiesiai prieš save, lyg ir mėgindama užgožti visas tas blogas mintis, mat suvokė kad vieną dieną jos tikrąją to žodžio prasme ją nužudys. Giliai įkvėpusi mergina pajuto kraujo kvapą, kuris sukėlė dar didesnį skausmą gerklų srityje. Dabar viskas,rodos, susimokė prieš šią gležną būtybę. Užsimerkusi ši ir vėl neleido sau kvėpuoti, bijodama ir vėl užuosti tą kvapą, kuris atneštų palaimą jos gerklei.
-kad ir kaip norėčiau tikėti, negaliu. juk aš ... vampyrė,- mergina suvirpėjo ištarusi šį keistą savo naujosios rūšies pavadinimą. Angela niekad nebuvo tikinčioji, tokie dalykai kaip vilkolakiai, vampyrai, laukės ar kiti mistiniai padarai jai neegzistavo. Tačiau dabar... ji pati buvo vampyrė, turinti tiek galių kiek niekad neturėjo paprastas vyras, žmogaus rūšies atstovas. Švelnus jo delnų patrynimas buvo tarsi raminamasis judesys privertęs merginą kuriam laikui atsipalaiduoti. kelioms akimirkos net blogiausios mintys buvo kažkur išgaravusios, o į kūną grįžo šiek tiek gyvasties, tarsi ją siurbę veiksniai būtų palikę patalpą. Atsidususi vampyrė kiek pasimuistė, nežinodama kaip turėtų pasielgti dabar. Jei išeis ši galėjo kažką sužeisti, kaip prieš tai sužeidė ir šį vyrą. o jei liks... taps viena didele našta jo pečiams, o to jis tikrai ne vertas. Atsidūrusi jo glėbyje, Angela užsimerkė įsikąsdama sau į apatinę lūpą, bei stengdamasi susivaldyti.
-aš nežinau kaip turėčiau elgtis. kaip toliau gyventi, aš nė dorai nežinau kas aš esu,- mergina prakalbusi per šiuos žodžius išreiškė vos keletą savo nuogastavimų ir baimių, o visa kita pusė jų liko joje ir tikriausiai niekad nebūs ištarti garsiai. Labiau prie jo prisiglaudė, tarsi tikėdamasi kad jis ją sušildys ar net įkvėps gyvybės, tačiau ir taip aišku, kad tai buvo tik paikos Angelos svajonės. Ši niekad nebebus gyva ir sušilusi.
Atgal į viršų Go down
avatar

MIESTAS : Voltera
PRANEŠIMAI : 3231

Joshua William Lund
“In the wrong light anyone can look like a darkness.”


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   Sk. 06 15, 2014 8:23 pm

Džošas kurį laiką blankiai spoksojo į bereikšmę dėmę sienoje, nežymiai primerkęs žalias savo akis ir regis visiškai atitrūkęs nuo realybės, kuri pastarosiomis dienomis kiek apkarto. Visą gyvenimą vengė bet kokios rūšies dramų, o dabar jautėsi lyg atsidūręs tarp dviejų negęstančių ugnių, kuri vis vien nudegins nepaisant to, į kurią pusę vaikinas pasisuks. Džošas lėtai apsilaižė lūpas, akies krašteliu dirstelėdamas į prie savęs besiglaudžiančią moterį, kuri visai nepriminė tos žavios koketės, kurią vaikinas sutiko prie baro. Nebuvo taip, jog pastarosios jis pasigedo, bet nenorėjo jog gerą jo elgesį Angela interpretuotų savaip, kadangi bent jau Džošui buvo aiškiau nei aišku, kad tarp jų nieko nebus. Ir visai ne todėl, kad panelė staiga tapo vampyrė. Medžiotojas ne tik, kad nebuvo santykiams atsidavęs vyrukas, per ne lyg baimindamasis įsipareigoti ar dar sykį pamilti, bet šiuo metu buvo prastos emocinės būsenos, kurią norint išgyventi jam reikia bent kurį laiką pabūti su savimi ir savo mintimis. Na, o kai Džošas pagaliau atsikvošės ir įstengs grįžti į normalias gyvenimo vėžias, Angela jau bus kokio turtuolio glėbyje, švęsdama jo trisdešimtmetį privačioje jachtoje, kur viduržemio jūros pakrašty. Vos šiam vaizdiniui aplankius vaikino galvą, Džošas tik kreivai šyptelėjo, regis nieko daugiau nei laimės merginai ir netrokšdamas.
-Na, o aš medžiotojas. Ir ką? Tai visai ne kažkokia pasaulio pabaiga ar kilometrinė kliūtis, kurios negalėtum įveikti, - Atsainiai gūžtelėjo pečiais pabandydamas išspausti iš savęs paguodos kupiną šypseną, bet lūpų kraštai vos virptelėjo Džošui jaučiantis taip, tarsi kažko viduje trūktų. Tarsi gija laikiusi jį vienoje visumoje, staiga būtų nutrūkusi ir viskas aplink per sekundę būtų netekę prasmės. Jį apėmė nepaprastai bloga nuojauta, jog tuoj turi nutikti kažkas baisaus. Kažkas, dėl ko vaikino gyvenimas nepataisomai apsivers aukštyn kojomis žaibišku greičiu. Dėl burnoje atsiradusio keisto metalo skonio, kiek supykino dėl ko Džošas nežymiai suraukė kaktą, nemaloniai pasimuistydamas.
-Tereikia tik laiko, Angela. Netrukus tu apsiprasi ir viskas bus gerai, - Netrukus tarė kiek sunkiau atsikvėpdamas, kadangi kažin kas užspaudė krūtinę ir vertė vyruką manyti, kad šis tuoj uždus, tarsi jį būtų ištikęs netikėtas panikos priepuolis. Visko tiesiog buvo per daug vienu metu. Ir jam reikėjo iš čia ištrūkti, kuo įmanoma greičiau, jei nenorėjo subyrėti į šipulius.
-Aš turiu eiti, - Desperatiški žodžiai, palikę suskeldėjusias ir netikėtai išdžiūvusias vaikino lūpas, privertė jį atsitraukti nuo Angelos ir kaip mat stryktelėti ant kojų. -Paskambink man, - Dar pridūrė nenorėdamas pasirodyti, kaip tikras kiaulė, kai galiausiai besiplaškančiu į šalis žvilgsniu susirado duris, pro kurias nieko nelaukęs movė lauk.


And oh God, I wanted to be your high but everything I said, it went unheard.
And everything you saw with eyes straight blurred became our downfall.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūsys   

Atgal į viršų Go down
 
Rūsys
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Apleistas namas-
Pereiti į: