sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas

CLAIM : Dylan O'Brien

Daniel Arthur Dreschler
We are stardust stories, my darling.
Things like us only exist in dreams.

RašytiTemos pavadinimas: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 7:56 pm

"Just 'cause I don't make a thing about it, don't mean that I never think about it, 'cause I do. Just 'cause I learned how to live without you, don't mean that I ever really wanted to"
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:00 pm

Izabelė įžengė į kavinę ir tiriamai nužvelgė aplinką. Jos laimei,netoliese buvo laisvas staliukas. Iz šyptelėjo ir nedelsdama priėjo prie jo ir atsisėdo. Sulaukusi padavėjo, mergina užsisakė taip nekenčiamos kavos ir toliau su šypsena dairėsi aplinkui. Jai visada patiko nerūpestingas italų gyvenimo būdas, kuris iš dalies priminė ją pačią. Iz atsiduso ir šyptelėjo sugrįžusiam padavėjui. Mergina paėmė puodelį į rankas, bet kol kas dar negėrė.

"Just 'cause I don't make a thing about it, don't mean that I never think about it, 'cause I do. Just 'cause I learned how to live without you, don't mean that I ever really wanted to"
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:03 pm

Vaikinas neturėjo ką veikti, todėl atsistojo už Iz uždengdamas jos akis delnais ir nusijuokdamas.
-Spėk kas? - Paklausė jos ir nusijuokė pažvelgdamas į aplinką, žinoma, kad jis buvo jos sena meilė, tačiau vis dėl to jiems nieko neišėjus taip ir liko.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:09 pm

Iz vos iš rankų neišmetė, kai pajuto, kad kažkas uždengė akis. Balsas atrodė pažįstamas, bet mergina vis tiek jo neatpažino. Ji lėtai padėjo kavą ant staliuko ir nuėmė delnus nuo savo veido ir pasisuko į šalią esančią būtybę. Iz išsižiojo iš nuostabos ir kelias sekundes sėdėjo sustingusi, žvelgdama į vaikiną. Žinoma, kad jį atpažino Patriką, nors jie jau labai seniai matėsi ir jis buvo gerokai pasikeitęs. Mergina pagaliau atsigavo iš transo ir pakilusi, apkabino vaikiną. Atsitraukusi plačiai nusišypsojo ir vis dar negalėdama patikėti atsitiktinumu papurtė galvą.
- Ką tu čia veiki? - paklausė Izabelė ir nusijuokė. Ji klestelėjo atgal ant kėdės, parodydama ranka, kad Patrikas prisėstų šalia.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:14 pm

Patrikas būtų sulaikęs puodelį, kad neiškristų iš rankų. Jai sustingus pats nusijuokė apglėbdamas merginą per liemenį ir priglausdamas prie savęs šyptelėjo.
-Net nenumanau Iz, tiesiog man visada patiko būti kur nieko nėra, žinai toks tas pasaulis. - Pasakė ir apėjo staliuką klesteldamas šalia merginos ir užsisakydamas kavos, nieko tokio, jis norėjo kažko šilto. Vaikinas prikando lūpą ir šyptelėjo nuleisdamas akis į rankas ir paskui pakeldamas atgal į merginą.
-Naaaaa, kaip tau sekas?
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:20 pm

Iz dar kartą papurtė galvą, nustebinta tokio netikėto susitikimo.
- Prisimenu, kad mėgai tokius dalykus. - Iz palenkė galvą į šoną ir vėl suėmė puodelį, atsilošdama kėdėje. Ji lėtai nužvelgė Patriką. Vaikinas buvo gerokai pasikeitęs nuo tada, kai jį matė paskutinį kartą. Izabelė krenkštelėjo.
- Man sekasi labai gerai. Neveikiu nieko ypatingo, bet esu laiminga. O kaip tu gyveni? - paklausė mergina ir plačiai nusišypsojo. Jai buvo malonu matyti bent vieną pažįstamą veidą, nežinomų žmonių apsuptyje.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:26 pm

-Taip, dažnai traukė vietos, kur nieko nesutiksiu, bet vistiek tikiuosi pamatyti bent vieną savą žmogelį, kartais man sekasi, patikėk. - Pasakė vaikinukas gaudamas kavą ir pažvelgdamas į puodelį prikando lūpą, rodos tiek daug laiko praėjo, nors iš tikrųjų viskas buvo daug seniau, nei paprastas žmogus galėtų įsivaizduoti.
-Tas tavo sakinys skamba keistai, negi taip ir nieko neveiki kaip sakai? Ai apie mane nei raštai nerašo, kaip visada tas pats, tai vat - Nusijuokė pažvelgdamas į jos akis, keista, kad jie susitiko po tiek laiko, žinojo, kad Iz ne viena, bet jis pats... Nors ir jis nebuvo vienas, niekada nebus ir nebuvo.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:33 pm

Iz prikando apatinę lūpą. Jai buvo smagu vėl bendrauti su taip seniai matytu vaikinu.
- Suprantu, apie ką kalbi. Aš pati kartais taip darau. - nusišypsojo mergina ir gurkštelėjo kavos. Ji nežymiai susiraukė, bet nekomentavo savo reakcijos.
- Žinoma, kad turiu veiklos. Tik dabar truputį nuobodžiauju. - šyptelėjo mergina ir padėjo puodelį ant stalo.
- Na, papasakok, kuo užsiimi,Patrikai. Man tikrai įdomu. - Iz palinko į priekį,pasidėdama rankas ant staliuko. Ji nusišypsojo pačia mieliausia savo šypsena, bandydama išpešti įdomių detalių iš vaikino gyvenimo.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:38 pm

Vaikinukas gėrė kavą negalėdamas nesišypsoti, tiesą sakant jis kaip visada nieko neveikė ir netgi nenorėjo veikti, todėl jam nerūpėjo ką mano kiti apie tai kokį gyvenimo būdą pasirinko Patrikas. Išgirdęs jos klausimą kiek pakėlė akis aukštyn lyg galvodamas ką galėtų atsakyti tada šypteldamas.
-Nieko,nuo tada kai sudegė mano namai ir nieko gero nenuveikiau, kartais užsuku į Forksą, tačiau taip gerai pagalvojus nieko kaip visada, ehh, aš vistiek apie tave nieko neišpešiau, negi nesakysi man? - Paklausė papūsdamas lūpas ir pasidėdamas savo kepurę šalia savęs kilstelėjo antakiuką laukdamas jos atsakymo.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:47 pm

Iz atidžiai stebėjo vaikiną, paklysdama prisiminimuose, kai jie kartu praleisdavo daug daugiau laiko. didžiąją laiko dalį. Mergina lėtai gurkšnojo savo kavą ir jau nebesiraukė, priprasdama prie skonio.
- Užsuki į Forksą? Kodėl? - Izabelė kilstelėjo antakį. Keista, kad tokiame mažame miestelyje dar nespėjo sutikti Patriko. Iz atsiduso, supratusi, kad nepavyks išsisukti nuo klausimo.
- Tiesą pasakius, aš taip pat gyvenu Forkse. Na, tik oficialiai, nes didžiąją laiko dalį keliauju su savo vaikinu. - mergina šyptelėjo ir gurkštelėjo kavos. Jai buvo keista kalbėti apie Keviną su Patriku. Iz nuleido akis ir prikando apatinę lūpą.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 8:53 pm

Pačiam vaikinui skonis patiko, juk jis buvo pusiau žmogus, na bet kava yra kava, todėl ir kilstelėjo antakį paklaustas ko jam Forkse, jau gana daugiau niekam neaiškins, koks tikslas jam ten būti.
-Tiesą pasakius užsukus pas gerą draugę, žinai kaip būna kai prisiriši prie žmogaus. - Tarstelėjo prikąsdamas lūpą ir linkteldamas.
Išgirdęs žodį vaikinas galima sakyti išsišiepė, nes taip ir žinojo, kad ji nėra viena, nors tada kai jie buvo kartu ji pakankamai ilgai nebuvo su kažkuo, tačiau dėl jos buvo laimingas. 
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:01 pm

Iz ramiai žiūrėjo į vaikiną ir šypsojosi. Išgirdusi jo žodžius, mergina kilstelėjo antakius.
- Taip, žinau tą jausmą. - mergina ištuštino puodelį ir padėjo jį ant stalo. Ji norėjo sužinoti daugiau apie tą jo "draugę", bet nusprendė kol kas neklausti. Patrikas nekomentavo jos asmeninio gyvenimo, tad ir ji pabus subtili ir nekamantinės vaikino. Pastebėjusi jo šypseną, mergina pati nejučia išsišiepė plačiau. Iz nežinojo, ką dar galėtų pasakytų, jausdama, kad tarp jų įsivyravo nejauki tyla. Mergina krenkštelėjo ir jau žiojosi ištarti bet kokį žodį, tačiau pasimetė ir sučiaupė lūpas. Ji truputį nustebo dėl tokios savo reakcijos, tad nusuko akis į netoliese sėdinčius žmones.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:07 pm

-Va tame ir esmė, tiesiog visada norisi grįžti ten pat, kad žinotum, jog esi laukimas, keistas jausmas ir tiek. - Pasakė nusijuokdamas ir palinguodamas į šonus ir suprasdamas, kad pasidarė nejauku tylėti todėl kažkiek persisvėrė per stalą ir uždėjo savo kepurę ant Iz galvos nusijuokdamas ir apžvelgdamas kaip mielai ji atrodo.
-Linksmaaaaa, man nepatinka taip tylėti, todėl gali nesitikėt, kad aš būsiu tylus Izabela. - Nusijuokė ir gurkštelėjo savo kavos.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:13 pm

Iz nustebo, išgirdusi Patriko žodžius ir palenkė galvą į šoną.
- Nuo kada tu taip rimtai mąstai? Aš prisimenu tik linksmą, nerūpestingą Patriką. - nusijuokė mergina. Ant jos galvos atsiradus kepurei, Izabelė šyptelėjo ir sulenkusi ranką per alkūne pasidėjo ją ant staliuko ir delnu pasirėmė galvą. Vaikinas atrodė pasikeitęs ne tik išore bet ir vidumi. Iz plačiau nusišypsojo, jam nutraukus tylą.
- Jei nenori tylėti, tada papasakok ką nors įdomaus. - pasiūlė mergina ir pasitaisė kepurę.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:17 pm

-Nuo tada kai man neleido nušokti nuo Anglijos pakrantės, atsirado noras kaip ir pagalvoti mergyt, taip per dažnai elgiausi kaip vaikas, dar ir dabar darau, o jei tapčiau rimtu ir tada galbūt kažkas pasikeistų ar ne? - Paklausė jos, tačiau tai skambėjo daugiau tarsi jam pačiam, todėl ir jis nelaukė kaip ir atsakymo iš Iz ir nužvelgė mielą merginą su kuria kažkada ir draugavo, kai buvo daug jaunesnis.
-Na gyveno kartą Joniukas ir Grytutė... - Pradėjo savo labai jau linksmą pasakojimą.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:23 pm

Iz nusiėmė Patriko kepurę ir padėjo ją ant staliuko. Ji primerkė akis ir surimtėjo, išgirdusi vaikino žodžius. Mergina suprato, kad nereikėtų komentuoti to įvykio, todėl tylėjo. Jai atrodė keista, kad, rodos, toks mielas ir visada linksmas vaikinas galvojo apie mirtį. Iz atsiduso ir liūdnai nusišypsojo. Tik išgirdusi kitus jo žodžio, Izabelė pralinksmėjo ir pavartė akis.
- Tavo nelaimei, aš žinau šią pasaką. Bandyk dar kartą. - nusijuokė mergina.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:29 pm

-Gyveno kartą mergaitė... Va taip jai ir reikia. - Pasakė nusijuokdamas ir papasakodamas va būtent tokią įdomią pasaką ir šypteldamas pasiėmė savo kepurę persukdamas tarp pirštų ir užsidėdamas ant galvos. Aišku, kad ji nenorėjo užsiminti tai ką jis darė buvo jo gyvenimo dalis, šyptelėjo užsimerkdamas ir pūsteldamas orą.
-Aš esu įsitikinęs, jog va tos nesi girdėjus.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:49 pm

Išgirdusi vaikino istoriją, Iz atsiduso ir papurtė galvą.
- Tu prastas pasakorius. - nusijuokė mergina. Ji smalsiai stebėjo Patriką ir šypsojosi. Izabelė bandė prisiminti paskutinį jų susitikimą ir kaip viskas baigėsi, bet netgi jos šviesi galvelė nepagavo tokių senų įvykių.
- Nors tikrai nesu girdėjusi tos istorijos. - šyptelėjo mergina.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:54 pm

-Manai, kad aš pasakosiu tau ką nors ilgo? - Paklausė jos nusijuokdamas ir nužvelgdamas merginą. Na Patrikas tikrai prisiminė savo daugelį merginų su kuriom buvo kartu, tačiau Iz turėjo taip pat vietą ir jis aiškiai viską atsiminė susijusį su ja, todėl mielai šyptelėjo nusukdamas akis į lubas.
-Nori aš tau padainuosiu tada? - Nusijuokė iš savo labai jau random minčių.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 9:59 pm

Iz nusijuokė.
- Na, nebūtinai ilgo, būčiau pasitenkinusi ir keliais sakiniais. - šyptelėjo mergina. Izabelė visada gyvendavo dabartimi ir per daug nesidairydavo į praeitį, kartais pamiršdama net svarbiausius dalykus. Išgirdusi Patriko pasiūlymą, Iz plačiai nusišypsojo ir linktelėjo. Jai visada patikdavo, kai vaikinas dainuodavo. Apskritai ją dažnai traukdavo mieli muzikantai, kurie nebijodavo prasidėti su pamišusia blondine. - Padainuok ką nors gražaus. - sutiko mergina.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 10:07 pm

-Ne, nebūtum, aš tave žinau, keli sakiniai? Nebent taip pasikeitei, juk praėjo apie šimtas metų, o tai tikrai kraupus skaičius, skaityk, kad amžius, visas. - Pasakė prisimerkdamas, labai jau ilgai jiedu nesimatė, todėl jam buvo keista.
-O va šitam aš gabus. - Nusijuokė kuisdamasis savoje galvelėje ir galvodamas ką galėtų merginai padainuot. - Every word's a new regret if you say it right, right / Every wound can be forgotten in the right light / Oh nostalgia, I don't need you anymore / 'Cause the salad days are over and the meat is at my door - Negarsiai ėmė dainuot užsimerkdamas, kad nebūtų nušvilptas, nors, kad nematytų kaip bus nušvilptas.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 10:16 pm

Iz papurtė galvą. Ji buvo pamiršusi, kad Patrikas pakankamai neblogai ją pažįsta.
- Na gerai, tu teisus, man to nebūtų užtekę. - nusijuokė mergina. Paminėjus kiek laiko jie nesimatė, Izabelė prikando apatinę lūpą. Ji žinojo, kad viskas buvo labai seniai, bet sunkiai prisiminė, kada viskas vyko.
- Ššš, neprimink, kad aš tokia sena. - Iz plačiai nusišypsojo ir nestipriai kumštelėjo Patriko petį. Mergina atsiduso, jam pradėjus dainuoti. Ji jau buvo pamiršusi apie jo gabumus, kas privertė ją prisiminti ir tuos senus laikus, kai jie buvo kartu. Izabelė ramiai klausėsi vaikino ir negalėjo atitraukti nuo jo savo skvarbaus žvilgsnio.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Kv. 01 23, 2014 10:25 pm

-O ką aš sakiau, aš dažnai būnu teisus, o pasauliui besikeičiant mes retai kada keičiamės Iz, tad reikia kartais pagalvot. - Tarstelėjo pasimesdamas, kad su juo jau grynai blogai, jis ėmė galvoti. Atsiduso palinguodamas galvele ir toliau dainuodamas savo dainą.
-They might try to tell you how you can live your live, but don't forget it's your right to do whatever you like... - Patrikas nustojo dainuot suspausdamas savo ranką pakankamai skaudžiai.  - Iz aš trumpam išeisiu, manau mano žaizdai nepatiko dainavimas. - Tarstelėjo nusijuokdamas.
Atgal į viršų Go down

Daniel Arthur Dreschler

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 9:41 am

Iz primerkė akis, kai išgirdo Patriko žodžius. Ją vis dar truputį stebino vaikino rimtumas, kurio anksčiau mergina nepastebėjo.
- Netiesa, tu pasikeitei. Tik aš dar nesupratau ar tai, ar blogai. - šyptelėjo Izabelė. Ji toliau klausėsi vaikino dainavimo, nedrįsdama įsiterpti ir ką nors pasakyti. Tik jam nustojus, Iz suraukė antakius ir atidžiai nužvelgė Patriką.
- Tu sužeistas? - mergina jau nebesišypsojo, nes suprato, kad kažkas nutiko vaikinui. Ji žinojo apie mišrūnus ir jų savybes, tad truputį nustebo, kad jis negyja.
- Kas nutiko? - rimtai paklausė Izabelė. Mergina bandė žvilgsniu nustatyti žaizdos vietą, kol pagaliau pajuto kraujo kvapą. Iz nurijo seiles ir nieko nesakė, spoksodama į jo ranką.

Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: staliukai viduje   Pen. 01 24, 2014 11:47 am

Jis pasikeitė per paskutinius metus, tada dar buvo mielas vaikinas, kuris kartais vis dar pasirodo, tačiau ne visiems žmonėms, vaikinukas šyptelėjo palinguodamas galva ir pats aiškiai suprasdamas, kad tai negerai, bet yra kaip yra. Prikando lūpą ir prisimerkė jausdamas menką dilgčiojimą.
-Ne ant tų užsišokau, žinai mane, kaip visada, bet nieko tokio išgyvensiu, jau galima sakyti ir nieko baisaus, tik, kad kartais. Žinai medžiotojai Iz. - Tarstelėjo ir pakilo nueidamas link tualetų, tačiau neilgai trukus vėl išsišiepęs parėjo.
Atgal į viršų Go down

staliukai viduje
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next