sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas

CLAIM : Dylan O'Brien

Daniel Arthur Dreschler
We are stardust stories, my darling.
Things like us only exist in dreams.

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 1:34 pm

Iz vis dar buvo sunerimusi dėl vaikino. Nors jis stengėsi neparodyti savo skausmo, mergina nujautė, kad jis kankinasi. Patrikas vis dar buvo tas pats mielas vaikinas, koks buvo prieš daugiau nei šimtą metų, todėl Izabelė vis dar jautė jam draugiškumą. Pamačiusi, kaip jis pakyla nuo kėdės ir nueina, Iz liūdnai šyptelėjo, bet nieko nesakė. Kol Patriko nebuvo ji ramiai dairėsi aplinkui, stebėdama aplinką. Tik jam grįžus, jos veide vėl pasirodė šypsena.
- Viskas gerai? - tyliai paklausė mergina ir kilstelėjo antakius.

"Just 'cause I don't make a thing about it, don't mean that I never think about it, 'cause I do. Just 'cause I learned how to live without you, don't mean that I ever really wanted to"
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 1:47 pm

Patrikas parsirado atremdamas nugarą į kėdės atlošą ir linkteldamas, tiesiog viskas dabar daug geriau ir vaikinas pats galėjo nejausti to skausmo. Papūtė lūpas pažvelgdamas į Iz ir jos miną bei nusijuokdamas.
-Tavo vaikinas pavydėėėėtų, kad jaudinies dėl nežinia ko, bet viskas gerai, bent dabar... - Tarstelėjo susinerdamas rankas ant stalo ir apsidairydamas aplink.
-Tai, man juk įdomu ką per tą laiką nuveikei mielas vaike? - Paklausė laukdamas atsakymo, nors manė, kad iz eilinį kartą nusisuks nuo jo klausimo.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 2:24 pm

Iz nusišypsojo, pamačiusi, kad vaikinas dabar jau linksmesnis ir nebekenčia didelio skausmo. Išgirdusi jo pastabą, mergina pavartė akis.
- Taip, jis tikrai pavydėtų, bet nėra dėl ko, nes aš tik rūpinuosi senu pažįstamu. - šyptelėjo Izabelė ir prikando apatinę lūpą. Ji svarstė, ką papasakoti Patrikui.
- Na, daug laiko visur keliavau, linksminausi. Nelabai seniai pagaliau radau sesę. - Iz gūžtelėjo pečiais.

"Just 'cause I don't make a thing about it, don't mean that I never think about it, 'cause I do. Just 'cause I learned how to live without you, don't mean that I ever really wanted to"
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 2:31 pm

-Mesk jį, pavidolis kažkoks, juk net nemato, na nors žinau, jog tu jam ir nesakysi, jog buvai sutikus mane. - Nusijuokė stebėdamas kaip mergina reaguos į tokią jo pastabą, todėl prikando lūpą ištuštindamas kavos puodelį ir šypteldamas. Jis džiaugėsi išgirdęs, kad Iz rado Ofeliją ir pats buvo laimingas, kad pagaliau abi seserys susitiko. Viskas jam dabar atrodė pakankamai keista, tačiau ką daugiau Patrikas galėjo pasakyti.
-Džiugu girdėti.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 2:39 pm

Iz kilstelėjo antakius, nustebinta vaikino pastabos.
- Ne, aš jo nemesiu, nes pati esu ne ką mažiau pavydi. Aš neturiu nuo jo ką slėpti, todėl labai tikėtina, kad papasakosiu apie šį susitikimą. - mergina nusišypsojo. Galbūt Patrikui ir atrodė, kad pavyks ją išprovokuoti, bet Izabelė nesiruošė taip lengvai pasiduoti.
- Papasakok apie savo draugę, kurią lankai Forkse. Ar ji tik draugė, ar kažkas daugiau? - mergina kilstelėjo antakius ir išsišiepė. Ne jis vienas gali taip žaisti.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 2:49 pm

-Taip ir žinojau. Na nieko nepadarysi, teks būti ir taip kaip dabar yra. - Vaikinas nusijuokė ir palingavo galvele į šonus nusijuokdamas, kartais jis vis dar žinojo, kad Iz nepasiduos ir ims tokią pat taktiką taikyti prieš jį, todėl nusijuokė.
-Ūūūū, tu nori žinot apie ją daugiau. Na kaip ir daugiau negu draugė, kaip ir, nors dar niekas neaišku, kodėl viskas taip baisu Iz? - Paklausė jos nusijuokdamas ir nužvelgdamas aplinką. Ką veikia Italijoje vaikinas net nenumano, tačiau vis dėlto jam visada patiko apsilankyti Venecijoje prie vandens. Nors pats valdė ugnį, tačiau vanduo jį visada žavėjo. Tik dabar sugalvojo paklausti apie jos vaikiną.
-Taaai... Tavo draugas vampyras ar nusigriebei žmogelį, kuris apie tave nieko nežino?
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 3:24 pm

Iz šypsojosi ir įdėmiai klausėsi vaikino. Mergina nebuvo patenkinta, kad jai pavyko išpešti tik kelias detales apie naująją Patriko merginą.
- Tai turėtų būti nepaprasta mergina, jei dėl jos net lankaisi Forkse. - nusijuokė Izabelė. Ji pažvelgė į netoliese sėdinčius žmones, kurie linksmai šnekučiavosi. Mergina šyptelėjo ir pasisuko į vaikiną.
- Mano vaikinas yra vampyras. Tiesa, jis dar neilgai yra tokiu. - Iz šypsena išsiplėtė jai pagalvojus apie Keviną.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 3:30 pm

Patrikas linksmai išsiviepė pakeldamas rankas į viršų ir garsiai nusijuokdamas, prigavo jį kaip reikiant.
-Prisipažįstu, kad kaltas, prigavai mane, tiesą pasakius ji pusvampyrė ir vardu Renesmė, todėl kartais, na per dažnai užsuku į Forksą vien dėl jos, dabar dar ir Liamą iš Forkso pažinosiu, kažkaip ne toks ir platus tas pasaulis ar ne? - Nusijuokė kažkiek pasitraukdamas rankoves nes buvo per daug šilta, gal kitiem ne, bet jam taip karštaaa.
-Na matai, vadinas nesi tokia jau sena karvė kaip aš galvojau, kad pavyko pakabint gan jauną vaikiną, nebent nusigriebei kokį penkiasdešimtmetį naujagimį, tada jau būtų kraupu. - Labai jau nuoširdžiai ir tyrai atrodė tarsi kalbėtų apie pūkuotus žaisliukus, o ne tai, kad Iz yra aiškiai iškrypus.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 7:16 pm

Iz plačiai nusišypsojo vaikinui, kai šis pripažino, kad buvo pergudrautas.
- Smagu. Galbūt kada nors netyčia ten susitiksim ir galėsi supažindinti su savo drauge. - mergina prikando apatinę lūpą. Ji džiaugėsi, kad Patrikas taip pat turi mylimą žmogų ir neliūdi susirietęs kampe kaip koks nuskriaustas šunelis. Išgirdusi jo pastabą, Iz kilstelėjo antakį.
- Sena karvė? Prisišnekėsi, Patrikai. Tavo žiniai, mano vaikinui devyniolika, tad viskas legalu. Aš su juo jaučiuosi laiminga, o tai man svarbiausia. - nusišypsojo mergina ir toliau atidžiai stebėjo vaikiną.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 7:22 pm

-Nia, aš su tavim jos nepažindinsiu, išvesi mano mažutę iš kelio Westwell, nipasitikiu tavimi, visiškai, todėl aš pasislėpsiu Forkse ir niekur neišeisiu. - Pasakė nusijuokdamas ir buku žvilgsniu žvelgdamas į merginą išsiviepė. Parodys jai trijų pirštų kombinaciją ir dės į kojas.
-Na, taip tu sena karvė ir kąąą man padarysi senute? Net devyniolika... Oho, koks suaugęs. - Nusijuokė erzindamas merginą ir toliau juokdamasis.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 11:13 am

- Aš ne tokia jau bloga, kaip tau atrodo. Kai noriu, galiu būti miela ir draugiška. - nusijuokė mergina.Iš tikrųjų jai buvo truputį smalsu, kas per drąsuolė išdrįso susidėti su Patriku. Mergina atidžiai nužvelgė vaikiną.
- Jei gerai tarnauja mano sena galva, tai tu esi vyresnis už mane. Garantuoju, kad pats susiradai kokią nepilnametę, kuri įsimylėjo tavo šypseną. Nesišaipyk iš mano vyro, su juo viskas gerai. Aš nebūnu su bet kuo. - šyptelėjo Izabelė ir nuleido akis.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 11:30 am

Vaikinas nusijuokė girdėdamas apie mielumą, ne jam Iz turėtų sakyti kokia gali būti, nes Patrikas pats gerai žinojo, kad ji moka ir miela pabūt, juk pats su ja bendravo kai tiesiog mažai kam norėjos artintis prie Patriko, jis pasikeitė, daug kas per tą laiką pasikeitė, juk šimtas metų ne pora dienų.
-Jau tu man neaiškink, aš tave pažįstu, na pažinojau, bet gal taip sunkiai nepasikeitei. Tau visada pati čiuožtelėję nuo proto, tai spėju ir dabartinis kažkiek? - Paklausė ir pavartė akeles nusijuokdamas.
Nelabai tikėtina, kad jis būtent taip pasigautų merginą, tačiau Patrikas lieka Patriku, kad ir kaip.
-Nemeluok senute, na taip vyresnis gal kokiais pusantro šimto, bet moterys greičiau sensta. Ammm, ne, aš tau nieko nesakiau ir nesakysiu, niekada nieko tau nesakysiu. - Susinėrė rankas ir ėmė stebėti merginą.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 4:51 pm

Izabelė puikiai žinojo, kad vaikinas ją gerai pažįsta ir jai nepavyks jo suklaidinti. Žinoma, nuo to laiko Iz tikrai pasikeitė, bet vis tiek liko panaši į tą būtybę, kokia buvo prieš šimtą metų. Patrikas taip pat buvo visiškai kitoks, bet kartu ir toks pat, kokį jį ir prisiminė. Izabelė kilstelėjo antakius, kai išgirdo vaikino klausimą. - Aš jau seniai nesu tokia, kokia buvau anksčiau. Ta Iz, kurią tu pažinojai nebeegzistuoja. Beje, mano vaikinas visiškai normalus ir jam nieko netrūksta. - mergina kalbėjo truputį pikčiau nei norėjo. Ji pamiršo, kad tai tik Patrikas, dar vienas vaikinas jos kelyje. Izabelė šyptelėjo.
- Atsiprašau, daugiau nieko neklausiu apie tavo asmeninį gyvenimą ir leisiu vaidinti paslaptingą muzikantą. - nusijuokė mergina. Ji jo nevertė atsakinėti į jos klausimus, nors pati buvo visiškai atvira. Iz atsiduso ir prikando apatinę lūpą.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 6:41 pm

Kaip nepasikeis, šimtas metų ne viena diena, todėl ir nesitikėjo, kad Iz yra tokia pati kaip tada, kai buvo su juo, gi kaip sakoma pratekėjo daug vandens. Vaikinas nusijuokė linkteldamas. Žinoma, kad taip, juk ir jis pasakytų, kad Nesė yra tobulas sutvėrimas ir dar nukąstų galvą kam nors kas sugebėtų prieštarauti vaikino įsitikinimui. Šyptelėjo ir prisimerkė nužvelgdamas kiek galėdamas mergina.
-Geriau taip daryk, bus tiesiog daug geriau, nes... Kaip žinau kiekvienam savo ir man mano patinka, o tau tavo, o aš va noriu valgyt. - Pasišaukė padavėją užsisakydamas graikiškų salotų, kažkodėl patraukė prie tokio maisto tai kodėl gi ne?
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 9:19 pm

Iz atidžiai nužvelgė vaikiną. Jai buvo keista, kad dabar nejautė Patrikui jokios traukos, tik paprastą draugiškumą. Na, žinoma, praėjo labai daug laiko ir jausmai jau spėjo išblėsti. Viskas, kas buvo tarp jų, liko tik istorija, kurią galėtų papasakoti smalsiems draugams. Nors vaikinas bandė ją išprovokuoti pasakyti ką nors blogo apie Keviną, Izabelė vis tiek nepyko ant Patriko. Tai buvo jo įprastas elgesys.
- Gal geriau nekalbėkim apie savo antrąsias puses, nes vis tiek abu ginsim juos ir įrodinėsim, kad mums viskas gerai. - ištarė mergina ir nusišypsojo. Patrikui užsisakius maisto, Iz nieko nesakė. Ji kartais pamiršdavo, kad ne visi aplink ją esantys padarai maitinasi vien krauju.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 10:09 pm

O gal jei bent vienas parodytų kažką, gal būtų dar galima kažką susukt, tačiau Patrikas mylėjo savo moterį, o va šitos senutės nelabai, net neatsiminė kodėl jie išsiskyrė, bet dabar jam nesinorėjo galvot, todėl gavęs picą ir salotas šyptelėjo.
-Taip, nekalbėkim, nes mano fainesnė už tavo ir abu tai žinom. - Pasakė imdamas valgyti ir nebestebėdamas Iz. Tiesiog dabar suprato, kad saldainiais ne visada bus gyvas, o ypač kai labai norėdavo kažko rimto kaip dabar. Gal ir merginai buvo keista, tačiau Patrikas seniai, labai atsisakė kraujo, gal dėl tos priežasties visada valgydavo saldainius neduodamas sau nei kiek praalkti.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 11:14 pm

Kažin ar dar kas nors galėtų būti tarp jų. Iz dabar degė karšta meilės ugnimi savo mielam bepročiui ir nesidairė į šalis ieškodama ko nors kito. Taip, kažkada Patrikui jautė kažką daugiau nei draugiškumą, bet viskas buvo taip seniai, kad jai net nekilo mintis bandyti atnaujinti jų santykius. Iz pavartė akis, išgirdusi vaikino žodžius.
- Neverta dėl to ginčytis. Bet kam aišku, kad mano Kevinas yra geriausias iš visų. - nusijuokė mergina ir su plačia šypsena stebėjo valgantį Patriką.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Št. 01 25, 2014 11:21 pm

-Nežiūrėk taip, nes paspringsiu nuo tavo pavydo, jog pati negali. - Tarstelėjo ir nusuko akis į ateinančią merginą, tačiau tik sumirksėjo akim, manė, kad ją pažįsta, tačiau nepažino. Vaikinas šyptelėjo ir užsimerkė nustodamas valgyti, kažkaip pamiršo sultis, išėjo taip, kad padavėja turėjo vos ne 24/7 turi stovėt prie Patriko klausdama ar ponas kažką pamiršo. Gavęs savo sultis pasižiūrėjo į merginą.
-Gal ir tu nori žemių paragaut? - Paklausė labai jau protingai.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Sk. 01 26, 2014 11:51 am

Iz plačiai šypsojosi, matydama kaip vaikinas valgo. Jai žmogiškas maistas nekėlė jokių teigiamų emocijų, tad ir pavydo nebuvo.
- Dėl manęs nesijaudink, aš visiškai soti. - nusijuokė mergina. Na, jau ji tikrai nelies tokio maisto. Net Izabelė turėjo savo ribas. Kol Patrikas valgė, Iz smalsiai dairėsi aplinkui, stebėdama pietaujančius žmones.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Sk. 01 26, 2014 3:03 pm

Niekas negalėjo jam prikaišioti, kad geria kraują, ne todėl, kad maistas jam atrodė skanesnis, nes jis toks nebuvo, visiškai, tačiau kraujo seniai atsisakė, geriau bus storas gauruotas bezdžioniukas, negu beprotis kraugerys. Sunaikinęs viską ką turėjo atsirėmė į atlošą nusišypsodamas.
-Kaip ir baigtas reikalas, tai vis dar trainiojies Forkse spėju? - Nusijuokė nors aiškiai žinojo, kad ji ten, jei jos vaikinas ten ir ji ten, todėl nusijuokė papurtydamas galvą.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pir. 01 27, 2014 6:59 pm

Izabelė truputį nuobodžiavo, kol vaikinas užsiėmė maisto naikinimu. Ji pažiūrėjo pro langą, svarstydama, ką galėtų nuveikti Italijoje. Buvo labai daug galimybių, bet ji nežinojo, kiek laiko turi, kol Kevinas jos pasiges. Mergina šyptelėjo, pagalvojusi apie vaikiną ir taip užsisvajojo, kad vos išgirdo Patriko klausimą. Iz kelis kartus sumirksėjo, bandydama susikaupti.
- Kol kas aš leidžiu laiką Forkse, bet nebūsiu ten ilgai. Butas mums reikalingas tik tam, kad turėtume kur palikti savo daiktus ir drabužius. Mes norime keliauti po pasaulį ir nesėdėti vienoje vietoje. - mergina prikando apatinę lūpą, supratusi, kad kalba daugiskaita. Ji pažvelgė į Patriką ir nusišypsojo.

Paskutinį kartą redagavo Isabel Anne Westwell, Antr. 01 28, 2014 10:58 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Antr. 01 28, 2014 8:26 am

Patrikas suklapsėjo akutėm suprasdamas, kad mergina nekalba apie jį ir ją, o apie Keviną ir Iz, todėl nusijuokė linkteldamas ir apsimesdamas, kad suprato kas yra kas.
-Įklimpai saulele. - Tarstelėjo nusijuokdamas ir likdamas gerti savo sultis pakankamai mielai išsišiepęs.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Antr. 01 28, 2014 11:13 am

Iz nusijuokė, išgirdusi Patriko komentarą.
- Pati tai puikiai žinau, nereikia man to sakyti. - mergina atsiduso ir delnais užsidengė veidą. Jai pačiai vis dar buvo keista, kad elgiasi taip drąsiai, prisirišdama prie vaikino ir atiduodama jam visą save. Izabelė nuleido rankas, pasidėdama jas ant stalo ir pažvelgė į Patriką.
- Kas būtų pagalvojęs, kad aš galiu būti tokia įsimylėjusi? - ji nusijuokė ir papurtė galvą. Šis klausimas buvo labiau skirtas jai pačiai nei Patrikui, tad ji prikando apatinę lūpą ir vėl tapo ta drovia mergina, kokia kažkada buvo.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Tr. 01 29, 2014 10:51 pm

Patrikas tik gūžtelėjo, ką jis galėjo pasakyti būtent tokiu momentu, lygiai nieko, todėl ir taip nieko nepasakė tik mielai šypsojosi, taip, kas galėjo pagalvoti, kad jie abu taip beprotiškai įsimylės. Vaikinas pats sėdėjo užsisvajojęs.
-Nežinau, tačiau niekas, manau, kad visiškai tie kas mus pažįsta nepagalvotų, kad galim taip mylėti. - Sumurmėjo pasiremdamas ranką galvą ir atsidusdamas. Sunki ta meilė, bet užtat gera.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 30, 2014 9:37 am

Iz nusišypsojo vaikinui. Jai buvo truputį keista su juo kalbėti apie tokius dalykus, net ir praėjus daug metų nuo jų draugystės. Mergina atsiduso.
- Tikrai. Aš ir pati negalvojau, kad galėčiau jausti ką nors panašaus. - šyptelėjo Izabelė ir atidžiai nužvelgė Patriką.
- Tu visada buvai gana jausmingas. Visai nesistebiu, kad kažką myli. - ji plačiai nusišypsojo, vis dar ramiai stebėdama vaikiną.

Atgal į viršų Go down

staliukai viduje
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next