sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS

Share | 
 

 Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

MIESTAS : Kur Demetrija
VEIDAS : Jensen Ackles
PRANEŠIMAI : 11614

Nathaniel Dean Harlow
You know me now.
I’m only good at beginnings.


RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Pen. 03 28, 2014 6:50 pm

.She was the prettiest Hell I have ever been in.

I didn't mind burning at all.

Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 08 27, 2015 7:21 pm

Net prie didžiausių norų Aurora nebūtų galėjusi pasakyti, kiek laiko ji jau sėdėjo šioje Dievo ir žmonių pamirštoje vietelėje. Atrasti merginai ją pavyko visai netyčiomis ir oh kokia dėkinga už tai ji buvo. Kai pirmą kartą ji įkėlė savo koją į prieangį, nuo jos taip smarkiai žliaugė lietaus vanduo, kad daug įtikinamiau skambėjo idėja jog ji su rūbais įšoko į kažkokį vandens telkinį, nei kad tiesiog buvo užklupta audros. Kai mergina pabudo ant kažkokios gerokai aplūžusios ir dulkėtos kanapės, buvo jau pradėję švisti. Už lango vis dar galėjai išgirsti sunkius lašus, kapsinčius nuo lapuočių į drėgmės pertvinkusias samanas. Delnais bandydama nuvalyti nuo savęs dulkes, Aurora apsimiegojusi kurį laiką dar sėdėjo and sofos, neskubėdama atsikelti. Šiek tiek susivėlę plaukai neklusniai nusileido ant merginos nugaros, kai ji pagaliau atsistojo, nusprendusi bent kiek apsidairyti. Nebuvo panašu, kad šią vietą daug kas žinotų - gan daug baldų vis dar buvo savo vietose, trūko grafičių, butelių šukių ar benamių įsikūrimo ženklų, kaip kad daugelyje panačių vietų. Pat sau šypsodamasi mergina lėtai vaikštinėjo po kambarį, pirštų pagalvėlėmis vis nuslysdama kokia knyga ar sena fotografija remelyje, primenančia apie čia kažkada gyvenusius žmones.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1299

Xavier Quiñones Clark
You found your house
so where's your home,
where's your home?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 08 27, 2015 9:48 pm

Harlemo naktis buvo ilga, bet tikrai nenuobodi. Byla kiek netikėtai pasisuko kita linkme ir jau tąnakt užsislaptinęs pareigūnas surinko užtektinai įkalčių, kad susemtų gaujos vadą. Ketinęs susitvarkyti vienas pats, neblogai užspaudė pastarąjį, tačiau šis, dideliam Bishopo nepasitenkinimui, paryčiais ėmė pustyti padus. Forkso urbanistėnėje aplinkoje iš tiesų gaudėsi tik navigacijos pagalba, o ką jau kalbėti apie tankiai medžiais apaugusias miesto apylinkes, kuriose gaudomą pelę po kurio laiko vis gi paleido iš akiračio, pats informuodamas visas įmanomas pajėgas apie pagrindinio įtariamojo vietą, prieš tai iš nevilties paleidžiant keletą revolverio kulkų ton pusėn, kur paskutinįkart matė pabėgėlį. Nedėkingos oro sąlygos visai nepadėjo, H sportbačiams prarandant didelę trinties dalį su šlapiu samanotu žemės paviršiumi ir kelis kartus skambiai (dėl riebių keiksmų, žinoma) drimbant žemyn.
Negavęs jokių žinių jau geras pusvalandis, o gal daugiau - kas žino, miego trūkumui ir troškimui neigiamai paveikiant laiko nuovoką, ir beklaidžiojant, bandant išlysti iš po varvančių medžių lajų, užmato tolumoje esant šiek tiek apgriuvusį trobesį, prie kurio nuėjo ramiu žingsniu, tausant jėgas, bet vis stebint, ar kas iš pastato neišeina.
Tykiai priėjęs į prieangį, klausydamasis ar kas nekrebžtelės viduje, patikrina, ar nereikia ginklo vėl užtaisyti, ir patraukia į pirmąjį pasitaikiusį kambarį, eidamas arti sienų, tačiau revolverį palieka ramybėje, stipriai abejodamas, ar čia pamatys, ką tikisi, nors ir kvapą sunkiai beatgauna. Vietoj to tik beviltiškai spragsėdamas metaliniu žiebtuvėliu bando prisidegti cigaretę, kurios dūmo primygintinai norėjosi jau kuris laikas. Apleistą svetainę primenantį kambarį greitai permeta akimis, ir kone paskutinę akimirką pastebi čia buvus merginą.
- Nemaniau, jog čia kažkas gyvena, - suvokęs, jog tai jokiu būdu negali būti kokia bendrininkė, savotiškai atsiprašo už tokį, kaip įtarė, jau išgirstą įsiveržimą, nors intonacija, siekiant iš lūpų neišmesti cigaretės, ir gerokai suirzus dėl nepavykusios ilgos naktinės operacijos, nebuvo labai maloni - nors pažįstant White geriau, retai kada galima ją išgirsti mandagesnę.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 28, 2015 12:11 am

Jei tik Aurorą būtų žinojusi, kokį dvigubą gyvenimą gyvena prieš ją staiga išdygęs vaikinas, išties nebūtų suskubusi tuo patikėti. Palyginus su jo istorija, mergina skambėjo tarsi pati paprasčiausia mokyklinukė, nė kuo neįdomesnė už eilinę gatvėj sutiktą mergiotę...neskaitant jos naktinių medžioklių ir neįprasto gebėjimo. Ji nesitikėjo ką nors sutiksianti, tuo labiau tokioje atokioje vietoje, kaip ši. Žingsnius aplink namą ji girdėjo dar prieš minutėlę, tačiau nenorintis jos taip lengvai palikti miegas žymiai sumažino mišrūnės budrumą ir bet kokius gebėjims blaiviai įvertinti situaciją, taigi, kai ji jau pagaliau sugalvojo, kaip pasprukti, buvo mažų mažiausiai per vėlu.
Sekundėlę Aurora jaudinosi, kad čia grįžo teisėtas namo savininkas, tačiau jos laimė, kad nesuskubo nepažįstamajam teisintis. Greičiau susikaupusi ji nutaisė kuo labiau sutrikusį snukutį, kuris gan greitai apstraukė rūškana.
-Aš čia negyenu... - tarstelėjo išriesdama ploną savo antakį, šiek tiek susierzindama dėl tokių vaikino išvadų. - Tiesiog slepiausi nuo audros.
Mergina neketino paminėti, kad ta aura buvo jau seniai pasibaigusi ir ji, nuovargio vejama, gavo čia ir pernakvoti. Savo ir taip akivaizdžiai nekokį pirmą įspūdį juk reikėjo kažkaip gelbėti.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1299

Xavier Quiñones Clark
You found your house
so where's your home,
where's your home?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 28, 2015 1:38 pm

Nors ir paskutiįsyk gaudomąjį vyrukas matė prieš porą valandų, vilties neprarado, ir galbūt todėl jo krūtinė dar pastebimai kilnojosi, net ir tiesiog stovint - nesugebėjo atgauti kvapo ir suvaldyti adrenalino, krauju vis plūstančio į širdį ir iš jos. Vis dėlto nusprendė, kad užteks įprasto budrumo, tad nekeldamas jokių aliarmų ir net nežvelgdamas į tą pusę, užtrauktuku prisegė striukę, neužkildamas aukščiau liemens, taip drėgnu skvernu galutinai paslėpdamas ir taip pakankamai saugiai paliktą ginklą.
Sulaukęs paprieštaravimo, leidžia sau delnais apkabinti žiebtuvėlį ir cigaretės galą, ir po kelių spragtelėjimų, laimei, pagaliau sugeba įtraukti dūmą. - Well then it makes two of us, - iškvėpdamas dūmus atsako veikiau tik į pirmą replikos dalį, įdėdamas auksinės spalvos žiebtuvėlį į kišenę, kurią užsega, žinoma, dar prieš tai porą kartų skambiai atidaręs-uždaręs vienu galu pritvirtintą metalinį dangtelį. Dirstelėjęs į sieną šalia savęs, Harlem nusprendžia šią esant pakankamai patvarią, tad netrukus stuburu pasiremia į ją, bent jau trumpam leisdamas sau atsikvėpti.
- Klausyk, nepastebėjai nieko.. hm, įtartino šiose apylinkėse? - visai neketindamas sakyti, kad audra jau kuris laikas praūžusi, ir supratęs, kad greičiausiai čia mergina ir permiegojusi, pasiteirauja, prieš traukdamasis iš šių apylinkių, kilstelint antakius. Daug aiškinti ir klausinėti neketino, tiesiog padarys cigaretės pertrauką ir viskas. Nepasakysi, jog šios White nenusipelnė.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 28, 2015 2:48 pm

Rūbai buvo dar lengvai drėgni ir nemaloniai limpantys prie įkaitusio kūno, bet mergina net nepajautė, kad karts nuo karto vis timpteli marškinėlių kampą ar rankovę, bandydama pagerinti nepataisomą nejaukumo jausmą. Ji vis dar jautėsi gerokai apsiblaususi, tad per daug minčių ar išvadų Harlemo link ji nesidarė, kol vaikinas neuždavė, rodos, paprasto klausimo, kuris tarsi šaltas dušas ankstyvą rytą pažadino merginą, priversdamas dabar jau visą savo dėmesį sutelkti į jį.
-Įtartino? - dėl visa ko perklausė vildamasi, kad vaikinas išplės šį pasvarstymą.
Skirtingos teorijos, viena per kitą pradėjo pintis jos galvoje, versdamos būti tuoj pat patvirtintos arba paneigtos. Auroros juslės suaštrėjo, gaudydamos kiekvieną kvapo dalelę, tvyrančią ore. Po lietaus gamta buvo tarsi iš naujo atgijusi, tad skirtingi aromatai, besisupę ore, blaškė mišrūnės susikaupimą. Juk jis žmogus... Negi buvo kažko užpultas? Tačiau šoko jame per mažai... Gal jis ką pastebėjo? Kažką, ko negalėtų paaiškinti? Įsitempęs vaikino kūnas kalbėjo apie gerą fizinį pasirengimą, kurį jis, regis, dar seniai turėjo panaudoti. Bėgo...kažkur ar nuo kažko? Merginos neramus žvilgsnis skenavo jaunuolį nuo galvos iki kojų, kol staiga užstrigo ties jo striukės atlapu. Parakas. Dabar ji puikiai galėjo jį užuosti. Medžiotojas?
-Šis miestas pilnas įtartinų dalykų, you'll have to be more specific...
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1299

Xavier Quiñones Clark
You found your house
so where's your home,
where's your home?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 28, 2015 6:21 pm

Praktiškai visą naktį spaudęs įtariamąjį ir vėliau jį vijęsis, dabar imasi pasyvesnės rolės, iš tiesų ir džiaugdamasis, kad nebereikia fiziškai dirbti, nes iš tiesų nuovargis ir nemiga, atsispindinti ir jo kiek paraudusiuose paakiuose, darė pastebimą įtaką, Harlemui sunkiai prisiverčiant žvilgtelėti į sofos pusę, bijant pasiduoti tokiai pagundai staiga ant jos nulūžti. Įkvėpti dūmai prisidėjo prie šiokios tokios jo apatijos, dabar visai lėtai, bet atidžiai stebint patalpą ir nesėkmingai bandant atrasti kokio kito žmogaus buvimo ženklus. Paprastai dirbdamas tai turėdavo daryti nepastebimai, žvilgsnis turėdavo kabinti tik detales, bet dabar tai jau nelabai rūpėjo. Kažką juk sugalvos, visada sugalvoja. Privalo sugalvot.
- Vijausi žmogų kažkur šiais miškais. Skola, - pavartydamas akis ne dėl šiokio tokio uždelsimo merginai iškart tiesiai neatsakius nieko naudingo, o labiau įsijausdamas į vaidmenį, duodamas suprasti, jog tariama skola didelė, bet visų detalių sąmoningai neatskleisdamas. Velti niekuo dėtos merginos į tai nenorėjo, bet negalėjo atmesti galimybės, jog ji ne tik ieškomą žmogų matė, bet ir padėjo pasislėpti.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 28, 2015 7:01 pm

Aurora kurį laiką tylėjo, svarstydama ar verta pasidalinti turima informacija, ar geriau įjungti savo blondiniškąją 'nieko nemačiau, nieko nežinau' pusę ir leisti šitam dalykui praslįsti. Vaikinas kažką slėpė, nereikėjo būti nei genijumi, nei auras matančia mišrūne, kad tą suprastum, tačiau kažikodėl merginai norėjosi pagelbėti...o gal tiesiog suveikė jos smalsumas, svarstant, kur visa tai galėtų nuvesti. Pati sau nusišypsodama ji atrėmė savo subiniuką į dulkėtą palangę ir lyg tarp kitko pradėjo savo ilgą monologą.
-Į vakarus ar pietus nuo čia jis nepabėgtų. Indėnų rezervatai pietuose labai uždari, o neaiškius, skubančius individus iškart raportuoja...arba patys su jais susitvarko. Vakaruose - vandenynas. Dėl šiąnakt vykusios audros ten tikriausiai vis dar suirutė, tad nemanau, kad bėglys galėtų greitai gauti laivą. Rytuose kalnai ir miškai - jei jis nenusivers nuo uolos, tai bus sudraskytas vilkų arba pumų. - Aurora stengėsi kalbėti abejingai, tačiau buvo akivaizdu, jog ji išmano tai, apie ką kalba. Nors mergina čia dar nebuvo praleidusi dar nė savaitės, ji jau spėjo apžvelgti visą aplinką ir rasti visus 'priešgaisrinius išėjimus' nelaimės atveju.
-Vienintelis racionalus civilizacijos kampelis, į kurį jis galėtų bėgti - Port Andželas. Jei turi kitų draugų su mašinomis, kuriems jis skolingas, jie gali jį pasitikti ties šimtas pirmuoju. Nebent jis nuspręs būti itin didelis slapukas ir pasirinks šimtas dvyliktą. Vis dėlto, ir tas miestas per mažas nuo kažko slėptis tad jis tikriausiai norės keliauti toliau... - mergina vos sekundėlei nutilo, bandydama atgaminti greičiausius kelius iš Port Andželo. - Oro uostas. Mažas, privatus, jokių tikslių skrydžių. Už dailią sumelę galima nusipirkti ir konfidencialumą...už dar didesnę - informaciją apie artimiausius užsakytus skrydžius ir jų keleivius. Tačiau, kai toks rūkas... Nemanau, kad iki pietų pakilimo taką paliks bent vienas lėktuvas, taigi turi kelias valandas. Jis tikriausiai slėpsis angaruose...
Baigusi savo neįmanomai ilgą dėstymą, Aurora vėl nekaltai nusišypsojo, tarsi tą iš galvos pasakyti galėtų kiekvienas šio miesto gyventojas ar turistas. Vis dėlto, jai knietėjo sužinoti, ką tokio galėtų slėpti šis tamsiaplaukis ir manė taip išprovokuosianti bent kažką.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1299

Xavier Quiñones Clark
You found your house
so where's your home,
where's your home?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pen. 08 28, 2015 10:32 pm

Kiek pasidairęs, žvilgsnį Bishop grąžino ties nepažįstamąja ir vos šiai prabilus suklūsta dar įdėmiau. Net jei pirmu įspūdžiu tikrai netikėjo, jog pasvarstymai buvo tikri, o ne tušti skambūs žodžiai, skiekiant pavaidinti velniai žino ką. Tačiau nepertraukia, nebyliai pučia dūmus vieną po kito, svarstydamas merginos vardyjamas galimybes. Net jei suprato, kad žodžiuose jo galva, būta daug tiesos, kažkur giliai, žinoma, kirbėjo nuojauta, liepianti išsaugoti budrumą ir trokštanti sužinoti, kokiais sumetimais ši žinojo tiek daug. Harlem toli gražu nesielgė taip, jog buvo seksistas, tiesą pasakius, kiek teko dirbti su kartu užsislaptinusiomis merginomis, tiek kartų sau įrodė, jog negali nuvertinti nieko - o ir tiek žinančiu vyru tokioje situacijoje tikrai nebūtų pilnai pasikliovęs.
Pastabą apie indėnus iškart atmetė, nes tikrai būtų girdėjęs apie galimus ryšius su jais, tačiau vos išgirdęs Port Andželo pavadinimą, susijuokia, bet susivaldant tai nuskambėjo tik kaip tylus prunkštelėjimas. Jo pelė visai nežino, į kokius spąstus traukia, jei jo kelionė bent kiek liečia šį miestą. Ne tik kad pats Harlem nežinia kelinti metai žinojo miestelį kaip nuluptą, bet ir visos jo pajėgos buvo sutelktos būtent ten, tad vos šiam pasirodžius kuriame jo gale, bus sučiuptas be jokių pastangų. Visa laimė, kad anksčiau neatmetė tokios galimybės ir tiesiog primygtinai liepė kelis ekipažus likti vietoje ir budriai mieste laukti pabėgelio. Tačiau taip greitai miškų tankmėse nepaspruksi į šimtas dešimtuosius kelius, o ir sėdėti rankų sudėjus niekas neketino. Gaila, kad toks nedielis komisariatas negalėjo leisti sau oro pajėgų. Tokiomis sąlygomis sraigtaspagnis kilti jau turėtų, kas būtų idealu ieškant užslėptų trobesių, kur kurį laiką slėptųsi ieškomasis, ar atvirų vietų, kur jį iš viršaus pastebėti būtų lengva. O apie bendradarbiavimą su korumpuota Forkso policija, kuri toką galimbybę turėjo, nebuvo nė kalbos. Savo budelio jie išduoti negalėjo.
- Port Andželas būtų idealu. Pernelyg, - trumpai paaiškinęs savo reakciją jau po visų išvedžiojimų, kurie, laimei, nebuvo visai iš piršto laužti, net nusišypso, tarp smiliaus ir viduriniojo piršto suspausdamas nuorūkos galiuką. - Tačiau miškai.. juk čia gali būti daugiau panašių trobų. Gal net bunkerių, - leisdamas sau irgi garsiai pasvarstyti, žengia žingsnį arčiau merginos, tačiau atstumas vis dar buvo pernelyg didelis, kad tai darytų įtaką net balso garsumui, tiesiog neteks stovėti prie pelenų krūvos, kurion tik ką paleido ir nuorūką. Iš tiesų intonacija net kiek klausiama, leidžianti įsiterpti ir prieštarauti. - Juk iki kelio toli. Ryšys čia prastas, o ir telefono jis neturėjo, - nors dėl pastarojo pasakyto dalyko jam teko kiek pasistengti, jokios pasididžiavimo gaidelės balse nepasigirsta, dar išlaiko šį ramų ir net kiek monotonišką.
- Paklausčiau, kodėl tai žinai ir kodėl tai pasakoji, bet man ir savų problemų per akis. Nebijai, kad ilgas liežuvis kada užvirs košės? - dar vienu žingsniu priartėdamas, bet visiškai, kaip ir sakė, neketindamas kištis į nesavus reikalus, vis dėlto paklausia, galbūt trokšdamas sužinoti iš kur toks pasitikėjimas savimi. Juk jei nevaldytų nervų, ko gero, nebūtų niekuo geresnis už gaudomus nusikaltėlius ir išgavęs informaciją tiesiog nepastebimai greitai nupiltų net ir tokią, reikia pripažinti, simpatiškai atrodančią merginą kaip ši.
Atgal į viršų Go down
avatar


Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 08 29, 2015 12:41 pm

Aurora buvo įpratusi būti nuvertinama visais gyvenimo klausimais. Vampyrai ją nuvertindavo dėl amžiaus ir negrobuoniškos išvaizdos, o žmonės... Tas faktas, jog ji dailaus veidelio, smulkaus sudėjimo mergina, tarsi turėjo reikšti, jog ji nieko neišmano, neturi teisės į nuomonę ir egzistuoja vien tam, kad malonintų kažkieno akis...ak, kaip jie klydo.
Vaikino svarstymai privertė merginą tyloje susimąstyti. Tai tebuvo 'žodinė, teorinė medžioklė', tačiau užtekdavo ir to, kad mišrūnės akyse įsižiebtų kibirkštėlė, įkvepianti neįmanomiems darbams. Mintimis ji skenavo kiekvieną miško kertelę, kiekvieną vietinių žmonių ar vampyrų paminėtą slaptesnę vietelę.
-Paprasti trobesiai per daug arti kelio, tokiu metu ten vis dar bus pilna benamių ar paauglių, nebent...
Mergina minutėlei nutilo, svarstydama ar tokius atstumus paprastas žmogus galėtų įveikti. Kita vertus, kai į akis žvelgia mirtis, net mirtingieji staiga įgaudavo pakankamai adrenalino nuversti kalnus.
-Yra tokia vietelė, Mountain Shelter. Kažkada ten buvo laipiojimo uolomis įrangos parduotuvė, tačiau ji jau seniai uždaryta, liko tik medinė trobelė. Laipiotojai ten kartais vis dar apsistoja atsikvėpti tarp kelių ar pasirenka tą vietą kaip pradžią. Per daug toli nuo miesto, kad domintų benamius ar jaunuolius. Gera pusantros valandos nuo centro ir tai gan sparčiai judant.
Aurora nesiliovė mintimis bėgioti po skirtingas vietas, tačiau tai buvo viskas, ką per tokį trumpą laiką jai buvo pavykę išgauti. Ji rinko informaciją tik apie tokias vietas, kurios buvo naudingos jai pačiai. Visa kita merginos nedomino...o gal turėjo.
-Nėra tokių bėdų iš kurių negalėčiau išlipti, - pratarė gudriai šypteldama.
Ji akivaizdžiai savimi pasitikėjo to neslėpdama, tačiau ir neatrodė taip, tarsi būtų be reikalo save iškėlusi į viską sugebančios ir mokančios merginos vietą. Aurora buvo užtikrinta savo galimybėmis, žinojo galinti pasikliauti savo įgūdžiais ir refleksais.
Atgal į viršų Go down

PRANEŠIMAI : 1299

Xavier Quiñones Clark
You found your house
so where's your home,
where's your home?


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Št. 08 29, 2015 2:24 pm

Nors sulig kiekvienu merginos ištartu žodžiu jam kildavo klaustukų, neleidžiančių pilnai pasitikėti tokiais faktais, informacija visgi buvo informacija, ir jei nepravers dabar, gal pravers kitoje operacijoje. Tuo labiau, kad atmetė galimybę šią esant bendrininke, mat jei norėtų jį suklaidinti, tikrai tiek variantų nesiūlytų - turbūt tik patį tolimiausią nuo tikrosios buvimo vietos ir toliau bandytų įtikinti, kuo toks variantas realus, o ne leistųsi į diskusiją. Rodės, jog žodžiai buvo išties pasverti ir nepažįstamoji puikiai žino, ką sakanti. Tik ar gerai daro tai pasakodama Harlemui - to negalėjo garantuoti ir jis pats.
- Ar aukštai? - lakoniškai pasiteirauja, manydamas, kad atsakymą į tokį klausimą mergina turinti. Kalnai čia buvo pakankamai statūs, kad laikytų juos labai abejotinu bėglio tikslu, net ir turint galvoje neblogą prieglobstį. Užsiropšti adrenalino pagautam nėra susdėtinga, bet kai pavojus praeina, ar taip pat drąsu bus leistis žemyn? tuo White pagrįstai abejojo.
- Net neabejoju, - nepatikliai ir gan ironiškai pritaria, linktelėdamas galvą. Pastaroji jos pastaba jam nuskabėjo jau kaip per perdėtas pasitikėjimas savimi, o tokių žmonių iš principo vaikinas nemėgo, nors, kita vertus, ankstesni jos išvedžiojimai rodė ją turint pagrindą pasitikėti savimi, tuo neabejoti ir nė kiek nebijoti įrodyti.
Atgal į viršų Go down


Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sveiki atvykę į Forks miestelį! :: Apleistas namas-
Pereiti į: