sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

Nojaus aparatas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas

Veronique Helena Boucher
You were writing our epitaph,
and I thought we were still alive.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 05 19, 2014 3:24 pm

-Ne, Oliveri, man ir nereikia, kad pas mane lėktum akis išdegęs, vos man mostelėjus pirštais. Tiesiog kalbėk su manimi. Pasakok bet ką, kas šauna į galvą, kadangi man mirtinai reikia nusiraminti, - Greitai išbėrė stengdamasi ignoruoti, kaip nemaloniai šaltas it ledas vyruko balsas privertė ją pasijusti ir net susigūžti.
-Kodėl visi mane palieka? Gal aš prakeikta ar kažkas tokio? - Merginos balsas staiga tapo toks tylus, kad stipriai priminė vėjo ošimą, kurį beveik užgožė griausminga jūra. Jausmas buvo toks, tarsi kažkas iš aukštybių ją baustų už tai, ką mergina padarė praeityje. Už tai, ko nė neatsimena. Kas yra visokeriopai neteisinga.

And I'd choose you; in a hundred lifetimes, in a hundred worlds,
in any version of reality I'd find you and I'd choose you.
Atgal į viršų Go down

CLAIM : Jared Padalecki

Oliver Noah Harlow
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 05 19, 2014 3:32 pm

Klausydamasis merginos, vyrukas tyliai atsiduso, stengdamasis slėpti savo nusivylimą. Norėtų būti šalia jos, o dabar... Caktelėjęs liežuviu, sukando dantis, vis bandydamas nurimti.
- na... mano brolis dabar tėvas. gimė berniukas. labai gražus,- prakalbęs apie Vestą, vyručiukas šyptelėjo, tačiau gan greit nustūmė šypseną kuo toliau nuo savojo veido.
-atleisk kad tada palikau tave ligoninėje vieną,- tik tiek sugebėjo pratarti. - o ir dėl to tu nekalta,- visgi tyliai pridūrė, vėl sėsdamasis į lovą, bei vėl atsiguldamas. -kažkada viskas bus gerai,- linktelėjo, įsitaisydamas patogiau lovoje.

Love is like war: easy to begin but very hard to stop.

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 05 19, 2014 3:49 pm

-Tu tapai dėde, sveikinu! - Pakankamai džiaugsmingai tarė keletą sekundžių sugebėdama atitrūkti nuo niūrios realybės ir pasidžiaugti kartu su Oliveriu, kurio šeimą aplankė toks didelis stebuklas. Atsidurdama kažkokiame skersgatvyje, kuo toliau nuo aplink zujančių žmonių, Šarlotė prisiglaudė prie šaltos sienos, ja nuslysdama žemyn ir atsitūpdama, kol nežymiai drebančia ranka pasirėmė galvą.
-Koks jo vardas? - Netrukus pasiteiravo visomis išgalėmis stengdamasi išblaškyti save nuo deginimo gerklėje, stiprėjančio su kiekviena sekunde. Mintys apie tokią nekaltą būtybę, kaip kūdikis, iš tiesų šiek tiek gerino situacija, Čarlei lengviau atsikvėpiant.
-Ne, ne, Oliveri. Viskas gerai. Tu man nieko neskolingas. Kodėl turėtum sekioti paskui mane ir prižiūrėti, jog nesužeisčiau nei savęs, nei aplinkinių? - Visai nenorėjo, kad vyrukas jaustųsi kaltas, todėl nusprendė paneigti anksčiau pasakytus savo žodžius. Juo labiau, kai inkšdama apie tai, kad visi ją palieka, ji nė neturėjo omenyje Oliverio.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 05 19, 2014 3:56 pm

-ačiū,- vyrukui buvo sunku nesišypsoti, kai kalba pasisuko apie tai jog dabar yra dėdė, ir kad gyvena su broliu, nors jį tikriausiai tik ir užknis jo buvimas jų namuose. Bet dabar kol darbo neturėjo, neturėjo ir kitos išeities, mat be pinigų kažin ar išsinuomotų kambarį viešbutyje.
-Vestas. dailutis burbulis,- nusijuokė tyliai, kaip nekeista bet nuoširdžiai. Nors ir nelaikė dar vaikio savo rankose, bet jau įsivaizdavo koks malonus jausmas būtų glausti mažą, trapią gyvybę prie krūtinės. Kad ir kaip pats norėtų sūnaus ar dukrelės, tai buvo neįmanoma be moters... kad ir kaip stipriai jis to benorėtų.
-todėl kad toks jau aš. juk neturėjau tavęs palikti vienos..- sumurmėjo, prikąsdamas apatinę savo lūpą. - na bet tiek to. negrįši į Volterą, tiesa?- pasiteiravo mąstydamas apie tai jog jam pačiam reiktų ją susirasti, tačiau jei vėl paliktų brolį, jis kažin ar norėtų vėl jį matyti akyse.

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 05 19, 2014 5:12 pm

-Na, jam pasisekė, jog dėde turės tave, - Nuoširdžiai ištarė, šimtu procentų įsitikinusi, kad Vestas bus mylimas ir prižiūrėtas. Merginai užteko pamatyti, kaip Oliveris elgėsi su ja, visokeriopai sužalota ir palūžusia, jog padarytų išvadą, kad vyrukas yra geraširdis, atviras ir labai draugiškas.
-Turėjau pati savarankiškai susitvarkyti. Ir galų gale išsiaiškinti, kas tokia esu ar ko noriu iš gyvenimo. Taigi, nesigraužk, - Nors merginai nepavyko padaryti nė vieno iš išvardytų dalykų, dėl to vyruko ji visiškai nekaltino. Kita vertus, jei kažkas ją apvoktų ir gerai apkoliotų kočėlu bei nustumtų nuo skardžio, mergina taipogi nesugebėtų nė supykti. Kadangi buvo per ne lyg nekalta ir užkietėjusi kilniaširdė. Kol dar laikėsi nieko nenužudžiusi, žinoma, kas reikalavo daugybės pastangų.
-Abejoju. Tas miestas man tiesiog ne prie širdies, - Liūdnai šyptelėjo, nors to medžiotojas nematė. Staiga, kažkoks benamis ėjęs pro šalį, apvirto per kampe susigūžusią Šarlotę, šiai nespėjant laiku ištiesti rankų, ko pasekoje nusibrozdino kelius ir susižeidė galvą, po aplinką pasklindant jo kraujo kvapui. -Oliveri.. - Perspėjamai sumurmėjo, tarsi vaikinas galėtų per kelias sekundes atsiteleportuoti ir pažaboti jos viduje augantį alkį.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Kv. 05 22, 2014 8:50 pm

-aha. bet manau jo tėvai nebus tokie patenkinti,- tarsi kurdamas blogus planus, sukikeno, jau dabar įsivaizduodamas, kaip vedasi mažąjį į lauką, kad pritrauktų merginas(jei tik žinoma jis sugebės pamiršti Šarlotę, kas vargiai įmanoma). Arba kaip mokins jį flirtavimo, futbolo ir kitokių menų.. Palaimingai atsidusęs, sučiapsėjo lūpomis, laukdamas nesulaukdamas kada galės paimti tą kleckių į rankas.
- bet vis tiek.. turėjau tavimi pasirūpinti,- atsidusęs, jis tyliai sugriežė dantimis, mat vis dar pyko ant savęs, kam taip kvailai pasielgė, palikdamas ją vienui vieną tokiam dideliam ir nepažįstamam mieste. Galų gale caktelėjęs liežuviu Oliveris prakalbo.
- o gaila... nes aš dabar gyvenu čia,- vyptelėjo, trumpam nutilo, svarstydamas ar nesugebėtų nusipirkti buto... tačiau šią mintį turėjo atmesti, mat pinigų tam nebuvo ir tikriausiai greit nebus.
-Šarlote..kas nutiko?- vyro balse pasigirdo aiškus susirūpinimas, ir jis net atsisėdo prisimerkdamas. o kaip norėtų dabar būti ten ir jai padėti.

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Kv. 05 22, 2014 9:37 pm

-Nekalbėk niekų. Pasaulyje nėra žmogaus, kuris nebūtų laimingas turėdamas tave savo gyvenime, - Šarlotė vėl kalbėjo visiškai nuoširdžiai, pati žinodama, jog vertintų Oliverį iki begalybės, jei turėtų progą turėti jį šalia. Bet Čarlė buvo per ne lyg sužalota asmenybė, apsistojusi visai kitame žemės gale, likimui regis mėgstant krėsti pokštus ir išskirti du žmones, kurie galimai galėtų kartu sukurti kažką gražaus.
-Aš pati galiu savimi pasirūpinti. Ar bent jau naiviai tikiuosi, kad vieną dieną galėsiu, - Kiek sunkiai atsiduso, suspausdama lūpytes į ploną liniją, širdį vėl surakinus skausmui, kuris tokią jautrią viskam būtybę, kokia buvo Šarlotė, pastaruoju metu persekiojo per ne lyg dažnai. Kurį laiką Šarlotė tylėjo ir būtų galima pamanyti, kad ryšys apskritai nutrūko, jei ne nuolatinis šurmulys ir tankus merginos alsavimas į telefoną.
-Oliveri, aš bijau, kad nuskriausiu šitą žmogų. Jis kraujuoja. Stipriai. Manyčiau net prasiskėlė galvą, o aš porą savaičių nesimaitinau, - Mergina žodžius išbėrė lyg žirnius į sieną, beveik springdama savo pačiomis seilėmis, kadangi vis dar nežinojo, kaip turėtų susitvardyti ir pažaboti tą negailestingą žvėrį savyje, kuriam negaliojo jokios taisyklės ir moralės normos.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Kv. 05 22, 2014 11:18 pm

-aha... tikrai...-tarstelejo kiek sarkastiskai, -esu tik rakstis siknoj,-nusijuokes vyriskis, netgi nuosirdziai nusisypsojo, nors sirdi kazkas gele.ech. jis taip norejo kad Sarle butu salia, norejo jos sau, taciau jos gyvenime jam buvo vietos tik kaip draugui.
-grisk i Voltera. nes tik taip galesiu tau padeti...-prakalbo kiek tyliau, neuztikrintas tuo ka sako. na jei ji griztu, jis butinai rastu kaip ja pasirupinti. isgirdes kitus vampyres zodzius, sis trumpam nutilo.
-sustabdyk kvepvima. atsitrauk toliau nuo jo. uzsimerk ir klausyk ka as tau pasakysiu.... dabar pasiziurek kur esi.... turesi trumpam padeti rageli, anonimiskai paskambinti i greitaja... o tada paskambinti man vel. arba gali pasaukti ka nors ir paprasyti pagalbos,-kalbejo gan greit, taip kad si suprastu, bet tuo paciu ir klausytusi jo. sirdis neramiai davesi krutineje, del ko jis nutilo, laukdamas kol mergina atsakys.

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Kv. 05 22, 2014 11:57 pm

Išplėstomis iš siaubo akimis, ji tiesiog vėpsojo į ant žemės gulintį senyvo amžiaus vyruką su žila barzdele, bergždžiai bandantį atsistoti ant netvirtų savo kojų. Vampyrės viduje netikėtai kažkas trakštelėjo ir tarytum apsivertė 180 laipsnių kampu. Visas noras prašiepti dantis ir suleisti iltis į artimiausią senelio odos lopinėlį, kurį tik galėjo pasiekti, regis kažkur dingo, Šarlotei kaip niekada ryškiai suvokiant, kad negali jo nuskriausti, kai gyvenimas ir taip nepagailėjo jam išbandymų.
-Aš negaliu palikti jo vieno, - Suburbėjo į telefoną, tuomet paprašydama Oliverio truputėlį palaukti. Vietoj to, kad sektų jo nurodymais ir dumtų iš skersgatvio kuo įmanoma toliau, ji sustabdė jųdviejų skambutį, nukeliaudama tiesiai link parpklupusio vyriškio ir pakeldama jį ant kojų. Nors gerklė degė taip, tarsi kažkas būtų ją prikišęs žarijomis, Čarlė sugebėjo nė nemirktelėti akimis, keletos šimtų metų patirčiai visgi padarant savo, mat vampyrė sugebėjo susitvardyti padarydama išvadą, jog tai tas pats, kas važiuoti dviračiu. Kartą pramokęs šio meno tiesiog negali pamiršti, kaip susivaldyti, tarsi tai būtų įaugę tau į kraują. Dėl ko mergina džiaugėsi, lydėdama senelį iki pat ligoninės, kuri lyg tyčia buvo visai netoli. Negana to, sugebėjo į jo ranką įgrūsti kaip įmanoma daugiau pinigų, tikėdamasi, jog po galvos siuvimo, mielasis senelis, visą kelią vadinęs Šarlotę angelu iš dangaus, galiausiai pavalgys.
-Oliveri, tu vis dar čia? - Pasiteiravo vaikino kur kas ramesniu balsu, netgi iš esmės laimingesnė nei buvo prieš porą minučių, faktui kad tik ką padarė gerą darbą ir nesusimovė galutinai, stipriai pakeliant jos ūpą.
-O kas jeigu aš iš tiesų noriu vėl tave pamatyti? Jeigu esu pasiryžusi skristi tūkstančius mylių ir vėl atsidurti mieste, kuriame per vieną dieną mano širdį sudaužė tris kartus vien tam kad tave pamatyčiau? Ką, jūsų normalių žmonių pasaulyje, tai reiškia? - Sunkiai atsikvėpusi, ji pagaliau išdėjo viską kas ilgą laiką slėgė josios širdį ir tai, ką mergina tiesiog bijojo prisipažinti, įsitikinusi, kad eilinį sykį tiesiog nudegs. Ir skaudžiai.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pen. 05 23, 2014 6:40 am

- Sarlote,...-sumurmejo tyliai, noredamas ja nuo to atgrasyti, visa laika sklindant ivairiems garsams, Oliveris tylejo tarsi vandens i burna prisisemes. uztruko gan ilgokai, del ko jis sunkokai sureagavo kai mergina vel prakalbo.
-taip,,,, kaip tu? ar tas zmogus sveikas?-pasiteiravo gam sunkokai deliodamas zodzius i sakinius. Olis tikejosi jog sioji susitvarke, ir kad viskas dabar bus gerai.. taciau klausydamasis kitu jos zodziu,jis pajuto kaip sirdis virpteli, del ko suciaupe lupas i viena linija. -bent jau man tai reikstu daug...-sumurmejo nesugalvodamas ka galetu atsakyti i merginos zodzius. -ir as galeciau pasistengti kad tavo sirdis daugiau nesuduztu,-tyliai atsiduso, leisdamas sau uzsimerkti. siuo sakiniu jis uzsleptai issake ne tik ketinimus , bet ir jausmus.

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pen. 05 23, 2014 12:15 pm

-Viskas gerai. Senukas sėkmingai pristatytas į ligoninę, - Akivaizdžiai savimi didžiuodamasi, mergina šyptelėjo taip pat įeidama į ligoninę vien tam, jog susirastų kraujo maišelių, kadangi abejojo ar kitą kartą nutikus kažkam panašaus, galėtų taip sėkmingai susitvarkyti.
-Kokie tiksliai buvo mūsų santykiai prieš man prarandant atmintį? - Po trumputės pauzės pasiteiravo vaikino kito, jai ramybės nedavusio klausimo. Matė, kaip Oliveris į ją žiūri. Ir galėjo teigti, kad galimai jiedu buvo daugiau nei draugai, bet atsimenant kokia kalė buvo seniau, tapo aišku, kad toji Šarlotė mylėti nesugebėjo. Tiesą sakant, ji abejojo ar ir dabar gali. Įėjusi į šaltą patalpą, ji užvėrė už savęs duris, atsiremdama į jas nugara, o tuomet josios lūpas paliko sunkus atodūsis.
-Taigi, ar atvyksi manęs pasitikti į oro uostą? - Galiausiai paklausė, netgi įstengdama kreivai šyptelėti, kas reiškė, jog Oliveris vis dėlto sugebėjo palenkti ją į savo pusę. Jai reikėjo kažko šalia. Nesvarbu tai būtų gyvenimo meilė, artimas draugas ar giminaitis. Kažko, kas pakeltų ją nuo žemės, panelei suklupus. Kažko, kas sunkiu metu priverstų nusišypsoti. Kažko, kuo ji galėtų pasikliauti šimtu procentų. Ir merginai liko tik naiviai viltis, kad Oliveris ir yra tas žmogus.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pen. 05 23, 2014 3:20 pm

-saunuole,-pagyre pats nusisypsodamas. ji susitvarke su juo tikriausiai net geriau nei galejo.caktelejes liezuviu, vyriskis bande sugalvoti kaip reiktu jai pasakyti. zinojo kad tokia zinia gali pakenkti ju santykiams, taciau mele jis negaletu gyventi.
-am... kaio cia pasakius. mudu permiegojom,-atsiduso, prisimindamas visa tai. kaip glaudzia ja prie sienos, kaip glamoneja jos kuna. uzsimerkes, isikando i apatine lupa, grazindamas save i realybe. juk tai nepasikartos.
-butinai.,. tik pasakyk kada ir as busiu,-palinkciojo kiek pralinksmedamas. visgi Sarlote vel bus netoli jo, kur jis gales ja pasirupinti, o ir gales matyti ja dazniau.
-o dabar pasimaitink is maiseliu. kuo daugiau. bet vos iseijus is ligonines akis slepk po akiniais,-palinkciojo, sunkiai nurydanas seiles.

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pen. 05 23, 2014 5:32 pm

Pagirta mergina tik dar labiau išsišiepė, vis dėlto krūtinėje vis dar tūnant kažin kokiam skauduliui, kuris ne tik, kad nemažėjo, bet su kiekviena sekunde vis plėtėsi į visas įmanomas puses. Pastarasis pradėjo ten formuotis vos jos ir Liamo keliai išsiskyrė, faktui, kad ją taipogi paliko ir brolis, visiškai sužlugdant merginą. Nesvarbu, ką bedarytų. Nesvarbu kaip dažnai juoktųsi ar šypsotųsi. Tuštumos jos viduje užpildyti nebuvo lemta niekam, tikėjimui, kad visi gali sulaukti laimingos pabaigos, sumažėjant iki minimumo. Naivus požiūris į pasaulį, taipogi dingo, Šarlotei nuo strazdanotos nosies nusiimat rožinius akinius ir į viską pažvelgiant kur kas racionalesniu žvilgsniu. Dabar, gyvenimas vampyrės akimis buvo iššūkis, kurį tu arba įveiki, arba jis tave galutinai palaužia, o tuomet tik laiko klausimas, kada išnyksi nuo nuodėmingosios žemės paviršiaus.
-Oh, - Tik tiek sugebėjo atsakyti, Oliveriui švelniai tariant išmušant ją iš vėžių. Dabar su vos pažįstamu vaikinu jokiais būdais negultų į lovą. Net jeigu jis toks pats geraširdis, koks yra Oliveris. Matyt visai neseniai Šarlotės moralė buvo žemiau įprastos normos, dėl ko, kuo toliau, tuo mergina mažiau stebėjosi, tik dar kartą įsitikindama, kad sutikusi ankstesnę save, be jokios sąžinės graužaties nukirsdintų sau galvą.
-Kaip tik ten ir esu dabar. Parašysiu tau, kai nusileisiu Volteroje, - Trumpai tarusi ji dar kiek padelsė, nesuvokdama ką derėtų dar pridurti vyrui su kuriuo miegojo, bet jo neatsimena, tiesiog sutrikdama ir greitomis padėdama ragelį.

Atgal į viršų Go down

Veronique Helena Boucher

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Sk. 05 25, 2014 11:11 am

MSG

Lėktuvas jau tuoj leisis.

Atgal į viršų Go down

CLAIM : Jenna Louise Coleman

Bianca Juliett Harlow
And what did you think love would be like? A summer day?

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 06 09, 2014 3:47 pm

skambina

“I was always hungry for love. Just once, I wanted to know what it was like to
get my fill of it - to be fed so much love I couldn't take any more. Just once.”  

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 06 09, 2014 3:49 pm

-klausau,- pasigirsta keistokas Olio balsas, visiškai bejausmis ir tuščias.

Atgal į viršų Go down

Bianca Juliett Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pir. 06 09, 2014 8:30 pm

- Oliveri? - suklūsta Bjanka, nors buvo pasiruošusi iškart eit prie esmės. - Tau viskas gerai?

get my fill of it - to be fed so much love I couldn't take any more. Just once.”  

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Kv. 06 12, 2014 3:36 pm

-Bjanka?- pasitikslino kiek netvirtu balsu, tačiau greit susiėmė į nagą ir prisivertė skambėti kiek normaliau. -man? viskas gerai, o kas turėtų būti?- paklausė kaip ir visad išsisukinėdamas nuo tokių pokalbių

Atgal į viršų Go down

Bianca Juliett Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Kv. 06 12, 2014 4:00 pm

- Nežinau, skambi kažkaip keistai, - pasirauko, nors, žinoma, Oliveris to nemato. Nusprendžia, kad šio brolio savijauto ištyrinės jį pamačiusi. - Žodžiu, Natanieliui šis tas nutiko. Susirėmė su vampyre ir liko gerokai sužalotas. O ir psichiškai.. na, nekaip jaučiasi. Manau, turėtum atvykti, - pasakius tyliai atsidūsta.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pen. 06 13, 2014 10:04 am

-ateinu,- murmtelėjo ir padėjo ragelį.

Atgal į viršų Go down

Bianca Juliett Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Št. 11 08, 2014 12:37 pm

SMS:

Volteros ligoninė. 308 palata. Skubu!

Atgal į viršų Go down

Demetri Joel Volturi
The world owes you nothing.
It was here first.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Kv. 12 25, 2014 2:58 pm

Skambina

There is a word in german. Lebenslangerschicksalsschatz. And the closest translation would
be lifelong treasure of destiny. It is not something that develops over time. It's something
that happens instantaneously. It courses through you like the water of a river after a storm,
filling you and emptying you all at once. You feel it throughout your body, in your hands, in
your heart, in your stomach, in your skin. If you have to think about it, you have not felt it.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pen. 12 26, 2014 9:33 pm

Po kokių penkių pyptelėjimų jie galiausiai nutilo ir kitame gale pasigirdo kiek prikimęs Oliverio balsas.
-Klausau...- sumurmėjo nežinodamas su kuo kalba, mat nespėjo pažiūrėti kas buvo parašyta išmaniajame telefone.

Atgal į viršų Go down

Demetri Joel Volturi
The world owes you nothing.
It was here first.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Pen. 12 26, 2014 9:56 pm

-Oliveri? - Veik springdama pratarė jo vardą, porą kartų sunkiai įkvėpdama ir atsikvėpdama, tarytum mokytųsi iš naujo kvėpuoti, kaip panašiai ir buvo. -Kažkas pasiėmė Demetriją. Mes važiavome mašinoje, stipriai lijo, kažkoks vyriškis pasipainiojo kelyje, automobilis virto.. - Malė liežuviu nesustodama, taip ir nesurišdama žodžių į vieną sakinį, kas nebuvo itin svarbu, kol Oliveris ją suprato. Panelė iš paskutiniųjų laikėsi, jog nepravirktų iš nevilties ir baimės dėl draugės saugumo, dėl ko troško, kad medžiotojas kuo greičiau atvažiuotų.

There is a word in german. Lebenslangerschicksalsschatz. And the closest translation would
be lifelong treasure of destiny. It is not something that develops over time. It's something
that happens instantaneously. It courses through you like the water of a river after a storm,
filling you and emptying you all at once. You feel it throughout your body, in your hands, in
your heart, in your stomach, in your skin. If you have to think about it, you have not felt it.

Atgal į viršų Go down

Oliver Noah Harlow

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    Št. 12 27, 2014 1:18 pm

-Veronika...- prakalbo, tačiau jau kitą akimirką jo lūpos susispaudė į vieną liniją, jo mieguistumui iškart dingstant.. Demetrija dingo, o tikriausiai ir Veronikai negerai... - Gerai... kur randiesi? tuoj pat atvažiuosiu,- šnekėdamas jau vilkosi kelnes ir marškinius.

Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nojaus aparatas    

Atgal į viršų Go down

Nojaus aparatas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next