sveiki atvykę į Forks miestelį!

FORKS
MIESTELIS

Share | 

aikštė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Antr. 02 11, 2014 9:06 pm

Gal Alekas ir nebuvo vienas iš tų teisuolių, kurie niekuomet nemeluoja, tačiau dabar jis tikrai šnekėjo iš širdies, juk šalia buvo ne kas kita, o jo vienas artimiausių pažįstamų. Jis suprato, kad šiuo metu Dora nebuvo nusiteikusi apie tai šnekėtis, todėl nusprendė daugiau nebeliesti šios temos, gal kokį kitą kartą paplepės apie tai, bet ne dabar.
- Nors,- pagalvojęs pridūrė,- šiuo metu nelabai ko ir ieškau. Matai, merginos amžinai zyzia, lenda po kojom ir mano, kad jos yra čia svarbiausios, tačiau taip nėra,- su smiliumi pamosikuoja priešais Athę. - Paimkim, kad ir tave,- jis nieko asmeniško neturėjo omenyje, tiesiog paėmė į pavyzdį tai, kad pirmai pasitaikė jo akiratyje. - Aš tau diagnozuočiau iš vis dėmesio trūkumą. Moterimis reikia rūpintis, aš tame ne specas.
- Wow, wow, wow, mergyt, tu sušildai ne tik mano širdį, bet ir kai ką žemiau,- sukikeno. Juk jis niekaip negali pasakyti ką nors blogo šiam sutvėrimui. - Blondė,- įbedė savo pirštą į jos blondinišką galvą ir nesmarkiai kelis kart pabaksnojo.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Antr. 02 11, 2014 9:28 pm

Vienas iš Alec'o bruožų, kuris jai patiko, tai yra tai, kad jis suprasdavo kada verta tęsti temą, o kada ne. Buvo mažai personų, kuios tai suprasdavo, ir viskas baigdavosi susipykimu, nes per daug nosį įkišdavo į Athės reikalus.
Jam pradėjus sakyti, kokios dėmesio aukos yra moteriškosios lyties atstovės, ji primerkė savo raudonas akeles, jau pasiruošusi prieštarauti jam,- na jau,- pavartė nepiktai akeles ir nusišypsojo,- tikrai ne visos tokios, yra ir tiesiog šaltų nervų merginų, kurioms dėmesio trūkumo jausmas yra svetimas, gal tau tokią rasti?- kilstelėjo antakiuką ir nusijuokė, bei apžvelgė aikštę, gal vat kur netoliese tokia ir stovėjo, kuri daugiau savo reikalais rūpintusi, nei būtu su savo vaikinu.
Jam bedus į ją pirštą, ji velniukiškai nusišypsojo ir pakreipė į šoną galvą. - jau senai šitą man diagnozavai,- nusijuokusi liinktelėjo kelis kartus,- nes visada maišausi tau po kojomis ir bandau gaut dėmesio,- atsiduso nudelbdama akeles, taip, lyg jis ją būtu prigavęs nusikaltimo vietoje, o ji dabar labai gailėtusi ir maldautu atleidimo. - ir gaunu jo,- per sekundę persikeitus jos veidukui į velniukišką, ji sukikeno ir pažvelgė į Alec'o akis. Buvo gera pagaliau atsipalaiduoti ir tiesiog pajuokauti su Alec'u, negalvojant apie tai, ką apie ją pagalvos, kam pasakys, ir kokia neatsakinga ir nepikta Volturė ji yra.- na jaaaaau, man dėmesio duodi, ir kartais pasirūpini manim, patikėk, tame turi įgūdžių,- mirktelėjusi jam draugiškai nusišypsojo.
- rimtai?- pažvelgusi į jį šuniuko akytėm paklausė,- rawr,- pakilnojo antakiukus nusijuokdama.- visada žinojau, kad abi tavo širdis sušildau,- linktelėjo savimi patenkinta, gi toks žygdarbis.- tuoj ir tu toks būsi,- parodžiusi jam liežuvį sukikeno ir perbraukė jam pirštais per galvą, pradėjo ale apžiūrinėti, kaip čia reiks dažyt ir taip toliau,- o nori tokios spalvos, kaip mano ar dar šviesesnės?- lyg tarp kitko paklausė ir nutaisė rimtą veiduką žvelgdama jam į akis.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Antr. 02 11, 2014 10:11 pm

- Mažiausiai, ką tu dabar galėtum padaryti, tai pripažinti, kad aš teisus. Kelis šimtmečius studijavau moterų charakterį ir mąstymą. Man beveik pavyko!- pasigyrė. Žinoma visada atsirasdavo tų, kurios jam buvo neįkandamos, juk visokių būna, visokių reikia. - Jos tokios panašios, bet tuo pačiu metu ir tokios skirtingos...- pradėjo moterų filosofijų temą. Jis įdėmiai stebėjo merginos priešais jį veidą ir stebėjo, kaip išraiškos jame keitėsi. - Po kurio laiko jos visos parodo savo charakterį. Dažniausiai pasitaiko dvi rūšys merginų: tos, kurios visada sutinka su vaikinais ir nesispyrioja, ir, tos, kurios amžinai priekaištauja dėl visų dalykų, kurie joms atrodo blogai padaryti, visada kažko reikalauja ir tikisi. O štai man reik aukso viduriuko!- pareiškia. Iš tiesų pats buvo netgi labai reiklus moteriškėse, gal būt todėl, kad dar ne karto nebuvo rimtai įsimylėjęs ir nežino, koks tas jausmas.
Nuo jo plačios šypsenos jis prisimerkė, ir ant odos, prie akių, susidarė mažos raukšlelės, kurios pasirodydavo tik tada, kai jis šypsodavosi.
- Tavimi man jau niekaip neatsikratyti, kad ir koks didelis noras bebūtų. Be tavo zūjimo aplink mane viskas būtų šiek tiek kitaip. Galima sakyti, kad pripratau prie tavęs ir tavo sapalionių.
Ranka suvėlė jos plaukus ir griežtai uždraudė kažką daryti su savaisiais, juk tokio gėrio jokiu būdu negalima gadinti. Jis juk nepanašus į papūgą, kuri nusidažiusi visom vaivorykštės spalvom.

Paskutinį kartą redagavo Alec Volturi, Antr. 02 11, 2014 10:38 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Antr. 02 11, 2014 10:27 pm

Išgirdusi, kad jis jau kelintas amžius savo gyvenime moteris tyrinėja, nusijuokė,- nagi, ar nežinojai, kad mūsų, moterų, mastymas vyrams nelabai įkertamas,- sukikenusi linktelėjo. Ji ir pati puikiai žinojo, kad moteriškosios lyties atstovios yra labai permainingos, ir ne visada gali žinoti, kas jom užplauks, ar ką jos sugalvos. Nors tiek, kiek jis dabar žino, tai buvo galima išsiaiškinti, tikrai.- ei, pavyzdžiui aš, daug nereikalauju, dažnai spyriojuosi, nevisada sutinku su savo vyru, bet tada bandau rasti kompromisą. Ir aš nevisada priekaištauju, taigi, koks mano tipas?- išvardinusi savo dalykus, iš jo dviejų moterų tipų ji nusijuokė ir klausiamai išrietusi antakį nusišypsojo. Dabar žiūrės,kaip jis išmastys, ir supras dar ir trečią tipą, jei toks iš vis egzistuoja.
Jam taip plačiai nusišypsojus, ji sukikeno ir taip pat parodė savo baltutėlius dantukus.- aš puikiai žinau, kad be mano buvimo šalia, ilgai neišgyventum. Gi tiek metų aš tau ramybės neduodu, pripratai,- nusijuokia ir nekaltai nusišypsojusi gūžtelėjo petukais. Visą laiką, kiek jie buvo pažįstami, puikiai sutarė, ir dažniausiai laiką praleisdavo kartu, nes uždarytai pilyje nebūdavo ką veikti, na, o Alec'as, kaip vienas iš sargybinių sukiodavosi aplinkui.
Jam suvėlus jos tobulą ševeliūra, ši patempė lūpą, ir liūdnai atsidususi linktelėjo, sutikdama su jo salyga, kad Athei draudžiama dažyti jo tobulenko ir naturalius plaukus. O ji taip tikėjosi.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Antr. 02 11, 2014 10:52 pm

- Ne tik vyrams,- paprieštarauja. Manau, jūs ir pačios kartais nesuvokiat, ką darot ir kokiu tikslu tai darot,- kumšteli Dorai į petuką, kad ta pagaliau prisipažintų esantį viena iš tų tipiškų moteriškių. Bekalbėdamas, Alekas užsižiūrėjo į viršų ir mįslingai pažiūrėjo į mėnulį. - Tu?- prunkštelėjo atsitokėdamas. - Nori pasakyti, kad mažai reikalauji? Tu reikalauji mano dėmesio, jis aukso vertas,- ne, vaikinukas tikrai nesusireikšmina, ne , ne. - Yra paplitęs klaidingas mitas, kad kompromisas reiškia, kad abi pusės patenkintos,- pratęsia jos pradėtą temą,- bet aš padariau tokias išvadas, kad geras kompromisas būna tik tada, kai abi šalys lieka šiek tiek nepatenkintos,-atsirėmė viena alkūne į fontano kraštą, pakeisdamas sėdimąją pozą.
- Adaptuočiausi, bet kažko tikrai labai trūktų,- pabando išsisukti iš situacijos. Juk mergina tikrai neturi pagalvoti, kad Alekas labai liūdėtų ir ilgėtųsi jos nutrūktgalviškumo.

[off topic. nepyk dėl klaidelių, kurias darau. jei auto correctas neištaiso, tai nelabai ir pastebiu.]
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Antr. 02 11, 2014 11:02 pm

(( pas mane dar ne tokių klaidelių būna ;D no problem ;D))
-okey, čia tau galiu pritarti, nes taip yra,- iškėlė rankas lyg pasiduodama policijai ir linktelėjo. Su šituo jo teiginiu reikia sutikti. Jos tikrai nevisada supranta savo elgesį.- bet man tai labai retai būūna,- bedė į jį pirštu ir rimtai linktelėjo. Gi per tiek amžių ji sugebėjo bent kažkiek pasikeisti, maybe. - pfff... norėtum, vat mano draugija ir dėmesys, aukso verti,- nusijuokusi linktelėjo, ir iškėlusi galvą, bent trumpam pabuvo labai didele madam. - na tavo išvados dažnai nesutampa, su pasaulio išvadom, taigi, nesistebiu, kad taip sugalvojai,- sukikenusi nekaltai nusišypsojo. Jis visada išmastydavo viską, kitaip negu visi kiti. Bet tai dar nereiškia, kad tai yra blogai. Atsirėmusi nugara į fontano kraštą, ji žvelgė į Alec'ą,- tu be manęs neišgyventum, prisipažink,- nusijuokusi pataršė jo ševeliūrą, ir taip klastingai nusišypsojo, kad jos akys net sakė " pripažink tai". O ji tikrai nebijotu prisipažinti, kad be šio vaikio ir pačiai liūdna būtu, su kuo gi ji eitu per akcijas puodų pirkti, ir šiaip, su kuo po SPA salonus vaikščiotu, vakarais su bigudukais sėdėtu?
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Tr. 02 12, 2014 3:48 pm

Alekas kurį laiką tylėjo klausydamas, ką šneka Dora. Kartais pagalvoja, kad jei nebūtų vampyras turbūt net nesuprastų, ką šioji šneka, mat ji taip greitai viską tauškėjo, kad vargu ar žmogaus ausys sugaudytų visą informaciją. Sunėręs savo rankų pirštus, jis atsargiai nuleido rankas ant kelių lyg tai būtų ne jo rankos, o kokią nors stiklinė skulptūra.
- Malonu, kad sutinkat su mano nuomone, panele Athenodora,- mandagiai prabyla. - Gal ir retai, tačiau visgi pasitaiko,- pabrėžė antrąją sakinio dalį ir šyptelėjo puse lūpų. Jam visada patikdavo laimėti lažybas, dažniausiai jis ir nebandydavo įrodyti savo tiesų, jeigu žinojo, kad jos ne šimtaprocentinio teisingumo.
- Oj, tik nereikia,- susiraukė išgirdęs, kad jo išvados dažnai nesutampa su pasaulio išvadom. Gal jis kiek ir nesuprato, ką ji norėjo tuo pasakyti, bet tai jo nenustebino. Juk blondinės žodžiuose ne visada reikėdavo ieškoti gilios prasmės ir suvokimo.
- Mmm,- apsimėtė mastąs,- šiaip tai... ne,- greitai atrėžė. Tarp jų tikrai buvo gan stiprus ryšys, tačiau jis buvo tvirtai įsitikinęs, kad artimiausiu metu ji tikrai nesiruošė kur nors vykti. Darant išvadas, jis tikrai nematė prasmės atskleisti savo jausmų ir išgyvenimų bangą.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Tr. 02 12, 2014 4:24 pm

Vaikinui taip mandagiai atsakius, ji, kaip kokia ledi apdovanojo jį šypsena, susidėdam rankas ant kelių ir kilsteldama smakrą aukščiau, kad atrodytu labiau išdidi ir kilminga. -na visko gyvenime pasitaiko,- atsipalaidavusi sukikeno ir gūžtelėjo petukais. Ko tik šiais laikais nebūna. Na ji retai pasiduodavo kažkokiem įtikinėjimams, tačiau, kai pasakydavo tikrai tiesą, tai jau nesutikti ir prieštarauti, jai būdavo nepriimtina.
-reikia,- parodiusi jam liežuvį pasimaivė dar. Nors ji ir blondinė, bet vistiek nėra jau tokia durna, kaip visi mano. Ji tiesiog būdama su artimais, ir atsipalaiduodama, pradeda nusišnekėti.
Jam taip atsakius, net žioptelėjo,- negaliu tuo patikėti,- atsidususi atsilošė ir patempusi lūpą nuleido galvą. Dabar pavaidins labai jau įskaudinta vampyrę. Vistiek ji žinojo, kad jis liūdėtu, nors ir truputuką.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Tr. 02 12, 2014 8:02 pm

Pastebėjęs, kaip mergina iškelė galvą ir pasijautė labai išdidi nuoširdžiai nusijuokė.
- Nesijaudink,- paplekšonojo moteriškaitei per nugarą,- tu ir be visų tų nesąmonių labai gerai atrodai,- išgyrė ją. Juk jis turi bent kelis gerus žodžius pasakyti per vakarą, kitaip praras savo charizmos dalelę ir visos jo šimtametės treniruotės nueis perniek. Juk su Aleku neįmanoma nesutikti, kaip jau minėjau, šimtametės treniruotės, sunkus darbas ir labai labai daug pastangų.
- Tai,- pakėlė į ją akis ir įdėmiai sužiūro,- nori pasakyti, kad dėl savo mąstymo pildau freakų gretas?- kilstelėjo antakį. - Aš maniau, kad mano teorijos yra visai neblogos,- pasakė paremdamas galvą ranka.
- Taip,- suvaidino nustebusį,- kartais gyvenimas ir tokius "bejerius" mums iškrečia ir mes gaunam tai, ko visai nesitikim,-perbraukė per jos patempa lūpytę, kaip būna vaikams daro. - Hei, nereik čia man grybų ant tavo veido. Nagi, kur šypsena?
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Tr. 02 12, 2014 8:35 pm

Dar ir pagirta plačiai ir patenkinta nusišypsojo,- na tada gerai, nes jau maniau, kad teks elgtis, kaip tais laikais, kai moterims tekdavo nešioti pūstus sijonus, po kuriais vaikai mėgdavo landžioti,- teatrališkai nusibraukė nuo kaktos įsivaizduojamą prakaitą ir sukikeno. Kartais ji visai pasiilgsta tų suknelių, visai nieko, kaip pagalvoji.
Išgirdusi jo interpretavimą, ji papurtė įnirtingai galvą, nesutikdama su jo tokiu išmastymu,- ne, ne,- nusišypsojo,- kad tu nepildai tų Freak'ų gretų, gali būti ramus,- nusijuokė ir linktelėjo,- tiesiog, kartais tavo teorijos gan,- susimastė papūsdama lūpas,- unikalios?- klausiamai sužiuro į jį, lyg klausdama ar tinkamą žodį pavartojo. - na aš kartais galvoju, kad esu labai protinga, bet taip toli gražu ne visais klausimais ir atvejais pasireiškia,- gūžtelėjusi petukais nusijuokė. ir pasisukusi labiau į vaikiną šonu, su ranka atsiremė į fontano kraštą.
-žiaurus gyvenimas,- vis dar netikėdama atsiduso, ir jam perbraukus per jos lūpą pirštu, ji tik dar labiau patempė ją,- o gal aš mėgstu grybus,- pasimaiviusi klausiamai kilstelėjo antakiukus viršun, bet tai ilgai nesitiesė, ir jos veiduką papuošė plati šypsena. Nemoka vaikas ilgai ištmepti, aktorė iš jos nekokia pasirodo.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Tr. 02 12, 2014 11:21 pm

- O žinai,- tarp kito pasako,- man labai patikdavo tų laikų apdarai,- nusišypso prisiminęs. Taip, gal būt tai ir užtrukdavo daug ilgiau, kol išsiaiškindavai, kur ir kaip tas įvairias sukneles reikia nuimti ir pnš. tačiau tai tik dar labiau sužadindavo geismą ir prailgindavo laukimo akimirkas.
Jeigu gerai pagalvojus, iš šono visi Volturiai atrodė kaip freakai su savo juodais gobtuvais sėlindami lyg mirtis per siauras Volteros gatveles. - Aš labai ir nesijaudinau, visada ramus,- patikina merginą. Aišku unikalios, kaip ir jis pats... ne kiekvieną dieną sutiksi vampyrą kuriam jau eina trečias tūkstantmetis.
Staiga lyg iš niekur nieko iš Aleko burnos pasigirdus skardus juokas. Jis seniai taip nesijuokė. Athe visada pralinksmindavo jį, net pati to nenorėdama. Nubraukdamas juoko ašarą nuo skruosto ir bandydamas susikaupti (tačiau nelabai sėkmingai), jis rimtai pažiūrėjo į merginą, tačiau vėl prapliupo juoktis. Dabar jį visą gyvenimą persiokios ši frazė. Sumąstė, kad ją netgi reiktų įrašyti į jo atminimų žurnalą, kad visada tai primintu Dorai. - Atleisk,- po kurio laiko suėmė save į rankas ir atsiprašė.
- Bet Volturiai visada žiauresni,- pridūrė, kai ši prakalbo apie gyvenimą. Jam tikrai labai patiko būti Volturių klano dalimi. Jis čia jautėsi savas, mat kartais jam duodavo visai įdomias užduotis atlikti ar ką nors pakankinti, jei labai neklausydavo.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Kv. 02 13, 2014 3:03 pm

-rimtai?- klausiamai išrietusi antakiuką paklausė,- maniau, kad jum jie nepatinka,- sukapsėjo akytėm nustebusi. Na vampyram tas sukneles buvo lengva nuimti, jei nesivargino žmogišku nuėmimu, na, bet žmogeliam, vargas. Viena jos pažįstama, Athei papasakojo, kaip jau norėjo TAI daryti, o vargšas žmogelis vargo, vargo.. vargo, vargo, tačiau tik įpusėjęs pasidavė ir pasakė, kad gal geriau jie eina pažiūrėti kokių nors paukštelių į mišką. Taip ir baigėsi jos pirmas kartas.
Jam taip praplius juoktis, ji prisimerkė, kaip kokia čiurka karatistė, į šonus įsirmė rankomis, ir jai iki pilno vaidmens išpildymo tereikėjo kočėlo. Dabar visą gyvenimą jai bus prikaišioma ši frazė, kuri vaikinui gali oj, kaip atsirūgti. Jau Alec turbūt turi kokius 10 tomų, su Athenodoros perliukais, per visą jos gyvenimą.- šiknius,- pakraipė galvelę linksmai vis dėl to šypteldama.
- nežinau net, ar mes tokie jau grėsmingi,- nusijuokė ir gūžtelėjo petukais,- na pavyzdžiui, kai kurie sušvelnėjo, susirado iš kitų klanų meiles, ar net žmonių, ir tapo beveik nepavojingais,- nusišypsojusi prisiminė Felix'ą, Demetri, Kajų. Gi šie trys vyriokai sušvelnėjo, vos ne, kaip avinėliai, na gal tik toks amžiaus tarpsnis jiem, bet vis tiek.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Kv. 02 13, 2014 11:13 pm

- Taip, žinoma, kodėl turėčiau meluoti?- patikino ją. Juk vaikinas šnekėjo visišką tiesą, nematė tikslo meluoti ar kažkaip kitaip išsisukinėti. Alekas turėjo vieną išskirtinį charakterio bruožą. Jam niekuomet nepatikdavo, kai kiti meluodavo (ne, ne todėl, kad jis žinojo ir galėjo pasakyti, kai jie meluoja, o todėl, kad vieni melu bando nuslėpti kitą melą), todėl ir pats stengėsi išvengti tokio nesusipratimo.
- Neatsilieku nuo tavęs, brangioji,- atkirto, kuomet šioji ji pavadino jį šikniumi. Žinoma, jis žinojo, kad nusipelnė tokio elgesio, bet jam nieko nebuvo maloniau, nei teasinti (ne piktybiškai, tik draugiškai) kitus asmenis.
- Viską tu žinai. Juk pati ką tik pareiškei, kad lakai save labai protinga,-prunkštelėjo vėl prisiminęs. - Tikrai?- pasitikslina. - Nieko apie tai nežinojau,- susimąsto. Dabar, besišnekant su Dora, jis suprato, kad visiškai nežino, kad vyksta tarp Volturių ir kas kuo užsiima. - Vis vien, yra du dideli skirtumai tarp asmeninio gyvenimo ir užduočių atlikimo,- padarė išvadą. - Štai žiūrėk, aš juk dabar su tavimi maloniai bendrauju, tiesa?- dėstė savo mintis. - Tačiau juk tai nereiškia, kad aš su savo auka taip pat maloniai bendrausiu,-nuleido antakius žemyn suraukdamas veidą.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Kv. 02 13, 2014 11:35 pm

-nesakau, kad meluoji, mielasis,-greit papurtė galvą, kad jis tik nebandytu įsiminti to,- tiesiog, daugeliui vyrų tas sukneles uimti būdavo labai sunku,- nusijuokusi linktelėjo,- žinoma neturiu omenį vampyrų, kurie tiesiog jas suplėšydamo,- lyg čia ūtu visai normalus elgesys ji plačiai nusišypsojo. Athenodora irgi nemėgo melo, ir pati niekada nemeluoja ( na nebent to neprisimena), nes žino puikiai,kad anksčiau ar vėliau tiesa išlenda į paviršių, ir tada būna tik dar blogiau. Vadovaudamasi tokiu nusistatymu, neatleidžia melo, žinoma bendrauja su tais žmonėmis, bet tiesiog daugiau netiki, kas garantuos, kad vieną kartą pamelaves asmuo, to nepadarys ir antrą ir trečią, ir milijoninį kartą?
- šaunuolis, nereik atsilikti nuo šiknių dievaitės,- rimtai linktelėjusi parodė ale karūną sau ant galvos ir pasimaivė. Dažnai Athė pasiduodavo šio vaikino pasierzinimams, bet kartais kažkas patraukdavo ją už liežuvio ir ši atsikirsdavo visai linksmai. Turbūt kokia šventoji teresė čia ją taip valdo, it marionetę, o pyktis ir susierzinimas, nuo motinos teresės aka lėlininkės, kaip nuo kryžiaus bėga.
- tu man čia mano perliukų nepriminėk, nes kai prisirinksiu tavo, arba archyvus atsidarysiu savo failų diske, tai neturėsi kur pasislėpti,- taip mielai besišypsodama pasakė, ir nusijuokė. Aišku, kad ji juokavo, bet gi pagasdinti tai visai linksma, jei už tai į galvą neduoda. O buvo taip vieną kartą. Athenodora prieš vieną jauniklę, tipo kietekę, prisišokinėjo, tai gavo iš kumščio į savo akmeninį veiduką, bet aišku skaudėjo ne Dorai, o tai mergužėliai, už tai teko ją pašalinti. Ne dėl to, kad trenkė ( nors ką čia meluot, tas irgi buvo prisidėję), bet dėl to, kad suprato, jog pas ją veide tikrai ne metalo plokštės, sudėtos po kokios nors avarijos.
- taip, katuk, daug praleidai,- liūdnai patempusi lūpą linktelėjo, dar žinoma nutaisė tokį veiduką, kad jam ale būtu gėda ir nefaina, kad nežino tokių naujienų.Jam padarius išvadą ji susimasčiusi papūtė lūpas ir laukė jo argumentų.- na taip,- pritariamai linktelėjo, ir klausėsi ką jis toliau pasakys,- na, bet jeigu tau pavyzdžiui užduoties auka labai patiks,, vistiek sušvelnėsi ir na žinai,- pamosikavo rankomis, vos ne kaip ką sukdama, bet nieko.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Št. 02 15, 2014 11:56 am

- Tai aš irgi nesakau, kad tu sakai, kad aš meluoju. Tai buvo retorinis klausimas, mieloji,- pasakė, kad šioji nesijaudintų dėl pasakyto, pabrėždamas žodį mieloji. - Ar tu susidurdavai tu tokiais keblumais?- pabandė įsivaizduoti tokį vaizdelį, kaip Kajus bando nuimti nuo Doros suknelę, tačiau jam niekaip neišeina. Greit papurtę galvą atsikratydamas tokių minčių.
Gyliai įkvėpė, pajuto žmonių kvapą ir kiek suraukdamas savo veidelį tarė:
- Bet vargu ar kada išeis pavyti. Juk tavo talentai nepakartojami,- parodęs dirbtinį nusivylimą ir nerimą abiem rankom susiėmė už žandukų ir lingavo į šonus galvą. Susitelkė ties Athes sakomų žodžių ir klausiamai kilstelėjo antakį.
- Gerai, primink bent vieną,- bando ją išprovokuoti. Jis dažniausiai labai blaiviai mąstydavo ir nedarydavo bei nesakydavo jokių nesąmonių. Na, nebent buvo kartas su tais puodais, bet tai buvo lyg ir užtemimas jo sąmonėje, visiems pasitaiko tokių dienų.
Įdėmiai išklausęs apie savo pasenusias informacijas, Aleką užplūdo smalsumas ir mažas nusivylimas savimi. Taip, gal būt jis niekada per daug nesidomėdavo savo šeimos santykiais, tačiau dažniausiai viską žinojo, nes paskalos sklinda greitai.
- Tuomet,- kiek sumišęs tarė,- aš nežinau... Gal būt paprašyčiau, kad kas nors už mane tai atliktų, arba kurį laiką būčiau užsirakinęs kambaryje ir įtikinėjęs save, kad man niekas negali rūpėti, ir pagaliau įtikinęs, tai padaryčiau,- greitai nusprendė, nors nebuvo tikras, kad taip padarytų. Tarkim, jei jam kada nors tektų pašalinti Džeinę (ne duok dieve), jis to niekada negalėtų padaryti, kad ir ko ji prisidirbus būtų.

Paskutinį kartą redagavo Alec Volturi, Št. 02 15, 2014 4:49 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Št. 02 15, 2014 12:56 pm

Jam paaiškinus ir dar pavartojus jos žodį, mieloji, sukikeno ir mielai nusišypsojo. Jam pasiteiravus ar ji jau buvo susidūrusi su tokia situacija, papurtė galvą nusijuokdama,- ne, tikrai ne, Kajus pakankamai stiprus, kad susidorotu su tom suknelėm labai lengvai,- plačiai nusišypsojo prisiminusi tuos laikus. Gerai, kaip vampyrai turi jėgą, tai viskas žymiai lengviau.- tiesiog mano pažįstamai taip nutiko, vargšė,- liūdnai patempusi lūpą atsiduso. Jam susiraukus kilstelėjo antakiuką susidomėjusi.
- na taip, įgimtas talentas,- palinksėjo liūdnai. Jam taip ale nusivylus, vampyrė kilstelėjusi ranką priglaudė delną prie vaikino galvos ir švelniai paguodžiamai paglostė, vargšas berniukas. Athė sužlugdė jo visas viltis ir užbėrė druskos ant žaisdos, beširdė žodžiu.
-na, kad ir šiandienos, su puodais,- kreivai ir velniukiškai šyptelėjusi patraukė ranką jam nuo plaukuosenos ir nekaltai šyptelėjo suklapsėjusi akytėmis, it nekalta avelė. Ji daugiau nelabai jau ką ir prisiminė, nors jos atmintis tobula, bet turbūt net ir vampyram būna atminties sutrikimų. Athė visada naudodavosi kitų žmonių užtemimo dienomis.
- na va, matai, net ir tu sušvelnėtum,- pergalingai nusišypsojusi linktelėjo,- aišku man taip būtu net ir nemylint žmogaus, neturiu tokių šaltų nervų, kad ką nors nužudyt, na nebent jie mane tikrai užkniso, arba mano artimiesem gręsia pavojus ,- nusišypsojusi tarstelėjo. Ši mergužėlė galėtu tikrai nužudyt jai labai nepatinkančią personą, arba jei jos šeimai gresia pavojus, tai pabunda toks žvėris, kad net šuniuko akys nepadėtu. Apsidairiusi ir pamačiusi žmogų, jos burna ir gerklė užsidegė, o akys tampo juodos it anglis. Athė sunkiai nurijusi seiles pažvelgė į vaikiną ir menkai kilstelėjo lūpų kampučius, jis jau puikiai turėjo suprast, kas jai.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Št. 02 15, 2014 5:03 pm

Kilstelėjo nuo fontano krašto ir atsistojo priešais merginą, kad pratęstų jų pokalbį.
- Nori pasakyti, kad savo gyvenime turėjai tik vieną lovos partnerį - Kajų?- jis buvo šokiruotas tokiomis naujienomis. Aišku jis nežinojo, kaip yra iš tiesų, bet iš Athenodoros atsakymo jis suprato būtent taip.
- Kur jau man iki tavęs, neįmanoma... - atsiduso. Juk rimtai sunerimo. Jis visada ir visur turėtų būti pirmas, o čia, kažkokia mergiotė jį lenkia. Bet aišku nelabai pavydėtinas statusas, tad labai nesirūpino, nors ir nebuvo labai malonu.
- Tai juk nesiskaito,- sukryžiavo rankas ant liemens ir nepatenkintas į ją pasižiūrėjo - Tie įvykiai nesiskaito. Ir dar nežinia, galbūt man tų puodų tikrai prireiks,- neišmetė ir tokios galimybės iš sąrašo.
Palingavo galvą, nenorėdamas sutikti su Doros mintimis.
- Nežinau, nežinau. Niekada negalima sakyti apie tai kas bus ateityje, nes mes keičiamės, laikai keičiasi, viskas permaininga, tad tikrai negaliu sakyti, kol pats nepakliuvau į tokią situaciją, tikiuosi niekada ir neteks,- liūdnai šypteli apie tai pagalvojęs. Bet dažniausiai jo ranka net nesudreba prieš kažkam nurovus galvą nuo pečių.
- Žinai, verčiau grįžkime į pilį,- žvilgtelėjo į ją savo juodutėm akim, kad toji suprastų, kad laikas judėti užkąsti. Juolab, matė, kad ir toji seniai nieko skanaus neragavus,- ten tikrai turėtų ko nors būti,- visada būna, tad dabartinė situacija neturėtų būti išimtis.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Št. 02 15, 2014 8:28 pm

pasekė jį akimis, ir kilstelėjo klausiamai antakius,- na taaaip,- gan lėtokai atsakė,- mano laikais moterys turėjo savigarbos nelįsti į lovą su, bet kuriuo,- gūžtelėjusi petukais atsakė. Kai ji dar buvo žmogus, neištekėjus prarasti nekaltybę, prilygo nužudymui. Už tokius dalykus mergina būdavo niekinama, tėvai jos išsižada, nes tėvukam sugadindavo gerą jų vardą. Vieną kartą Athenodora matė, kaip vieną merginą vos ne akmenim užmėtė,kad ši atsidavė neištekėjusi, ir dar vaiko susilaukė.
- taip taip, - palinksėjo,- bbet žinai, atiduodu tau šį titulą ir talentą, - kaip kokia geroji krikštamotė pasakė pamosikavusi įsivaizduojama burtų lazdele, ale taip atiduodama savo įgimtą talentą, vaikinui,- ir atsisakyti negali, jau viskas,- išsišiepe plačiai ir lyg niekur nieko sėdėjo sau laiminga. Vat Athei lyg akmuo nuo širdies nusirito, kad Alec'as dabar galės sau laimingai gyventi, na, o ji tokio titulo, nepritinkančio moteriškei, atsikratė.
- na laikas parodys, gal žiūrėk, kaip tik žiauresnis pasidarysi, ir pvz galvą nuimti man, teks džiaugsmas tau,- sukikeno ir nusišypsojusi pakilnojo antakiukus. Na taip, niekada nesakyk niekada, visko gali būti, visko ir pasitaiko. - žinai, norėčiau išvykti į kokią nors užduotį, tik žinoma ne viena, ir gan ilgokam laikui, vistiek dabar čia nei kam esu labai reikalinga, nei kas pasigestu,- mielai šyptelėjusi pakilo ant kojų ir pasitaisė striukę.
- eime, nes vaaalgyt noriu, kaip kaži kas,- greit linktelėjo jam pritardama. Jau senokai ji maitinosi, ir nežinia kokiu stebūklingu būdu ji vis dar susilaiko nesuleidusi savo ilčių į tų žmogelių kaklus, ir nepamaloninus savo gerklės tuo saldžiu ir šiltu skysčiu.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Sk. 02 16, 2014 3:30 am

- Atleisk, jau nebegaliu tenai sėdėti,- pamatęs merginos klausiamąjį žvilgsnį, pateisino savo veiksmus.- Tas vanduo čiurlendamas man tiesiai prie ausies labai blaško,- o tai Alekui iš ties nebuvo labai malonu, juolab tokioje kondicijoje kaip dabar.
- Daug prarandi, daug,- pasilenkė prie jos ir tyliai sušnabždėjo, kol niekas aplinkui negirdėjo. - Nors iš mano pusės tai yra labai nemandagu ir galbūt man už tai galvą nurautų, bet... - dar keliais decibelais sumažina savo garso toną,- manau blogai, jei neturi su kuo lyginti. Turėtum išbandyti,- pats sau pritardamas linktelėjo ir atsitraukė nuo Athes. - Nors gerbiu tave už tai. Dabar tikrai ne kiekviena mergina yra tokia ištikima savo vyrui. Pagirtina,- nors aišku savo nuostabos balse jam nepavyko nuslėpti. Nesuprato ar čia jos toks naivumas, ar ji iš ties taip Kajuką myli.
- Kokia man garbė,- su ironija balse tarė pridėdamas abi rankas prie širdies, kad parodytų koks jis dėkingas. - Tavo malonė neapsakoma, tikrai nesitikėjau,- nusilenkė devyniasdešimt laipsnių kampu ir kreivai šyptelėjo.
- Aš ir dabar su malonumu nuraučiau tau galvą, ir ar kaip trofėjų ant sienos prikabinčiau, juk gaila būtų tokį groži prarasti,- caktelėjo liežuvėliu. Žinoma, jis tikrai taip nepadarytų, o ir Athe tai žinojo, tad visiškai nesijaudino. Juk vis vien buvo įsitikinęs, kad tokių dalykų jam nereikės daryti. Jei jau kažkas ir nuraus jos galvą nuo pečių, tai bus tik Kajus arba kiti vyresnieji.
- Aš irgi nieko prieš būčiau, tačiau tikrai ne dabar. Ne tinkamas momentas, reikia juk dar išsiaiškinti, kokios čia aistros verda. Gal Džiana viską žinos, ji juk amžinai registratūroje sėdi?- klausiamai pažiūrėjo į Athę. Jam jau labai knietėjo sužinoti, kad vyksta ir kodėl gi jis nieko nežino. - Ir nereikia tų dramų, tikrai esi reikalinga, tik gal neradai tos vietos, kur būsi laukiama ir pati jausiesi maloniai,- pabandė nors kiek pacheerinti moteriškę.
- Gerai aš čia pasakiau, tiesa, gerai?- pats negalėjo atsistebėti iš kur pas jį tokios genialios mintys. - Svarbiausia, kad būtų ką, nes kitaip pasiusiu ir tas, kad bus šalia manęs, pamatys tikrai ne geriausiąją mano pusę.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Sk. 02 16, 2014 11:34 am

Jam paaiškinus, kodėl jis čia taip ant kojų pakilo, žvilgtelėjo į fonatną,- aaa... matai kaip čia,- nusijuokusi grįžo akimis ties vaikino akimis. Pati net negirdėjo to čiurlenimo, buvo taip užsiplepėjusi su Alec'u, kad net negirdėjo kas aplinkui, nors klausa pas ją tai ohoho.
Jam prisilenkusi prie jos, ji kreivai ir kartu šėlmiškai šyptelėjo,- koks praradimas,- atsidususi patempė lūpą. Kaip gi ji galėjo taip apsilleisti, siaubas gi, neatleistina. - teisingai, kažkas tau galvytę galėtų už tai nurauti, bet gi aš tai neleisčiau,- mirktelėjusi sukikeno ir žvelgė tiesiai jam į akis, bei kalbėjo taip tyliai, kaip ir jis,- o tu čia siūlaisi gal? į tą išbandymą,- prikandusi apatinę lūpą kilstelėjo antakiuką klausiamai.
Nu gal pvz jis rimtai čia siūlosi, kad ji būtu bent kiek apsišvietusi lovos reikaluose. Jam atsitraukus plačiai nusišypsojo ir sukikeno,- ačiū, stengiuosi, stengiuosi,- suklapsėjusi akytėm, lyg kokia ledi dėkodama už pagyrimą. Ji tikrai labai mylėjo Kajų, ir sau neleido išdavinėti vyro su kažkuo kitu, tiesiog ji dar turėjo savyje įsišaknijusius žmogiškojo gyvenimo principus.
Jam taip dėkojant ji mielai nusišypsojo ir nubraukė sau nuo skruosto įsivaizduojamą ašarą.- aš tikra tavo geroji krikštamotė,- linktelėjo ir jam nusilenkus paglostė jo plaukučius ir patapšnojo nestipriai.
-tai nedaugežodžiaujam ir rauk mano galvytę,- linktelėjo ir pasilenkė taip, kad jis jau galėtu jos nuostabią galvytę nuraut. Aišku, kad ji žinojo, kad jis to nepadarys, bet gi pakvailiot tokiais dalykais galima. Athei tikrai būtu įdomu, kas teiktusi jos galvelę atskirti nuo kūno, ar pats Kajus, ar kažkam kitam šią malonę perleistu.
-aš jau ją senai bemačiau, tad net nnežinau, ar ši ką nors ir bežino,- susimasčiusi tarstelėjo ir suklapsėjo blakstienom. Dora jau senai bematė ką nors sekretorės vietoje, ten turbūt viskas voratinkliais ir kerpėm apauge. Ir pati A. nelabai viską žinojo, tad ko nors pasiklausinėti, ir pabūti seklė morka nesipriešino. - nu, kad tau rūpiu, tai žinau, bet turėjau omenį, kad esu nereikalinga jokiam susitikimui, jokiem darbam arba šiaip pokalbiui,- nusišypsojusi mirktelėjo vaikinui, kad nemanytu, jog ji Drama Queen, nors šiaip ji tokia iš dalies ir yra.
-puikiai, princese, puikiai,- nusijuokusi linktelėjo ir dar net paploti sugebėjo, gi reikia apdovanoti žmogų už tokias mintis, poto jei nepagirsi, talentas išblės.- aš ir tikiuosi, ir leisiu tau parodyt savo blogąją pusę, nes aš žiauriai noriu valgyt,- linktelėjo rimtai ir ištiesė jam ranką,- eime?- paslaptingai šyptelėjusi kilstelėjo antakį
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Sk. 02 16, 2014 12:36 pm

Štai Alekui atvirkščiai, buvo gan sunku susikaupti, kuomet aplinkui girdėjosi toks triukšmas. Tai neįprasta jo būsena, taip būna tik tada, kai jo raudonos spalvos akys pamažu tamsėja ir galu gale tampa visiškai juodos it anglis.
- Bet tikrai,- sutrepsėjo kojele,- juk pati puikiai supranti, kad tokia padėtis yra ne tavo naudai. Štai aš esu tikras, kad jis keliauja tai į kairę, tai į dešinę,- pagrūmojo jai rodomuoju pirštu, kad šioji įsisavintų informaciją. Šiais laikais naivumas nebuvo laikomas gera savybė, kaip anksčiau. - Wow, ne tai, kad siūlyčiausi,- patrynė pakauši. Kiek suglumo, mat tikrai nemanę, kad pas Athe kils tokios mintys. - Iš mandagumo galėčiau, panelė Athenodora,- prabilo kaip vienas iš sargybinių. - Bet tikrai abejoju, kad man už tai bus atleista. Dar norėčiau kurį laiką praleisti ant žemės, o ne po ja,- dvejodamas tarė. Nors buvo labai sunku atsisakyti tokių pasiūlymų (koks idiotas atsisakytų..), tačiau kitos išeities jam nebuvo.
- Jaučiuosi taip lyg būčiau pagerbtas paties dievo ir atleistas už visas nuodėmes,- prabilo, kai šioji paglostė jo galvą.
Alekas mažais ir lėtais žingsniukais priėjo prie Doros ir suėmė už galvos. Kelis kartus trūktelėjo, tačiau nesėkmingai. - Kokia nemalonė,- nelaimingai atsiduso. - Turbūt teks perkelti kitam kartui, ne kondicijoje,- nuleido galvą, parodydamas, kaip pats savimi nusivilia.
Numojo ranka lyg čia ir taip viskas būtų aišku. - Turi žinoti, ji visada viską žino,- tai ir taip akivaizdu. Ji visuomet budėjo visų įvykių epicentre, todėl ir turėjo viską apie visus žinoti. Kažkas juk turi nešioti paskalas po Volteros pilį.
- Tuomet duodu tau svarbią užduotį. Susižinok viską, kas dedasi pas mus ir tada pranešk man,- jis aišku galėjo pasakyti tiesą, kad visos žmonos turi sėdėti toje pilyje ir tik būti gražiomis bei atlikti savo santuokinę pareigą, o jeigu vyks kartu į kokią užduotį, tai bus ne tik didelė rizika, tačiau ir trukdis. - Bet į susirinkimus privaloma visiems vaikščioti, tad to tikrai nenurašyk,- suneria savo pirštukus ir pabando pakelti nuotaiką Athei, mat tikrai mato, kad ji šiek tiek pergyvena dėl šių visų įvykių ir jaučiasi šiek tiek nereikalinga. - O ir tos užduotys, žinai, nebūna labai įdomios,- susiraukia parodydamas, koks tai mažas malonumas.
- Princesė?- staigiai atsisuka į ją, nesuprasdamas ar teisingai išgirdo. Nors jis puikiai žinojo, kad jo klausa negali jo pavesti. - Jei jau ir būčiau kažkas, o ne tas kas aš esu dabar,- kiek painiai išdėstė savo mintis,- būčiau vienaragis,- visiškai rimtai pasakė. Jie juk tokie mieli ir šelmiai. Alekas negalėjo jiems atsispirti.
Mandagiai atkišo jai parankė, kad šioji galėtų įsikibti ir pasijausti kaip svarbi dama.
- Žinoma,-ištardamas šiuos žodžius jis patraukė link pilies.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Sk. 02 16, 2014 3:38 pm

Jam taip šnekant ji sukikeno,- taip, tai tikrai man ne į naudą, - atsidususi pakraipė galvą liūdnai.- manai nežinau, kad jis vaikšto tai į kairę tai į dešinę?- nusišypsojusi kilstelėjo antakiuką viršun. Ji puikiai viską žinojo, daug ir laiškų ir draugių pranešimų yra gavusi, tiesiog užsimerkdavo prieš viską ir praleisdavo pro ausis. Žinoma, skaudu ir pavydas, bet ką ji gali padaryti? Ji jau jo nebedomina, atrodo, kad jų santuoka yra tik ant Athenodoros ir kažkokio patogumo pamatų.-aš viską puikiai žinau, tiesiog nežinau kodėl, bet pati neišsuku iš kelio. - mielai ir kiek liūdnokai vyptelėjo,- ohhh, o galvojau būsi tas kuris man dės tai išbandyt,- patempusi lūpą ji liūdnom akytėm žvelgė į Alec. Sužlugdė jis visas jos viltis, begėdis.
- taip tai ir yra, ką tu manai?- nusijuokė ir plačiai išsišiepusi parodė į save. Nesvarbu, kad ne ta lytis, svarbu, kas ji yra. - aš tau atleidžiu už viską, vaike mano,- kunigo balsu, ramiu veidu pasakė ir dar dalykiškai linktelėjo.
Jam pabandžius nutraukti jos galvą, ji laikė suspaudusi lūpas, kad neprapliūptu juoktis. - nu gerai, gerai, perkelkime kitai dienai,- atsidususi linktelėjo ir atsitiesusi pažvelgė į jo nepaimingą veiduką. Uždėjo ranką jam ant peties ir švelniai spustelėjo,- mes apie šį kartą nutylėsime, ir niekam nesakysim,- tyliai sušnabždėjusi mirktelėjo jam paguodžiamai.
- gal ir žino, aš nežinau, ilgai pilyje neužsibūnu dabar, ten labai slogu,-gūžtelėjusi petukais sukikeno. Nu šiaip jo, ji gi paskalų maišas, seniau ko paklausdavai, tą ir sužinodavai, ir dar daugiau. Visos pikantiškos naujienos yra iš sekretorių, dar kai jos pagražina, tai iš moliūgo, ištaikinga karieta gaunasi.
- nu jau, mano ne tokia paskirtis, aš ten taigi, kaip papuošalas esu,- nusijuokė ir dar papurtė galvytę. Bestovėdama dar pasimaivė. Gi pagal visus, žmonos yra - papuošalai, kurie reikalingi, kad kažkas palaikytu tave geresniu or something. - susirinkime tiesiog pasėdžiu, atremiu kelis žvilgsnius ir išeinu, gi tu man viską atpasakoti galėtum,- sukikenusi plačiai nusišypsojo, taip ale įrodysama, kad dilinti susirinkimam skirto krėslo, neverta.- man kol kas užduotys įdomios pasitaikė, arba čia man tokias spec parinkdavo,- nutaisė tokią susimasčiuse miną, dar pirštą prisidėjo prie smakro. Tikra mastymo mašina.
- teip, tu esi mano princesė,- plačiai ir nekaltai nusišysojusi patampė jį už skruostų. Jam tikrai nepasigirdo, ji jį princesę pavadino.- i love unicorns,- sucypė iš laimės ir užšokusi ant vaikino, apsivijo rankomis jo kaklą. Jei jis būtu vienaragis, dar pabiau mylėtu.
Kam pasiūlius parankę, jau buvo atsikabinusi nuo jo kaklo, įsikabino į parankę mielai nusišypsojusi. Ir pajudėjo su juo kartu link pilies.
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Sk. 02 16, 2014 4:55 pm

- Matai,- striktelėjo vietoj,- pati pripažįsti, reiškia reikia taisyti padėti,- vis dar bando perkalbėti Dorą. - Gal būt tau liko labai mažas gyvenimo tarpsnis, o taip ir mirsi nieko gero nepabandžiusi,- nors tai ir nenuskambėjo labai įtikinimai, nes tas mažytis teiginys apie mirtį tikrai nebuvo labai tinkamas, bet jis tikrai žinojo, kad sako tiesą. - Yolo gi,- prisiminė tokį pasisakymą, kurį buvo ne kartą užmatęs internete, nors pats ir nemėgo tų kvailų jaunimo žargonų, tačiau tai tikrai tiko apibūdinant šią situaciją. - Na, tiesa pasakius, aš nieko negalvoju,-prisipažįsta. - Tiesiog sakau tai, kas pirmai šauna į galvą,- Alekas visada pasižymėjo impulsyvumu ir net kartais darydavo savo didžiausią gyvenimo klaią -pradžiai padarydavo, o tik tada pagalvodavo ką padarė. - Štai aš neatleisčiau. Ne, ne, ne,- pamosikavo savo rankom. Jei tik sužinotų apie išdavystę, tai trečiai personai, kuri įsikišo ne į savo reikalas iškarto kapai su kapeliais. - Siūlau iš naujo priversti jį save įsimylėti. Nustebink jį,- pasiūlo idėją. - Parodyk, kad tu jam vis dar rūpi, tačiau ant kaklo irgi nesikabink, vyrai to nemėgsta,- pradeda žarstyti jai patarimus iš vyriškos pusės.
- Deja, deja. Toks brangus angelas kaip tu, nevertas tokio kaip aš,- ne, jis tikrai nemanė esąs prastesnis už Athę, tačiau juk reikėjo kažkaip suktis iš padėties.
Nuskenavo merginą nuo galvos iki kojų.
- Emm... ne,- kategoriškai nesutiko su Dora. - Tu labiau panaši į nuo tiesaus kelio paklydusią vienuolę,- nusijuokė įsivaizdavęs mergina su tuo apsiaustu, kur vienuolės vaikšto. Tas apdaras jai visai tiktų. - Labai paklydusią,- priduria, mat turėjo kiek iškraipyta fantaziją ir net pačias nekalčiausias mintis jis galėdavo paverti vienu iš filmo suaugusiems fragmentu.
- Košės mažai valgiau, kai buvau mažas,- pasiteisina lyg būtų koks žmogus. - Ačiū už jūsų malonę,- dėkodamas linkteli. - Neliksiu skolingas, jei ką, kreipkitės,- rankomis parodė pionierišką ženklą.
- Žinau, kad tas darbas tau suteiks labai daug malonumo, neturėtum atsisakyti,- kumštelėjo į petį ir labai mielai pažiūrėjo. Vis vien Athe neturėdavo niekada kuo užsiimti pilyje, o dabar kaip tik turės ką, tad tikrai nenuobodžiaus. - Juose dalyvaudama turėtum pasijauti didelės bendruomenes dalimi. Nagi, nebūk tokia savikritiška. Tavęs paklausius galima būtų pagalvoti, kad visai praradai tikslą gyventi ir vienintelis dalykas, kas tave laiko, tai tokio grožio praradimas kaip tu.
Išoutino.
"-" "-" "-"
Atgal į viršų Go down

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Sk. 02 16, 2014 8:27 pm

nusijuokė iš jo to stryktelėjimo ir trumpam žvilgtelėjo į šalį, o tada vėl į vaikiną,- na, bet jei aš nusilleisiu iki jo lygio, tai būsiu ar blogesnė, nei esu,- suraukusi nosį tarstelėjo. Žiauru yra, kai moteris negali per save peržengti, kad ale nuklystu truputi į šalį, ką vyras be jokių skrupulų ir kaltės jausmo daro nuolatos. - sakai, taip, lyg pati Alisa būtu tau pasakiusi, kad mano valandos suskaičiuotos,- nepiktai pavarčiusi akeles sukikeno. Mirs tai mirs, jau nieko neturi prarasti, jei žinotu, kad tuoj mirs, tai greit ką nors į guolį parsiverstu ir baiktusi visi principai, lyg ranka nuėmus.- jūs vyrai manot, kad kai esate neištikimi, tai čia nieko tokio, bet jau kai merginos jus išduoda, tai pasaulio pabaiga, ir visiem norit nurauti galvas,- susiraukusi rimtai linktelėjo. Rimtai, jiem atrodo, kad tai ką jie daro, tai nieko tokio, normalu, bet neduok die moteris bus neištikima, viskas, kapai...
- na pasakyk, kaip pavyzdžiui man jį priversti iš naujo mane pamilti? - susidomėjusi jo pasiūlymų primerkė akeles,- turiu omenyje, kokiais veiksmais,- greit dar pridūrė, kad suprastu jos neaiškias ir nerišlias mintis.- galėčiau pasiginčyti, bet na, jei nenori, tai nepriversiu,- atsidususi gūžtelėjo petukais ir patempė lūpą. Nenorima ir nereikalinga, nuostabu.
- pala,- delnu parodė jam stop,- iš kur žinai apie mano praeitį?- pakreipusi galvą į šoną ale piktokai, bet kartu ir smalsiai žvelgė į vaikiną,- iš kur tu žinai, kad aš buvau vienuole ir nuklydau iš kelio?- vis spigino akimis į jį. Aišku juokavo, bet jis puikiai tai suprasti turėjo.
Išklausiusi jo, ji linktelėjo rimtai, nors vos tvardėsi nesusijuokdama,- gerai,- linktelėjo ir rimtai į jį žvelgė, nors lūpų kampučiai virpėjo.
- tingiu labai, geriau jau kur nors paslapinėsiu, pasipyksiu su kuom nors, pabūsiu Drama Queen,- nekaltai nusišypsojusi parodė jam liežuvį.- tai jei taip atrodo, gal taip ir yra?- klastingai šyptelėjusi ji išrietė antakį.
Ir jie dingo.

((parašyk kur nors pilyje dabar :) ))
Atgal į viršų Go down

CLAIM : Adelaide Kane

Emily Clodia Young
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.

RašytiTemos pavadinimas: Re: aikštė   Sk. 02 23, 2014 3:58 pm

Moteris džiaugėsi jog šiandien nešviečia saulė, nes tik tokiomis dienomis Sulpicia galėdavo ištrūkti iš pilies ir ramia galva pasivaikščioti po miestą ir parduotuves. Aplankiusi kelias, geras parduotuves, nusipirko vos kelias sukneles ir prie jų derinčius aukštakulnius. Keliaudama pro aikštę, moteriškė sulaukė kelių žinučių vienu metu. Du vyrai, atrašiusi abiems, nusprendė prisėsti ir pasimėgauti vienuma kol tai buvo įmanoma. Įsitaisiusi ant suoliuko, dabar atrodė neįtikimai žmogiška. Pasidėjusi maišelius ,su firminių parduotuvių pavadinimais, ant suolelio, grakščiai atsirėmė į suoliuko atlošą, įsispoksodama į fontaną esantį viduryje aikštės.

"I needed to become the destroyer that you met all those years ago.
Remember her? I do. She is a part of me.
And she always will be, but she’s not everything. You asked me to choose, who will I be? This is my choice.
Atgal į viršų Go down

aikštė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ:
» AIKŠTELĖS KAVINĖ:
» AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ:
» AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ: